Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.27 0 0 10
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.24 0 0 8

"Hibátlan jó sorozat, állandóan csak ezt nézném, nagyon jól eltalálták az emberi tulajdonságokat ötvözve a létező 70-es évekkel és a hibátlan humorral.
Ezt a sorozatot bármikor le lehet adni hisz mindig kíválóan levetíti, visszaidézi a 70-es éveket. "

Idézet az HBO weboldaláról egy hozzászólótól, akivel maximálisan egyet tudok érteni.

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.24 0 0 7
Hibátlan jó sorozat, állandóan csak ezt nézném, nagyon jól eltalálták az emberi tulajdonságokat ötvözve a létező 70-es évekkel és a hibátlan humorral.
Ezt a sorozatot bármikor le lehet adni hisz mindig kíválóan levetíti, visszaidézi a 70-es éveket.
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 4
Ma 14:50-től újabb 6 rész az HBO Comedy-n
Váradi Március Creative Commons License 2010.01.09 0 0 2
A Tv2-nek nem kellett.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 1
Állati ez a sorozat annyit nevettem rajta sajna eddig senki nem hozta be az országba. A sztori és a szereplők aranyosak benne és nagyon jól megírt forgatókönyv van nagyon jól eljátszva.
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 0
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 topiknyitó

"Utazás az 1970-es évekbe egy retro-hippi sitcom formájában.
A Wisconsin külvárosában élő, igen vegyes baráti társaság a felnőtté válás küszöbén áll, ahol a függetlenség után sóvárognak a felnőtt lét okozta fájdalmak közepette."

Ma kezdte adni az HBO Comedy és széjjelröhögtem rajta magam. Eszméletlen jó, ki ne hagyjátok. Szerintem a sorozat ALAP és véletlenül még a szinkront sem rontották el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!