Keresés

Részletes keresés

Mr. L. Q. Creative Commons License 2009.06.12 0 0 73
Mi a gond? A KDNP ma már a Fidesz egy tagozata, de névlegesen külön párt. Mindkét alakulatnak kölcsönösen előnyös együttéléssel, amolyan CDU-CSU módra.
Előzmény: lujzak (66)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.12 0 0 72
Ez a feladata.
Előzmény: lujzak (66)
Mr. L. Q. Creative Commons License 2009.06.12 0 0 71
Nem reménykedem. Leszögeztem egy tényt. Vona, Morvai vagy Balczó természetesen nem ostoba.

Elsősorban a szimpatizánsaikra gondoltam, azok közül is az újsüttetűekre, akik köztudomásúlag a korábbi "MSZP-proletariátusból" kerülnek ki.
Előzmény: wadczompo (62)
wadczompo Creative Commons License 2009.06.12 0 0 70
Bocsi, nekem nem volt szakállas, pedig Kiváló Úttörő is vótam...
Előzmény: Vasgerinc (69)
Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.12 0 0 69
Szépen beültetted ezt a szakállas viccet a politikába.
Előzmény: wadczompo (63)
Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.12 0 0 68

Az SZDSZ is ígért tök jó dolgokat. Előadták magukat, az ismeretségemben sokan elfogadták az érveiket, de én akkor megmondtam, hogy bár jól hangzik, amit mondanak, nem elég hitelesek, ne higyjétek el! Itt az eredménye.

Nem mondom, hogy a Jobbikkal is ez lesz, de mégis mi garancia lenne, hogy ők nem ugyanúgy fognak a dolgokhoz állni? Az, hogy azt mondják? Ez semmi.

Előzmény: wadczompo (58)
lujzak Creative Commons License 2009.06.12 0 0 67


Kedves Fórumozók!


Miért nem mérettette meg magát a KDNP? Amikor Semjént meglátom a tv-ben pöffeszkedni, az észt osztani, elég gusztustalan. Ő is ugyan olyan törpepárt, mint akiket folyamatosan szapul. (nem vagyok egyik pártnak sem a tagja, de mára már szimpatizánsa sem). A KDNP a FIDESZ hátán kapaszkodott föl, és ma is abból él. Helyükbe én egy kicsit visszafognám magam.
lujzak Creative Commons License 2009.06.12 0 0 66

Kedves Fórumozók!


Miért nem mérettette meg magát a KDNP? Amikor Semjént meglátom a tv-ben pöffeszkedni, az észt osztani, elég gusztustalan. Ő is ugyan olyan törpepárt, mint akiket folyamatosan szapul. (nem vagyok egyik pártnak sem a tagja, de mára már szimpatizánsa sem). A KDNP a FIDESZ hátán kapaszkodott föl, és ma is abból él. Helyükbe én egy kicsit visszafognám magam.
feketekavics Creative Commons License 2009.06.12 0 0 65
Ebben az a vicc, hogy az orbánfóbiásoknak itt túl jó a táptalaj.
Nem mennek azok innen sehova!
_FK
Előzmény: wadczompo (64)
wadczompo Creative Commons License 2009.06.12 0 0 64

orbanophobia:

 

Csomagol a hosszú külföldi munkára induló magyar, egy barátja segít neki a pakolásban.
Az egyik bőröndben meglát egy Orbán Viktor-képet, és ráförmed a barátjára:
- Ez meg mit keres itt?
- Ha honvágyam lenne, elég ránéznem...

wadczompo Creative Commons License 2009.06.12 0 0 63

Két férfi beszélget. Azt mondja a szoclib.

- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzőm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól teszed, sgfj! - feleli a fideszes. - Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez?


Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.

 

 

EZ LESZ!

wadczompo Creative Commons License 2009.06.12 0 0 62
Ne reménykedj, mert nem ostobák.
Előzmény: Mr. L. Q. (61)
Mr. L. Q. Creative Commons License 2009.06.12 0 0 61
Ostoba vagy, mint a jobbikosok nagyrésze.
Előzmény: Törölt nick (56)
Mr. L. Q. Creative Commons License 2009.06.12 0 0 60
Ne ál-aggódj te a kenyerem miatt, több nyelven beszélek és magasan képzett vagyok.
Előzmény: Törölt nick (38)
Steckdose Creative Commons License 2009.06.11 0 0 59
Ha a "fizikai elégedetlenkedés" tettlegességet jelent (márpedig a tapasztalatok alapján azt jelenti), akkor az inzultálás is tettlegességet jelent.
Előzmény: porperos (8)
wadczompo Creative Commons License 2009.06.11 0 0 58
Neked nem hitelesek.És ez nem jelenti azt, hogy valójában hiteltelenek.Sőt.
Előzmény: Vasgerinc (57)
Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.11 0 0 57

Látom lement a redőny. A Fidesz nem utálja a Jobbikot és meggyőződésem, hogy az EP választások óta (meg talán előtte is) már többször beszélgettek a vezetők, hogy hogyan határolódjanak el egymástól úgy, hogy közben mégse határolódjanak el teljesen.

A Jobbik a koala nélkül nem jut olyan helyzetbe, hogy elszámoltathasson, arra ezért ne számíts, hogy 2010-ben egyedül kormányt alakítanak.

Szépen megkajoltatta azért a népet a Jobbik is. Amit mondanak elhiszik. Nem hitelesek. 

Előzmény: Törölt nick (56)
feketekavics Creative Commons License 2009.06.11 0 0 53

>>>Mi lesz Fidesz?

___

Kormánypárt. Mert megszavazzuk.

___

Középpárt, mert már van tőle jobbra egy Jobbik (rosszabbik)

___

KNDP, mert eltolódik a hangsúly.

___

_FK 

Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.11 0 0 52
Maradjunk Békésben jó!
Előzmény: Doppelstangel (50)
Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.11 0 0 51
Na annyira ezért nem. Sőt sztem albínó az cigány is lehet, és akkor ő is hófehér lehet.
Előzmény: Törölt nick (49)
Doppelstangel Creative Commons License 2009.06.11 0 0 50

A koronázás után viszont már csak internálások lesznek.

 

Én deportálásokról hallottam. A beutaltaknak gyalog és úszva kell megtenniük az utat.

 

Ez úgy fog történni, hogy területcsere lesz Tanzániával: Békés megyét átadjuk a négereknek, bíbelődjenek vele ők (vagy esetleg Borsod, ez még nem dőlt el, Smimcska most tárgyal Ubungaföldön a törzsek tanácsával), az Orbán-család pedig hatalmas birtokot kap cserébe Afrikában, ahová a férfi elítélteket gyémántmosásra, a nőket kávészedésre delegálják, az elit pedig oda jár majd szafarira.

 

Nagyjából tehát a Tisztikaszinó-konstrukciónak megfelelően, csak kicsit nagyobb méretekben.

Előzmény: Törölt nick (31)
wadczompo Creative Commons License 2009.06.11 0 0 48
Betyárkodás?
Előzmény: Vasgerinc (47)
Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.11 0 0 47
Ebben az esetben a bevételnek egy jelentős részét CSP-ből kellene fedeznem, arra meg engem nem visz rá a lélek, hogy állati szinten neveljek gyerekeket azért, hogy nekem meglegyen a sörrevaló.
Előzmény: wadczompo (46)
wadczompo Creative Commons License 2009.06.11 0 0 46
Nem a küllem számít.Csak annak kell vallanod magadat és kész.
Előzmény: Vasgerinc (45)
Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.11 0 0 45
Hát nekem marha nehéz lenne cigónak kiadni magamat. Innentől kezdve pedig máris sokkal kevsebb a bevétel.
Előzmény: wadczompo (44)
wadczompo Creative Commons License 2009.06.11 0 0 44
Ne dolgozzá. Leszázalékoltatod magadat,fölszeded az összes segélyt, amit lehetséges(add ki magadat cigónak),vetess föl hiteleket alkoholistákkal etc.
Előzmény: Vasgerinc (41)
Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.11 0 0 43
Ő mellette nem lenne hasonló helyzet, meg valszeg egy 6 éves mniniszterelnök mellett sem. Csak ezek ilyen hülyék amellett, hogy harácsok.
Előzmény: Diótörő (23)
Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.11 0 0 42

Amit már korábban vártam, látható volt az EP kamoányukba. Gondolom az OGY kampány is ugyanezekre alapul majd, csak nagyobb erővel fogják csinálni. Ezekben semmi hazugság nincsen, és nem ígérnek semmi konkrétumot. Szívesen mondanék példát, de nincs nekem a kis füzetkéjükből.

Előzmény: porperos (16)
Vasgerinc Creative Commons License 2009.06.11 0 0 41

Hogy mi lesz, azt sztem senki sem tudja. Egyelőre azt ígérik, hogy munkahelyeket fognak teremteni (nem közmunka). Nekem annyi elég, hogy egyszer már kormányoztak, és jobban kormányoztak, mint az előző 7 év kormányai.

Jelenleg egyébként a közmunkaprogram egyébként nem rossz, de összeségébe valami nagyon nagy baj van a rendszerben, ha a tisztességesen dolgozó és adózó ember adójának jelentős része segély címén olyanokhoz jut, amelyiknek mindnek legalább középkategóriás autója van, holott én aki dolgozom, és eltartom őt is, csak egy ezeréves ladára futja.

Előzmény: porperos (7)
wadczompo Creative Commons License 2009.06.11 0 0 40
Nem kell bántani senkit.Kényszermunka és vagyonelkobzás.
Előzmény: Törölt nick (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!