Keresés

Részletes keresés

palika95 Creative Commons License 2011.07.19 0 0 10

Ha még van encsi sál azt megvenném ,de nem használnám el,mert elégetém majd a nyári nyitányon.érdeklődni lehet nálam,illetve csoportunk legújabb tagjánál,pisti 97-nél(terrorist).

Előzmény: vaj_na (9)
vaj_na Creative Commons License 2009.12.03 0 0 9
Mi van, mi van, mi van mi van, semmi siiiincsen, miii lenne?
palika huligántársa Jocó Creative Commons License 2009.05.06 0 0 6
Huligántestvérem!megvan a belépési kód fél év után!!!király vagyok!hűha,tényleg király vagyok!Jócika
Előzmény: elefantkillah (3)
palika95 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 5
elfelejtettem a belépési kódomat,és a többiek meg nem tudják.pedig nagy események szoktak lenni.főleg a kispályán,mikor már bemegyünk a pályára,amikor mások fociznak...vagy ott van a zsiga,aki már nem meri felvenni a liverpool meztet,mert mindig beszólunk neki,és inkább polóban jön azóta,.vagy amikor kimentünk kipróbálni a pingpong labdákból(8 sárga pingpong labdából) készített füstünket,ami nem lett sárga,hanem olyan füst színe lett,és füstölt,és nagyon jó volt.Néha kimegyünk a patakhoz és dobálunk kavicsot is a vízbe.Szoktunk fára mászni,nem magasra,mert sok a pók rajta,és akkor csak felmegyünk egy kicsit rá.Annyi minden lenne,de a honlapunkat a kód elfelejtettem.mindennap próbálom,de nem tudom a kódót,de a email cím jó,azt megtudom nyitni.palika95
Előzmény: elefantkillah (3)
palika95 Creative Commons License 2009.05.06 0 0 4
hé te sonomilanista!ez nem tanya! Fulókércsről nem hiszem el,hogy ne hallottál volna!Encstől kb 12 km-re van!Mi község vagyunk,és egy iskolába járnak a tagjaink!ha jössz,oda gyere,de 14 00-órára,mert 15 00órakor már nincs foci.Persze ehez jól kell focizni,és ha kapus akarsz lenni,akkor jól kell védeni.Mindenki választ egy nevet,mikor gólt lő,én vagyok a Messzi,úgyhogy te nem lehetsz ő!Henri,sevcsenkó,delpieró,chrisztiano ronaldó,lipcsei peti,shaw,és a kabát név foglalt,ők sem lehetsz!palika95
Előzmény: sonomilanista (1)
elefantkillah Creative Commons License 2009.05.05 0 0 3
mi a geci van már a hivatalos honlappal?

semmi frissítés, semmi új sztori!

Előzmény: palika95 (-)
sonomilanista Creative Commons License 2009.05.05 0 0 1
full0kércs, éjjááááóóóóóóóó :)
hol van ez a tanya ??
palika95 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 topiknyitó
A CBF Ultras elkötelezett hívei mindennap fociznak a napköziben,ha nem esik,mert akkor nem.A foci 14 05-től 14 55ig tart,de valamikor nem.Aki kedvet kapott a focihoz az jöjjön a sulihoz 14 00ra mindennap,de hétvégén nem,mert akkor zárva a suli.palika95

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!