Keresés

Részletes keresés

joska61 Creative Commons License 2009.10.26 0 0 55
Látom péterkém, jól vagy. Örülök neki. Lehet, végig is kellene olvasnod az előzményeket, mielőtt reagálsz egy hozzászólásra? Egyébként meg: Neked nem tetszik? Szíved joga. Mint ahogy az enyém is, hogy nekem meg tetszik.
Előzmény: péterkém (47)
mankócska Creative Commons License 2009.10.23 0 0 54
Csörtéről szó sincs. Én mint nőpárti keresnék 1 alkalmas hölgy jelöltet.
Orbánról mit lehetett tudni annak idején, hogy jogi diplomája van, de abban sem jeleskedett soha, mi volt ami miatt képesnek láccott a vezetésre?
Legyőzte 1 tv vitában Hornt.
Aztán tanították meg beszélni, öltözni, viselkedni pl. A remek ötletek kitalálása, meg főképp a fiatalságából eredt. Meg hogy van 1 csapata, 1 igazi fiatalkorból átmentett fiúbanda.

Én előre gondolkodom. 4 év alatt megmutathatja magát Bernadett.
Ismert arc, szerénynek láccik, remélem nem kőgazdag, mert azok most rém ellenszenvesek, okosodni meg okosodhat az ellenzékiség idején.
Előzmény: péterkém (46)
Tamás Creative Commons License 2009.10.23 0 0 53

Mégis Orbán alakíthatott kormányt, és kezdett építeni egy fejlődő országot, reményteljes társadalmat!

 

Mert Orbán előtt itt csak ugar volt, utána meg pusztaság... :-DD

Előzmény: péterkém (50)
Tamás Creative Commons License 2009.10.23 0 0 52
1998-ban. Na, püff neki - azért talán ki lehetett találni...
Előzmény: péterkém (48)
péterkém Creative Commons License 2009.10.22 0 0 50

Mégis Orbán alakíthatott kormányt, és kezdett építeni egy fejlődő országot, reményteljes társadalmat!

A te kedvenceid 8 éves uralgása után meg csak a romok, a tengernyi adósság, a minden gazdasági ágazatra kiterjedő leépülés, meg a reménytelenség marad!

A vezetők és barátaik/üzletfeleik viszont igen jól fel tudták turbózni a vagyonukat!

Vajon "korrupció- és urambátyám-ügyekben" hány csontváz és hány szekrényből fog még kiesni tőletek? Miért is akar Veres Jani bá' ilyen vehemens erőszakos (már Bajnait is megfenyegető) módon Brüszelbe menekülni?

Előzmény: Tamás (38)
péterkém Creative Commons License 2009.10.22 0 0 49
Ez most a kabaré helye szerinted?
Előzmény: Törölt nick (36)
péterkém Creative Commons License 2009.10.22 0 0 48
2008-ban? Oszt milyen választáson?
Előzmény: Tamás (44)
péterkém Creative Commons License 2009.10.22 0 0 47
Ennyire ki vagy éhezve?
Előzmény: joska61 (18)
péterkém Creative Commons License 2009.10.22 0 0 46

Tán csak nem Budai Bernadett kormányszóvivő v/s Kovács Laca bá' csörtéről folyik a szó? És milyen posztért? EU-biztosiért vagy az MSZP következő ME-jelöltségéért?

És bárki annyira komolyan veszi ezt a kis ostoba, önálló mondatok nélküli szajkó-nőszemélyt, hogy - akár önjelöltként - bejelentkezhet ME-jelöltnek? Ez ugye csak vicc, éppúgy mint az illető személy "szépségének" és eszének (nyelvi tudásának)méltatása?

 

 

Előzmény: sajatvektor (7)
Tamás Creative Commons License 2009.10.22 0 0 44
Tény, hogy a maszop 2008-ban jóval több szavazatot kapott, mint a fidesz. Ehhez képest nem tudom, milyen kontextusban látod a szellemi fölényt, de nem is baj. :-DD
Előzmény: Törölt nick (39)
joska61 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 43
Fene... Akkor ne otthon csináld meg. :)
Előzmény: Törölt nick (22)
telefani Creative Commons License 2009.10.22 0 0 41
Akkor ezer bocsánat. Mostanában olyan öregecskedőnek látom nem hittem volna hogy még 50sincs.
Előzmény: Törölt nick (37)
dorongoló Creative Commons License 2009.10.22 0 0 40

Mennyivel mutatósabb lenne a Zorbán helyett is a SzalaiAnnamariska!   :-)))

 

Úgye ... egyből a Fideszre szavaznál. Talán még én is... :DDD

Előzmény: halkergető (34)
Tamás Creative Commons License 2009.10.21 0 0 38
Ja, az az "intellektuális fölény" hozott több szavazatot 1998-ban MSZP-nek, mint a Fidesznek...

Szerintem amit mondtál, az legalább akkora hülyeség, mint amekkora öngól... :-DDD
Előzmény: Törölt nick (37)
4400 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 35

"Mi volna, ha végre egy értelmes, a feladatra ALKALMAS jelöltet indítanának? Csak a változatosság kedvéért."

 

 

A baloldalon nincsen olyan.Ez a helyzet.

Gyurcsanyok vannak , meg bajnaik meg Cuslagok....stb...stb...

Előzmény: atlantiszi medvetor (28)
halkergető Creative Commons License 2009.10.21 0 0 34
Mennyivel mutatósabb lenne a Zorbán helyett is a SzalaiAnnamariska!   :-)))
Előzmény: Jimmy the Hand (8)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.21 0 0 33
"és élesben a miniszterelnökségért 14 ben indul"

Akkor még lesz MSZP? Nemá! Egyébként logikus választás lenne, fiatal és szép nővel még úgysem operált az utódpárt, ennél többre meg úgysem fussa a zeszükbő'.
telefani Creative Commons License 2009.10.21 0 0 31
Én 1 egyszerű polgár vagyok, fogalmam sincs, hogy milyen 1 kritériumai vannak a minelnökségnek, de mivel úgyis ellenzékben kezd lenne idő mint jelöltet alaposan kifigyelni.
Előzmény: atlantiszi medvetor (28)
4400 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 30

Mi az hogy inkabb Budai?

Megy az osszes mostani uralkodo osztalybeli majd a vegzettsegenek megfelelo kijelolt  munka es lakohelyre , lehetoleg hatranyos helyzetu telepulesekre.

Törölt nick Creative Commons License 2009.10.21 0 0 29

Bizony! A szocik már csak ilyenek. Emlékszel? Megígérték,hogy egyenkén fogják a fideszt levadászni. Hogy háturul hideget lihegnek a tarkójukra?

Azok a szutyok kommonisták!

Előzmény: atlantiszi medvetor (28)
atlantiszi medvetor Creative Commons License 2009.10.21 0 0 28

Mi volna, ha végre egy értelmes, a feladatra ALKALMAS jelöltet indítanának? Csak a változatosság kedvéért.

 

Vagy megint csak az a lényeg, hogy Orbánnak rossz legyen, egyébként meg utánunk az özönvíz? Lám a szocik tényleg nem változnak.

Előzmény: telefani (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.21 0 0 26

Macsó... hhhhhhhhhhhíííí!

Sámlival,vagy anélkül?

Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.21 0 0 25
Mivel nagy valószínűséggel ellenzékben kezdene lenne idő tapasztalatot szerezni.
Viszont hogy százalékban többet hozna Budai finomsága (gyengesége) mert macsónak ott van OV.

Ági meg csak úgy szimpatikus. Olyan erős egészséges, a hátamon is elviszem ha kell tipusnak láccik. Mi bajod vele?
Előzmény: holalé (24)
holalé Creative Commons License 2009.10.21 0 0 24

 

 

nem  mondod, hogy a Vadai neked szimpatikus??

 

na neeee.

 

vadainál mindenki jobb (Budai), de ha budai jön akkor az országban 1 nap alatt anarchia lesz.

 

gyengekezű miniszterelnök nem ekll a francnak, minket szivatna szlovákia és a többi baráti ország.

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.21 0 0 23
De azt tapasztalom hogy nagyon erős az idős ellenesség hazánkban.
Az korosabb politikusok ellen meg pláne nagy az ellenszenv.
És a női vonal most annyira menő nyugaton usákoknál, hogy 1 próbát megér.
Esetleg a Vadai Ági. Az nem ájulna el tuti.
De OV-t igazibul csak 1 védtelennek láccó tudja legyőzni, sztem.
Előzmény: Törölt nick (21)
Priluki Creative Commons License 2009.10.21 0 0 20
Nem rossz az ötlet, de mi lesz a rasszista MSZP-s szavazókkal?
Előzmény: telefani (-)
joska61 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 19
A kormányőr... Vagy az új szóvivő. :D
Különben nem hiszem, hogy a mai politikai elit mellett lehet nő a miniszterelnök. Szétszerelnék, feldarabolnák, megrágnák, majd kiköpnék az első parlamenti héten. Már ha lesz első, nem mindjárt harmadik...
Előzmény: sajatvektor (12)
joska61 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 18
Kihagytad, hogy ágyamba. ;)
Előzmény: Törölt nick (14)
Rab(b)indranath Creative Commons License 2009.10.21 0 0 17

"Majd a Budai!" :-)

Előzmény: telefani (-)
castropia Creative Commons License 2009.10.21 0 0 16
és miben lesz második?
Előzmény: telefani (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!