Keresés

Részletes keresés

hellness.wellness Creative Commons License 2009.11.17 0 0 6
Én eddig azt sem tudtam ki az index vezére. Valószínűleg mert nem érdekelt. Jobbos, vagy szélsőjobbos lesz ezután az oldal? Elég sok oldal van még, majd aki úgy érzi megy máshová. Valóban a nyíltan jobbos és/vagy szélsőjobbos oldal kell az olvasóknak? Hát... nekem nem... Gondolom ezzel még sokan vannak így, majd rájönnek a látogatottsági adatokból.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.17 0 0 4
Ki fog aggódni érte? A fórumról nem hinném, hogy elmegy... meg a blogjait sem hiszem, hogy sértődötten bezárná. A színvonal fenntartására meg itt marad Szilly úr őméltósága! :D
Híreket már régóta az origon olvasok. Ennek a szennylapnak már csak azért nézem a címlapját (jó kis AdBlock plusz... :D ), mert néha poénos blogbejegyzéseket is reklámoznak.
Előzmény: Ghanima (3)
Ghanima Creative Commons License 2009.11.17 0 0 3
Ugyammá' fijatalok! Erre csak annyi: Hu!

Kölömbe' is, amíg van UP, addig nem van gond - szerintem legalább is. Meg majd ha TótaW kiszáll, akkor lehet kezdeni aggódni véleményem szerint.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.17 0 0 2
Viszont utána nyíltan jobboldali lesz az index. Ez kell az olvasóknak. Később, úgy jövő májustól lehet nyíltan szélsőjobb. Mert akkor már az kell az olvasóknak. (jobb, ha tőlem tudjátok)
schlumberger Creative Commons License 2009.11.16 0 0 1
Menjen Isten hírével, jól elbaszta, lezüllesztette, elbulvárosította az indexet.
Jó szerencsét!
Z757 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 0
A hüvelyg0mba élt, és élni f0g.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.16 0 0 topiknyitó
origo(!) cikk: http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20091116-tavozik-az-index-vezere-vaszily-miklos.html

De ezt miért az origón kell megtudnom?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!