Keresés

Részletes keresés

* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.07.16 0 0 2
hex145 Creative Commons License 2010.11.28 0 0 1

http://www.youtube.com/watch?v=C89a8aqwPvY na egy kis érdekeség ajánlom mindenki figyelmébe!

Dzsaball Creative Commons License 2010.11.26 0 0 0

Több hírportálon, olvastam az idei karácsonyi sztrájkról, és olvastam alatta a kommenteket is.Kár volt...

Próbáltam érvelni, de az persze ki lett moderálva.Érdekes ez az uszító hozzáállás.Az emberi korlátoltság is.Sok ember hőbörög.Mert ő majd nem jut el ide oda.Hát kiváncsi lennék, hogy a hőbörgők felülnék e egy buszra KARÁCSONY napján INGYEN és mennének e.Bizonyára a válasz NEM.Mégis ezt ők elvárják a járművezetőktöl.Pedig a BKV-sok is pénzért végzik a munkályukat, nem pedig jószívességből, pusztán azért h valaki eljusson A-B.-be!Tehát a képlet egyszerű, ha nincs pénz nincs munka sem.Mégis köcsög BKV-s így, köcsög BKV-s úgy.De azt senki nem figyelte meg a cikkekben, hogy hány tíz milliárdal tartozik a BKV-nak a megrendelő (vagyis a főváros), amit Tarlós úr húz halaszt, pedig megválasztásakor a BKV gatyábarázása volt a keresztje...

Tényleg csak uszítás megy és azért olvasok primitív hozzászólást?Vagy tényleg ilyen korlátoltak vagyunk mi magyarok?Vagy tényleg az a reális, hogy a BKV-s hagyja magát lehúzni mintha egy maszeknál lenne, dolgozzon ingyen, akár az ünnepek alatt is, pusztán azért, hogy az a pár hőbörgő eljusson ide oda?

A FIDESZ annyi minden ellen érvelt.A regisztrációs adó ellen, a szuperbruttó ellen, a rendőrségi bírságok növelése ellen, a BKV ki nem fizetése ellen stb.Mégis regadó marad, szbruttó marad, bírságok emelését parlament elé tárták, és ugyan úgy nem fizetik ki a BKV működéséhez szükséges pénzt.De ilyenkor bezzeg nem olvasok éles kritikát a kormánnyal szemben...

Várom az érdemben törénő válaszokat tisztelt fórumtáraimtól.

hex144 Creative Commons License 2010.01.15 0 0 topiknyitó
Mindent a sztrájkrol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!