Keresés

Részletes keresés

Forrás munkás Creative Commons License 2009.08.18 0 0 147
Betiltotta a Biróság is az uujjá alakulást!
breien Creative Commons License 2009.08.13 0 0 146
Nem volt elég az, hogy az MG-t "beszüntető" itélet után békésen tiltakozó MG- tagokat és egy "civilt" is a rendőrség fogva tartott?
Előzmény: almasyeniko (145)
almasyeniko Creative Commons License 2009.08.13 0 0 145
Belinkelnéd az általad oly gyorsan  elkészült itéletet? Nekem csak az eljárás megkezdéséről van tudomásom!
Előzmény: breien (144)
breien Creative Commons License 2009.08.13 0 0 144
jah! csupán azt kérdem 10telettel, miért nem a köztörvényes bűnözőket itéli el ilyen gyorsan és vasszigorral a "bíróság"? Azokat miért hagyja még mindíg szabadon garázdálkodni az országban?
Előzmény: almasyeniko (143)
almasyeniko Creative Commons License 2009.08.13 0 0 143
A lényeg az, hogy Magyarországon jogállam van. Birósági itélet megsemmisitése elleni tüntetést a BTK nevén nevezi. Az ügyészség és a Rendörség ennek megfelelöen járt és jár  el. Ezért van bajban a Magyar Gárdafőkapitánya.
breien Creative Commons License 2009.08.11 0 0 141
Tudod alto, az elmult húsz év legnagyobb bűne, hogy nem tudtak olyan közigazgatást létre hozni, akik értünk, állampolgárokért van, még mindíg ellenünk használják fel őket, csakhogy most már sokkal többet kell azért fizetnünk, hogy kiba@vanak velünk.
Előzmény: alto (138)
breien Creative Commons License 2009.08.11 0 0 140
alto.
Szerinted hány olyan település van ma Magyrországon, ahol nincs jelen a településen rendőr?

Elcsaltam a súlyadót? jelen esetben éppen arról van szó, hogy az adófizetők pénzéből finanszírozott közalkalmazottak több csatornán is tudomást szereztek arról, hogy 1996-ban a gk. ki lett vonva aforgalomból!
tipikus esete annak, amikor nem tudja a jobb kéz, hogy mit csinál a bal. ezért, mi fizetünk többszörösen.
Előzmény: alto (138)
alto Creative Commons License 2009.08.10 0 0 138
"...Kérdem tisztelettel, nem lehetne azokat a rendőröket, akik majd a Bp.-i utcán kergetik a neonácikat kivezényelni a gyilkosok felkutatására?..."

Nem lehet.

De amúgy meg szerinted mit csinálna a sok gyalogrendőr? Belesne minden fa mögé, nincs-e ott egy ember "engem kerestek?" szöveggel a pólóján? Gondolod, hogy a gyilkosok megtalálása mennyiségi kérdés? Mert ha igen, gyorsan áruld el ezt a nagy titkot a kriminológusoknak.

Az "elcsaltam a súlyadót és rájöttek", következésképp pusztuljon a ballib egy érdekes gondolati szörnyszülemény.
Előzmény: breien (64)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 137
mondjuk ha valakinek egy nap tízszer teszik fel ugyanazt a tendenciózus kérdést talán valahol érthető, hogy felmegy a szar az agyába. Sajnos pont a görbeorrú, marionett betlehem beszólása volt az aminél elszakadt a cérna de egész ügyesen fordított a dolgon és inkább a távvezérelt provokatörnek borult el az agya. Jól volt ez így, nincs ezzel semmi gond.
Előzmény: alto (135)
alto Creative Commons License 2009.08.10 0 0 136
"...neki áll felépíteni egy hatékony rendőrséget..."

(Nekiáll, az egy szó, de mindegy...)

És hogy fogja azt csinálni? Csettint egyet, mire minden bűnöző önként feladja magát?

Én nem emlékszem, hogy az orbáni Arany Érában megszűnt volna a bűnözés - sőt számos, pl. emberölés kategóriában rosszabb volt a helyzet, mint ma.

Ne gyere ezzel a hatékony rendőrség dumával, amikor a fideszbagázs mindent megtett, hogy a rendőrséget lejárassa, szétdúlja. Hiszen minél nagyobb a zűrzavar, annál jobb a Fidesznek és annál rosszabb Magyarországnak.
Előzmény: Fine Tune (5)
alto Creative Commons License 2009.08.10 0 0 135
Csak tárgyilagosan.

Betlen kiabál, de ez mindössze stilisztikai ügy.

Szarnáci Vona meg nem akart a Hess-ügyben európai úriember módjára elhatárolódni.

A kiabálás nem szép dolog, de semmi a szarnácikhoz képest.

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 132
Egészségedre! :-D

Szerintem a Hess emlékmenetre ne vidd majd a korsódat, mert összetörik menekülés közben. Kár lenne érte, gondolom drága volt.
Javaslom, hogy egy műanyag pohárra filctollal rajzolj egyet, ha már ennyire ragaszkodsz a kedvenc jelecskédhez.
De miért nem nyilaskeresztes? Német vagy?
Előzmény: Törölt nick (131)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 130
Figya fater, nekem te ne irogass többes számban, mert végig sem olvasom. :-)
Előzmény: breien (129)
breien Creative Commons License 2009.08.10 0 0 129
jó étvágyat (nehogy hasmenést kapj nekem, jól nézd meg mit eszel )

Ugye, az nem zavar, hogy soha egyetlen egy pártnak nem voltam a tagja és a hátra lévő kis időre, már nem is akarok az lenni?
Csupán az zavar, hogy húsz évvel a rendsezrváltás után, még mindíg az előző negyven év gyakorlatát csináljátok.
Ilyen nehéz leszokni a hazugságról? vagy, ennyire félnétek szembe nézni az igazsággal, azokkal a bűnökkel, amit az elmult hatvan évben elkövettetetk ezzel a nemzettel? Húsz éve, hogy lehetőségetek lenne heylrehozni a negyven év bűneit, de ti inkább újabbakkal tetézitek? Miért jó ez nektek?
Nekünk, már az a negyven év is sok volt.
Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 128
Hehehe, ideges vagy, fiam? :-)
Előzmény: Törölt nick (127)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 126
Idehoztam a kaját, mert így jobban csúszik. :-)
Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 125
Jujj! :D
Előzmény: Fine Tune (122)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 123
Nincs pártom, fiam. Tőlem minden politikust be lehet börtönözni.
Előzmény: Törölt nick (110)
Fine Tune Creative Commons License 2009.08.10 0 0 122
Ugyan már Elemér, érzelmeid nagyon befolyásolnak. Igy nem leszel itt hosszú életű.
Előzmény: Törölt nick (120)
Fine Tune Creative Commons License 2009.08.10 0 0 121
Én legutoljára kemény cigányozást egy MSZP naggyűlésen hallottam május elsején.

Gondolod, akkor Betlennek meg kellene kérdeznie Lendvait is?
Előzmény: Gains (118)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 120
Kit érdekel ez?
Olvasd el szépen a hozzászólásom első mondatát, (még vagy kétszer) mert úgy látom nagyon nehezen fogod fel.
A gárdasöpredék nem mentesül semmi alól azért, mert a maszopszadeszban sok a bűnöző. Vili?
Előzmény: Fine Tune (114)
Fine Tune Creative Commons License 2009.08.10 0 0 119
Elemér szopat. Ilyen érvkészlettel:))))))))))
Előzmény: Törölt nick (117)
Gains Creative Commons License 2009.08.10 0 0 118
Ekkora bunkóságot utoljára tomcat engedett meg magának mikor a Csiszárral beszélgetett a reggeli műsorban. Vannak itt olyan fantikus párt fanok akik akkor is tapsolnának ha Vona hangosakat fingott volna mert az milyen provokatív. :)) Azt aztért nem tudtuk meg mitől lett hírtelen olyan provokatív az a kérdés egy olyan párt vezetőjének feltéve akinek a híve magukból kikelve szoktak cigányozni meg zsidózni a rendezvényeiken. Az emberek egy jó része össze fogja őket mosni a rudolf hess menetesekkel amíg legalább egy gesztus szinten annyit nem mond ez a Vona, hogy  hogy ő személy szerint nem emlékezne szívesen emlékezne rudolf hessre. Miért is nem volt képes ennyit kipréselni magából?
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 117
Kicsodák legyenek szopatva, Elemér?

Megint csak nincsen értelme a megnyilvánulásodnak.
Azt tudod, hogy állítólag a gyakori smájli a primitív debilitás jele?

Természetesen, ez rád nem vonatkozik, te különleges anyagból vagy gyúrva.
Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 116
Köszi!

Na, most megyek vacsizni, addig bíztassátok egymást, hogy már nemsoká jön a nemzetállam és orbaszájba náculhattok. Ne féljetek, mondogassátok sokat, akkor őszíntén fogjátok hinni is. :-)

Szebb jövőt, satöbbi...

Előzmény: breien (109)
cren Creative Commons License 2009.08.10 0 0 115
Nem volt ott semmiféle provokáció. Ha tudsz valami ilyesmiről, talán meséld el.
Előzmény: Törölt nick (106)
Fine Tune Creative Commons License 2009.08.10 0 0 114
Ja értem. Akkor mit szólsz a kemény bűnöző MSZP-hez és a pedofil és csaló SZDSZ-hez?

Ugye itt is a tagok. Vagy akkor ne általánosítsunk?
Előzmény: Törölt nick (107)
cren Creative Commons License 2009.08.10 0 0 113
Tudod cipo, ha te egy hsz-ben értelmet látsz, az az illetőre nézve már sértés. Ha meg nem, az dicséret. Ez van.
Előzmény: Törölt nick (84)
4400 Creative Commons License 2009.08.10 0 0 112
Az inkabb dicsoseg ha ezert inditanak ellene eljarast...ellenben a libatolvaj vagy a csillarlizingelo...na az ciki.
Előzmény: rosina (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 111
Nácihordázol?
Büdöslábúzol?

Ez mi egyébként?
Vélemény?

Mert a lábak szagolása után kialakuló politikai meglátás képessége igencsak eredeti tulajdonság.
Előzmény: Törölt nick (107)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!