Keresés

Részletes keresés

Közhelygyár Creative Commons License 2 napja 0 0 7327

sanyi, mi van veled? remélem megpusztultál vagy sitten vagy már.

Előzmény: Marta44 (7322)
mootoros Creative Commons License 2019.08.26 0 0 7326

Bírósági per van ellene kb.4 éve tart csalásért.

Eredő Vektor Creative Commons License 2019.07.18 0 0 7325

camouflage :)

Eredő Vektor Creative Commons License 2019.07.18 0 0 7324

nem kell parázni, nem lesz semmi gond :)

Eredő Vektor Creative Commons License 2019.07.18 0 0 7323

Szia,

mutass valami levelet :)

Marta44 Creative Commons License 2019.07.18 0 0 7322

Engem is újra zaklat az ingatlandepo, peres eljárást kezdeményeznek egy hirdetés miatt , amit nem engedett a rendszer törölni sok-sok évvel ezelőtt, most 200 000 Ft  plusz kötbért követelnek tőlem . 5 éven át a régi, nem használt email címemre küldözgettek állítólagosan felszólításokat.

Szeptemberben várható a bírósági per. Kérem , akiknek hasonló problémája van ezzel a szélhámos céggel és évtizedeken át üldözi  követeléseivel, fogjanak össze.

Nem lehet, hogy ártatlan emberek kárvallottjai legyenek szélhámos machinációiknak.

felültetett62 Creative Commons License 2019.06.03 0 0 7321

Köszönöm hogy válaszoltál, Hála Istennek azóta csend van ,,, Azt tudom hogy megbüntették ,,, hogy ült-e???  azt nem követtem .Örültem hogy vége lett,  . Most valami üdülési trükkel próbál kiszedni pénzeket  emberekből  ,,, Köszi  szép napot...

Előzmény: Eredő Vektor (7320)
Eredő Vektor Creative Commons License 2019.05.30 0 0 7320

az emailem publikus.

Hogy alakultak Neked a dolgaid az ingatlanaproddal (Gumiller)?

Előzmény: felültetett62 (7319)
felültetett62 Creative Commons License 2019.05.27 0 0 7319

Üdvözöllek ..Hála Istennek règen kellett Töled tanácsot kèrni Most se Nekem van problèmám hanem egy ismerösömet zaklatja újra Gumiller.Èn ajánlottak Neki hogy Töled kèrjen tanácsot ..Privátba szeretne veled beszèlni ...Ha nekem átküldenèd az email cîmedet Èn továbbîtanám 1951.07@gmail.com  Köszönöm..(újra aktîv.B.S.)

Előzmény: Eredő Vektor (7317)
balatoni49 Creative Commons License 2018.06.08 0 0 7318

https://www.olcsobbat.hu/boltok/select_product/

a fenti cég is feljelentette, de cég él és virul, a rendőrök és a NAV nem túlóráznak, hogy bankszámláról felvevő személyt felkutassák aki más adószámával állít ki számlákat

Eredő Vektor Creative Commons License 2018.06.04 0 0 7317

Reklamáció után sem küldik el, fel kell jelenteni. Ennyi.

Előzmény: balatoni49 (7316)
balatoni49 Creative Commons License 2018.06.04 0 0 7316

Az hogy az árú nem ékezik meg az előre fizetés ellenére.

Más gond nincs.

Eredő Vektor Creative Commons License 2018.06.03 0 0 7315

Na de mi itt a trükk? Nem értem.

Előzmény: balatoni49 (7314)
balatoni49 Creative Commons License 2018.06.03 0 0 7314

Hello egy ingatlanbazárhoz hasonló Select Product Webáruház szedi az áldozatait. Hasonoloanzellemes átverés, magyar szlovák nyelv.

naponta változó kényszer törölt cégek székhelyei vagy bankszámlái. 

A select product honlap úgy működik, hogy az árgépben az első négy találatban a legalacsonyabb árat hozza ki a keresett termékre.

Az árgépben az első három bekeretezett sorba (véleményem szerint) csak akkor lehet bekerülni ha az árgépnek fizet a webáruház.

A select product általában a bekeretezett sor alatt negyediknek került be az árgépbe, pedig az ára a bekeretezett három első cégnél is alacsonyabb volt.

Az átverés mézesmadzagja = Ha vásárlás során ha vevő előre utalja a pénzt elengedik a szokatlanul magas szállítási díjat.

Sajnos a fórumot a gyakori kérdések törölte de a facebokon még megy

https://www.facebook.com/search/top/?q=Kozm%C3%A9r%20Gy%C3%B6rgy

az beazonosított tulaj nevén.

Előzmény: Eredő Vektor (7313)
Eredő Vektor Creative Commons License 2018.03.19 0 0 7313

Először is jogtalanul kezeli az adataidat, ezért már meg is büntették. Tehát lehet a NAIH-nak jelenteni (Adatvédelmi hivatal)

Másodszor büntetőper van folyamatban ellene jelenleg is, a vádemelő a váci rkp volt.

Előzmény: ildiko1108 (7312)
ildiko1108 Creative Commons License 2018.03.19 0 0 7312

Sziasztok! 

Kaptam én is ilyen szépen fogalmazott levelet .fizetési felhívást ami 37000 ftról szólt.8 nap határ időt adtak.

viszont felhivtam és valami 2014 hirdetést emleget amit én nem tudok,másik állitolag kaptam emailt is amit nem látok érdekes modon.Ez a levél postán jött.ha valaki tud olyan információt ahová ezt jelenthetem kérem segitsen.

Eredő Vektor Creative Commons License 2018.02.02 0 0 7311

Egy ideje nem megy a felszazalek.com

"Karbantartas"

Remélem hatóság áll mögötte... :)

1973anya Creative Commons License 2018.01.19 0 0 7310

Szia, megkérdezhetem, hogy mi lett a felszazalekos per kimenetele? köszönöm.

Előzmény: szultán2 (7263)
Eredő Vektor Creative Commons License 2017.12.05 0 0 7309

Nem, az nem üres telek.

Aki ezeket az e-maileket küldi életvitel szerűen ott is él.

Előzmény: jogállam? (7308)
jogállam? Creative Commons License 2017.12.05 0 1 7308

54.000 Ft + kamatai felszólítás landolt nálam is az e-mail fiókomban. Felhívtam a rendőrséget, érdekes beszélgetés volt, nem részletezem. Ezt követően kérte a rendőrség, hogy továbbítsam az e-mailt. Feljelentés és kivizsgálás kérése címmel továbbítottam, majd kb. egy hét múlva kaptam egy e-mailt, amiben a rendőrség 9 pontban szedte össze, hogy haladéktalanul mikre kell válaszoljak. Annyira furcsa volt, hogy el sem hittem, hogy onnan kaptam, ezért felhívtam, és valóban egy nyomozó küldte. Válaszoltam rá, azóta csend. Természetesen megkérdeztem, hogy nem kellene több helyen is közérdekű felhívással fordulniuk a lakosokhoz? Média, rendőrség hivatalos oldala, stb.?! Miszerint senki ne fizessen? Ugyan nekem eszemben sincs bűnözőket támogatni pénzzel, mint ez a Kft, de a lakosság elég nagy része összefossa magát ebben a "jogállamban" a végrehajtás szótól és fizet. Nyomozó válasza: de igen, csak nem rajta múlik. (???). A szóban forgó Kft a műholdas felvétel alapján egy üres telekre van bejegyezve, amin csak egy furcsa kerítés van, ami mintha a levegőben lógna. :-D Tiszta szégyen ez az ország!!! Pontosabban mi magunk, hiszen csak azt tehetik meg amit hagyunk!  

felültetett62 Creative Commons License 2017.12.04 0 0 7307

,,,Szia  Vedd fel a kapcsolatot G?bor Buz?s----el...  

Előzmény: Niqvero (7305)
Eredő Vektor Creative Commons License 2017.12.03 0 0 7306

Nekem is tartozol, utalj. Mert különben §.

Előzmény: Niqvero (7305)
Niqvero Creative Commons License 2017.12.03 0 0 7305

Sziasztok..én is felzárkozom hozzátok sajnos. 54000 ft +kamatai...

felültetett62 Creative Commons License 2017.11.28 0 0 7304

Üdv,  Írtam emailt   ...

Előzmény: G?bor Buz?s (7303)
G?bor Buz?s Creative Commons License 2017.11.28 0 0 7303

Akinek tudomása van arról, hogy melyik bíróság foglalkozik a My-immoviva Kft ügyével, kérem írja meg a várost, és a pontos címet ahol a szóban forgó per folyik. Szükség estén lépni szeretnék.

papppy Creative Commons License 2017.11.26 0 0 7302

lemaradtam

aranyit??

Előzmény: Eredő Vektor (7300)
papppy Creative Commons License 2017.11.26 0 0 7301

Igen ebben is igazad van, amúgy ignoráltam volna magam is utóbb, no nem azért mert bármit tartalmazna hisz max kihallással lehet következtetni bármire is,  de szerkesztési lehetőséget nem leltem így majd megteszi a moderátor ha esetleg zavarja. Sőt tegye is meg, ez nem politikai fórum, illetve a fehérgalléros bűnözés miatt talán részben, hisz amiről itt beszélünk az pont az. Jelzem konkrétum nem hangzott el a felhozott példában ami esetlen volt, ezt belátom (az esetleges félreértések elkerülése végett elnézést kérek mindenkitől aki sértve érzi magát, legyen annak ezzel összefüggő de bármi oka), ha következtetést vonna le valaki a leírtak alaján akkor az a saját véleményét és logikáját tükrözi. A jogállamiság pedig remélem még él az országban és egyéni véleményünk miatt a tek nem töri ránk az ajtónkat. Főleg azért, mert mint mondtam, sem személy neve sem pontos tartózkodási helye sem felszólítás nem hangzott el!

A lényeg az volt, hogy ha emailt irsz nem bűn, ha fenyegetsz benne (pl behajtással vagy testi dolgokkal az már az, ha pedig teszel is valamit ezek után akkor azért fognak elítélni amit tettél, de az email súlyosbító lesz vagy lehet.

Előzmény: Eredő Vektor (7300)
Eredő Vektor Creative Commons License 2017.11.26 0 0 7300

Jogos... (Azért vigyázz mit írsz le...)

Küldeni kell, nyilván. Sőt. Most már elővenném aranyit is. (Ha eddig nem történt meg)

Előzmény: papppy (7299)
papppy Creative Commons License 2017.11.26 0 0 7299

Szia.

A lényeg nálad.

Viszont emailt küldeni nem bűncselekmény, illetve pontosabban megfogalmazva azt a tartalma dönti el.

Ha küldesz egyet felcsúxxxra hogy holnap kilőlek korrupt xxx akkor az fenyegetésnek minősül. Életveszélyre...

Ha kimész és egy gravirozott korrupt feliratú golyóval mellbe küldöd emberünket akkor az ugye több (s lehet némi rendet is tenne az országban az okozott riadalom miatt de ne adjunk tippeket hazafias vadászoknak:) ).

Ezen email a tartalma miatt azért némileg több mint egy sima email. Ezért is kell elküldeni a bíróságra ahol a tárgyalás folyik és a rendőrségre hatvanba is. Talán súlyosbításra alkalmat adhat az ügyésznek.

Eredő Vektor Creative Commons License 2017.11.26 0 1 7298

Mellesleg - nem hiszem, hogy bűncselekmény egy e-mailt kiküldeni.

Ha valaki megeszi - akkor munka nélkül keresett pénzt sanyika. Jó az neki, sose dolgozott. Mégis befolyt anno az a 100 milla a szlovák bankszámlára.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!