Mi csak gondolkoztunk rajta, hogy nagyiknak jó lenne (mi is s Sportföld utcában lakunk, de lejjebb, az erdőnél), de a kérdéseinkre elég fura válaszokat kaptunk (alaprajz módosítás NEM lehetséges, kitérő válaszok a határidőket illetően, egyértelmű hazugságok, amiknek - helybéliek lévén - könnyedén utánajártunk), így nem vettük komolyan.
Ahogy látom, áprilisban belehúztak, de azóta gyakorlatilag áll az építkezés, gondolom, nem tolonganak a vevők.