Keresés

Részletes keresés

Napsugár4 Creative Commons License 2009.09.20 0 0 3
Így akartam, megadom az én email címem, amire ha írnál, akkor tudnék neked válaszolni.

napsugar0119@freemail.hu
Előzmény: Törölt nick (1)
Napsugár4 Creative Commons License 2009.09.20 0 0 2
Szia!

Köszi az infókat.
El tudnád küldeni a mail címedet, hogy tudjak neked írni privátban, mert lenne még kérdésem.

Köszi
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.20 0 0 1

Szia!

 

Mi csak gondolkoztunk rajta, hogy nagyiknak jó lenne (mi is s Sportföld utcában lakunk, de lejjebb, az erdőnél), de a kérdéseinkre elég fura válaszokat kaptunk (alaprajz módosítás NEM lehetséges, kitérő válaszok a határidőket illetően, egyértelmű hazugságok, amiknek - helybéliek lévén - könnyedén utánajártunk), így nem vettük komolyan.

Ahogy látom, áprilisban belehúztak, de azóta gyakorlatilag áll az építkezés, gondolom, nem tolonganak a vevők.

Előzmény: Napsugár4 (-)
bindera Creative Commons License 2009.09.20 0 0 0
0k
Napsugár4 Creative Commons License 2009.09.20 0 0 topiknyitó
Kedves leendő Lakók!

Keresem mindazokat a szomszédokat, akik ebben a társasházban vettek lakást.
Kérlek, hogy jelentkezzetek, azt hiszem, hogy van miről beszélgetnünk.

Üdvözlettel,

Napsugár

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!