Keresés

Részletes keresés

SKSK Creative Commons License 2009.05.22 0 0 61
Nahát, de rég láttalak! Pedig valaha te voltál a fórummotor!
Előzmény: Vegetable (60)
Vegetable Creative Commons License 2009.05.22 0 0 60

Most látom, hogy vagyon a nosztalgia topik. Hát legalább itt is lácc mostanság, hogy mennyi idióta van a zindexen :D Még a vissza az uj dizájnt! helyett is képesek azt mondani, hogy tegyék fel a régit :DDD Hát b+ ez itten a régi dizájn volt, akkor minek sirt a szájuk? :DDDDD Hét végén teli volt vele minden kommentelhető cikk :)

 Mostanság már én se nagyon fórumozgatok, az index maradt, de a katyvazos marhaság (ld: főoldal) helyett a 24 óra van beállitva alapon :)

hrl Creative Commons License 2009.05.19 0 0 59

Ennyire régen?

Bár, - mihez képest régen....

baal Creative Commons License 2009.05.18 0 0 58

attól függ.

én pl. anno baal01 ként kezdtem, mert valami jogbitorló leregelte a baal nicket ( igaz 1x sem szólt hozzá) aztán 2 évbe tellett, mig a baal nicket megszereztem..

igy most ezzel a sokjegyű regszámmal vagyok.

 

Előzmény: Csokis (22)
Wágner úr Creative Commons License 2009.05.18 0 0 57
Túróst a gyeplő, mindenki megunja egyszer a tök felesleges szájkaratét, ha esze van... Csak üssék egymást, a Söröm attól nem melex föl...
Előzmény: Gyedmaroz (54)
Wágner úr Creative Commons License 2009.05.18 0 0 56

Csak ne tessék keverni a dolgokat, kérem szépen, pláne, ha nem koktél...

 

A fórum (értsd, Törzsasztal és folyamodványai) idén decemberben lesz 12, azaz tizenkettő éves (a tízéves fennállásra, izé, lenn fekvésre má' ittunk két éve).

 

Amire meg ezek mostan majd inni fognak, az a Lap, meg a zegész szerkesztett izé... Az, hogy küzdöttek az iNteRNeTTo-ért, az a Törzsasztalt kevéssé izgatta - a lekrámműsor változott legfeljebb, egyre több csicsát nyomtak fel, villognak, meg úszkálnak, meg be-elszállnak mindenfelől, csak zavarják a zembert a Sörivásba'...

Előzmény: nyman (48)
sneci Creative Commons License 2009.05.17 0 0 55
2000-ben az első B-Bp-n indexes pólóban és az "index futóbolondok" csapatában futottam.
Előzmény: Csokis (49)
Gyedmaroz Creative Commons License 2009.05.17 0 0 54
És milyen kár, hogy mostanság nem ír...
Bár, amióta Wágner bedobta a gyeplőt a lovak közé a polidili moderátorait illetően meg is értem.
Előzmény: Híd (50)
Kilroy Creative Commons License 2009.05.17 0 0 53
Boldog születésnapot, Index :-)
handras Creative Commons License 2009.05.17 0 0 52
Szia Wágner úr!

Avagy:
Sto mü novava gazspagyin Wagner?
Előzmény: Wágner úr (45)
handras Creative Commons License 2009.05.17 0 0 51
Na ja!
Előzmény: Híd (50)
Híd Creative Commons License 2009.05.17 0 0 50
Asszem Kettes számú törzsvendégé a legelőkelőbb Admin után :)
Előzmény: handras (35)
Csokis Creative Commons License 2009.05.17 0 0 49
Tényleg, a póló! A rendkívül szellemes "olvasóink nők és férfiak" szlogennel. Egy kádjavítás áldozata lett, összekentem szilikonnal a hasát. Már akkor is az állt ki belőlem a legjobban. Azért egy-két dolog belefért ebbe a 10 (11) évbe... Mi mindenre gyűtöttünk itt a japán úttól az eszement Funar ellen fellépő erdélyi páron át a gyerek bicikliig.
Előzmény: nyman (48)
nyman Creative Commons License 2009.05.17 0 0 48
en is meg az internetton regisztraltam. Egy idoben parhuzamosan megvolt mindket forumona nick.

Volt forumosszeomlas is joparszor. Volt, hogy a cache-ben elmentet dolgokbol rakosgattak ossze a topikokat, illetve jonehany elveszett. Meg index polot is kaptam ajandekba ezert.

Jo kis nosztalgia. Akkor meg az index.hu volt a kezdolapom, de ugy 4-5 eve mar olyan keves hasznos, olvashato cikk jelenik meg, hogy valtottam. Mar se stilusban, se tartalomban nem tetszik, bar az meg mindig igaz, hogy az egyik leggyorsabban reagalnak a dolgokra.

Egyebken a nick sorszamanak szamlaloja biztos, hogy sorban szamolt? Esetleg be lehetne rakni egy kulso linkel a sorszamokat es a nickeket es a statuszukat? Erdekel lenne tudni.
Előzmény: Konrad (32)
SzigDani Creative Commons License 2009.05.17 0 0 47

Hehe, csak megjelentél! Hát akkor egészségedre, meg mindenkiére!

 

SzigDani

Előzmény: Wágner úr (45)
SzigDani Creative Commons License 2009.05.17 0 0 46

Bizony, én már 22005 vagyok vagy mennyi. Az 52-es utas hol van a gratulálók közül? Vagy ilyenkor is már söröt fogyaszt?

 

Mindegy, azért a 10 év szép évforduló, gratulálok!

 

...és talán mond az valamit, hogy az index 10. születésnapjára gratuláló hsz-om évek óta az első, amelyet írok. Viszont kiderül: rajtatok tartom a szememet! ;)

 

SzigDani

Előzmény: Csokis (43)
Wágner úr Creative Commons License 2009.05.17 0 0 45

Keki má' rég nincs a zindexnél..

 

Múl a zidő, minden változ, vagy eltűn..., csak a Sör marad...

Előzmény: Hamster (40)
Takoca_ Creative Commons License 2009.05.17 0 0 44
Azért egy nagy nagy előnye van ennek a design-nak is!

nincs VELVET és nincsenek idióta CELEB hírek! yess!
Csokis Creative Commons License 2009.05.17 0 0 43
Annyira felpörgött a belépés akkoriban? Én 98 őszén még 3191-et kaptam.
Előzmény: Hamster (41)
waxxablaze Creative Commons License 2009.05.17 0 0 42
Boldog szülinapot az indexnek!

Hamster Creative Commons License 2009.05.17 0 0 41
Az enyém ötjegyű, pedig még az iNTeRNeTTo Olvír-ban kezdtem ;)
Előzmény: Csokis (22)
Hamster Creative Commons License 2009.05.17 0 0 40
Hogy a manóba ne fejlődött volna. Csak felhasználóból is "kicsit" több lett. Szerintem pár fejlesztést lassan Keki is visszacsinálna :)
Előzmény: Törölt nick (39)
CornFake Creative Commons License 2009.05.17 0 0 38
heheh bakker majdnem haborogtam hogy hogynezezki,tisztara olyan mint a HAON napjainkban...,olyan igenytelen es kaotikus,de igy mar ertem:D
hbty
handras Creative Commons License 2009.05.17 0 0 37
hehheehehe: 10 éves cikk

Nem térítik vissza a Windows árát

(ZDNet) Egyelőre nem jutottak pénzükhöz azok a Linux-hívő tiltakozók, akik pénzvisszatérítést követeltek a Microsofttól azért a Windows operációs rendszerért, amit gépükkel együtt kénytelenek voltak megvásárolni, de nem használnak. Amint arról január 22-i híreinkben már beszámoltunk, a tiltakozók a Microsoft saját Végfelhasználói Licencszerződésének (EULA) egyik kitételére hivatkoznak, amely szerint ha a vásárló nem ért egyet a szerződés feltételeivel, nem használhatja a programot, és pénzvisszatérítésre jogosult. A Microsoft szó szerint elzárkózott a követelés teljesítésétől, az irodaházba érkező tiltakozókat ugyanis zárt ajtók fogadták. A cég álláspontja - és az EULA - szerint a PC-gyártók kötelesek visszafizetni a program árát, utóbbiak véleménye viszont nem egységes. A Compaq például közölte, hogy nem fizet, az EULA pedig a Microsoft dokumentuma, úgyhogy a tiltakozók forduljanak hozzá. A Dell eseti elbírálás alapján foglalkozik a problémával. Ugyanakkor többeknek sikerült már visszatérítést kapniuk, az ötlet pedig nagy publicitást kapott, vagyis a kampány a szervezők szerint sikeres.
http://www.linuxmall.com/refund
handras Creative Commons License 2009.05.17 0 0 36
internetto

Azok a régi szép idők...

Ha nem menne a link a csodás fórummotor miatt:
http://internetto.hu/
handras Creative Commons License 2009.05.17 0 0 35
Akkor nekem előkelőbb a helyezésem :)
Előzmény: Híd (26)
Antisystem Creative Commons License 2009.05.17 0 0 34

Haha, én meg örültem, hogy végre megszabadultunk a büdös Inda-micsodától...

(mondtam is magamban, csak nem megtört Indexéknél a markecing-rémuralom...)

 

ÜdV

 

Előzmény: Törölt nick (28)
Gyedmaroz Creative Commons License 2009.05.17 0 0 33
Sőt, volt idő, amikor az olvtársak adták össze a vasat is, ha jól emlékszem. Én az olvírt kérem vissza. :-)
Előzmény: Konrad (32)
Konrad Creative Commons License 2009.05.17 0 0 32
A Fórumot Keki csinálta, és hozta magával az Indexhez. Volt belőle nagy per, de mivel az IDG soha nem fizetett neki a fejlesztésért, így valóban jogosan vihette.
Az Internettot ugyanis anno az IDG csinálta.
Emiatt van az, hogy vannak régebbi nick-ek és régebbi topicok. Én se az Indexen regisztráltam eredetileg :)
Előzmény: kékszemű (20)
kerbaim Creative Commons License 2009.05.17 0 0 31
Azért ez még orvosolható lenne... vagy tegyenek ki egy linket valahova (tudom szentségtörés megborítani ennyire is a régi címlapot), hogy erre, hogy "ezen út megyen itt Budára" vagy valami...
Előzmény: Heartbreaker (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!