Keresés

Részletes keresés

ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.10.31 0 0 184
A fideszmagyarokat vigye csak a Vona..  :) 
Előzmény: Sugárhajtású szalmabábu (183)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.31 0 0 182
Csak egyszer olvasd már el légyszi azt a hozzászólásomat, amire folyamatosan reagálgatsz.
Előzmény: reggelsanyi (168)
damm Creative Commons License 2009.10.31 0 0 179
Szerintem Mikola doktor tükre sokkal érdekesebb ez ügyben:
"Ha négy évre nyerni tudnánk, és (...) utána mondjuk az ötmillió magyarnak állampolgárságot tudnánk adni, és ők szavazhatnának, húsz évre minden megoldódna" – mondta Mikola István, a Fidesz miniszterelnök-helyettes jelöltje a párt kongresszusán."
2006 március
Előzmény: Törölt nick (176)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.31 0 0 178
Ugyan! Csak átmenetileg, mert most kintről jött. Meg azért, mert a különállás jelzőit már önként elpocsékoltátok.
Előzmény: ZSOTYESZ (177)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.10.31 0 0 177
Na látod, ezért zavar minket a fideszmagyar ..
Előzmény: damm (175)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.31 0 0 176
Hogy ez a fideszmagyar mért pont reggel?! :)

Értem én, önbizalom. Ezzel akkor van baj, ha egyszer valaki más tartja eléd a tükröt.
Egyszer volt, hol nem volt.....és akkor Hófehérke története...
Előzmény: damm (173)
damm Creative Commons License 2009.10.31 0 0 175

Én nem "valamilyen" magyar vagyok, hanem csak magyar.

 

Előzmény: ZSOTYESZ (174)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.10.31 0 0 174
118-ra még mindig nem válaszoltál..
Előzmény: damm (173)
damm Creative Commons License 2009.10.31 0 0 173

Néha - amikor a propaganda úgy kivánta - Orbán szakemeberk segítségét is elfogadta a magyarság definíciójához. Az elhíresült határon túli szavazás előtt ilyen bülbülszavú mondatokat intézett a hallgatóságához:


"Lélekgyógyászok azt tanácsolják: "Reggelente nézz a tükörbe, és mondd hangosan: tudom ki vagyok, tudom, mit akarok, és sikeresen el fogom érni". Vajon mi, magyarok, tudjuk-e, kik is vagyunk valójában?"


Ugye milyen könnyű dolog ez?!!?

halkergető Creative Commons License 2009.10.31 0 0 169

Ahogy elnézem, senki nem jutott el a topikban odáig, hogy elolvassa a postodat. A reagálások hiányából következtetek erre. Netán tévednék?

 

Hiába no, a tények makacs dolgok, néha kellemetlen szembesülni velük.

Előzmény: Törölt nick (162)
reggelsanyi Creative Commons License 2009.10.31 0 0 168

Továbbra is várom azt a bizonyítékot amivel bizonyítani tudod azon állításod hogy 1000 évvel ezelőtt valami végzetesen s megváltoztathatatlanul elromlott a magyarság életében...

 

Előzmény: Fabrik (165)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 166
Az ORTT döntés mutatja, hogy nincs 2 párt, csak 1 banda 2 marketingje (azaz több banda, hiszen van kdnp, mdf stb.)

Az egyik marketing a túlhevült fideszmagyarság, amit sokan elhisznek (és persze kell az ellentét, hiszen aki nem ilyen, az bolsi)
Előzmény: Törölt nick (152)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 165
:-)
Előzmény: reggelsanyi (154)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 164
Követeltem? Na ezt pont hol? Annyit írtam, hogy nem tudom, hogy mi az pontosan. De ha nincs rá definició, akkor sem jelenti azt, hogy nem létezik. Vagy most mi van?
Előzmény: Törölt nick (155)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 163
Valósak azok a kutatások, amelyek rámutatnak, hogy a funkcionális analfabétizmus komoly gond.
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.30 0 0 158
Bocs. Megegyszer:
Eddig nem tudtam hogy a magyarsagtudat az egy erzelem mint a szerelem vagy a gyulolet. Akkor ez egy emberi erzes ami csak magyarokban letezik? Erdekes.
Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.30 0 0 157
Mi tudtam hogy a magyarsagtudot az egy erzelem mint a szerelem vagy gyulolet. Eddit ugy tudom hogy valaki lehet szerelmes de nem tudtam hogy a magyarsagtudatos is lehet. Akkor ez az erzes csak a magyarokban van. Egy emberi erzes mely csak magyarokban letezik? Ez erdekes.
Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.30 0 0 156
Ha egy magyar zsido a fideszre szavaz as zsideszmagyar.
Előzmény: Or Kán (9)
reggelsanyi Creative Commons License 2009.10.30 0 0 154

Ha ezer év volt xar...

Akkor a mostani év -1001 volt az utolsó ideális állapot kedves félművelt olvtársam...

 

Nosza elő az első írásos emlékkel 1008-ból ami bizonyíthatja hogy ott valami a népakarat ellenére történt..Először a magyarság történetében...

Te biztosan többet tudsz mint sokan mások..

 

 

 

Előzmény: Fabrik (145)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 151
Pontosan melyik részben is írtam, hogy valamelyik nem létezik? Azt megkövetem már így előre is.
Előzmény: Törölt nick (150)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 149
Azt hittem, hogy ezt a marketingdumát már nem hiszi el senki. Ugye azt tudod, hogy a kereszténységnek nem csak egy módja volt abban az időben? Csak a pénz így döntött. Bizánc is elég lett volna.
Előzmény: Törölt nick (147)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 148
Nem azt mondtam, hogy nem létezik párt, én azt mondtam, hogy a fidesz és az mszp nem egymással szembenálló erő, hanem egy erő 2 fajta marketinggel, hogy kiszolgáljon látensen minden kívánalmat.

Egyébként a fel nem tett, de nyitott kérdésedre válaszolva: kommunisták léteztek, de őket elnyomta egy nagyobb hatalom, ami használta a kifejezést. Ha viszont mint politikai erőt nézünk, kommunisták nagyjából Nagy Britanniában léteztek/léteznek, de ők is felosztanak (lásd az ottani medence, út és magánerdő építés állami pénzből).

Előzmény: Törölt nick (144)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 146
Hűha, eztet én most tényleg nem érem fel ésszel. De ha jól sejtem, ezek szerint a szerelem és a lélek sem létezik.
Előzmény: Törölt nick (143)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 145
"Ha el tudod mesélni hogy 1008-ban mi romlott el végzetesen s megváltoztathatatlanul akkor minden bizonnyal én is egyet tudok érteni veled..."

Biztos voltam benne, hogy valaki megpróbálja pontosan kivonni a 2009-ből az 1000-et és ebbe majd jól beleköt, de azt azért nem mertem volna megjósolni, hogy 1000-et kivonni sem megy tökéletesen (2009-1000=1008????)

De nem ott lett valami végérvényesen elrontva ám, hanem onnantól kezdve szarik a vezetőség a magyar akaratra (legalábbis onnantól van rá írásos bizonyíték).

Na de válaszolva is a kérdésedre, imhol egy példa (ha nem szigorúan vesszük az 1000 évet, csak egy icipicit csalunk vele): pl. a kereszténység ráerőszakolása a pogány népre egy jó nagy "tojunk a fejetekre". Későbbiekből pl. "igazságos" királyunk évi többszöri adóbegyűjtése, hogy mégegy papírhalom legyen a Corvinában, vagy akár a későbbekben tanult országkijátszások, illetve családon belüli hatalomra juttatások.
De emlegethetjük a Habsburg időket és az egész XX. századot is.

Előzmény: reggelsanyi (140)
reggelsanyi Creative Commons License 2009.10.30 0 0 142

A demokrácia már csak olyan hogy adott esetben a két ellenfél a közös érdekek mentén megállapodik egymással...

S ha ez a közös érdek épp az hogy a sláger/danubius helyett pártrádiók lesznek akkor nincs mit tenni...

 

Legközelebb meg olyan politikai erőre rakod az ikszedet ami jobban képvisel...

Előzmény: Fabrik (141)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 141
Kekeckéjé a pont! Aki nem hülye, régóta tudja, hogy a fidesz, meg az mszp nem két párt hanem egy párt két márkaneve (magyarul brandje).

Ha valaki eddig mégis hülye volt, az október 21-én megvilágosodhatott, amikor az ORTT eredményt hirdetett. Itten kéremszépen ne tessék félreérteni, nem arra gondolok, hogy a 2 régi adó marad-e vagy megy, hanem arra, hogy a 2 állítólagosan ellentétes párt ismét leült és leosztotta a lapokat jó előre, hogy ki melyik frekit viszi, hogyan lehetne a legjobban kihúzni a pénzt, hogy egyrészt legyen a választási kampányra (az egyik legjövedelmezőbb sikkasztásról beszélek, mert a kampány nem más), másrészt maguknak is csurranjon valahogy.

Ha ezek után valaki mégis annyira sötétmagyar (újabb kifejezés!) hogy elmegy a legközelebbi népszavazásra (mert innentől kezdve ugye választásnak nem csúfolhatjuk), akkor az tényleg nagyonhülye.

Ja és nem lehet ballibagyar, hiszen eddig pont az volt a baj velük, hogy nem magyarok. Az ő nevük ballibnemmagyar.
Előzmény: Törölt nick (112)
reggelsanyi Creative Commons License 2009.10.30 0 0 140

"És az milyen magyar, aki szerint az elmúlt 1000 év kormányzása egy rakás szar?"

 

Ha el tudod mesélni hogy 1008-ban mi romlott el végzetesen s megváltoztathatatlanul akkor minden bizonnyal én is egyet tudok érteni veled...

 

Ha esetleg nem sikerülne akkor meg elmondom hogy milyen...

Műveletlen s közhelyes...

Előzmény: Fabrik (31)
Fabrik Creative Commons License 2009.10.30 0 0 139
Ezek szerint te sem tudod, hogy mi az a magyarságtudat. Vagy legalábbis nincs definíciód rá (ha lenne, ideokoskodtad volna).

Én senkinek nem minősítettem a magyarságtudatát, mint hogy nem tudom én sem definiálni a fogalmat.

Ez a topic egyébként nem szól a magyarságtudatról. A címe: Ki a fideszmagyar?

Szó sincs magyarságtudatról. Itt egy propagandakérdés van terítéken. Számomra ez olyan különbség mint a vallásosság kontra hit.
Előzmény: Or Kán (76)
Óvakodj a törpétől! Creative Commons License 2009.10.30 0 0 138
Hát ennyit nem lehet rád bízni? :-OO :-((
Előzmény: ZSOTYESZ (108)
upi2000 Creative Commons License 2009.10.30 0 0 137

Ajjaj, fideszmagyarosodik a magyar....

ejrópa segíccssss!!!

Előzmény: ZSOTYESZ (136)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!