Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.17 0 0 1723

Sziasztok!

 

Kültérre keresek biztonsági ajtót. Fontos, hogy ne legyen hőhidas és elegáns legyen (és, ha nem muszáj, nem akarok rá fél misit költeni). Ha valakinek van tapasztalata kültéri ajtókkal, légyszi írjatok! Köszönöm.

gmiklos1 Creative Commons License 2017.07.17 0 0 1722

Sziasztok! tervezek ajtót cseréltetni, és ebben szeretnék tanácsot kérni. Voltam megnézni a Nívó ajtókat, és hogy őszinte legyek az összeszerelés minősége nem tűnt a legjobbnak -nem teljesen becsavart csavarok, lötyögő gombok. Erről mit gondoltok?

Az Unisecnél kapható Gerda ajtókról van vélemény? Megtekintésre egész jónak tűnt, árban Nívó körüliek.  

Panelbe lenne bejárati ajtónak

köszi előre is!

Üdv,

Miki

ULAIVA Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1721

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (1720)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.05 0 0 1720

Hello Mindenki! :) Nos- megjött-kész. Múlt héten berakták a nivósok a NIVÓ PLUSZ ajtót. Hajdú-Bihariként-elég messze pesttöl-péceltöl volt bennem kis matek hiszen felmérni beépiteni nem ingyért jönnek eddig-valahol érthetö- kb az ajtó árán felül a felmérés és a beépités is felkerekitve km alapon 60 ezret tett ki. Elsö reakcióm ajánlatkéréskor  igy magamban a mi a fasz ? ....pff gondolat volt. Igy google megnyit és 1-2 napos keresés turkáláls után rájöttem nincs más. Vagyis van. HI-SEC diszajtó-illetve csodálatos müanyag.A hi-sec töl szabadulva -az volt eddig-igy az kilöve-és az mivel nem ajtó csak max szükségmegoldás, de annak is nagyon nagyon para-  maradt volna a müanyag. Köszi nem :) Lépcsöházba -meg ugy amugy se-öngyujtóval kinyitható szétolvasztható szar nem kell. Na most akkor hogyan tovább? Elkezdtem végigturni ajánlatokat bekérni omega, dtp, knapp úr és társaitól. Na itt ismét elöjött a mi a fasz? -gondolat hiszen ezek a csodálatos cégek ilyesmi müszaki tartalmú ajtót - de volt amelyik szarabbat (!!) ilyen kb 460-470-re hoztak ki nekem hajdú biharra. Szóval rájöttem hogy a legjobb nekem csak a nivó. Mert más nincs ami valóban ajtónak nevezhetö.Tehát  ujratárgyaltam a részleteket-jött a felmérö és 15 perces zárakkal -nem az alap """gyatra"" 5 percesekkel kérve alul tollas zárral felül mauerrel  szerelve belül takaróléccel kérve- ami egy kurva jó fém megoldás nem ráragasztós müanyag plexi mint a hi-sec csodánál nos cakk pakk 302 ezresre jött ki.Foglalóként egy 20 assal megelégedtek mondván elég az. Ebböl a takarózás egy 10-es a két jobb zár 25. A felmérö srác kicsit olyan volt az elején mint akinek megy a vonata -rá kelett szoljak hogy állitson magán mert fél lábbal már a liftben volt mikor még voltak kérdéseim böven. Hisz az ember egy ekkora volumenü dolognál mindent tudni akar. Ez volt az egyetlen negativum - a nivóról ugymond. De mikor rászoltam akkor állitott magán a tag aztán meg már elmenni alig akart :)  A határidöt tartották nem kellett 8 hét  -egy hónap alatt ment minden. Mikor közbe kérdésem merült fel a cég normálisan kommunikált-mindenre válaszoltak -hivtak egyeztetni  is nem nekem kelett basztatni öket na mi lesz már. ... A beépitök is idöben jöttek két normális srác jött nem nálam kezdték el az ajtó beépitést kitanulni nem itt fejtették meg a dolgot hogy hogy is kéne..... Profin szépen gyorsan dolgoztak. Le voltak döbbenve hogy üditökkel-kajával  kináltam öket-pesten ilyet ök nem tapasztalnak. Gondoltam fasza ..... Nos a képek magukért beszélnek. Valóban olyan mint egy trezor ajtó ahogy irta lentebb valaki amikor beirtam ide /érdeklödtem . A lépcsöházban itt az emeleten két fasszopó lakik melettem és felettem is. Rendszeresen bebasszák a liftajtót -és a felettem lévö emeleten is. A keze nyilván az anyjába van . Lényeg hogy eddig idegbajt kaptam ettöl hi secen behalatszott minden. Na mostmár csapkodhatja a nyomorult-nem zavar. mivel nem halattszik be semmi. Na jó igy tulzás . Inkább ugy mondom hogy egy két kis hangot hallani néha de azt is fülelés melett. Amugy érzetre olyan mintha nem ajtó lenne hanem be lenne falazva. Hi sec mig volt addig gyomorideggel mentem el itthonról kivülröl megnyomva-lábszárral nekifeszülve-mit nekifeszülve-hozzáérintve- lehetett befelé nyomni az ajtó lapot az meg szépn hajlottt befelé.... na ilyesmi már nincsen nyugodtan megyek el itthonról. Ez nem reklám szöveg nem fizetett nivó bérenc vagyok aki fórumokon irkál pozitivakat a cégröl. Csak  egy tag vagyok aki nem bánta meg hogy bevállalta a távolság miatti 60 rongy pluszt az ajtó árán felül. Cserébe biztonságot kaptam -valósat-és 10 év teljes körü garanciát. Én csak ajánlani tudom  a nivót.

Képek az alábbi linken ide nem lehet felnyomni ennyit/ekkorákat.

http://indafoto.hu/dancex

 

ULAIVA Creative Commons License 2017.06.28 0 0 1719

Örülnék neki!

Előzmény: Törölt nick (1717)
Mia&Mufi Creative Commons License 2017.06.26 0 0 1718

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy Egerben vagy a vonzáskörzetében tudtok-e megbízható biztonsági ajtós céget.

A pestiekkel az a bajom, hogy 50 000 környékén van a kiszállási díjjuk, amit nem szeretnék kifizetni csak azért h leutazzanak.

Hi-Sec ajtó szóba sem jöhet.

Először hegesztett változatot néztem ( ami a falba van hegesztve fogalmam sincs hogyan), de nem találtam rá itt a környéken szakembert. ( és közben le is beszéltek, hogy talán ennyire combos ajtó ide nem kell )

Most nézegettem a NIVO- honalpját, valamint beszéltem velük, elvileg 15 000 Ft a kiszállási díj Egerbe, legalábbis ezt mondták.

Jó lenne, ha meg lehetne oldani 200ból vagy 250ből.

A lényeg igazából az, hogy ne lehessen percek alatt felfeszíteni, bejutni.

Nem panel lakás, hanem 4 emeletes, téglaépítésű, zárt lépcsőházas lakásról van szó.

Van valakinek javaslata? infója?

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.26 0 0 1717

Nos-csütörtökön jönnek berakni a nivó plussz ajtómat-majd irok a folyamatról -nivóról -az egész menetröl   - teszek fel képet -ha érdekel valakit  :)

Előzmény: Peet14 (1702)
Kisfiatal Creative Commons License 2017.06.08 0 0 1716

Hali!

 

SK beépítettem a legolcsóbb gagyi beltéri ajtót :) (praktikeres akciós :) ). Az ajtólap meglehetősen lötyög, felül nem illeszkedik rendesen a tokhoz. Alul jobban. Én baxtam el vmit, vagy egyszerűen ilyen, mert olcsó? :) Illetve, vagy 1 hónapot állt támasztva a keretről levéve, lehet hogy meghajlott kicsit?

gufy78 Creative Commons License 2017.05.16 0 0 1715

Sziasztok!

 

Új építésű lakás falait és ajtónyílásait tervezzük.

A fürdőszoba falát szeretnénk a közlekedő kárára 20cm-el elmozgatni (lásd képen zöldből lilába)

 

A 100cm széles helyen, a strang és fal között egy 90-es ajtó esztétikusan és megbízhatóan elhelyezhető?

A stranghoz illetve a falhoz egy-egy 5cm-es "falazat" illeszthető?

 

Válaszotokat, tanácsotokat előre is köszönöm. 

 

 

Peet14 Creative Commons License 2017.05.16 -1 0 1714

sajnos nem emlékszem már a szín fantázia nevére

Előzmény: Törölt nick (1713)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.16 0 0 1713

Hello. Még annyit kérdeznék hogy az ajtód szine (képeket tettél fel rola nivó) az a redwood szin ? Jól néz ki de a honlapon  lévök közül nem egyértelmüen tudom belöni .

Előzmény: Peet14 (1712)
Peet14 Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1712

Bejárati ajtó az, amiről írtam...Nívó, egy lakásba lett feltéve.

Most egy ház projecten vagyok, ahova műanyag bejárqti ajtó lesz, és kell majd jópár beltéri ajtó is, köztük szigetelt is.

Előzmény: Lmr (1711)
Lmr Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1711

Peet14

 

jutottál valamire a bejárati ajtóval? ahogy végigolvastam a topicot úgy látom a zártszelvény tok hőhidas lesz, így mindenképpen párásodni fog...

 

így marad a kevésbé biztonságos műanyag tokos?

 

Lmr

Peet14 Creative Commons License 2017.05.06 0 0 1710

Imodifa ajtókat nézegetem, ezek erősített, belül szigetelőanyaggal töltöttek. Van valakinél tapasztalat róluk?

Előzmény: Peet14 (1709)
Peet14 Creative Commons License 2017.05.04 0 0 1709

Erre valami ajánlás?

Előzmény: Peet14 (1705)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.02 0 0 1708

Köszönöm szépen!

Előzmény: Törölt nick (1707)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.02 0 0 1707
Előzmény: Törölt nick (1706)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.02 0 0 1706

Sziasztok!

 

Van annak valami spéci neve, amikor egy falfelületen a bejárati ajtó, és a mellette levő ablak egy egységet képez?

Peet14 Creative Commons License 2017.05.02 0 0 1705

Tud valaki jól szigetelt beltéri ajtót ajánlani padlás ajtónak? Fűtetlen helység ajtaja nyílik az előszobából, így a kinézet is fontos lenne (műanyag nem jó). Vagy lehetséges házilag jól leszigetelni egy normál mdf beltéri ajtót?

Peet14 Creative Commons License 2017.04.26 0 0 1704

igen és igen

Előzmény: Törölt nick (1703)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.26 0 0 1703

gumitömités van körbe a kereten az ajtólap és keret találkozásánál szigetelés miatt? alapárasan volt ha igen ?

Előzmény: Peet14 (1702)
Peet14 Creative Commons License 2017.04.25 0 0 1702

Kiemelésgátlóval ellátott, az ajtólap egy zártszelvény rács (mint egy 6*3-as sakktábla), körbe szigetelt. 

Amig ide bejön valaki, addig 4 másik lakást pakol ki...de zárból érdemesebb nem az alapot kérni.

Ami pluszt mi kértünk, az a felülvilágító, design és extra zár.

Előzmény: Törölt nick (1698)
gvarga82 Creative Commons License 2017.04.25 0 0 1701

valamiért nem engedi a képek beillesztését...

itt megnézheti akit érdekel:

https://drive.google.com/open?id=0B_R6TTRpzarSWVZlem9JRmdoQU0

gvarga82 Creative Commons License 2017.04.25 0 0 1700

úgy látom a képek lemaradtak :)

 

gvarga82 Creative Commons License 2017.04.25 0 0 1699

Beszámoló ajtócsere után:

Tegnap beszerelték a biztonsági ajtót, csatolok képeket :). Én személy szerint meg vagyok vele elégedve, azt kaptam amit kértem. A srácok rendesek voltak, ott mertem hagyni őket egyedül a szerelés idejére (kb. reggel 8-tól du. fél 3-ig dolgoztak). Szerintem szép munkát végeztek, a végén fel is takarítottak. Az falon minimális javítást azért kellett végezni, a régi ajtó tokja szélesebb volt, mint az új (egy kis glettelés és festegetés…).

A most vásárolni készülőknek leírom az árakat:

Ajtó (Prémium 5’ kategória): Br. 227,330 Ft (210×100cm-ig van ez az ár, ha annál nagyobb az ajtó, akkor többe fog fájni)

Kukucskáló: Br. 3,810 Ft (opcionális)

Toktakarás kívül- belül: Br. 31,750 (opcionális)

Beépítés: Br. 40,640 Ft

Összesen br. 303,530 Ft.

50% előleg befizetés esetén adnak 3% kedvezményt; 100 % előre fizetés esetén 6%-ot; így le lehet tornázni 285,318 Ft-ig.

Nálam március 17-én voltak felmérni, és április 25-ét vállalták, mint végső határidőt a beszerelésre (~5 hét). Április 24-én szerelték, szóval ha szűkösen is, de tartották a vállalt határidőt.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.25 0 0 1698

NE HARAGUDJ DE MINDIG ESZEMBE JUT VALAMI  :)

Elegendö védelmet ad igy? nincs semmi mozgása az ajtólapnak ?

gumitömités van körbe a kereten az ajtólap és keret találkozásánál szigetelés miatt? alapárasan volt ha igen ?

Előzmény: Peet14 (1697)
Peet14 Creative Commons License 2017.04.25 0 0 1697

1683 sz. hsz-ben, a belső oldaláról készített képen látszanak a zsanérok.  Csak a záraknál rögzül a tokban

 

 

Előzmény: Törölt nick (1696)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.25 0 0 1696

Egy kérésem lenne még: megtennéd hogy a zsanérokról  csinálsz képet? hogy hány darabbal /milyennel van az ajtolap a keretre ""téve""?

illetve ha mindkét zárat rázárod -nyitott állapotban alul felül is tol ki rudat ami a tokby zár? (gondolok itt a hi secre pld) ? /vagy csak a záraknál  megy a tokba acélrud?

 

KÖSZI AZ EDDIGI INFÓKAT/KÉPEKET!!!!!!

Előzmény: Peet14 (1683)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.25 0 0 1695

Hello. Nincs meg véletlen lefotozva a hi sec  kettévágva?

Előzmény: metaljesus (1622)
Peet14 Creative Commons License 2017.04.24 0 0 1694

Nem kapott takaróléceket

Előzmény: Törölt nick (1693)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!