Keresés

Részletes keresés

Cs.Beni Creative Commons License 2012.07.12 0 0 10

Sziasztok!!!
Fontos lenne és választ szeretnék kapni valakitől, hogy mit tegyek. Az elmúlt napokban megadta magát a kijelzőm érintője. Minden működik a telefonban változatlanul, de semmit nem érzékel a kijelző. Valószínűleg azért történhetett ez, mert nem a gyári töltőjével töltöttem, és a pletykák szerint ez a verzió (mármint a HD2) nem nagyon csípi az új töltőket. Tud-e valaki segíteni, hogy tényleg e miatt lett e a gond, illetve, hogy mi a teendő ilyenkor? Kijelző csere? Honnan tudok infót kapni, az új kijelző cikkszámáról, stb?. Hol cserélik ezt szakszerűen?
Kérem írjon aki tud bármit is.
Minden jót!

UnitedParcelService Creative Commons License 2010.12.01 0 0 9

Megoldódott-e?

Előzmény: A6618 (6)
Zetorforever Creative Commons License 2010.11.09 0 0 8

Egy másik oldalon van egy sokkal pörgősebb topikja, szerintem ott tedd fel a kérdésed, a sok guru tuti tudni fogja a választ és segítenek majd neked. Pdafanclub, keress rá. Ott vannak az igazán nagy szakik:) Régebben mindig onnan tájékozódtam. Bár mostmnár az Iphone-om várom:)

Előzmény: A6618 (6)
UnitedParcelService Creative Commons License 2010.11.07 0 0 7

Hehehe... Ugyanezzel szopok egy hete. Összevissza tekergeti magát, nem tudom miért és nem tudom mit tegyek ellene.

Előzmény: A6618 (6)
A6618 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 6

sziasztok,  HTC HD2 vásároltam 2 hónappal ezelőtt. Nagyon megvoltam elégedve, a téli időszámítás átállásig. Azóta teljesen megkergült. Az időt össze-vissza mutatja, és ami az idő beálltástól függ, bejegyzések, találkozók, automatikus lehívások. Segítésgeteket kérném, amennyiben tudtok megoldást. Köszi

Zetorforever Creative Commons License 2010.03.23 0 0 5
Ahogy ki fog jönni a Desire a HD2-nek nagyon le fog menni az ára. Legalábbis így lenne logikus és reménykedem is benne mert utána már be tudnék ruházni egy ilyenbe. Mert szerintem ez az a telefon ami még jó pár évig megállja majd a helyét ha nem vagy nagy hájtek mániás.:
Előzmény: Törölt nick (3)
jeel Creative Commons License 2010.01.22 0 0 4
Orommel csatlakozom a felhasznalok/tulajdonosok korehez, bar uzembehelyezni csak jovo hetvegen lesz idom...
schlumberger Creative Commons License 2010.01.02 0 0 2
Az önnullázás ősi román szokás
Előzmény: UnitedParcelService (0)
UnitedParcelService Creative Commons License 2010.01.02 0 0 1
És amig befut... Jó volna tudnom, mi módon lehet rögzíteni egy beszélgetést.
UnitedParcelService Creative Commons License 2010.01.02 0 0 0
Kíváncsi vagyok meddig kell várni az első nullázásra.
Előzmény: UnitedParcelService (-)
UnitedParcelService Creative Commons License 2010.01.02 0 0 topiknyitó
Minden a HTC HD2 szerkezetről. Fura módon nincs még ilyen topic, pedig a modell már annyira nem friss. Én egy hónapja használom és jónéhány nyittt kérdés van még velel kapcsolatban, ezért hozom létre e felületet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!