Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.03 0 0 20

Emlékezetessé teszi a saját nevét, innentől ha valahol valamin értelmetlenül pöcsölődnek, a jövőben a szalonképesebb "klausozás"-t használjuk.

Előzmény: tombadillo (-)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.11.03 0 0 19
Gyorshír: Klaus aláírta a Lisszaboni Szerződést
tombadillo Creative Commons License 2009.10.09 0 0 18
Anno bebizonyosodott, hogy nekünk magyaroknak akkor volt a legjobb, amikor a Monarchiában - egy akkori világhatalomban voltunk másodhegedűsök.
Most újra másodhegedűsök vagyunk (egy még nem államszövetségben). Ha az EU-nak jól megy, akkor nekünk is jól fog menni, ha az EU-n belül jól helyezkedünk (mint az írek pl.) akkor felzárkóz(hat)unk.
Egyedül milyen esélyünk lenne szerinted?
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.09 0 0 17
"De az egésznek csak akkor van értelme, ha bizonyos döntéseket közösen és kötelezően lehet meghozni."

Meg ha a mindenkire kötelező érvényű döntések igazságosak, és nem biztosítanak egyeseknek kiváltságokat.
Meg ha a döntések ténylegesen Európa népeinek érdekét képviselik, nem pl. a WTO-ét vagy a Világbankét.
Előzmény: tombadillo (11)
Yoshi Creative Commons License 2009.10.09 0 0 14
én sem értem ezt a szavaztatós dolgot, 4évente szavaztatják az embereket újra meg újra...

:)

viccet félretéve, nem az eredeti formájában szavaztatták meg újra meg újra...
Előzmény: Törölt nick (5)
Póli Creative Commons License 2009.10.09 0 0 12

"Igazi hazafi!
Nem úgy mint a mi vetőink!.."


Igazi f*szfej.

Éppúgy, mint a mi vezetőnk,

csak a ló másik oldalán.

Előzmény: Törölt nick (10)
tombadillo Creative Commons License 2009.10.09 0 0 11
Pontosan.

Mindenki pedálozott ezerrel, hogy beléphessen, aztán kapja a támogatásokat.

Oksa nem lett annyi, mint gondoltuk, de azért lett bőven. Aztán a kötelezettségek meg büdösek.
Jelzem azért találták ki az egész Eu-t, hogy valamit szembeállítsanak az usákok, meg a kínaiak iszonyatos méretével és belső piacával. De az egésznek csak akkor van értelme, ha bizonyos döntéseket közösen és kötelezően lehet meghozni. Ha nem, akkor olyan lesz, mint a lengyel respublika, ahol minden nemesnek egyénileg is vétójoga volt - egy vicc.
Előzmény: NIL (9)
NIL Creative Commons License 2009.10.09 0 0 9
Nem értem ezt a nyűglődést - aki nem akar tag lenni az ne legyen, oszt jónapot. Vasfüggöny fel ...
Előzmény: tombadillo (-)
eFigyelő Creative Commons License 2009.10.09 0 0 8
Ugyanakkor a cseh alkotmánybíróságon is van beadvány, amíg az el nem dől mindenképpen jogos az aláírás felfüggesztése.
Előzmény: tombadillo (2)
eFigyelő Creative Commons License 2009.10.09 0 0 7
Arról olvastam, hogy Klaus lemutyizta az angolokkal, hogy nem írja alá a brit választásokig. Akkor pedig az új kormány ott népszavazást fog kiírni.
Cserébe az angolok támogatni fogják a cseheket.
Előzmény: tombadillo (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.09 0 0 5
Szerintem meg az a nevetséges, hogy addig szavaztatják újra meg újra, amíg át nem megy.
A múltkor az ír igent úgy kommentálta a tévé, hogy "azért kellett újra szavazni, mert tavaly elutasították". Hát milyen dolog ez?
Előzmény: tombadillo (2)
tombadillo Creative Commons License 2009.10.09 0 0 4
Mondjuk az igaz, hogy a politika nem a korrektségről szól.
Előzmény: Törölt nick (3)
tombadillo Creative Commons License 2009.10.09 0 0 2
Konkrétan a csehek (mindkét ház a parlamentben9 már szavazott - igennel. Az államelnök náluk sem kormányfő, tehát az aláírás halogatása nem korrekt tőle. Egybként meg szerintem vicces, hogy bár jó nagy ellentábora van az unionak, mégis végül mindenhol átment, úgy néz ki, hogy egyetlen ember meg tudja torpedózni. (Gondolom persze csak handabandázik, nem hiszem, hogy ellent tud állni a nyomásnak).
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.09 0 0 1
Elvtársak, szavazzunk! Aki nemmel szavaz, az áruló!
Előzmény: tombadillo (-)
MGperY Creative Commons License 2009.10.09 0 0 0
sl0ta
Előzmény: tombadillo (-)
tombadillo Creative Commons License 2009.10.09 0 0 topiknyitó
Egyedül Európában keresztbe feküdne a szerződésnek, vagy csak feltűnési viszketegségben szenved? Vélemények?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!