Keresés

Részletes keresés

Vizes-1010 Creative Commons License 2018.12.04 0 0 12

A legtöbb helyen eddig BWT géppel találkoztam. Szerintem nem lesz tőle más a víz íze, van aki szerint igen. Sótablettával működik, amiből 1 adag nagyjából 2-3 ezer ft. De megkönnyíti az ember életét az biztos. Könnyebb tisztántartani a fürdőszobát, egészségesebb, a ruhákat is könnyebb kimosni.

Előzmény: csodabogarka (6)
Törölt nick Creative Commons License 2018.03.29 0 0 11

Van már infód?

Előzmény: fák, juh, madár2 (10)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2018.01.11 0 0 10

Üdv. Erről vélemény?

Ugyan is drága. De jó lehet?

 

http://vizlagyito.sbi.hu/

 

elzee Creative Commons License 2017.03.10 0 0 9

Az kb. egy fürdőkádnyi víz...

Előzmény: csodabogarka (8)
csodabogarka Creative Commons License 2017.02.28 0 0 8

150 liter vizet a regeneráláshoz???? nem sok az egy kicsit? 

Előzmény: Agave3 (7)
Agave3 Creative Commons License 2017.02.23 0 1 7

Nálunk egy Bluesoft K100-as lágyító van, 3-4 naponta regenerál és alkalmanként kb. 150 liter vizet fogyaszt. A regenerálás gyakorisága a víz keménységétől és a vízfogyasztástól is függ, nálunk 24-es keménységű vízre van beprogramozva. A 25 kg só kb. 1,5 hónapig elég.  Egyébként jó kis gép, eddig semmi gond nem volt vele, évente jönnek karbantartani.

Előzmény: csodabogarka (6)
csodabogarka Creative Commons License 2017.02.19 0 0 6

Igen régi topik, de hátha van, aki friss tapasztalattal rendelkezik a háztartási vízlágyító berendezésekkel kapcsolatosan. A marketing szöveget végigolvastam több gyártónál, személyes tapasztalatok érdekelnek inkább , ki milyen tipust használ, mennyire elégedett, milyenek a járulékos költségek? Köszönöm.

Nuudli Úr Creative Commons License 2013.04.23 0 0 5

Sopron környékieknek jó választás lehet az AQUAMATIC vízlágyító is 7 éve üzemel probléma nélkül nálünk és nincs vízkő, pedig errefelé nagyon kemény a víz.

csigaszeg Creative Commons License 2012.11.20 0 0 4

Sziasztok........

 

Eléggé halott ez a topic,de beírom a pozitív tapasztalatomat.

Nekem ez a fajta van, már három éve használom, és mondhatom tökéletes!Annyi lerakódás nincsen hogy a zuhanyrózsát tisztitani kellene!!Vagy bármilyen csapot vagy csaptelepet.........vagy akármint amit össze szokott rondítani a vízkő lerakódása..........

 

http://www.panelectron.hu/vizkomentesites.html

Ez a tipus.........

 

Rá van szerelve a bejövő vízcsőre,és semmi gond.............

Sznhép Creative Commons License 2010.09.25 0 0 3
Nekem a Dég-et ajánlották, de tapasztalatokról nyilatkozni nem tudok.
Előzmény: Pitylogós (-)
bollazoli Creative Commons License 2009.10.29 0 1 1
ezt az elektromagneses modszert nem ismerem, nekunk bwt ioncseres vizlagyitonk van es szerintem megterulo beruhazas
Előzmény: Pitylogós (-)
leotile Creative Commons License 2009.10.29 0 0 0
vízlágyít0
Előzmény: Pitylogós (-)
Pitylogós Creative Commons License 2009.10.29 0 0 topiknyitó

A Zepter CleansyMag-gal esetleg valakinek tapasztalata, véleménye? Illetve bármi más javaslatot is szívesen fogadok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!