Keresés

Részletes keresés

Farkas megmondja: Creative Commons License 2009.11.03 0 0 253
Elmondható, hogy ma Magyarországon pozitív diszkrimináció van a cigányok miatt!
Stingary Smith Creative Commons License 2009.10.30 0 0 252
"ja ,mennyi is egy uj bortonhely letesitesenek az ara?"
Hát ezt neked tudnod kéne, de ha mégsem akkor kérdezd meg Joe Arpaio-t.
Előzmény: Derek (249)
Derek Creative Commons License 2009.10.30 0 0 249

ja ,mennyi is egy uj bortonhely letesitesenek az ara?

 

A puszta meg valakie pl Kovacs Joska maszek paraszte,o nem adja, vagy nagyon dragan, vagy a Hortobagyi Nemzeti Park-e.

Előzmény: Törölt nick (248)
Derek Creative Commons License 2009.10.30 0 0 247
Hol termeljek meg,nem lattam a szegedi Csillag korul ugaron hevero szabad foldeket.Allampusztan meg eddig is megtermeltek.
Előzmény: Törölt nick (244)
Ragadozó! Creative Commons License 2009.10.30 0 0 245
Kedves Derek!
OK igazad lehet, az útépítés csak valami koromból adódó beidegződés, illetve az álmatlanság ellen nézett IQ romboló amerikai filmek miatt lehet.
DE ÉS MOST ORDÍTOK! nekem tök mindegy mit csinálnak. Meggyet magoznak, kínai csodagolyót farigcsálnak, szőnyeget csomóznak, törött szárnyú pillangók szárnyacskáit himporozzák csak csináljanak végre valamit.
Tele van a magassarkú alvós csizmám azzal, hogy valakinek elég megszületni, mert a szülei még ahhoz is primitívek voltak, hogy a gumi használati utasítását elolvassák, élete végéig sőt azon túl is mert a temetését is a Te meg az én adómból fizetik köteles vagyok eltartani.
Tele van a ..., hogy az a Muki, aki megerőszakolt és élve felgyújtott egy 16 éves lányt, jelenleg luxus körülmények között él egy börtönben, és 50 kg-s kiscserkészből 96 kg-s kredencé gyúrta magát.
Riportot készítenek vele, beleröhög a pofámba mindezt kb. napi 6.000 Ft-ért, kicsit több mint a minimálbér. Ha jól viselkedik, és jó az ügyvédje kb 7 év múlva találkozhatunk vele. Ja és még sajnáljam.
A faxomat. Egyre több ismerősöm van és lassan én is hajlok rá, hogy egy nagy büdös túrót fogok én állam bácsinak fizetni adók és járulékok címén amit így szó szerint szétszórnak. Én meg max a ló páratlan alkatrészéhez juthatok hozzá. (orvosi ellátás, nyögdíj, stb)
Tele van az összes cipellőm a könnyes szemű riporterhölgyek nyavajgásaival és roma telepen készült riportjaival.
Nálunk az a divat, ha valamit akarsz, ha értesz hozzá megcsinálod, ha nem megfizeted.

Utóirat csak neked. Minden hajnalban összeveszünk a párommal, mert megőrül a Győzikétől. Igaz, hogy én is, de állítom, hogy ez az egy ember többet ártott a magyarországi cigányságnak mint az összes tolvaj országos romaszarvezet. Lehetek kicsit rasszista? Egyre jobban szeretem Győzikét.

Üdv.(ma úgy érzem szómenésem van, vagy még nem ittam meg a napi nyugtató söradagomat)
Ragadozó!
Előzmény: Derek (237)
Stingary Smith Creative Commons License 2009.10.30 0 0 242
"az allam ezzel magara vallalja az elitelt terljes ellatasat"
Elég baj az.
Előzmény: Derek (239)
Óvakodj a törpétől! Creative Commons License 2009.10.30 0 0 241
>es rangathatja a felkaru rablot.

Gondolom, ezt így kell érteni: és nem rángathatja a félkarú rablót.
Viszont rángathat helyette valami mást.
Előzmény: Derek (239)
Derek Creative Commons License 2009.10.30 0 0 239
Az a problema a bebortonzesel ,hogy az allam ezzel magara vallalja az elitelt terljes ellatasat ,beleertve futes, szallas, etkezes, egeszsegugyi ellatas,telen futes,nyaron mamar hutes,tisztacsere,sok putriban elonek ez udules,hiszen jobb dolga van mint odakinn. na jo nem kocsmazhat,es rangathatja a felkaru rablot.
Előzmény: Törölt nick (238)
Derek Creative Commons License 2009.10.30 0 0 237
Pontosan ez a problema, ha pl utakat akarnanak epiteni rab munkaerovel az osszes utepito ceg bemutatna a nemzetkozi karjelzest,hogy onekik ugyan ne hozzanak oda rabokat, a  cegvezetestol a szakszervezetekig amikor az orszagban van 9-10 szazalekos munkanelkuliseg,eleg nekik a sajat melosaiknak munkat adni es semmi kedvuk koztorvenyes bunozokkel foglalkozni egy munkahelyen. Meg amit 200 ilyen rab megcsinalna lapattal csakannyal es talicskaval azt egy-ket nehezgep tizedannyi ido alatt megcsinalja,kozben bajlodni az orzesukkel ,nehogy osszeverekedjenek a kinti melosokkal es nehogy aztan a nehezgepesek a rabokat is beleepitsek az utalapba mert ugye azok sem valami nyamnyila alakok, ez illuzio,hogy rabokkal lehet ilyen kulso munkakat vegeztetni.Lehet veluk benn a bortonben rendszamtablakat es hasonlokat gyartatni. De tobbszazat kivezenyelni ilyen munkakra az keptelenseg. meg aztan nem beszelve arrol milyenh lenne egy ilyen munka hatekonysaga.
Előzmény: Törölt nick (235)
Ragadozó! Creative Commons License 2009.10.30 0 0 234
Bocs a fiam nevén nick nevén leveleztem veled. Egymás kezéből rángatjuk a billentyűzetet és nem vettem észre.

Még mindig Ragadozó!
Előzmény: szem telen (233)
szem telen Creative Commons License 2009.10.30 0 0 233
Ok! kevertem a szezont a faxommal, csak kicsit kidühöngtem magam.
Rab munka OK. ezt már régebben is alkalmazták. Sőt ha jól tudom a fene nagy szabadság országában most is remekül müxik.
Most sem azon kellene dühöngenem, hogy a szerencsétlen lányt megerőszakoló majd felgyújtó jó tanuló, (Muki) aki a TV-ből a pofámba röhög a konditeremből. 50 kg-s kiscserkészből 96 kg-s kredencé gyúrta ki magát, és ha szerencséje és jó ügyvédje van kb. 7 év múlva újra itt lesz a nyakunkon, de addig is luxus szinten eltarthatjuk. Azon a rég bevált elven kellene gondolkodni, most tudom, hogy sokan leköpnének de nézd el a koromnak, anno volt egy olyan rendszer: feljön a bányából a szén, lemegy a kaja. Lehet korszerűsíteni, tovább gondolni. Vevő vagyok rá.
De ami jelenleg itt és most az országra gondolok vérforraló, és belőlem is a legrosszabbat hozza ki.

Üdv.
Ragadozó!
Előzmény: Derek (232)
Derek Creative Commons License 2009.10.30 0 0 232

Jo de ez hogy jon ide?

En a rabmunkarol irtam,nem kozmunkarol

Előzmény: Ragadozó! (231)
Ragadozó! Creative Commons License 2009.10.30 0 0 231
Kedves Derek!

Pest-megye egyik kicsi falujában van kicsi nyaralóm, nem én vagyok a Demszky az egy másik hegy tető.
A falu összes kocsmába (felnőtt megőrző) járó polgára fel van háborodva,? indulva,?
vagy csak tele van a páratlan alkatrésze azzal, hogy valamilyen önkormi. rendelet okán-jogán a falu létszámához arányosan 11 közmunkást kell alkalmazniuk, míg
a helyi kisebbség á csak alig pár száz fő eközben otthon döglik, este a kocsmában a játékgépet veri más helyett, vagy lopni megy.

Az árkokat benövi a gaz, rendes esőzések után kopoltyút kell növesztened, ha le akarsz jutni a faluba, vagy vonszolod magad után az aszfaltozó brigádot. Lenne közmunka bőven, főleg ha rám bíznák.
Ahol a nyaralóm van az egy régi borospince sor. A gazdáik már fel sem mernek járni, mert a kisebbség csúnyán néz, ha olyan hülyeségeket beszélnek, nahát ez mintha az én hordóm, kapám, kaszám, betonkeverőm, stb. lenne bár a legritkább esetben lopnak munkaeszközt.
Régebben megművelt kertek voltak a környéken ma már a kutya sem ültet semmit, mire kiérnek lelopják.

A helyi önkormi. létszámát 3 fővel kellett bővíteni, hogy a 673 féle (ez csak egy saccolt szám) jogcímen járó segélyt, hozzájárulást, szociális juttatást adminisztrálják, számfejtsék, utalványozzák.
Ha nem lenne bankkártyájuk még egy új postásra is szükség lenne.


Megoldás??? csináljunk minden kisnyugdíjasból uborkás gyilkost?
Bocsi a hosszúságért, csak úgy kijött belőlem.

Üdv. Ragadozó
Előzmény: Derek (197)
ötvenafele Creative Commons License 2009.10.30 0 0 230
ámen
Előzmény: ZSOTYESZ (229)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.10.30 0 0 229

Ketten kértek bocsánatot.

Legyünk jóhiszeműek, lehet hogy tényleg rájöttek, mit is tettek..

http://www.mno.hu/portal/673132

Előzmény: ötvenafele (228)
ötvenafele Creative Commons License 2009.10.30 0 0 228

nos, ebben igaza van, de már kifejtettem, hogy ez a rettenetes bűnbánat csak most jött rá, hogy látja, rendesen meg akarja cedálni a bíróság és nem huszadmagával fenyeget egy védtelen embert, ahogy szokta

 

ha sikerült volna neki is kicsusszannia a kurávra éber sündőrök kezei közül, kábé úgy szarna bele az egészbe, hogy csak na és a lincselés után szépen bepakolt volna egy pacalt, majd böffent egy söröset és másnapra elfelejti... csak egy paraszt volt, az meg semmi nekik

 

szóval így kezelendő a nagy megbánás

Előzmény: ZSOTYESZ (223)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.10.30 0 0 227
más műfaj
Előzmény: Navorski (225)
Navorski Creative Commons License 2009.10.30 0 0 226
ű=üüüü
Előzmény: Navorski (225)
Navorski Creative Commons License 2009.10.30 0 0 225
ja,egyszerűbb hegedűlni mint lapátot fogni...
Előzmény: ZSOTYESZ (222)
Navorski Creative Commons License 2009.10.30 0 0 224
ne haragudj,de a bányászokra most nem koncentráltam...:)
Előzmény: dorongoló (220)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.10.30 0 0 223

2009-10-30

„Bocsánatot kérek a Szögi családtól és egész Magyarországtól”

"Magyarország szégyenei vagyunk" - mondta az olaszliszkai gyilkosság tárgyalásán az utolsó szó jogán J. Gusztáv hetedrendű vádlott pénteken, a Debreceni Ítélőtáblán.

http://www.echotv.hu/?akt_menu=16&r_id=35&hir_id=138332

ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.10.30 0 0 222
A budapesti muzsikus cigány dinasztiákat csak példának hoztam arra, hogy a cigányok is tudnak tanulni, dolgozni, tehát nem igaz az az állítás, hogy a vérükben van a semmittevés. 
Előzmény: 4400 (215)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.10.30 0 0 221

Úgy látom, nem elég figyelmesen olvastál..

De miért kell ilyen murányis kijelentésekkel szítani a tüzet?

Hogy az eddigi cigányok által elkövetett bűncselekmények száma rasszista bűncselekményekkel is gyarapodjon?

http://www.magyarhirlap.hu/hirvilag/jozsefvarosi_idill_magyarvero_rasszista_romak.html

 

http://www.mno.hu/portal/671722

Előzmény: 4400 (217)
dorongoló Creative Commons License 2009.10.30 0 0 220
az alcsúti kiszfiút meg ne említsd, őérte kupáncsapnak... :DDD
Előzmény: Navorski (219)
Navorski Creative Commons License 2009.10.30 0 0 219

lásd mohácsi,daróczi...

Előzmény: ZSOTYESZ (185)
ötvenafele Creative Commons License 2009.10.30 0 0 218
ja, ez gáz, zsotyesznek azóta se tűnt fel, hogy ezek a cigányok már rég megvannak és verik a magyarokat

no hát, pont ennyire kell őtet komolyan venni...
Előzmény: 4400 (214)
4400 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 217

Na csak most olvastam vegig a topicot.

Ugy latom nagyon el vagy varazsolva.

Előzmény: ZSOTYESZ (212)
4400 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 216

Hagyjad mar a csicsaba hogy annak idejen nem kaptak foldet....mar 60 eve szabadon mehetnek az iskolaba , lehetett volna beloluk  tanar , hegeszto , apolono...stb...stb...atomfizikus es balettancos , a magyarok kozul sem mindenki a foldmuvelessel foglalkozik , megsem bokik beled a bicskat egy ocska mobiltelefonert...

(Arrol nem is beszelve hogy ott a kertje mindegyiknek , tobbnyire muveletlenul)

Előzmény: ZSOTYESZ (188)
4400 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 215
Csak eppen ha mindenki csak bazsevalni akarna , akkor nem tudom mit ennenk , mit vennenk magunkra , hol laknank...stb....arrol nem is beszelve hogy a budapesti muzsikus ciganyok igen kevesen vannak...
Előzmény: ZSOTYESZ (185)
4400 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 214
"

Ha pedig egy magyar a cigányokat selejtezi, akkor lesznek cigányok, akik a magyart nevezik selejt népcsoportnak és magyarokat vernek vagy megtapossák a magyar zászlót."

 

 

Tudtommal elobb voltak ezek a ciganyok , sot , sokan , es nemcsak vertek , hanem oltek  is....

 

Előzmény: ZSOTYESZ (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!