Keresés

Részletes keresés

Kiss G. Eszter Creative Commons License 2010.01.14 0 0 84
A komcsik voltak biztos ;-)))
Előzmény: Törölt nick (-)
csmisi Creative Commons License 2010.01.14 0 0 82
Szerintem Miklóson nem az áramszünetek a legnagyobb "bűne" a T. Önkormányzatnak...

Hanem, hogy az a rohadék Kövér L. irányítja a háttétből Szabó J. cimboráját!

Azaz a Tisztelt Polgármester urat...
Előzmény: kölcsönzői jelmez (81)
kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2010.01.13 0 0 81
A szigetszentmiklósi fideszes önkormány nyúzza a népet. Nálunk 1-2 havonta van több órás gigabrutál megaáramszünet.
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.11 0 0 80
Emlékszem, még kislánykoromban karácsonykor egy pillanatra elsötétült a karácsonyfa. Nem is vette észre mindenki, olyan rövid volt. De azért egy pillanatra mégis csak elsötétült a fa. Mondta is apukám, hogy ez a piszok Kádár így akar kikúrni a néppel. Horthy alatt ilyen elő sem fordulhatót volna, mert a kegyelmes úr szerette a népet, nem úgy mint ezek a vérszívó kommunisták. Fel ment panaszra a pártközpontba, ahol Marosán elvtárs fogadta. Apám elpanaszolta neki az esetet, s hogy a dolgozó néppel nem lenne szabad ezt megtenni, s pont karácsonykor. Marosán elvtárs megnyugtatta, hogy nem fog többet előfordulni, hogy fenyőünnepen kimaradjon az áram. Még ajándékot is kapott tőle, egy szép lila monoklit. Azóta nem láttuk.
Éljen a párt és Kádár elvtárs!
Előzmény: re_mi (79)
re_mi Creative Commons License 2010.01.11 0 0 79
Mega áramszünet. Aha.
Heves városban ha jól emlékszem 2007-ben egy pénteki napon kora este közlekedési baleset (oszlopdőlés) miatt áram nélkül maradt kb. 4-5 trafókörzet. Vasárnap délre méltóztatott az émász helyreállítani. Akkor ez mi volt, giga-mega-peta áramszünet? Egyébként szintén Hevesen kb. 1 évvel később szintén autóbaleset miatti oszlopdöntés következtében az egész város elsötétült kb. 4-5 órára. Akkor az csak egy sima giga-mega áramszünet volt?
Akkor erről a mega áramszünetről ennyit.
fejenagykoma Creative Commons License 2010.01.11 0 0 78
"Szombaton hajnali 02.15 és 04:00 között a X., XVIII. és XIX. kerület számos részére kiterjedő áramszünet vonat volt"


tényleg törölhető ez a topic....semmi különös nincs ebben az áramszünetben....02.15 és 4.00 között okozza az áramszünet a lakosságnak a legkisebb problemát...ők sem jókedvükben kapcsolnak le...no és az engedélyek is megvoltak...


mega áramszünet...röhej...szelentés egy ovis bilijében....


bean Creative Commons License 2010.01.10 0 0 77
Valami gond azért lehet a rendszerben. A III. kerületben a héten már háromszor volt többórás áramszünet.
MGperY Creative Commons License 2010.01.10 0 0 76
" és elismerte, hogy átfogó rendszerhibájuk volt."
vs
"Eltitkolt mega-áramszünet"
vagyis nem titkolta el.
topik lezarhato.
Előzmény: Törölt nick (-)
szedlacsek2 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 75
Feltéve, ha van térerőd...
Előzmény: arnyekxxx (74)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.01.10 0 0 74
Nekem nem lenne nagy kihivás elküldeni mobilról egy mailt, de azért az átlagembernek be sincs állitva a mobilján az emailküldés, a többség azt se tudja, hogy lehet egyáltalán mobilról emilezni, hiába tudja minden 10 évnél fiatalabb készülék.
Előzmény: vt75 (48)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.01.10 0 0 73
A "sima áram" éjszaka is ugyannnyi mint nappal, ha tetetsz fel vezérelt órát, azzal kapsz napota 3x összesen kb 7 órában közel féláron áramot.
Előzmény: Törölt nick (3)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.01.10 0 0 72
Dekkolj egy újszülöttel egy fűtetlen lakásban...
Igaz két óre nem sok, volt már részünk egy 5 órásban is régen. Belülről voltak deresek az ablakok.



Kéne valami höszigetelést csinálni, mert ha 5 óra alatt fagyhalálig kihül az egyébként felfűtött laksás/ház, ott kb annyi a höszigetelés mint egy hajléktalan papírdobozában.
Előzmény: kis59 (21)
horex Creative Commons License 2010.01.10 0 0 71

Nem cigányozásképp irtam, csak emlitetted, hogy befejeztlen felnőtt festő szakmunkás is van

Mire asszociáljak?

VAgy roszz aki rosszra gondol?

Te vittél ezzel az erdőbe

:))

by horex

Előzmény: szedlacsek2 (70)
szedlacsek2 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 70
Mondtam én, hogy a 14 öreg falulakó között akad egyetlen cigány is??? :) Most nem a bodzaszedőkről beszélünk.. :)
Előzmény: horex (69)
horex Creative Commons License 2010.01.10 0 0 69

Te engem itt végtelen ciklusba kényszeritenél?

 

Szegény nyomoruságos cigány családot mutattak az elmult hetekben.

Az XP ott viritott a , igaz csak 14"-os, monitoron

Nyilván ő volt a rencergazda

Akkómeg?

:)

by horex

Előzmény: szedlacsek2 (44)
halkergető Creative Commons License 2010.01.10 0 0 68
Mittomén !   :)))
Előzmény: exednemexed (65)
kis59 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 67

Már megoldottam....Az ablakokkal voltam komoly gondok, az erős északi szél pont szembekapott, vetemedés miatt nem zárt rendesen.

Annyira azért nem volt gáz, kismértékű volt a probléma, csak érzékeltetni akartam a városiak kiszolgáltatottságát.....

Most UPS is van a cirko mellett, ha kell simán megy róla órákat....:))

Előzmény: annyi baj legyen (24)
szedlacsek2 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 66
Nem .Szokásához képest hülye és idióta volt... Egyébként nem reklamáltam volna, ha nem küld egy vasat sem. De vissza sem adom..:)

Egy EON-os példa a pénzügyük balfaszságára.

Kiküldi a társasháznak az elszámoló számlát, fél év késéssel. Kijön, hogy visszajár 2,5 millió Ft.(!!) (Jogosan.) Ezt feladja POSTÁN, piros csekken!!!

Rá 3 napra küld egy másik számlát, amin 2,1 millió Ft fogyasztást számláz ki. Ez is jogos, egy későbbi időszakra. Ír mellé egy levelet, hogy UTALJUK ÁT!.

És teleírhatnám az Index összes winchesterét, hogy mennyit balfaszkodnak össsze-visssza. Én már vertem ki belőlük 1500 Ft késedelmi kamatot is, mert csesztek megcsinálni az elszámolásomat.. :))
Előzmény: vt75 (61)
exednemexed Creative Commons License 2010.01.10 0 0 65
sms-ben azt nem veszik bejelentésnek?-))
Előzmény: halkergető (64)
halkergető Creative Commons License 2010.01.10 0 0 64

"E-mail?"

 

Dörzsölsz elektromosságot a pc-dhez?   :)))

Előzmény: vt75 (32)
exednemexed Creative Commons License 2010.01.10 0 0 63
Az új csel,ha nem használunk iőari áramot a meglévő órára,akkor a nappali órák cseréjekor hajlamosak lennének az iparit is kikötni,aminek visszakötése több százezer ft lenne,-űgyhogy legyetek résen,netán csináljatok valami ipari fogyasztást hagy tekerjen kicsit az az óra is..-))
Előzmény: vt75 (61)
exednemexed Creative Commons License 2010.01.10 0 0 62
-)Biztos a sok soros kapcsolású karácsonyfaégő csapta ki náluk a vekkert..-),nem mellesleg nekem is gyomoridegem lesz rögtön ha ezekkel a szolgáltatókkal(is)kell hadakozni,ezek is mindent el tudnak képzelni a fogyasztoról csak a tisztességet nem..bizonyára magukból indulnak ki

Sok éve egy vidéki tiszaparti falucskában hétvégére,amikor lejött a nép "üdülni",rendszresen leblokkolt az áram a faluban,én ezt onnan vettem észre,hogy elkezdtek folyni a jégkrémek-1szezon alatt 2multi(grátisz)hütőt tettünk gallyra a jégkrémforgalmazóét,azt mondták ilyen nem volt még a praxisukba..,de olyan se,hogy a hütőjük alatt a viz,a faluban meg a beépítések/felfejlesztések voltak az urak,na meg az őstermelők..-)

Ja,a jégkrémeket közbe ledermesztettem az egyszem megmaradt szaratov mélyhütőjébe,literes dzsuzos dobozokba csoportosítva,nagyon édik(és eladhatóak!) voltak ebben a kiszerelésben is!-))
Előzmény: tuutuu (60)
vt75 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 61
("Én is kaptam egyébként egy olyan villanyórámra, ahol 10 éve nem fogyott egy KWh-a sem... (Nem használt hegyi hajlék után... :))) )"

Most akkor korrekt volt az EON - miután fizetni kellett - v nem?
Elkezdett arra hivatkozni, hogy ezen a mérő az elmúlt évben nem is volt fogyasztás, v nem? )
Előzmény: szedlacsek2 (53)
tuutuu Creative Commons License 2010.01.10 0 0 60

Tényleg olyan volt, 26-án reggel vagy 20 kísérletet tettek a fölkapcsolásra, az egyik tartott is vagy 3 percig, na, mondom, most már bekapcsolom a PC-t ( naná, hogy dolgom volt), mire fölállt volna a cucc, nagyhalál.

 

Ráadásul én voltam az első bejelentő ( úgy 3/4 6-körül purcant ki), és úgy faggattak, mint egy rablógyilkost az FBI...:}}}

Előzmény: exednemexed (57)
vt75 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 59
"De az azonnali bejelentésnek objektív akadályai vannak."

Mik azok az objektív akadályok?
Nincs áram, ott a telefon, vagy esetleg egy szünetmentessel egy fax v e-mail.
Ok nem veszik fel a telefont, a polgi panaszkodjon, hogy nem veszik fel, illetve kérjen hasonló esetekre egy másik számot (amit felvesznek), illetve utólagos kártérítési lehetőséget.
Mit kell neki még csinálni ezen kívül, ami miatt ilyen dolgokra (a köz érdekében!) nincs ideje. 3200 v mennyi önkori van, gondolom lenne idejük erre is.

Az EON-nál sem hülyék, gondolom pontosan látják mekkora a fogyasztáskiesés és hol történik ez, civil kezdeményessel, összefogva normális stílusban meg próbálni rá nyomást gyakorolni.
Előzmény: szedlacsek2 (53)
szedlacsek2 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 58
Marosvásárhelyi lakótelepen? Nem mindenki rakott be vaskályhát a szobájába és vezette ki az ablakon a kályhacsövet... Nem faluról beszéltem...
Előzmény: exednemexed (54)
exednemexed Creative Commons License 2010.01.10 0 0 57
kóboráram..?-)
Előzmény: tuutuu (56)
tuutuu Creative Commons License 2010.01.10 0 0 56

Nálunk meg 25-én de. 10-től 24 órán belül több, mint 8 órán át nem volt.

Fehérvár.

Előzmény: Törölt nick (51)
exednemexed Creative Commons License 2010.01.10 0 0 54
ott ahol sok fa van,hogy lehet fázni?
Előzmény: szedlacsek2 (23)
szedlacsek2 Creative Commons License 2010.01.10 0 0 53
Igen, a polgármester vagy a szomszéd faluban dolgozó jegyző el tud járni. De az azonnali bejelentésnek objektív akadályai vannak.

Az EON egyébként peren kívül fizetett. Kiesett naponként minden fogyasztási hely után 20 000 Ft-ot. Én is kaptam egyébként egy olyan villanyórámra, ahol 10 éve nem fogyott egy KWh-a sem... (Nem használt hegyi hajlék után... :))) )
Előzmény: vt75 (50)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!