Keresés

Részletes keresés

makopa Creative Commons License 2009.11.30 0 0 26

Ugye ezt írtam: "Az ügyészség megállapítása szerint a hírcsináló tévé 200.000.- forintot fizetett (számlára, megbízási szerződéssel?) a provokátornak az akcióért. Nem hiszem, hogy megbocsájtanak a sikertelen akció után az agyafúrt ügyvédnek :))"

Zárójelben meg érdeklődtem a könyvelési megoldásról. Kérésedre pedig adtam linket. Hogy neked mi minek tűnt (a provokátor Baráth Helmeczynek:))) egy kicsit röhejes, de legyen a te szövegértési problémád.

Előzmény: Wic (25)
Wic Creative Commons License 2009.11.30 0 0 25
ez nem egészen azt jelenti, mint amit sejtettél.

mert nekem úgy tűnt, azt próbáltad sejtetni, hogy a HirTV megbízta Helmeczy-t. pedig nem.
Helmeczy kereste meg őket, hogy bizonyítani tudja (jó pénzért), hogy Veresék le akarják járatni a HirTV-t.
és melyik TV ne fizetne egy ilyen infoért (oké, az ATV meg a TV2 biztos nem)? :o)
Előzmény: makopa (14)
merovingok Creative Commons License 2009.11.29 0 0 24
Próbálj meg nem megtévesztő lenni. A HírTv-t senki semmivel nem vádolja.
Előzmény: makopa (14)
merovingok Creative Commons License 2009.11.29 0 0 23
Gaudi-Nagy megteheti.
Előzmény: lujo2 (13)
merovingok Creative Commons License 2009.11.29 0 0 22
Hallottad már nyilatkozni?
Előzmény: Vajk (6)
halkergető Creative Commons License 2009.11.29 0 0 20

"... intolarensségét ..."

 

Hmmmmm!

Esetleg próbáld meg két magánhangzó felcserélésével, és a más sorrendhez igazodó járulékokkal!    ;-))

Előzmény: meret99 (15)
makopa Creative Commons License 2009.11.29 0 0 18

"A HírTv-t lejáratni próbáló "haveri kutyás" eset után"

 

Lehet, hogy nem jön ki rosszul a dologból, hiszen a jóindulatú ügyészség vádiratából is inkább a tévések sikertelen manipulációjára lehet következtetni.

Főként, ha a tárgyaláson Baráth esetleg biznyonítani tudja, hogy a Magyar Nemzet székházában lezajlott beszélgetés volt az az alkalom, amikor a jelenlévők "együtt, közösen" kitalálták a történetet. Azt, hogy majd ő helyezi el a riporterek autójában a kábítószert és hogy mindez úgy tűnjön, mintha az egész ügy mögött - Baráth megbízóiként - Helmeczy László ügyvéd és Tóth Viktor állnának.   

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.29 0 0 16
Köpönyegforgató.

Pontosan tudja, hogy milyen hatás várható ha ingyen vállalja az olaszliszkai ügyet.

A HírTv-t lejáratni próbáló "haveri kutyás" eset után, neki már rég nem szabadna praktizálnia.
Előzmény: merovingok (-)
meret99 Creative Commons License 2009.11.29 0 0 15
Az intolarensségét meg lehet bocsátani!:) Ügyvéd! A megbízója érdekeit képviseli:) Hogy mit keres az MLSZ alelnöki székében? azt nem tudom, persze Kistelekiről sem tudom:(
makopa Creative Commons License 2009.11.29 0 0 14

Csodálkozom, hogy forrást kérsz. Gondolom a Hír TV is tisztességesen beszámolt az ügyről.

 

"Vádat emeltek a Hír TV-s drogügyben
MTI 2009. május 28.
...A vádirat szerint a férfi tavaly áprilisban elhatározta, hogy megpróbálja kihasználni a Hír Tv két munkatársa, és Veres János volt pénzügyminiszter akkori kampányfőnöke, Tóth Viktor közötti rossz viszonyt. Megkereste a televízió munkatársait, és azt mondta nekik, hogy Tóth Viktor azzal bízta meg, helyezzen el kábítószert a riporterek autóiban, hogy azt egy megszervezett rendőri akció keretében megtalálva ellenük büntetőeljárás indulhasson.
A vádlott a Hír Tv vezetőitől másfél millió forintot kért azért, hogy állítását alátámasztó hangfelvételeket szerezzen be. A vádlott szándéka kizárólag a jogtalan haszonszerzésre irányult, valójában sem Tóth Viktortól, sem mástól nem kapott felkérést arra, hogy a riporterek autójában kábítószert helyezzen el. A vádlott több mint 250 ezer forintot vett át..."
index.hu >>

"VÁDIRAT A HÍR TV–HELMECZY-ÜGYBEN
2009. június 17.
...A tévedésbe ejtett Hír Tv vezetősége az ajánlatot elfogadta, Baráth Miklós vádlottnak előlegként átadtak 50 ezer forintot, majd később útiköltségre 10 ezer forintot, (...) egy hangfelvételért további 200 ezer forintot fizettek neki. (...) összesen 268 500 forint kárt okozott a Hír Tv-nek..."
hvg.hu >>

Előzmény: Wic (12)
lujo2 Creative Commons License 2009.11.29 0 0 13
Helmeczy azzal foglalkozik, amivel megbízzák
Ügyvéd, aki megbízója érdekeit képviseli, nem pedig egyéni politikai szimpátia alapján, melyik ügyet vállalja el, mert azt hiszem, ügyvédi karrierjébe kerülne, ha kizárólag az utóbbi alapján döntené el, melyik ügyben jár el
Előzmény: merovingok (-)
Wic Creative Commons License 2009.11.28 0 0 12
erre van valami forrás?
Előzmény: makopa (10)
zebrapinty Creative Commons License 2009.11.28 0 0 11
hókarón a nyuszika - hókaru Nauszikae

napokig nevettem, amikor az eszembe jutott.
gondolom ő is érzi, hogy valamit kell tennie a mérleg másik serpenyőjébe.
hát teszi.

de még nincs meg az egyensúly
üdv
zpzp
makopa Creative Commons License 2009.11.28 0 0 10

Az ügyészség megállapítása szerint a hírcsináló tévé 200.000.- forintot fizetett (számlára, megbízási szerződéssel?) a provokátornak az akcióért. Nem hiszem, hogy megbocsájtanak a sikertelen akció után az agyafúrt ügyvédnek :))

Előzmény: Törölt nick (5)
La tulipe noire Creative Commons License 2009.11.28 0 0 9
Hülét csinált magából. Lásd mikor érmeket osztogat. Már bocs de valaki azt gondolja  hogy  Szögi tanár úr és M Cozma gyilkosait felmentik ha nem Helmeczy az ügyvéd ?
Steve the Great Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7
És mi a megbocsátás tétje/folyománya? Hogy Helmeczy valójában egy szeretnivaló, jófej ember és csak volt egy botlása a haveri kutyák kapcsán? Szerintem ő egy olyan ügyvéd, akit ha úgy esnek a dolgok akár John Milton (lásd: a zördög ügyvédje) is szívesen látna a csapatában, nagyon hatékonyan végzi a munkáját. Most éppen a (döntő többség számára) jó oldalon.
Előzmény: merovingok (-)
Vajk Creative Commons License 2009.11.28 0 0 6
Mitől volt elvtelen a támadása?

Szerintem nem tudsz te semmit erről az emberről, csak annyit, hogy az általad oldalhelyesneek tartott emberekkel volt összetűzése.
De tudod, mit tett a fideszért? Hogy a bizalmi emberük volt?
Amúgy pedig ügyészeket, ügyvédeket, bírókat vizsgáztat, ráadásul nem kis koponya.
Előzmény: merovingok (-)
nyugatioldal Creative Commons License 2009.11.28 0 0 4
Kis K0pasz B0rsa.
kristo_f Creative Commons License 2009.11.28 0 0 3

Annyifélék vagyunk, annyiféle ember lakozik bennunk!

 

Fradi nem jácc, mégha nemzeti vagyon is :)

Annál inkább a két birósági ügy

Hááát, HirTv...

Billeg a mérleg

szvsz.

halkergető Creative Commons License 2009.11.28 0 0 2

Gondolod, hogy érdekli őt a Te bocsánatod?

Mellesleg: Nekünk - a fórum, vagy a topik közönségének, és köztük Neked -  milyen erkölcsi alapunk, vagy milyen felhatalmazásunk van arra, hogy bárkinek is bocsánatokat osztogassunk?   :((( 

 

Előzmény: merovingok (-)
Magic Horse Creative Commons License 2009.11.28 0 0 1
Hókarú Nyuszika
Előzmény: merovingok (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.28 0 0 0
Haverid0g
Előzmény: merovingok (-)
merovingok Creative Commons License 2009.11.28 0 0 topiknyitó
Szerintem ne. A Hír Tv elleni elvtelen támadása, és a Fradi elleni MLSZ-hadjáratban való részessége felháborító volt. De a Heti válaszban igencsak méltatják az Olaszliszka-ügybeli ténykedése miatt, és azt írják, Cozma-ügyben hasonló várható tőle. Ez pedig elgondolkodtató.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!