Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.23 0 0 82
de picsán tudnék rugni egy-két illetékest úgy 7 és 10 között, szarok rá, hogy ingyenes fórum. Na jó, nem rúgok akkorát mondjuk és én is ingyen adom.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.20 0 0 81
Mi a baj, gyermekeim?

Becsődöl? Szóltunk előre, sok sok évvel ezelőtt, hogy nem úgy kéne moderálni, ahogy teszitek. Sose volt egy magyarbarát fórum ez, de úgy 2004-ig szo-szo, de elment, onnantól viszont itt is megindult a gyurcsányi ámokfutás. 2006 után meg teljes radír, végül is mit várjunk attól a portáltól, amely a végletekig kiszolgálja a rezsimet? A barátságos moderátoriskola ténykedése beérett, jobb emberek jobbra el, csak a fórumfüggők maradtak közülük, azok is óvatossá váltak. No meg közben a blogvilág is lépett, ma már nem csak a fórum van, ahol a liberális hegemónia változatlanul totális, hanem olyan blogok jó számban, ahol az értékelvű emberek csoportosulnak és éppenséggel nem őket dobják ki, hanem az uszító, provokáción kívül másra nem képes liberálisokat.

Forgalmat akartok a fórumon, méghozzá valósat, nem csak manipuláltat, amit a wágneri csapat generál a napi sok-sok törölt nickkel?

Akkor tubicáim, vágjátok ki a 3,14ba Wágnert és a teljes moderátori kört. Ez az egyik alap.
No és szüntessétek meg a fórum bekötöttségét a minisztérium-NBH felé.
Aztán vágjátok ki a Wágnerék után a reklámokat is, legalább a memóriafaló flashek nagyját meg a zöld felugró biszbaszokat.
Ha pedig ezt követően az inda is megy a levesbe, leraktátok egy emberbarát, felhasználóbarát demokratikus új fórum alapjait.

Na, ennyi cicák.

Ez a nick 24 órán belül megsemmisül/megsemmisítésre kerül.
tbando Creative Commons License 2009.09.16 0 0 79
:))))

Ismered a fogyókurás viccet?

A kövér pasi elmegy a szalonba hogy fogyni szeretne. Mondják 2 féle kura van, egy 10$-ert. a másik meg 100-ért. A pasi óvatos, a 10$-t fizeti be. Mondják ok, menjen be a szomszédos tornaterembe, vetközzőn le meztelenre és várjon. A pali ott áll meztelenül, amikor belibeg egy csodás nő meztelenül, és a nyakában egy tábla: Ha megfogsz, megbaszhatsz. Nahát elkergetőznek egy darabig, a pali lead 5 kilót. Nagyon tetszik neki a módi, elmegy hát újra, de most már a 100$-t fizeti be. Majd várja meztelenűl a csajt, de helyette egy nagyfaszú néger lép be, a nyakán a táblával: Ha megfoglak, megbaszlak. :)))
Előzmény: Törőlt_nick (77)
Dumás Sanyi Creative Commons License 2009.09.16 0 0 78
A 30 millából (állítólag ennyiért csinálták ezt) 10 millát adott közösségépítő szoft-fejlesztésére az IHM. Tulajdonképp sikeres a project, hiszen együtt utáljuk ezt a szart. De használjuk, mert nekünk ez kell, nekünk ez jó. :-)
Előzmény: Törölt nick (70)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.16 0 0 77

én úgy értettem, hogy ha fizetsz akkor mellécsapnak      : )

Előzmény: tbando (76)
tbando Creative Commons License 2009.09.15 0 0 76
A szegény ember olyanért nem fizet, amit önkezüleg is meg tud csináni.
Előzmény: Törőlt_nick (75)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 75
csak ha fizetsz érte, akkor  : )
Előzmény: tbando (74)
tbando Creative Commons License 2009.09.15 0 0 74
akkor mondjuk nem arra számítunk bent, hogy szöges keritésléccel a faszunkra vernek..

Abban is van élvezet. Amikor mellé csapnak.
Előzmény: Törőlt_nick (73)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 73

"Mi a fexot akartok valamiért ami ingyen van"

 

most erre mit mondjak? Ha valaki kirak egy meztelen nőcis fotót "ingyen faszverés!" felírattal akkor mondjuk nem arra számítunk bent, hogy szöges keritésléccel a faszunkra vernek..

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 72

benne van a nevében, h szolgáltató, és mint olyan a szolgáltatása , amit igénybe veszek legyen élvezhető.

tudom,nem kötelező, mint ahogy cipőt venni sem.a cipőre HA NINCS garancia van szavatossága, amit a gyártó köteles vállalni tv szt.

Nem ismerem a média tv-t, de valszeg van olyan passzusa, h a szolgáltatás nem rendeltetésszerű (azaz a fogyasztót zavaró) működését vmilyen módon javítania / helyreállítania KELL.

ez az adok-kapok így működik...vagyis így kéne működnie.

 

 

Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 71
Neked nem világos, hogy az a szerződés, amit te akkor kötsz, amikor ide regisztrálsz, nem tartalmaz olyan részt, ami a szolgáltatót bármi olyanra is kötelezné, amit te elvársz tőle. Eddig nincs is baj, az csak akkor kezdődik, amikor elkezdesz föl is háborodni.
Nem történt más, csak éltél állampolgári jogoddal (hülyének látszani/lenni), ez éppenhogy nem csőd (hiába ez a címe), hanem pont a rendeltetésszerű működés.
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 69
ez Mellindának ment volna, bocs..)
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 68
amúgy pedig, ha mi nem firkálnánk itt, akkor nem lenne hírdető sem(mer kinek?), és az index be is csukhatna...nem értem, ezen mi nem világos...
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 67

az, h a cég /xe nem vállal semmiért felelősséget...hát, van annak is bizonyos fóruma, csak az már macerás...

parancsolj:

 

 

ennyit erről...
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.15 0 0 66
Ja, nem muszáj, eleget röhögtem már ezen is..
Megyek veszek egy kis benyát a MOLkúton, hogy aztán belepofázhassak minden cég életébe, akinek a MOL bármit is fizet az én pénzemből. Remélem nem futok bele valami ukrán vagy ruszki történetbe, mer annyira bátor azért mégse vagyok.
Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 65
Esetleg azt a szerződést ha belinkelnéd
Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 64
A kerítés alacsony
Hiába ez van.....
Tipikus magyar mentalitás
Mi a fexot akartok valamiért ami ingyen van
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 63

folyt:

ez 1 olyan láncfolyamat, h  vásárolok xy cégnél, és neki abból van netes reklámra (is) pénze...

úgyh levezettem röviden: mégiscsak valahol én fizetem + az index(és más fórum) szolgáltatását.

Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 62

Nem érdekel, h fizetek-e, ez 1 olyan szolgáltatás, amit a reklámok tartanak fenn, és a belépésemmel kötöttem velük 1 szerződést.

teccik,nem teccik ügyfél lettem, bizonyos jogokkal a kötelezettségek mellett.

Ha én betartom, l1enek szívesek ők is...ennyi.

Előzmény: Törölt nick (60)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 61
nah, megint egy okoska...ismered a mai hírdetési árakat? Egy teljesoldalas interstatitier-reklámért - amilyenbe ma kétszer is belefutottam - annyit számláz az Index mint a te évi fizetésed, ne legyetek már butuskák. Kertévék mi a faszból élnek szerinted, fizetsz nekik a műsorért ? Abból, hogy bámuljuk a reklámot, nem? Az egy dolog, hogy mindenki akkor megy ki hugyozni de ez legyen az ő bánatuk.
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 60
Ocsó hús meg a leve.

Vagy ti fizettek a freemailér, iwiwér, fórumér? Esetleg ezek valami közszolgáltatás, mint a világítás az utcán?
Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 59
eldöntitek mennyire on v off a téma...
egy másik fórumot,hírportált,stb ez a cég v cégcsoport vásárolt fel.összes közölnivalójuk annyi volt az ott írogatókkal(nemtudommennyi többezer,gondolom), h x hónap y. napjától más formában lesz megtalálható az egész kóceráj, és mindenki ossza be.
azzal kezdődött, h 1 éjszakai karbantartás után eltűnt 1 szolgáltatás, soha többet nem adták vissza, aztán apránként minden plusz szolgáltatás, és 1 szép napon a reklámok is eltűntek.
írtunk méleket, kértük a gépházat, h magyarázzák el, semmi nem történt.
lehet, h ilyen lassú leépülés lesz itt is?és senki nem fog mondani semmit? nem lenne meglepő, ez itt Mo...

(amúgy használhatatlan a freemmaill és az iwiw is)
tbando Creative Commons License 2009.09.14 0 0 58
Mosmá'... ők vannak lesz*rva.

Amit mi sem mutat jobban, hogy ezt a topikot közel 24 órája nyitották, és még mindig a legfrissebbek között van. Egyre kevesebb a látogató, oszt majd szép lassan megdöglik.
Előzmény: MrJones (12)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 57
ELVONÁSI TÜNETEK.
Előzmény: Törőlt_nick (-)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2009.09.14 0 0 56
Annak is biztosan megvolt az oka, hogy kitiltották.
Én is voltam féken hónapokig, sőt volt olyan topiccsoport, ahol évekig, mégis itt vagyok.
Előzmény: sensei47 (50)
Kobor42 Creative Commons License 2009.09.14 0 0 55
Hmmm...
Borzasztóan irritál, hogy az indexnél szájíz szerint válogatnak, hogy mi kommentezhető, és mi nem.
Ez a hírportál egy fórumból nőtt ki. Most meg, hogy már kinőtt, elfelejtik honnan jöttek.

De index0123 csodás ötletet adott!

Mostantól, ha találok egy cikket, amit szeretnék kommentezni - és ez nincs engedélyezve -, akkor megírom a kommentet, és MINDENHOVA MÁSHOVA becopyzom.

Ajánlom nektek is, hogy tegyetek így.

Szóval az eredeti megjegyzés amire most reagáltam, itt található:
http://index.hu/tech/blog/2009/09/14/visszavontak_a_microsoft_358_millio_dollaros_bunteteset/
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 54
fizessen a tököm. Tegnap megnéztem egy "interstitial-belföld"-reklámot ami 1.6 millió+áfa az Indexnek, vonják le abból vazz...   : ) 
Előzmény: blogger (34)
zygota Creative Commons License 2009.09.14 0 0 53

Elnézést a zavarásért, de lenne egy ontopik hozzászólásom: A lassúság olyan érdekességeket produkál, hogy egy hsz. elküldése után a Kedvencek listáján közt ott vagyok, mint utolsó hozzászóló, de a hsz. maga csak kb. 8-10 perccel később jelenik meg. A duplázásokat meg szerintem már irtani sincs idő.

Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 52
nem fizetek, reklámot bámulok ami az index egyik bevételi forrása. Azért a legtöbb idejáró kileseget a főoldalra is, ide oda amoda aztán nyomul ám szembe rendesen a sok hírdetés.
Előzmény: LUCzI FERencz (20)
tbando Creative Commons License 2009.09.14 0 0 51
Szerintem átvették az MNO-n tobzódó jobbantok stílusát. És úgy jártak. Mint ahogy itt is rootolják azon jobbereket, akik a libbant cikizőknek hasonló stílusban vágnak vissza .
Előzmény: ZöPö (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!