Keresés

Részletes keresés

Rencsi86 Creative Commons License 2010.10.11 0 0 2
hello.

megpróbálom feléleszteni a topicot. Ha jól sejtem, ez a Dunakanyar szívéhez hozzátartozó üdülő/nyaraló részlegét érted, ahol ma már állandó lakosok vannak? nekem tetszik is, meg nem is! szívesen kiköltöznék, bár mindenért be kell menni a "városba"/centrumba!
Előzmény: bitterlemonjuice (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.03 0 0 1
www.dorinvestkft.hu
Előzmény: PETYUS (0)
PETYUS Creative Commons License 2010.01.03 0 0 0
Mi ez és h0l van?
Előzmény: bitterlemonjuice (-)
bitterlemonjuice Creative Commons License 2010.01.03 0 0 topiknyitó
Ide várok mindenkit, akinek kérdezni- vagy mondanivalója van a Mária Udvarral kapcsolatban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!