Keresés

Részletes keresés

tibtiborkaba_new Creative Commons License 2017.04.24 -1 0 171

Fú, itt is valami kemény anaygról maradtam le, úgy érzem...

:((((

Előzmény: btamas70 (169)
btamas70 Creative Commons License 2017.04.24 0 0 169

"Analóg tekknika" egy korszerű német multiplex moziban, ehhez tényleg nem szabadna semmit hozzáfűzni.

Előzmény: Mono SE (168)
Mono SE Creative Commons License 2017.04.24 -1 0 168

kussojjáá, wazzzze!!! :ĐĐĐ

Előzmény: tibtiborkaba_new (162)
btamas70 Creative Commons License 2017.04.15 0 0 165

"mellesleg 3 db arany jött össze...., van ez így, sportolni is kell"

 

https://www.youtube.com/watch?v=y9k3L1NC2mE

Ne szerénykedj, rakd fel a többi felvételt is!...ppp))))

Előzmény: Főlökött (160)
az isteni Higgs bozon Creative Commons License 2017.04.15 0 0 164

Azt írja, hogy 8 kg. Ha igazat állít, akkor 5,2 kg-nyi hiányzik belőle! Vajon mi?

Előzmény: Dzsibzon (159)
gabocza1 Creative Commons License 2017.04.15 0 0 163

Kedves barátom, ne süllyedj már le a szintjére...

Előzmény: tibtiborkaba_new (162)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2017.04.14 -1 0 162

Fáj? Nekem? Micsoda? Hogy 1 éve a németeknél melózol? Ettől hasra kellene esnem?

 

Elárulom neked, több mint 5 éve élek és dolgozok mérnökként Svájcban. És nem a szép szememért fizetnek. És jobban, mint a németeknél, elhiheted. Sokkal jobban. Bocsika, de úgy tűnik, mellettem gyenge kezdő vagy. Azért ne szomorkodj, szép próbálkozás volt, majdnem sikerült lenyűgöznöd. :D 

 

 

Előzmény: Főlökött (160)
Mono SE Creative Commons License 2017.04.14 -1 0 161

Azt hittem, elég az egy napos figyelmeztetés, hogy állj már le a kibaszott primitív, gagyi dumáiddal és egész Audiolandot elárasztó offolással.

 

Költözz be az offtopikba, aztán tapétázd ki a szellemi nyomoroddal, ott senkit nem zavar.

Előzmény: Főlökött (160)
Főlökött Creative Commons License 2017.04.14 0 0 160

Igen, mérnökként nyomom hangmérnökként, több mint 1 misiért :) Fáj ez Neked ? Úgy tűnik fáj, de nem baj.....van ez így.....Nekem nem, jó és megfizetett helyen vagyok.....

 

Bocsika, de versenyen voltam, így nem értem rá reflektálni......( mellesleg 3 db arany jött össze...., van ez így, sportolni is kell, nem csak klampírozni.....-napestig.... :) )

 

Kint viszont elárulom, nem a papír számít, hanem a tényleges tudás és a kitartás, hogy megoldod a problémát, mely felmerült, avagy nem! Ha nem, mehetsz....ahova gondolod....... Azért fizetnek annyit, amennyit. A tudással rendelkező, kreatívan meg is oldja...., aki nem, az viszont nem kell.

Azért vagyok náluk, több mint egy éve :)) Köszike.......jól vagyok és el is vagyok :)

Előzmény: tibtiborkaba_new (155)
Dzsibzon Creative Commons License 2017.04.13 0 0 159

Teljesen igazad van ~ ez az árazás ritka a "gyűjtők" között  /  pláne, ha pl. ezzel összehasonlítod:

 

http://www.vatera.hu/akai-gx-4000-d-uvegfeju-orsos-magno-2467259612.html

btamas70 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 158

De legalább józanul árazta be...

Előzmény: Dzsibzon (157)
Dzsibzon Creative Commons License 2017.04.13 0 0 157
btamas70 Creative Commons License 2017.04.12 0 0 156

"Akik külföldön mérnökök, azok a legnagyobb királyok! Ez vitathatatlan! Mindenki más csak pettingbakter..."

 

Ahhoz képest nem halad valami gyorsan a szalagfeszesség-szabályozás fejlesztése. Pedig, mint tudjuk, a Mester ámítástechnikában is lever mindent... mint vak a poharat.

Előzmény: tibtiborkaba_new (155)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2017.04.12 -1 0 155

Komolyan, te németbe nyomod mérnökként? Hát ezt nem gondoltam volna, le a kalappal.

 

Azért valljuk be, egy kis magyar porfészekben királynak lenni nem nagy vaszisztdasz. De külföldön, idegen nyelven nyomni, ráadásul olyan tudással rendelkezni, ami nemzetközi viszonylatban megállja a helyét, na az a nem semmi.

 

Akik külföldön mérnökök, azok a legnagyobb királyok! Ez vitathatatlan! Mindenki más csak pettingbakter...

 

:DDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Főlökött (153)
btamas70 Creative Commons License 2017.04.12 0 0 154

"villamos mérnökként németben ténykedem"

 

Csak nem te tervezted ezeket a randa sárga hernyókat?

https://i.ytimg.com/vi/jk67V7y4tMU/maxresdefault.jpg

 

Előzmény: Főlökött (153)
Főlökött Creative Commons License 2017.04.12 0 0 153

Mivel fényképes - közokirattal rendelkezem ezen okult irodalomból, így érdekes volt ezen reflektálása :)

 

Ezen közokiraton az vagyon írva, tudatlankám, tudom nem is tud olvasni, de leírom : " visszavonásig érvényes" -> van ez így, még nem vonták vissza :) Mivel nem is használom, mivel nem szorulok rá, így nem is nagyon érdekel....... De attól még közokirat ! Ha tudja mit is takar, a közokirat minősítés.....kétlem, ezt is, mármint hogy tudja mi is az.......

 

Se hatályos kihírdetés, se visszavonás nem volt...... De ezek szerint Ön viszont biztonsági őrként ténykedve osztja az észt :) Na ez viszont izgis........

 

No én pedig villamos mérnökként németben ténykedem, de bevallom nem azon összegért teszem :) Így az örző - védő, fényképes közokirat, mint említettem van, de minek, mivel nem használom, de beszerezhető volt, egy kérelem kérdése. Megkaptam, van, de minek, mint az összes diploma :) Csak ezt sokan nem tudják felfogni. Van - kell megszerezzük, ha eltipegünk nyugállományba, minek a papír ? A tudás marad a fejben, de a többi felesleges......

 

Tehát van még kérdés ?

Előzmény: tibtiborkaba_new (152)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2017.04.12 -1 0 152

A mezei személy és vagyonőrnek ráadásul 5 évente törvényileg előírt továbbképzésre és vizsgára kell mennie, "amely során a bekövetkezett jogszabályi változások és azok gyakorlati alkalmazhatóságából, valamint a kényszerítő eszközök alkalmazásával kapcsolatos elméleti és gyakorlati ismeretekből tesz vizsgát."

 

(2012. évi CXX. törvényaz egyes rendészeti feladatokat ellátó személyek tevékenységéről, valamint egyes törvényeknek az iskolakerülés elleni fellépést biztosító módosításáról)

 

Persze ez a mi Fővagyonőrünkre nyilván nem vonatkozik...

:D

Előzmény: Jolida (147)
btamas70 Creative Commons License 2017.04.12 0 0 150

"megkaptam a vagyonőrit, kérdezés - vizsga nélkül"

 

Ránézésre látták, hogy megvan hozzá az eszed. Egyik ismerősömet sünnek vették fel így.

Előzmény: Főlökött (149)
Főlökött Creative Commons License 2017.04.12 0 0 149

Nem tudom mikori ténykedés is ez, mert nyugállományú repülős őrnagyként, megkaptam a vagyonőrit, kérdezés - vizsga nélkül, végzettségek alapján. Igaz nem használom, így a kamaránál sem regisztráltam, de a mai napig meg van és visszavonásig érvényes és nem vonták eddig vissza. Szóval nem tudom, mit és milyen mélységben is kellett vizsgáznia ezredesünknek, egy biztos, nekem nem kellett, megkaptam izomból és a mai napig él, ha szükség lenne rá.....Csak a kamaránál kell regisztrálnom akkor.....- ha használni akarom......

Előzmény: Jolida (147)
btamas70 Creative Commons License 2017.04.10 0 0 148

Előzmény: tibtiborkaba_new (135)

"De attól még kenterbe verlek ... Tapasztalhatóan a számítástechnika terén is"

 

Már majdnem mondtam valamit, aztán rájöttem, hogyan kell érteni.

Előzmény: Főlökött (143)
Jolida Creative Commons License 2017.04.10 0 0 147

Én akkor röhögtem anno nagyon, mikor (ezredesi rendfokozatú) vezérigazgatónak le kellett raknia a vagyonőri vizsgát -a többi hatelemis között-, mert különben a cég nem működhetett volna ilyen profillal (is). :-)

Előzmény: quad (139)
btamas70 Creative Commons License 2017.04.10 0 0 142

"Egyedül a matematika örök"

 

Má'pedig a Pettinghuszár Akadémia oklevele üti a matematikusit  - ennyire nem lehecc tudatlan..!:pp)))

Előzmény: tibtiborkaba_new (135)
maczkohathy Creative Commons License 2017.04.10 0 0 141

Én meg a Hivatali Létrakönyvet vezetem.

Előzmény: quad (139)
Mono SE Creative Commons License 2017.04.09 -1 0 140

Előzmény: quad (139)
quad Creative Commons License 2017.04.09 0 1 139

Nekem van liftkezelői végzettségem! (Ez komoly!)

Előzmény: tt-ths (137)
phammill Creative Commons License 2017.04.09 0 0 138

A helyes végzettség: Kazánkovács és nőgyógyász

Ez egy szak volt a Sote-n a 70-80-as években.

Előzmény: tt-ths (137)
tt-ths Creative Commons License 2017.04.09 0 0 137

"Nekem villamosmérnöki, híradástecnikai-üzemmérnöki, közgazdász, jogász, stb. van"

Én kohóipari mérnök ÉS nőgyógyász IS vagyok !  Plusz szakvizsgám van Revox A700-ból is. Én nyertem ? :D

Előzmény: Főlökött (134)
_percy_ Creative Commons License 2017.04.08 -1 0 136

"Kitörölhetnéd vele, csak vigyázz, meg ne szúrjon a vöröscsillag."  ;-))))))

Előzmény: tibtiborkaba_new (135)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2017.04.07 -1 0 135

Hát ne is erölködjél, mert még a gatyádba megy a nagy erölködés.

 

Mit számít, hogy hány diplomám van? 3 után amúgy is abbahagytam a számolást. De megnyugodhatsz, van mérnöki és természettudományi is. De talán félig meddig humán is akad. Tulképp igazi polihisztor vagyok. :)

 

És elmondom neked, a matematikusin kívül a többi szart sem ér. A tiéd sem. Főleg a műszakiak. Mi a szart ér szerinted egy 3-5 évente komplett megújuló iparágban a te néhányszor 10 éves diplomád nyuggerkám? Az enyém jóval fiatalabb, elhiheted, de az sem sokat ér. Vagy a jó kis marxista  közgazdász diplomád? Hogy van mostanság a legújabb 5 éves terv? Kitörölhetnéd vele, csak vigyázz, meg ne szúrjon a vöröscsillag.

 

Egyedül a matematika örök, mert az filozófia, az nem változik. Olyanod nincs, mi? És még te vered magad? Röhej a köbön...

 

Szóval erre hiába vágsz fel, mert ez csak pont arra elég, hogy kiröhögjünk Dipl. Mag. Dr. Prof. Főtrotylikám. Inkább tolj egy kis maligánt, aztán írjál nekem verseket, azt szeretem...

:DDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Főlökött (134)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2017.04.07 -1 0 133

Inkább élveznéd a lírát, minthogy poros, semmire sem jó diplomákat számolgatsz vagy ostobaságokat írsz...

 

Aki Nm-ben méri a nyomást, egyéb dilettantizmusra is képes...

Előzmény: Főlökött (132)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!