Keresés

Részletes keresés

coffein2 Creative Commons License 2021.07.18 0 0 221

Sziasztok!

 

Kapott egy kisvizet, majd szárítást napon.

Ilyen lett.

Szerintetek ? Panel vagy valami más is lehet?

mgabesz87 Creative Commons License 2021.04.20 0 0 220

Sziasztok. Van egy LG 55UJ634V tv-m. PC-ről van hajtva egy 4k monitorral együtt (klónozva) Egy RTX 2080 FTW hajtja őket. A problémám az, hogy míg a monitoron minden rendben van, a tv-n mikro lagok vannak filmlejátszás közben. Ez alatt azt értem, hogy szépen folyamatosan megy a film és hirtelen mintha ugrana egyet a kép. Már régóta keresem a megoldást, sok mindent kipróbáltam, de sikertelenül. Az érdekesség az, hogy külső HDD-ről (direktbe a tv-re) gyönyörűen, folyamatosan megy a film, nincs lag. Illetve tv böngészőből pl youtuben 4k 60fps videót is tökéletesen visz. A PCről HDMi kábellel történő lejátszásnál jön elő a probléma. Erre várnék ötleteket, hátha valamire még nem gondoltam. Köszönöm.

yanis61 Creative Commons License 2021.03.18 0 0 219

Sziasztok!  samsung ue50j5100  tv-m van. kb fél éve aggregátorrol üzemelt túlfeszt kapott. jött ki belőle vmennyi füst de meglepetésemre tovább üzemelt. pár napja leverte a biztosítékot , se kép se hang. 2 éves korában az lcd képernyője ki lett cserélve foltosodás miatt.. A tünetek alapján érdemes vele foglalkozni?

kalpag Creative Commons License 2020.12.21 0 0 218

Hali

Samsung smart TV n ez a folt jelent meg.Javithato?

Koszi

Denisznagypapa11 Creative Commons License 2020.10.22 0 0 217

Sziasztok! Lg lf5400 led tv-n audio kimenet nincs valahogy nem tudnám rákötni az erösítőre nincs vmi megoldás?

seabound07 Creative Commons License 2020.04.20 0 0 215

Sziasztok, mi lehet a gond, ha új TV-nél próbáltam beállítani az ingyenes csatikat (DVBT alkalmas) és az automata beállítás az ingyeneseket nem hozza be egyáltalán (RTL TV2 Duna stb), hanem csak azokat amik fizetősek lennének (NatGeo, AXN, stb), kb 20 csatorna, persze sötét képernyővel, egyetlenegy jött be, a Story valami, mert az ápr 30ig kódolatlan :)

Ja és kiírja a képernyő, hogy CI modul szükséges, de azt nem akarok, mert nem érdekelnek a fizetősek csak az alapcsatik, nyaralóba.

Mit csináltam rosszul, mit állítsak, esetleg azok másik sávon vannak?

 

davarendel Creative Commons License 2020.02.26 0 0 214

Sziasztok! 

 

Írtam egy TV választás segédletet azok számára, akik nem tudják hogy mi alapján válasszanak készüléket. Végigmegyek benne a legfontosabb szempontokon.

- Ilyen a Méret. Milyen képátlóban érdemes gondolkodni?

- A Felbontás. Milyen tévézési szokásokhoz milyen felbontású készüléket érdemes választani?

- Képfrissítés: Mit is jelent pontosan és miért fontos választási tényező?

- Tuner: Mit takarnak a DVB-C, DVB-T vagy DVB-S jelölések?

- Csatlakozók: Milyen csatlakozók megléte elengedhetetlen a televízión?

- Extrák: Milyen extráknak vehetjük hasznát egy tv-n?

 

A bejegyzést ezen a linken találjátok: 6 Tipp az ideális TV kiválasztásához

 

 

A blogom címe: Shopping Vektor

kecsebubu Creative Commons License 2019.12.24 0 0 213

Sziasztok van egy 102cm-es 2017-es BLAUPUNKT led tv-m sajnos a képernyője eltört.Szerintetek érdemes javíttatni,donort keresni? Minden megoldás érdekel.BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK

XRobot Creative Commons License 2019.12.02 0 0 212

nemrég vettem egy samsung tv Q70R ha egy külső merevlemezről vagy pendrájvrol akarom lejátszani a 4k hdr filmet akkor vagy lejátssza de nem tudok audio sávot váltani (mkv a film és több audio sáv van rajta ) illetve ha 5.1 vagy valamilyen dolby vagy ddts soreund a hang kodekja akkor nem játssza le csak a képet és kiírja hogy nem támogatott az az udio kodekja probátam ráteni a vlc-ét de az samsung aps-ban nincs vlc probátap apk-ával me se jelenit a apk fálj a probátam egy fálj expolert rátenni seemi sincs az aps-ban mit tegyek hogy müküdjün a vlc vagy egyáltalán normáson lejátssza a filmeket

anyu53 Creative Commons License 2019.08.17 0 0 211

sziasztok! vettem lg oled tv viszont az a kép amit áruházba nyomnak mindig vissza jön . Hogy lehet kikapcsolni? köszönöm

 

kalpag Creative Commons License 2019.08.09 0 0 210

https://www.samsung.com/hu/support/model/UE55NU7023KXXH/

 

ha valaki raer segitene,hogy milyen billentyuzetet vegyek ehhez a TVhez?........persze jo lenne nem a legdragabbat

 

koszi 

Bogi133 Creative Commons License 2019.08.06 0 0 209
Sziasztok . Olyan kerdesem lenne. Van egy tv monitor. Amit kameranak hasznalunk. De a keparany nagy es amit oldalt szeretnek megnezni pl visszanezni a napokat a kameranal nem tudom mert nagyitva van a kep es kissebre kellene allitani a kepmeretet hogy jo legyen. Azt hogyan tudom beallitani. A tv panasonic a kapcsoloja pedig egy alien univerzalis táviranyito . Fontos lenne koszonom!
Thuugo Creative Commons License 2019.05.11 0 0 208

Sziasztok!

 

Szeretném a segítségeteket kérni!

 

Tervbe vettem egy LG 55UK6500MLA  készülék megvásárlását, de ezidáig még nem sikerült kipróbálnom egyik üzletben sem.

 

A kérdésem az lenne, hogy a WebOS 4.0 alatt lehet-e PLEX klienset futtatni? Stabil-e? Élvezhető-e?

 

Másik kérdés, hogy mennyire használható a WebOS alatt található internetes böngésző Horizon GO-n való TV nézésre? Megtudom e nyitni? Kitudom-e rakni teljes képernyőre?

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

 

Ati_66 Creative Commons License 2019.03.04 0 0 207

Üdv!

 

Gondolom neten rendelted. Elállhatsz a vásárlástól 14 napig indoklás nélkül. Csomagold szépen vissza és küldd vissza, de biztosítással, nehogy véletlenül megsérüljön mire visszaér a boltba. Bár én személyen oldanám meg, hogy kicsomagolás után  átvetessem velük írásban, hogy sértetlenül kapták vissza. Olcsóbb egy visszaküldés, mint ha garancia nélkül tönkremegy. A tájékoztatás korrektsége alapján viszont izgulhatsz majd, mikor kapod vissza a pénzed. 

Vagy ha bírod idegekkel, akkor tartsd meg, mert lehet semmi gondja nem lesz az alatt amíg a gyári garancia is tartana. A garancia utáni javítás pedig egyik ilyen készüléknél sem olcsó móka akár erre a piacra szánták akár nem.

Nem tudom mit tennék a helyedben, mert én nem vettem volna ilyen értékűt TV csak onnét ahol előtte megnézem, hogy azt kapom amit rendelek és 100%-ban biztos a hazai garancia. Azok a helyek pedig nem a legolcsóbb webshopok között vannak. 

Előzmény: Sinka Istváné (206)
Sinka Istváné Creative Commons License 2019.03.04 0 0 206

Helló mindenkinek!

 

Segítségetekre lenne szükségem ,OLEDLG65C8PLA tv mellett döntöttem! Ezt két napja megrendeltem s külön telefonon rákérdeztem hogy PLA vaggy LLA régiójú a készülék azt mondták PLA   s két év garancia s egy év led beégés problémákre csere garancia pluszt válal a gyártó !  Igy oké jöhet  meg is jött s beüzemeléskor derült ki hogy a mobilom kijelzője a készüléket LLA nak ismeri fel ,Rögtön email az LG magyarország képviseletnek !Regisztrációm el sem fogadta csak mokor a segitő ügyfélszolgálat a régió szerint beazonositotta, Közölték erre a készülékre a mellékelt vásárlásnál kapott számlám s garanciális feltételek nem érvényesek erre a készülékre az LG semilyen garanciát nem válal! Ez megdöbbentett de mivel PLA volt a rendelésem ami az itteni régios elfogadott gyártói régiot jelőli s garanciális feltételeket! Sajnos nekem akaratom ellenére a beigért helyett LLA régiojut hoztak ami Német piacra készült .Erre itt garancia nincs csak max megcsinálják pénzért én kifizetem az üzlettel meg ki kell fizetetni, Mire ne adja ég elromlik a cég ahol vettem megszünik ,semilyen biztositék az álltala kiállitott garanciára,egy cseréről nem is szolva a gyártói garanciális égisz nélkül! Tv szuper attól hogy LLA semmi probléma jó és szép képek ,vezérlés, minden oké , A garanciális rizikot leszámítva! Amire az Lg itteni regisztrációt megoldotta de a készülék garanciális feltételei nem érvényesek  a gyártó ettől teljessen elállt! Mitévő legyek? Egy ilyen drága készülék a legkevesebb hogy két év biztonságos tőrvényileg járó garancia meglegyen !Sajnos ez nincs meg ! Pedig a Gyártótól a regisztráciokor még vettem volna kiterjesztett garanciát hogy 5 évig nyugodt letudott legyen a tv ha meghibásodna!Sajnos a kiterjesztett garanciát sem az LG adja hanem az üzlet s ez sem biztonságos egy üzleti hátér csere esetén kevés a gyártóhoz képest, 

Gomezke Creative Commons License 2019.02.16 0 0 205

Sziasztok!

 

Tanácsra lenne szükségem. LG led tv-n tökéletes a kép, azonban fekete háttérnél van benne egy fehér csík. Csak akkor, és csak ott látható függőlegesen ahol és ameddig a fekete háttér tart. Pl. egy film nézése közben csak a fekete hajnál látható, a szereplő arcán már nem. Mi ez? Mit lehet ellene tenni? Válaszokat előre is köszönöm!

 

dulitul Creative Commons License 2018.10.09 0 0 204

Kellemes szép napot!

Szeretnék érdeklődni hogy én 3 hete vásároltam egy Panasonic TX -P42GT20E Televiziót sajnos egy áramszünet után a net teljesen elment róla esetleg volna e valaki aki segitene beállítani? vagy elmagyarázná nekem mit hogyan csináljak...

jameska6 Creative Commons License 2018.07.28 0 0 203

Sziasztok

Szakerto velemenyeteket kerem, 2 tv kozt nem tudok donteni:

Lg 43uj701v (2017es model, Webos3.5) vagy

Lg 43 uk6300mlb (2018as model, Webos 4.0). 

Az utobbi 10-20 ezerrel megis olcsobb, vajon miert?

Koszonom szepen! 

endre70 Creative Commons License 2018.02.23 0 0 202

Sziasztok!

 

Vásroltam egy Samsung Q8 szériás készüléket és 4K tartalmakat szeretnék nézni rajt.

 

SamsungHDD-t javasol én Pendrivban gondolkodtam,de olyat is hallottam,hogy mivel 128 giga az jó esetben 1-2  film sűrűn kell törölni rátenni hamar tönkremegy.

 

 

hdd-ben ez nem tuom milyen lenne:

 

https://www.ebay.com/itm/Seagate-Backup-Plus-Ultra-Slim-USB-3-0-1TB-2-5-External-Hard-Drives-Platinum/222722563407?epid=8014352558&hash=item33db4c9d4f:g:KDcAAOSwnCFaDn-Q

 

 

 

 

https://kulso-merevlemez.arukereso.hu/maxtor/m3-portable-2-5-1tb-usb-3-0-stshx-m101tcbm-p333844819/

 

ilyen bemenetek vannak:

 

 

illetve pendrivban:

 

https://prohardver.hu/hir/megerkezett_a_leggyorsabb_hyperx_pendrive.html

 

 

Samsung álláspontja:

Továbbá ügyintézőnkkel folytatott chat beszélgetésre hivatkozva szeretnénk tájékoztatni, hogy médiatartalmak lejátszása esetén a külső merevlemez használatát javasoljuk, mivel stabilabb működést biztosít. A Samsung tévékészülékek maximálisan 1 TB-os merevlemezeket képesek stabilan kezelni, amelyeknek a következő tulajdonságokkal kell rendelkezniük: USB 2.0-ás csatlakozás, min. 5400 rpm fordulatszám, illetve 500 mA-es és 5 V-os áramigény.
 
Az ennél nagyobb kapacitású, nagyobb áramigényű, esetleg régebbi szabványú USB csatlakozóval ellátott, kisebb fordulatszámmal rendelkező merevlemezek esetében nem tudjuk garantálni a stabil működést. A 3.0-ás csatlakozó gyorsabb másolást tesz lehetővé számítógépről merevlemezre, ettől függetlenül a televízió ugyanúgy játsza le a 3.0-ás és 2.0-ás csatlakozás esetén is a kívánt tartalmat. Mindemellett a 4K tartalom lejátszásához szükséges megbizonyosodni arról is, hogy a televízió támogatja az adott tartalom formátumát. Az említett televízió által támogatott formátumokat az alábbi linkre kattintva van lehetősége ellenőrizni:

 

 

 

 

sanse79 Creative Commons License 2017.10.13 0 0 201

Sziasztok!
Kolleganom szeretne venni uj tvt! Nincsenek nagy elvárások, csak annyi, hogy legyen CI+ slotja!
max 80-100e es olyan 32"es legyen.
azért legyen rajta a szokasos usb, hdmi bemenet...
Mi lehet a best buy? hol erdemes venni?
elore is koszonom a tippekt!
udv
b.

apogee Creative Commons License 2017.10.05 0 0 200

Üdv! 104 cm-es Finlux  42F7077-D tv a bekapcsoláskor (standby-ból) 10-ből 6-szor nem indul képpel.Áramtalanítás (konnektorból ki) és újraindítás után már jobb az arány. Az éjjel például magától bekapcsolt. Mi a nyűgje?

Ez az első okos/led tv-m,nem vagyok igazán elájulva.

mue Creative Commons License 2017.08.07 -1 0 199

Samsung UE50KU6000W LED tv-m van.

Nem tudja valaki, hogy miért van az, hogy 60 fps videókat (pl twitch közvetítés) HDMI-kábelen átjátszva a videók szaggatnak?

15 éves monitoron simán lejátssza, akkor a most vett TV-n miért fog ki vajon?

Lehet, hogy a kábel az oka, esetleg túl hosszú (6m)?

Nimo226 Creative Commons License 2017.06.26 0 0 198

Senkinek nncs B6J-vel tapasztalata?

Előzmény: Nimo226 (197)
Nimo226 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 197

Én az LG Oled B6j TV-ről szeretnék érdeklődni.

 

http://www.lg.com/hu/televiziok/lg-OLED55B6J

 

Jókat olvastam róla, ár/érték arányban elvileg elég jó, szerintem tudja, amit kell.

 

TV nézésre (filmek + focimeccsek) és játékra szeretném használni (Xbox). Elvileg a képfrissítése (pontosabban input lag) nem a legjobb, de a firware frissítésekkel jobb lett (ez a játékhoz érdekes).

 

 

Most Panasonic GT30e tvnk van, egy plazma. Lassan szeretnénk még egy tévét, szerintem az Oled szép előrelépés lenne (a plazma képe elég sötét, és nagyon vigyázni kell a beégéssel). A Panával nincs bajom input lag kapcsán (bár elvileg itt elég gyors is ez). Az LG lényegesen rosszabb lenne ennek kapcsán?

 

Vélemény? Ötletek? Valakinek van ilyenje, saját tapasztalat?

Ki mit venne, mit ajánlana?

 

Köszi!

Klotyodon Creative Commons License 2017.06.11 0 0 196

Milyent TV-t vegyek? Samsung vagy LG?

 

LG készülékkel még nem volt dolgom. LG 43LH630V és a Samsung UE40K5500 között szeretnék választani. Melyik mennyit fogyaszt,milyen a képminősége,a smart funkciók jól működnek?... Minél részletesebben ha le tudná valaki írni. Köszönöm!

mozgógázos Creative Commons License 2017.05.26 0 0 195

Üdv!

UE46D6500-as Samsung Smart tv-vel kapcsolatba érdeklődnék.

A TOOLS/eszközök/ beállításnál található a szinkronhangnyelv.Nos,ez hiába állítom magyarra,pl:Eurosport,,ha elkapcsolom a tv-t,,és utána vissza,,ujra angol -on van,,ismét át kell állítsam. valahogyan kiküszöbölhető ez?

Köszi az infót előre is!

umea.. Creative Commons License 2017.04.06 0 0 194

Kisképernyős TV készüléket kívánok vásárolni. Ma az egyik győri nagyáruházban mondták, hogy már ilyen nekik nincsen, mert nem gyártják. Mit tudtok erről és ha mégis gyártják, akkor mit, milyet vegyek? Válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm.

 

csukás2 Creative Commons License 2017.04.02 0 0 193

Üdvözletem! Érdeklődnék,hogy van egy LG 32LH530V LED TV és van benne mindig tv és van hozzá egy nagy lepke antenna de nincs hozzá erősítő(12V os) mert a boltban azt mondák,hogy nem kell.Igaz a tv nem is talál semmilyen adót. Kérdés a következő,hogy kell e erősítő vagy nem?Köszönöm!

Guczi1 Creative Commons License 2017.02.27 0 0 192

Üdv!

TV vásárlás előtt állok. Több modellt néztem már, teszteket viszont nem igazán találtam. Szóval jelenleg két modell játszik: Samsung UE32K5500 és LG 32LH6047

Természetesen, ha van más/jobb ötlet, szívesen fogadom, nem vagyok márkahű.

Ami fontos, hogy szép képe legyen, a 32" adott (hálószobába lesz, erre kaptam "engedélyt"), vegyesen TV műsor, filmnézés. DLNA/Miracast szükséges.

DVSUJP Creative Commons License 2017.01.02 0 0 191

Hyundai DLF40285smart 

 

Sziasztok!

 

A Hyundai DLF 40285 tv-m egy ideje megbolondult, nem bírja ha hálózatra van kötve. Egy routeren keresztül wlan csatlakozóval értem el a pc-n lévő fájlokat. Néhány hete azt a hibát produkálja, hogy bekapcsoláskor lefagy, amikor felméri, hogy milyen csatlakozók vannak/médiahordozók vannak rákötve. A néhány másodperces fagyás után újraindul, és ezt csinálja folyamatosan, amíg a lan kábelt ki nem húzom belőle. 

 

Mit csináltam?

- (amúgy is időszerű volt) újra raktam a pc-t, szoftverek frissítve;

- újrakonfiguráltam a routert

- megpróbáltam a tv-n szoftvert frissíteni (sikertelenül) 

- ha direktben (router kikerülésével) dugom rá a netre, akkor azt nem ismeri fel

 

Nem javult meg. Milyen tippetek van, mit tehetek még? 

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!