Keresés

Részletes keresés

Delinkee Creative Commons License 2009.11.26 0 0 346
Mégis nagy az együttérzés a kormány részéről:

http://nol.hu/belfold/bajnai_negyedorankent_kap_tajekoztatast_pecsrol

"Bajnai Gordon rögzíti: a kormány minden lehetséges támogatást megad az áldozat családjának és a sérülteknek."

Félreértés ne essék, nem sajnálok és semmi együttérzést vagy támogatást tőlük. Amitől viszont nagyon erős hányingerem támadt az az, hogy számtalan gyilkosság és bestiális támadás történt az utóbbi években, amikért kifejezetten csakis a balliberális kormány felelős, felelőssebb még az elkövetőknél is. Hol maradt olyankor az együttérzés és a támogatás? Pl. erzsébeti halálrarugdosás esetében?
Előzmény: Törölt nick (341)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 345
na latod ez a szajkarate amit most irtal.ezert kerullek szinte mindig
Előzmény: Törölt nick (343)
anticonstitutionelle Creative Commons License 2009.11.26 0 0 344
mondj egy topikcímet, amiről nem Orbán jutna eszedbe.
Előzmény: Törölt nick (343)
TomDantes Creative Commons License 2009.11.26 0 0 342
Tesznek esküt ,tesznek. Első évesek is, meg amikor bejezik az iskolát. Amúgy miért érdekes az eskü? Én nem az eskü miatt nem lövöldözök, hanem mert nem vagyok elmebeteg. Ha elmebeteg lennék, szarnék az esküre, és lövöldöznék.
Előzmény: vizes zsemle (333)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 341
ebben az esetben ugy nez ki artatlan a kormany,mert bolonddal van dolgunk
Előzmény: Egy nap süt (338)
borzimorzi Creative Commons License 2009.11.26 0 0 340
Igazad van, szinte mindenben egyetértünk.
Csót:
b
Előzmény: vizes zsemle (333)
Egy nap süt Creative Commons License 2009.11.26 0 0 338
Nem, nem tévedek semmilyen terepre. Különösen azért mert én mindig bizonytalan vagyok megítélni olyan dolgokat amelyek csak másod, harmadkézből kerülnek hozzám.Viszont itt sokan tudni vélik, hogy a kiváltó ok csakis a kormány idiotizmusa lehet.
Előzmény: Törölt nick (326)
Heartbreaker Creative Commons License 2009.11.26 0 0 337

Ez hihetetlen, látom, néhányak szerint egy bekattant elmebeteg lövöldözéséért is a kormány a felelős... ez már pszichiátriai kategória, komolyan mondom.

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 335
lehet,nem kedvelem a veled valo vitat,mert olyannyira szemellenzos vagy hogy idegesit
Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 334
ezzel keller feljelentos miniszter haverod buktor lett . nem emlexel ?
Előzmény: Törölt nick (329)
vizes zsemle Creative Commons License 2009.11.26 0 0 333

23 évesen még lehet valaki elsős, lehet, hogy nem jött be neki teljesen az először választott szak, ezért lépett át a GyTSz-re, hiszen a TTK és eközött sok az átfedés, gyógyszerész is tanul ezerféle kémiát, bár igazán az egészségtudományok a fontosak.

 

A szomorú inkább az, hogy valaki azzal akar elégtételt venni, hogy elveszi más(ok) életét, az, hogy ez eszébe jut egyáltalán. 18 éves kor felett (is) már illik felelősen gondolkodni, érezni a tettek súlyát. Nem tudhatjuk, miért állt kezelés alatt, milyen problémája volt, mennyire volt komplikált, mennyire kezelhető, együttműködött-e vajon és volt-e családi, személyes stb. problémája. Így, hogy feladta magát, talán kipréselik belőle a válaszokat.

 

Amikor felvételiztem anno, vinni kellett a háziorvostól papirost, alkalmassági vizsga volt, mentálisan is meg kellett felelni. Úgy tudom, hogy a szóbeli/írásbeli felvételivel együtt ez is megszűnt.

 

Elsőévesen már esküt kell tenni, hogy hallgatóként is lelkiismeretes és méltó magatartást tanúsít, az egészség és az ember védelmét mindenek elé helyezi.

(Azt nem tudom, hogy elsőévesek tesznek-e még esküt vagy ez is megszűnt.)

Előzmény: borzimorzi (300)
anticonstitutionelle Creative Commons License 2009.11.26 0 0 331
mért a profi orvlövész hogy bukkan fel? Ordibál, hogy mindjárt lőni fogok?
Előzmény: Heartbreaker (322)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 330
amugy gazd bun utan,mondjuk ellopnak parszaz milliot bezony elsulnek a puskak....
Előzmény: almodhi (321)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 328
en is ezt irtam,hasonlot irtam
Előzmény: almodhi (321)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 327
nalad buktorkam,nalad,amugy padlot fogtatok elkuroddal,demszkiddel
Előzmény: Törölt nick (325)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 326

nem azt irtam,hogy ez a pszichopata bajnai miatt olt, hanem azt hogy ha tolvajok es profi hazudozok a miniszterelnokok az bizony kihat sok szazezer emberre,erkolcsi szintjuk romlik.ezt semmivel se tudod megcafolni.persze szajkarate az van,remelem nem tevedsz arra a terepre,ha megis nem fogok valaszolni

Előzmény: Egy nap süt (323)
Egy nap süt Creative Commons License 2009.11.26 0 0 324
Szóval nem gőzeke, hanem Gizike. Egyébként minden klappol.
Előzmény: pert1 (318)
Egy nap süt Creative Commons License 2009.11.26 0 0 323
Ha tudsz mondani olyan okot, ami szerint meg kell öljem egyik évfolyam táramat, csak azért mert ez a csúnya Bajnai ellopta a libáim, akkor istenucsse felrobbantom az egész egyetemet.
Előzmény: Törölt nick (317)
Heartbreaker Creative Commons License 2009.11.26 0 0 322

Egyszer hallottam egy interjút Reagen elnök egyik testőrével, aki ott volt amikor meglőtték. Riporteri kérdésre elmondta, hogy a legveszélyesebb merénylő/gyilkos az ideg/elmebeteg fajta, mert egy ilyen bárhol, bármikor felbukkanhat mindenféle gyanús előzmény nélkül. Sajnos az ilyenek ellen nem lehet védekezni...

almodhi Creative Commons License 2009.11.26 0 0 321
Nem, szerintem a közállapotoknak nagy sok dologra van hatásuk... Gazdasági bűncselekmények, "megélhetési" (idézőjelek!) bűnözés, stb, stb. Ezt senki sem vitatja. (Vagyis én nem...)

De ebben az esetben (megzakkanás, ámokfutás, ...) - úgy gondolom - nincs ilyen egyszerű kapcsolat.

A.

Előzmény: Törölt nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 320
es gondolom artatlanul ul vagy ult a bortonben is az antiszemita birosag miatt
Előzmény: pert1 (318)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.11.26 0 0 319

Akkor még 1 esély lehetett volna.

 

Ha tudják, hogy orvosi eset.

Előzmény: Nagulnov (311)
pert1 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 318
Azóta kiderült, hogy nem a Tasnádi verekedett a fiával, hanem a két fia egymással.
Ráadásul a Tasnádinak még papírja is van a bíróságtól arról, hogy épelméjű:-)
Előzmény: Törölt nick (315)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 317
szoval szerinted semmi hatasa senkire annak nincs hogy a bajnai libat lop,elkuro lop es hazudik stb . ennek az egvilagon semmi hatasa nincs senkire se ?
Előzmény: Egy nap süt (316)
Egy nap süt Creative Commons License 2009.11.26 0 0 316
"Akkor inkább a kertévékből ömlő szemetet okoljátok!"

Szerintem meg nem kell okolni senkit. Ha belegondolsz, amióta világ a világ, mindig gyilkolásztuk egymást. Vö. Káin és Ábel. Nem akarlak elkeseríteni de ez így lesz a jövőben is, talán az idők végezetéig, függetlenül attól, hogy ki éppen az aktuális kormányfő.
Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 315
tasnadi elmebeteg meg a fiaval verexik a birosagon,tenyleg csak rohogni lehet-kinunkban-az elmebeteg termesen
Előzmény: pert1 (314)
pert1 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 314
Eddig nálunk még egyetlen lövöldözőről se derült ki, hogy elmebeteg, az utóbbi időben csak egyetlen beteg akrta székkel agyoncsapni a bírót, de az is tudhatott róla előre, mert éppen azt hirdette ki, hogy elmebeteg az illető.
Előzmény: Törölt nick (307)
nyuli41 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 313
Nekem lóf@sz a seggembe, minek jövök a polidilre :-((((((((((((((
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.26 0 0 312
talan ha libatolvajbajnai drazseval nem a fekete naci es melleny ellen hadakozna jutna idejuk a pszichopataktol elvenni a fegyvert engedelyestul
Előzmény: kábelbúvár (308)
Nagulnov Creative Commons License 2009.11.26 0 0 311
atv

"Úgy értesültünk, hogy egy 23 éves - pécsi - gyószerészhallgató lövöldözött, akit előzőleg kiküldtek az óráról, mert zavartan viselkedett. A diák 15 perc múlva fegyverrel tért vissza, majd tüzet nyitott."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!