Keresés

Részletes keresés

subbee84 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 5

 

 

Sajnos ez a rádió köszönő viszonyban sincs régi mivoltához képest. 
Emlékszem milyen örömmel hallgattam régen a Juventus Top 40-et minden vasárnap délután. Somogyi Zoli volt a kedvenc műsorvezetőm.

Az a műsor tökéletes igazódási pontként szolgált a nemzetközi könnnyűzenében.

Minden vasárnap a legjobb zenéket nyomták. Olyan dalokat, amik Európa szerte sikereket értek el. Mindezt egy olyan műsor keretében, amely nemcsak az aktuális slágereket játszotta, de hasznos zenei információkkal látta el az arra fogékony hallgatókat.



Az egész műsor a műsorvezető személyének és hozzállásának köszönhetően egy olyan érzést nyújtott az egyszeri hallgató számára, ami nemzetközi viszonylatban is megállta volna a helyét. Egy igazi hiánypótló rádiós program volt.



Nekem hiányoznak ezek a vasárnap délutánok.

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.19 0 0 4
Egy ütött kopott brand mitől lenne esélyes??? Miért országos Budapest, Békéscsaba és Miskolc miatt vicces gondolat.
Előzmény: Törölt nick (-)
adalbert62 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 3
Na de nem egész nap. Amerikában is dívik, hogy rádió hálózatok vannak. Húzós műsorok egyszerre mennek, s utána jöhetnek a helyi hírek és reklámok.
Előzmény: Pharaoh85 (1)
Lenis Creative Commons License 2009.11.19 0 0 2
Sziasztok!

Szerintem is Juventus-t egyre többen fogják hallgatni: főként 80-as évek zenéjét tolják sok magyar zenével. Szerintem a Neo meg fog bukni…
Pharaoh85 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 1
Amúgy mi az az "Új Juventus"?

Mert itt Miskolcon a lista szerint az van, de más a műsor rajta, mint a pestin.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.19 0 0 0
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.19 0 0 topiknyitó

Persze ők máshogy csinálták ,hogy országosan foghatók.Lehet hogy nekik volt igazuk??A Klub rádió is hasonló módszerrel fogható országosan de az politikai.

Lehet hogy a sírás helyett cselekedni kellett volna?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!