Keresés

Részletes keresés

horex Creative Commons License 2010.01.11 0 0 44

Végul is mellébeszéltem

Azt akartam mondani,hogy a lapos Föld a legdemokratikausabb, mert a gömbölyű Földön csak virtuálisan vagyunk felül, tudjuk pl az ausztrálok lefelé lógnak

A laposon meg ténylegesen mindenki felül van

:))

by horex

Előzmény: horex (43)
horex Creative Commons License 2010.01.11 0 0 43

Höhö

 

De azt is a komenisták tették gömbölyűvé, mert felforgatták a világot.

 Az ókor, meg az egyház laposnak vélte

Ma meg megint vannak tudós társaságok akik laposnak minősitik

 

by horex

Előzmény: arnys (35)
halinorbi Creative Commons License 2010.01.11 0 0 41
Látszik, hogy a levél Gyurcsók bukása előtt íródott.
Sok tétel már nem igaz belőle. Az "elit" szadesz-féle megtestesítői épp most takarodnak ki végleg a Parlamentből. Az EU-s választást is bukták, pedig ezerszer több lóvéval és médiahátszéllel indultak, mint a Jobbik.
A komcsi-elit is pedig megtizedelődik tavasszal. És a fidesz is meg fog, ha továbbra is csak pofázik.
Előzmény: arnys (-)
Frankofil Creative Commons License 2010.01.11 0 0 40
Jut eszembe a képviselők legtöbbje saját bevallása szerint a sikeresebb,jóval jövedelmezőbb civil állását,vállalkozását adja fel a mandátuma idejére.Gondolom ez öröm,boldogság,ha visszatérhetnek.
Előzmény: bankcsőd3 (30)
pert2 Creative Commons License 2010.01.11 0 0 39
Azért az ózdi acélműből kirúgott embernek nincs még 1-2 jól fizető mellékállása és 100 milliós vagyona, mint egy átlagos parlamenti képviselőnek - úgyhogy a kevés vigasz, hogy esetleg pár év múlva ő visszakerülhet abba a helyzebe, hogy újra meg tud élni a fizetéséből.
Előzmény: bankcsőd3 (30)
Frankofil Creative Commons License 2010.01.11 0 0 38
Ha széplelkű idealistának neveznélek még akkor is megsértenélek.Sírok bazdmeg.
Előzmény: bankcsőd3 (30)
Darwin Creative Commons License 2010.01.11 0 0 37
Jaja, parlamentből kiesett milliomos felügyelőbizottsági embernek baromi rossz érzés lehet lenni, ellenben a kohászattól elküldve munkanélküliként segélyen piszok jó. Szerintem van párszáz munkanélküli, aki felajánlja a cserét bankszámlástúl pozícióstul. ;)
Előzmény: bankcsőd3 (30)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.11 0 0 36
Még a végén megsajnálom a milliomos képviselőket.:)
Az ózdi melós meg dögöljön meg, nem?
Ne...
Előzmény: bankcsőd3 (30)
arnys Creative Commons License 2010.01.11 0 0 35
A Föld gömb alakja roppant demokratikus dolog. Mindenki úgy látja, hogy ő van felül.
Előzmény: horex (34)
horex Creative Commons License 2010.01.11 0 0 34

Az igazság itt van:

"A világ nem vízszintesen van felosztva, jobb és baloldalra, hanem
függőlegesen, fentre és lentre. Ja, a fent én vagyok, a lent meg Te, Te
kis paraszt"

 

by horex

horex Creative Commons License 2010.01.11 0 0 33

2008-as dátummal van lementve nálam

:)

by horex

Előzmény: arnys (32)
arnys Creative Commons License 2010.01.11 0 0 32
Sajnos, már 1990-ben is választhattam. A netet is elég régen használom, de ez a levél eddig valahogy elkerült.
Előzmény: horex (26)
horex Creative Commons License 2010.01.11 0 0 31

Bocsáss meg előre is,nem megsérteni akarlak

 

Lehülyézhetlek?? Igen? Köszönöm!

 

Vazze, az acélmuböl kirugott melós mijafasszal tölti ki az idejét?

Hobby nem jácc!

 

Körulötte semmi munka, korra tekintettel nem képezhető át, a feleség meg rágja a lelkét hogy csak ulsz itthon, mig a gyereknek ruha/kaja kellene

 

Ismertemolyat aki magas képzettsége ellenére összeomlott idegileg, persz emás is belejátszott, amikor nyugdijazták és nemtartottak igynat rá tovább

 

Egy vidéki melos akinek pl. vasas a szakmálya mit tud magával kezdeni és milyen végkielégitést kapott vajon?

 

Voltál te munkanélkuli  tartósan? Nem hiszem!

 

Nézzuk a képviselot,ha hulye volt végig, kapott havi 200ezer köruli fizetést és + költségtéritesket, választás után kiesik kap , nem tudom mennyi moyt, végkielégitést és marad a haveri körben, mint "tanácsadó"

Szegény sunnyogó barmot vessd össze a vasmunkással

 

by horex

 

Előzmény: bankcsőd3 (30)
bankcsőd3 Creative Commons License 2010.01.11 0 0 30

Szeretnék én az ogy-böl kiesett sunnyogó/barom lenni.

 

Tök mindegy, hogy valakit az ózdi acélműből rúgtak ki szegényen vagy a parlamentből ejtettek ki dúsgazdagon valakik. Mindkettő pontosan ugyan azt érzi. Mindkettő számára csakis az lehet a gyógyír, hogy kitölti az életét. Egy ózdi acélműből kirúgott szegény embernek több esélye van, hogy az eddigi életét teljesen kitöltse valami más. Egy parlamentből vagy politikailag megbukott ember, nem ttudja kitölteni az új életét, ill. nagyon kicsi esélye van rá, hogy olyan karibelű elfgoglatságot találjon magának mint a régi élete. Ezért lesz örök életére beteg ember, akit jobb is elkerűlni....

 

Ha most beleképzelem magam az akkori lelkivilágukba, ami mondjuk fél évvel a választások után lesz,- kiráz a hideg a gondolattól.

Előzmény: horex (28)
horex Creative Commons License 2010.01.11 0 0 28

Aki most kipottyan a parlamentből és hazamegy, annak egy kivert kutyánál is depressziosabb lesz a lelkiállapota. Sértett dühös feszült megalázott letaglózott, bujkáló, rettegő barom lesz belőle. A legutolsó senki leszarja és .....

 

Ne hulyits má'!

Hány ogy. változást értél meg és hány sunnyogot láttál?

 

Szeretnék én az ogy-böl kiesett sunnyogó/barom lenni.

 

 Jót röhögnék rajtad, mert megszedtem magam a min.4 év alatt, aminek végén még ki is elégitenek

Te meg ködös/sötét reggelen kelsz és mész a zsiroskenyereddel az aktatáskában a csavargyárba a szalag mellé

 

by horex

Előzmény: bankcsőd3 (13)
horex Creative Commons License 2010.01.11 0 0 27

 felhúzom a sliccem zippzárját!!

 

Höhö, le kell huzni, nem fel, te!

:)

by horex

Előzmény: Törölt nick (18)
horex Creative Commons License 2010.01.11 0 0 26

Azért kaptad most,mert elérted a kort hogy választhass

/én kissé még váratnálak :) /

 

Évek ota kering a neten, persze egy ujválasztónak minden miniszteri levél uj és nem is az volt,csak ogy.képviselői

 

by horex

 

Előzmény: arnys (-)
halkergető Creative Commons License 2010.01.11 0 0 24

Édesegyöcsém/húgom!

 

Senki nem mondta, hogy a polibili a széplelkek délutáni haboskakós zsúrja. De azt a sárga karikát a 12-es számmal azért oda kéne gondolni a monitor alsó sarkába!

 

Te mit keresel itt, korhatár alatt vagy!

Egy ismerős igazán figyelmeztethetné a szüleidet, hogy elfelejtették bekapcsolni a pc-teken a tiltóprogramot.   :((((

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.11 0 0 23
Remélhetőleg a most a párnás székekbe törtető OVisok és jobbikosok is olvasták.
Előzmény: arnys (21)
arnys Creative Commons License 2010.01.10 0 0 21
EZt nem én írtam, ezt nekem küldte valaki. Nekem nem kenyerem a gyalázkodás.
Előzmény: bankcsőd3 (13)
bankcsőd3 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 20

..Miért lesz AZ??

 

Azért mert az emberi lélek ilyen. Egy kivert kutya lesz belőle. Nagyon nagy önkontrol kell hozzá vagy oriási taplónak kell lennie, hogy simán tovább tudjon lépni.

 

 

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 19
nem neked írtam.
:-)
Előzmény: Törölt nick (18)
P.URBANUS Creative Commons License 2010.01.10 0 0 17
Hogy Egyeseknek mennyi idejük van hülyeségekre válaszolgatni...
Előzmény: Egyes! (10)
Egyes! Creative Commons License 2010.01.10 0 0 16
Van ennek a neten egy "soft" verziója is, amiben nincs ennyi vulgáris kifejezés.
Persze értelme akkor se sok, poénnak elmegy.
Előzmény: cserép virág (8)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 14
lassan írom:

igaz a tartalma!

de az írója kb annyira valódi, mint az a provokátor, aki köveket hajigált a tüntetők élén anno.


szóval akarod, hogy írjak én is valaki helyett egy levelet, olyat, hogy kinyíljon a bicska a zsebedben, és neki ugorj a vélt szerzőnek?
Előzmény: Törölt nick (9)
bankcsőd3 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 13

Aki most kipottyan a parlamentből és hazamegy, annak egy kivert kutyánál is depressziosabb lesz a lelkiállapota. Sértett dühös feszült megalázott letaglózott, bujkáló, rettegő barom lesz belőle. A legutolsó senki leszarja és semmit se tehet ellene. ez vár rá. Ez még akkor is igaz, ha eserleg egy új és sikeres élet vár rá vagy azt csinál majd magának, a parlamenten kívűli világban. Még akkor is. Ugyanakkor semmise garantálja, hogy nem zuhan a mélybe és a fizikai értelemben is lesüjjed, kirabolják, elveszti a pénzét, beteg lesz stb stb

 

Ha ennek a levélnek a hatására valaki nem megy el szavazni, annak az  mszp lesz a vesztese és a jobbik a nyertese.

 

Hogy lehet, hogy valaki ilyen topikot tud nyitni és 3000 hozzászólása van és nincs letiltva. Engem sokkal kisebb dolgokért kirógtak már....

Előzmény: arnys (-)
Egyes! Creative Commons License 2010.01.10 0 0 10
Jajj! Ez már legalább 3-4 éves sztori, tavalyelőtt meg is írtam a választ, de akkor még egyszer:

"Válasz a patkány elitnek:

Kedves tahó politikai elit!

Őszinte sajnálatomra szolgál, hogy annyi egyetemeken eltöltött év után még mindig nem vagy tisztában a DEMOkrácia szó jelentésével, te öltönyös bunkó.

Járni alapvetően a végtelen nagy pofád jár, de az is csak a - még – jól biztosított elefántcsonttornyodból.
Addig örülj, amíg türelmesebb fiaim csak – megfogalmazásod szerint – rikácsolnak, ellenben, füled-farkad össze fogod hugyozni, ha a Pali – a hentes (166 kiló, csont nélkül) – egyáltalán csak rád néz. Te kis beképzelt, öntelt, cukrozott gumimaci.
Te nyugodtan hozd csak a törvényeket, de ne hisztizz, ha én meg - Arannyal élve – letészem a lantot, azután sikonyálhatsz nekem európai viszonylatban alacsony képviselői tiszteletdíjról, vagy éppen a honatyákat illető megbecsülésről.
Szopatsz, egy darabig szopatsz, míg rá nem ébredsz, hogy előbb-utóbb te is szopni fogsz, ha így folytatod.
Édesanyám nevét plasztikázott, feltöltött szádra meg ne vedd, te selyemszar, mert ilyenért a legjobb kocsmai cimbora arcát is úgy elkenem, hogy az Urál-hegység adja a másikat.
A rühes fajtiszta, pedigrés kutyáddal a fülke helyett meg inkább melegebb éghajlatra menjél – már ha bírja az a piszkafa lábad, te kis fékezett habzású, tápos pöcs. Mert bár játszom egy ideig az olcsó, hülye játékodat, a szavazgatást, továbbá hagyom az óvodás kis lopkodásodat, amivel magadat társaid előtt nap mint nap lejáratod, de aztán ha elhajítom a petrencerudat, s keresztbe fonom karomat mellkasomon, ugyan a te munkád által fölkopik az állad. Én meg a jég hátán is megélek, ezt ne feledd el, én nem húsz, hanem ezeregyszáz éve gyűröm ennek az országnak a földjét 18 milliós benzinpénz juttatás nélkül is, gülüszemű, pitiáner megélhetési tolvaj. Voltak nálad rosszabbak is – meg azoknál is rosszabbak – de ezidáig idővel mindegyikőtöknek meg lett mutatva, addig jár az elit a kútra, míg jól pofán nem rúgják.
Látom én, hogy torkos kismacska módjára nem találod, hol a határ – de emellett még az elhízott, mocskos, tokás pofád is nagy hozzá -, és sajnálattal veszem tudomásul, hogy okoskodástól elhomályosult víziló-szemed nem látja át, addig termelem ki a benzinpénzed, meg az illetményed, amíg te is leteszel a nagy, közös asztalra. Ha nem hiszed, ugrabugrálj csak az ötven kilóddal, ha sérvet kap az utólag beültetett műgerinced, ugyan ne engem hibáztass. Mint kerítés mögött a pincsikutya, addig ugathatsz, amíg ÉN megvédelek tőlem, de ha minden részemből elfogy a türelem, a magad által hozott törvények sem védenek meg magamtól. Még mindig abban a gyermeteg hitben ringatod magad, hogy te vezetsz, te irányítasz, miközben valójában TE szolgálsz ENGEM és tetszik, nem tetszik, az én szemetem elhelyezését bizony neked kell megoldanod. Hogy ez derogál neked, mert te ezt csak 28 millió benzinpénzért szeretnéd csinálni? No kérem, tessék visszajönni prolimunkásköcsögnek, ha ott nem, hát akkor meg lehet nyugodtan mutatni, itt megy-é a helytállás?
Ne aggódj, a nejem (aki fél kézzel simán derékba törne, te trágydomb) és két gyermekem nem nyomorog - ellentétben a te lúdtalpú, asztmás, parlagfűallergiás fattyaddal -, ez az ország kemény, igaz, becsületes embert farag segítségemmel belőlük, akik 300 lóerős BMW nélkül is képesek meghódítani a legszebb leányok szívét. Ők a legkietlenebb talajból is búzát fakasztanak, nélküled is. De te hogy lennél nélkülem, te mit tudsz felmutatni?
Majd ha felvirágoztattad olyanra a hazát, mint a térképen az országtól balra élő társaid, majd akkor motyoghatsz a bepárásodott szemüveged alól, hogy igazságtalan a 18 millás benzinpénz, amikor őnekik 90 millás jár. Neked egyelőre csak a pofád jár, nem 18/90 milla benzinpénz.

Négyszázan. Akkor jól vésd abba az eredeti Championtól kótyagos fejedbe, énbelőlem TÍZMILLIÓ van, s ebből mind egyenként négyszázszor többet tett ezért a hazáért, mint a te négyszázad együttvéve, kedves vigyorgó, kikent-kifent, életképtelen keljfeljancsi.
S ha ígéreted ellenére nem leszel kevesebben, én akkor is sokszor annyian vagyok, igazán tudhatnál számolni, bár 19 éve látszik, hogy ez nem megy neked.
S szintén hasonló empátiával nagy ívben szarok arra, hova szeretnéd elhelyezni a naptól-széltől óvott, öröklötten értelmi fogyatékos Laci fiadat, ha nem tud beilleszkedni a prolimunkásköcsögök közé a pszichózisa miatt, tartsd el az illetményedből, suttyó.

Ezért hát, drága tahóbunkópolitikaielit!
Azt csináld, amivel én megbíztalak, ha jót akarsz magadnak, mert eljön az ideje, hogy egyszer a számnál hamarabb jár el a kezem, s abból a pofonból minden napra jut négyszázfelé egyaránt.
Jobban jársz, ha elgondolkozol azon, addig lehetsz fenn, amíg én vállaimon hordom a szottyadt segged, de ha nem úgy táncolsz fenn, ahogy én fütyülök lenn, igen hamar találok helyetted másik három-négyszáz, engedelmesebb pincsikutya módjára szolgáló elitet. Mert jelen pillanatban megengeded magadnak, hogy a lábamra vizelj, de az a láb igen hamar kirugdalhat innen a bolháiddal együtt.
Úgyhogy ne te utasítgass engem, hanem takarodj a parlamentbe alázatosan szolgálni, és azt csinálni, amit én akarok!

Köszönettel:

a társadalom."
Előzmény: arnys (-)
cserép virág Creative Commons License 2010.01.10 0 0 8
A tény az, hogy  hülye, trágár, közönséges.
Előzmény: Törölt nick (3)
máregyszerkirugottnikk Creative Commons License 2010.01.10 0 0 6
Éppen a napokban olvastam valahol, csak 2006-os dátummal. Ki írta át?
Előzmény: arnys (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 4
ez egy sima provokáció.

nekem az is nyilvánvaló, mely irányból indult, de a véleményem nem írom, nem akarom provokálni azt az oldalt:-)
Előzmény: arnys (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!