Keresés

Részletes keresés

Andzsin-szan Creative Commons License 2018.11.25 0 0 388

Sziasztok!

Magam mellé keresek segédet,kollégát szakembert!

 

Az én és a cégem elvárásai:

 

-befejezett víz-gáz-fűtésszerelői végzettség

-magas szintű szakmai tudás elméletben és gyakorlatban egyaránt

-jogosítvány (nem fontos,de jó ha van)

-német nyelvismeret (ha nem beszélsz,vagy kezdő vagy az se gond,de tanulnod és önállósodnod kell!!!)

-ne legyél alkoholbeteg ( pár sör nem gond,de 10-15 doboz naponta már sok)

-autó (munkába,haza járáshoz) .nem feltétlenül fontos,de ha külön nélkülem akarsz hazajárni akkor nem árt

-olyan személyek jelentkezését várom akik szeretik a szakmájukat,magas színvonalon akarnak és tudnak dolgozni

-hegesztési tudás (nem eget verően fontos)

-lehetőleg a környékemen lakj,vagy Pécs-Böhönye-Nagykanizsa vonzáskörzetében,persze ha saját kocsival,önállóan jössz,akkor mindegy.

 

Kereseti lehetőség:

-bejelentett osztrák munka,egészségbiztosítás

-magyar vagy osztrák bankszámla

-kb netto 1800-2700 Euro/hónap = 12,75 Euro/órabér

-a szállást magánházaknál,panziókban a cég intézi,munkanapokon a cég fizeti,a hétvégi ott tartózkodást a fizetésből levonják.

-fizetési előleg 200 Euro/hetente

 

 

Aki kedvet érez Ausztria területén való munkához,részletes fényképes önéletrajzot az alábbi címre várok.

További tájékoztatás E-Mailban.

Közvetítői díj nincs,de a kinti élethez nem baj,ha rendelkezel minimum annyi pénzzel ami a fizetésig kitart.

 

E-Mail: pitisandor@citromail.hu

 

 

 

 

 

Eleonoora Creative Commons License 2018.05.17 0 0 387

1700 betanított munkasnak azert tobb mint jo..

Előzmény: asx (364)
Eleonoora Creative Commons License 2018.05.17 0 0 386

Aki okos,az tudja,hogy ezek evek ota csalnak 

Plusz magyarhoz nem megyünk. 

Előzmény: Nyemi77 (375)
Ádám Zsiska Creative Commons License 2018.05.09 0 0 385

Sziasztok!

Remélem, tudtam ezzel valakinek segíteni.

Tapasztalattal rendelkező konyhai kisegítőt keresnek egy étterembe/strandbüfébe, férfi személyében Május 15.-től. Salzburgtól nem messze, Obertrum am See-ben, jó német nyelvtudással. Jó magam 3 szezont dolgoztam ott és mindig korrektek és rendesek voltak velem. 40 óra/6 napi bejelentéssel. Szállás/ellátás adott.

Feladatkörök:

Saláták készítése, előkészítése

Zöldségek pucolása

Fritőzök

Hidegkonyha, fagylaltok, desszertek készítése

Mosogatás, konyha takarítása és karbantartása

Jelentkezni és érdeklődni az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen lehet:

Bernhard Oitner

+4367762553366

info@oitner-urlaubamsee.at

www.lenzamsee.at

janchip1 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 384

Frankfurttól 20 km-re lévő, Nauheimi cég, (2018)
Májusi kezdéssel buszsofőröket keres FlixBus járatokra.
GKI kártya, Digitális sofőrkártya legyen. Magyar jogosítvány jó.


[[Fizetésről csak egy körülbelüli infó, mert nem az én hatásköröm, és nem is szeretnék senkit félretájékoztatni.
2000, 2600€ plusz, netto között mozoghat. Nyáron több is lehet, járattól függően. Befolyásolja a családi állapot (adókategória), gyermekek száma (családi pótlék), éjszakai, hétvégi, és ünnepnapi pótlékok, (+20, 50, 100%).]]


Szállás. Szintén a céget kell kérdezni.
Elvileg van úgy tudom ingyen, vagy minimális áron, csak az ott töltött napokra, de segítenek ebben.
További információ a cégről a lenti weblapon, német és angol nyelven olvasható.

Két magyar sofőr dolgozik Flixbuszon, és még páran vagyunk magyarok turistabuszon.
Egy minimális német tudás azért nem árt, de az elején talán angol is megteszi.
Minden egyébről (angolul is lehet)
Marc Schaumot kell keresni:


marc.schaum@busworld-international.com
Tel.: 00 152 – 976 90 10
+49 152 – 976 90 10

 

Sok szerencsét!

 

http://busworld-international.de/en/home-e/

Szabdej Creative Commons License 2018.03.26 0 0 383

Spanyolországból több helyről is van már közvetlen fapados járat Budapestre, néha meglepően jó áron.

Előzmény: spainpedro (380)
Andzsin-szan Creative Commons License 2018.03.26 0 0 382

Javaslom nézz szét a willhaben.at osztrák oldalon,ott munkát,lakást is találsz.

Előzmény: spainpedro (380)
spainpedro Creative Commons License 2018.01.28 0 0 381

Bocs, hogy beleszólok, én pár napja hagytam el a papírjaim(USA bankkártya, jogsi, Spanyol bankkártya, jogsi, személyi, magyar bankkártya jogsi személyi adó tb kártya) és a rendőrségen azt mondták, ha nem LOPÁS történt nem tudnak semmit csinálni, pótoljam.
Az USA cuccaim nem tudom, a spanyolhoz ki kell utazzak, a magyarokat megoldom, de ha elhagytad ez a fajin rendszer semmit nem csinál.
Én épp archiválásra vittem volna őket, aztán a külföldi papírokat egy értékmegőrzőbe, de nem jutottam el odáig sajnos.Így a számláim blokkolva vannak, de a papírjaim miatt szaladgálok mindenhova, senkit nem élrdekel, hogy  elhagytam.Mondjátok azt, hogy ellopták mondjuk a buszon, vonaton, és akkor tehettek feljelentést, amúgy sajnos nem

Előzmény: Szabdej (379)
spainpedro Creative Commons License 2018.01.28 0 0 380

Sziasztok.Új vagyok a fórumon(itt) és csak pár kérdésre kérnék választ, ha lehetséges.
Hol találok olyan oldalt, ahol lakások, házak bérlését és nem fake munkaákat találok ausztriában?
Éltem külföldön 11 évet, vissza is mehetnék, de olyan helyre költöznék, ahonnan a hazajárásom kicsit könnyebb, mint mondjuk az előző helyekről(Dél-Spanyolország, USA/TX).

Ha lakáshoz linket kapok apróhirdetéses oldalról, az már nagy segítség lenne.
A munkaajánlatokat megtalálom már az adott link alapján.



Köszönöm előre is.

 

Szabdej Creative Commons License 2018.01.22 0 0 379

Adathalászok, sok ilyen van, nem lehet őket felelősségre vonni amíg nem történt meg a bűncselekmény.

Mivel értesültetek a csalásról kérni kell új okmányokat máskülönben ha visszaélés történik, nem kerül jóváírásra, mivel az áldozat tudott az esetről.

 

Ez olyan hogy azt mondom elloptál a személyim de nem jelentem le, veszek fel hitelt de nem fizetem vissza, mert nem én vettem fel, hisz' ellopták. A rossz hír az, hogy mivel le van jelentve a csalás és az áldozat nem tett semmit annak érdekében, ezért nem illeti meg a visszafizetés alóli felmentés.

 

Aki elküldte az okmányait jelentse be hogy elhagyta és kérjen új okmányokat!

Előzmény: Nyemi77 (377)
Szabdej Creative Commons License 2018.01.22 0 0 378

Majd amikor a kép alapján készítenek egy másolatot a számoddal, fényképeddel, aláírásoddal, akkor már késő lesz.

Mikor autót vettek a nevedre, vagy egy hitelt és vissza kell fizetned....

Előzmény: Engemisátba..tak (376)
Nyemi77 Creative Commons License 2018.01.21 0 0 377

Én is bejelentettem a rendőrségen,kaptam egy email címet ahová leírtam a panaszomat,csatoltam a levelezéseket. Én a szegedi rendőrséghez tartozom.

Annyit mondtak feljelentést nem tudok tenni,de nyoma van ha valami probléma lesz.

Engemisátba..tak Creative Commons License 2018.01.21 0 0 376

A rendőrségen már próbálkoztam, bejelentést szerettem volna tenni, annyit mondtak, hogy okmányokról készült fényképekkel nem lehet visszaélni, így nem történt bűncselekmény, viszont látásra.

Előzmény: Nyemi77 (375)
Nyemi77 Creative Commons License 2018.01.21 0 0 375

Engem is átb....k!

Felveszem a rendőrséggel a kapcsolatot,mégis legyen valami nyoma ennek a dolognak

az esetleges késöbbi problémák tisztázása érdekében! 

 

Liza Berecz jan. 15. (6 napja)Üdvözlöm! 

Örömmel olvastuk jelentkezését! 

Küldeném a további tudnivaló információkat, melyben szinte mindent leírunk alaposan!


A munkáról kicsit bővebben:

Könnyen és gyorsan betanulható munkákról lenne szó, melyekhez nem szükséges nyelvtudás, mert magyar kollégákkal fognak dolgozi, akik tudnak németül.

Főbb tevékenységünk a steril injekciós ampullák gyártása és csomagolása. A meghirdetett pozíció, amire embereket keresünk, az a steril injekciók dobozolása.
Ülő munka, és egy kicsit sem bonyolult. Egy dobozba 40db ampulla megy, melyet bele kell helyezni a tartó kartonba (olyasmi mint egy tojástartó). Ha benne van a 40db, akkor azt bele kell tolni  dobozába és lezárni.

Bejelentés közvetlen hozzánk, az osztrák céghez lesz. Munkaszerződés határozatlan idejű. Hosszú távra keresünk munkatársakat, ezért kérem csak akkor jelentkezzen ha szándékai komolyak!


MUNKARUHÁT INGYENESEN BIZTOSÍTJUK!


Munkaidő: Egy folyamatos műszak van,  hétfőtől-csütörtökig történik 12 órában reggel 6-tól délután 18:00-ig! Túlórára jelenleg nincs lehetőség!

Fizetés minden hónap 10.-én, vagy igény szerint minden héten csütörtökön történik átutalással. Mindenkivel fogunk nyittatni Osztrák számlaszámot a lakcímbejelentés elintézése után.

13. és 14. havi fizetés van! Szabadság 22 nap egy évben, mely bármikor kivehető, viszont a szabadság kérelmét legalább egy héttel korábban jeleznie kell.


Fizetés NETTÓ 1700 euró.

A szállást ingyenesen tudjuk biztosítani. Kauciót nem kell fizetni!


1 szobás egyedülálló (saját konyha és fürdő) bútorozott panellakásokat tudunk biztosítani mindenkinek. Minden lakásba külön internet van és teljesen fel van szerelve, mint ágyneművel, evőkészlettel és minden alap felszereltséggel (sütő, mikró, hűtő, mosógép stb).




Cégünk adatai és címünk:

Takeda Austria GmbH

St. Peter - Straße 25
4020 Linz
Ausztria


Cégjegyzék szám: FN 230617 v

Adószám: ATU56259907



Kiutazás melyet mi biztosítunk ingyenesen:

Kiutazás időpontja február 4.-e.

Buszaink reggel 10:00-kor Budapestről a Népligetből, Győrből pedig a buszpályaudvarról indulnak.

Ha esetleg egyénileg jönne autóval, és van még Önnél hely, kérem jelezze felénk, hátha valakivel pont egy helyről jönnének.



Ami fontos, ha feltételeink megfelelnek, kérem küldje el személyigazolványa és lakcímkártyája 2 oldalának szkennelt vagy fényképezett másolatát jól látható minőségben. Ahogy megkapjuk, kitöltjük az adataival és postai úton elküldjük a munkaszerződést Önnek, amit vissza kellene küldeni hozzánk aláírva.

Amennyiben előlegre lenne szükségük, kérem azt is jelezzék! 200 euró előleget tudunk biztosítani, melyet 3 havi részletben lehet visszafizetni a későbbiek folyamán.

Kiérkezéskor mindenkit eligazítanak és átvehetik szállásaikat. Megmutatják a munkahelyet is és a környéken körbe vezetik.

 
Felmondását kérem szerződés kézhezvétele után tegye meg jelenlegi munkahelyén, ha van!

Bármilyen felmerülő kérdése lenne, írja meg bátran! KÉREM MINDIG A LEVÉLRE VÁLASZOLVA ÍRJON ÜZENETET, HOGY LÁSSAM AZ ELŐZMÉNYEKET!


Üdvözlettel

Szabdej Creative Commons License 2018.01.21 0 0 374

Az átküldött okmányok képei alapján tudják klónozni a balekok iratait, amire gyorskölcsönt vagy valami komolyabb hitelt tudnak felvenni amit a szerencsétlen átdozatok fognak visszafizetni. Hasonló módon kicsalt okmányokkal szoktak autókat is behozni, meglopottat a nevére íratni, szóval nagy bajnba kerülhet aki elküldte.

Aki véletlen elküldte az okmányait azonnal jelentse be hogy elhagyta és biztonsági okokból készítsen új személyit, lakcímkártyát, meg mindent amit még elküldött.

Az önéletrajzzal talán nem tudnak mit kezdeni.

 

asx: sejtettem hogy valami trükk van benne, túl szép volt hogy igaz legyen, elsőre nem jött át a cinizmusod.

Előzmény: Engemisátba..tak (371)
motoXL Creative Commons License 2018.01.20 0 0 373

ohh ne már.. én elküldtem a bescannelt okmányaimat. :S erre lehet direkt arra utaztak, hogy ellopják a személyes adatokat. pazar..

GuruZone Creative Commons License 2018.01.17 0 0 372

A cég adatai fent vannak a neten, könnyen hozzáférhető mindenkinek. 

 

Előzmény: Engemisátba..tak (371)
Engemisátba..tak Creative Commons License 2018.01.17 0 0 371

A hirdetésben nem volt kiírva sehol a cég neve, egyik oldalon sem. Az az e-mail cím volt megadva, amit az előző válasznál írtam, én arra a mail címre küldtem egy önéletrajzot amire visszaírták azt a hosszú szöveget amit Szabdej kiírt ide a fórumra. Abban az e-mailben szerepelt a cégnév, címmel, adószámmal együtt. Én is teljesen valódi ajánlatnak hittem. Az értelmét ennek az egésznek nem nagyon értem én sem, nem tudom hogy a személyi és a lakcímkártya igazolványok képeivel mit tudnak kezdeni.

Előzmény: asx (370)
asx Creative Commons License 2018.01.17 0 0 370

Így már értem, de nem látom mi értelme van. 

Ezen a linken nincs ott a cég neve és a címe. Ha azt a hirdetést belinkelitek amin rajt van akkor szólhatok nekik, hogy nézzenek utána mert az már visszaélés a cégnévvel.

Egyébként simán lehetett volna valós is, én ismerem a céget és teljesen hihető volt a szöveg.

Előzmény: Engemisátba..tak (369)
Engemisátba..tak Creative Commons License 2018.01.17 0 0 369

bereczliza17gmbhlinz@gmail.com

 

Ezzel a mail címmel ment a levelezés.

Én a jófogáson találtam rá a hirdetésükre, ahonnan már letörölték azt, de ezen a linken 1 órája még megtaláltam, egy telefonszámmal együtt, ami természetesen "átmenetileg nem elérhető":

 

https://m.startapro.hu/#hirdetes/allas-allast_kinal/uj_ev_uj_munka_linzben_4nap_munka_3_szabad_sajat_lakas_biztositott/magyarorszag/4698059

Előzmény: asx (368)
asx Creative Commons License 2018.01.17 0 0 368

Ezt én most nem értem...

A hirdetésben ez áll: "Cégünk adatai és címünk: Takeda Austria GmbH..."

Ha nincs ilyen állás meghirdetve akkor honnan van a hirdetés? Milyen emailcímről kaptátok ezt a szöveget?

Előzmény: GuruZone (367)
GuruZone Creative Commons License 2018.01.16 0 0 367

Ismerősöm már kapott választ, nincs ilyen meghirdetett állásuk. 

 

Valószínűleg jól gondoltuk és a személyes okmányokkal trükköznek.

Előzmény: bizsuka007 (362)
asx Creative Commons License 2018.01.16 0 0 366

Megértetted azt amit írtam? Átgondoltad ezt az egészet?

Én már láttam hogyan dolgoznak ilyen Reinraumban te meg még nem...

Ott nincs olyan, hogy kimegyek cigizni vagy vizet inni, mert legalább félóra amíg átöltözöl meg vissza! Az a ruha ami rajtad van kívülről teljesen steril, és te ebben dolgozol legalább napi 9-10 órát. A többi idő elmegy az öltözködéssel. Monoton, unalmas, rabszolgamunka...

De te tudod. Ha nincs szakmád és nem beszélsz németül meg szívni akarsz akkor jelentkezzél. 

Előzmény: Szabdej (365)
Szabdej Creative Commons License 2018.01.16 0 0 365

Mosogatni egy kínai étteremben €800-ért jobb? Ennél eddig jobbat nem találtam, ha tudsz ilyen feltételekkel akkor ne tartsd magadban.

Német nyelvtudás nélkül, érettségi nélkül, bentlakással, heti 4 munkanappal, bejelentve nettó €1700 elég jó pénz szerintem.

Előzmény: asx (364)
asx Creative Commons License 2018.01.16 0 0 364

Szereinted mi ebben a jó?
Ez egy gyógyszergyár a Chemiepark területén. Betanított munka heti 48 órában! Steril injekciók dobozolása az az un. Reinraum-ban van, amíg oda bejutsz legalább háromszor átöltözöl, a végén úgy nézel ki mint egy űrhajós. Ki-be mászkálás nincs, szünet akkor van amikor elő van írva! Egész nap az a dolgod, hogy 40db ampullát beteszel egy dobozba. Két hét után (ha kibírod addig) be fogsz golyózni...
Mindezt havi 1700 €uroért! Rabszolgamunka éhbérért!

Előzmény: Szabdej (360)
GuruZone Creative Commons License 2018.01.16 0 0 363

Tul szép hogy igaz legyen :)  arra senki nem tudott válaszolni nekem, hogy ha ez egy jól felépítettett csalás, visszaélhetnek-e a személyi igazolványom és lakcímkártyám másolatával nyilván nem odakint hanem itthon.

 

Mai világban már nem lehet tudni

Előzmény: bizsuka007 (362)
bizsuka007 Creative Commons License 2018.01.16 0 0 362

Mi is megkaptuk ugyan ezt az e-mailt. Valóban túl szép, hogy igaz legyen , de az adatok alapján  az Osztrák cég valós, rákerestünk. Írtunk is egy e-mailt az illetékes cégnek. Remélem mielôbb választóknak. Amint írnak megosztjuk a tapasztalatainkat. 

Csocsiandy Creative Commons License 2018.01.16 0 0 361

Én ugyanezt az ajánlatot kaptam,szeretném én is tudni nem e átverés...Túl szép hogy igaz legyen...

Előzmény: Szabdej (360)
Szabdej Creative Commons License 2018.01.15 0 0 360

 

 

 

 

 

 

 

 

Ez szerintetek valós vagy kamu?

 

Üdvözlöm!

Küldeném a tudnivaló információkat, melyben szinte mindent leírunk alaposan!

A munkáról kicsit bővebben:

Könnyen és gyorsan betanulható munkákról lenne szó, melyekhez nem szükséges nyelvtudás, mert magyar kollégákkal fognak dolgozi, akik tudnak németül.
Főbb tevékenységünk a steril injekciós ampullák gyártása és csomagolása. A meghirdetett pozíció, amire embereket keresünk, az a steril injekciók dobozolása.
Ülő munka, és egy kicsit sem bonyolult. Egy dobozba 40db ampulla megy, melyet bele kell helyezni a tartó kartonba (olyasmi mint egy tojástartó). Ha benne van a 40db, akkor azt bele kell tolni  dobozába és lezárni.
Bejelentés közvetlen hozzánk, az osztrák céghez lesz. Munkaszerződés határozatlan idejű. Hosszú távra keresünk munkatársakat, ezért kérem csak akkor jelentkezzen ha szándékai komolyak!

MUNKARUHÁT INGYENESEN BIZTOSÍTJUK!

Munkaidő: Egy folyamatos műszak van,  hétfőtől-csütörtökig történik 12 órában reggel 6-tól délután 18:00-ig! Túlórára jelenleg nincs lehetőség!
Fizetés minden hónap 10.-én, vagy igény szerint minden héten csütörtökön történik átutalással. Mindenkivel fogunk nyittatni Osztrák számlaszámot a lakcímbejelentés elintézése után.
13. és 14. havi fizetés van! Szabadság 22 nap egy évben, mely bármikor kivehető, viszont a szabadság kérelmét legalább egy héttel korábban jeleznie kell.

Fizetés NETTÓ 1700 euró.

A szállást ingyenesen tudjuk biztosítani. Kauciót nem kell fizetni!

1 szobás egyedülálló (saját konyha és fürdő) bútorozott panellakásokat tudunk biztosítani mindenkinek. Minden lakásba külön internet van és teljesen fel van szerelve, mint ágyneművel, evőkészlettel és minden alap felszereltséggel (sütő, mikró, hűtő, mosógép stb).


Cégünk adatai és címünk:
Takeda Austria GmbH
St. Peter - Straße 25
4020 Linz
Ausztria

Cégjegyzék szám: FN 230617 v

Adószám: ATU56259907

Kiutazás melyet mi biztosítunk ingyenesen:
Kiutazás időpontja február 4.-e.
Buszaink reggel 10:00-kor Budapestről a Népligetből, Győrből pedig a buszpályaudvarról indulnak.
Ha esetleg egyénileg jönne autóval, és van még Önnél hely, kérem jelezze felénk, hátha valakivel pont egy helyről jönnének.

Ami fontos, ha feltételeink megfelelnek, kérem küldje el személyigazolványa és lakcímkártyája 2 oldalának szkennelt vagy fényképezett másolatát jól látható minőségben. Ahogy megkapjuk, kitöltjük az adataival és postai úton elküldjük a munkaszerződést Önnek, amit vissza kellene küldeni hozzánk aláírva.

Amennyiben előlegre lenne szükségük, kérem azt is jelezzék! 200 euró előleget tudunk biztosítani, melyet 3 havi részletben lehet visszafizetni a későbbiek folyamán.
Kiérkezéskor mindenkit eligazítanak és átvehetik szállásaikat. Megmutatják a munkahelyet is és a környéken körbe vezetik.
 
Felmondását kérem szerződés kézhezvétele után tegye meg jelenlegi munkahelyén, ha van!

BHC352 Creative Commons License 2017.12.04 0 0 359

Kedves külföldön dolgozók! Szeretném felhívni a figyelmeteket egy rendkívül profi pénzküldési lehetőségre. Régóta használom, már semmilyen más módszerrel nem küldök külföldre/külföldről pénzt, mert egyrészt banki középárfolyamon számol, másrészt két nap múlva érkezik meg a megadott számlaszámra az utalás, legyen az családi számlaszám vagy számlabefizetés.

Minden európai országból működik! Külföldre utaláshoz is tökéletes és a banki utalásoknál jóval kedvezőbb. A váltási árfolyamot próbaképp is lehet használni, a nyitóoldalon egy "transfer calculator" segítségével! Ingyenes utaláshoz használható az alábbi link: https://transferwise.com/u/dorkan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!