Keresés

Részletes keresés

ÁsítóSárkány Creative Commons License 2021.05.05 0 1 58

Nekem elég más a tapasztalatom.

Persze 1-1 őrült mindenütt akadhat és ki lehet fogni.

Előzmény: Bcnklpoi (57)
Bcnklpoi Creative Commons License 2021.05.05 0 0 57

Göd egy rendkívűl rossz hely. Rengeteg kötekedő ember van. Volt olyan eset,hogy egy utcai padon ültem és egy pasi belém kötött,hogy már máskor is látta,hogy én ezen a padon ültem és neki otthon a szekrényben van a fegyver és örüljek,hogy még nem lőtt fejbe. De rengeteg beszólogatós ember is van Gödön,akik az élőfába is belekötnek,minden ok nélkül elkezdenek kurvaanyázni. De rendkívül barátságtalanok a boltokban is az eladók. Ezenkívül a közlekedés is rendkívül rossz.Minden távol van és nehezen megközelíthető.

ÁsítóSárkány Creative Commons License 2020.06.30 0 0 56

Kedves gödiek!

 

Még ha hosszúak is, igentanulságosak a tegnapi maratoni képviselőtestületi ülés felvételei:https://www.facebook.com/pg/GodOnkormanyzat/videos/?ref=page_internal

A hossz ellenére ajánlom megtekinteni -- legalább részben.

A tegnap este feltöltött 7 videóról van szó, fordított sorrendben...
Tehát a fordított sorrendben az első a polgármesteri tájékoztató, a második a napirend (az, hogy a napirend elfogadása 41 perces, már sejteti a folytatást) és fordított sorrenbden a harmadiktól kezdődik a "lényeg".

Göd-lámpása Creative Commons License 2014.09.24 0 1 55

Kérés: a cikk végén ezt kéri a -Huzella Tivadar Általános Iskola10 órája ˇFacebook nick tulajdonosa.

Nem az Iskola maga!!!!!!!!!!! A gyengébbek kedvéért!!!!!

Kedves Ismerőseim!

múlt héten kaptunk itt a Facebookon egy kedves hangvételű megkeresést, hogy ne lájkoljunk politikai bejegyzéseket, mert a Polgármester Úrnak ez nem tetszik! A Polgármester Úr ugyanis ’leszólt’ az iskola igazgatójának, hogy mit képzel a Huzella Tivadar Általános Iskola Facebook oldala, hogy lájkolja a konkurens független polgármester jelölt bejegyzéseit!?

Értitek ezt??? Elhiszitek??? 2014. őszén a fideszes Markó József odaszól az iskola igazgatójának, hogy miért lájkolgatja a konkurens jelöltet!? Vicc.

A Huzella Tivadar Általános Iskola profiljáról annyit érdemes tudni, hogy semmi köze a Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolához, semmi köze az ott tanító tanárokhoz, diákokhoz - ezt az oldalt egykoron ott tanuló diákok az iskola általi tiszteletből és egy régi évfolyam találkozó szervezésére hozták létre. (ahogy ez az oldal névjegyében is olvasható!) Többünknek van hozzáférése, így közülünk bárki bármit megoszthat, lájkolhat… Eddig soha nem volt ezzel probléma
Mi, az oldal üzemeltetői ugyan nem mindenben gondolkodunk egyformán, de abban egyetértünk, hogy:

Ki adta a polgármesternek a jogot arra, hogy egy iskolaigazgatót megfenyegessen? Nincs más dolga Markó Józsefnek, mint a Facebookon lógni reggeltől estig és azt lesni, hogy ki mit oszt meg, követ, lájkol stb.? Mi eddig fideszes szavazók voltunk, de ami Gödön történik az már sok!

És ha már a kampányról beszélünk Markó József úr, hogy történhetett meg az, hogy az iskola sportcsarnokában Szijjártó Péter tartott előadást, kihangsúlyozva, hogy a Fideszre szavazzunk???!!! (Lásd Göd Televízió: Közös dolgaink) Iskolában kampányolunk??? Szabad ilyet???

(Ráadásul aznap a mindennapos testnevelést sem tarthatták meg a tornatanárok…)

Tovább nem folytatnám, szavazzon mindenki belátása szerint október 12-én, egy biztos, hogy mi a gödi FIDESZ-re SOHA nem fogunk!

És abban még biztosabbak vagyunk, hogy az említett iskola tanárainak nagy többsége Polgármester Úrnak erre a húzására nem mondana egyebet, mint:

Köszönjük Joci, ülj le, 1-es!” -

Kérem, aki egyetért, egy megosztással jelezze felháborodását!

frpeter Creative Commons License 2012.06.14 0 0 53

Keresd meg Tomit, az ilyen régebbi járgányokban eléggé otthon van: 20/9280616. Gödi.

Előzmény: maxike79 (51)
ALBI Creative Commons License 2012.06.01 0 0 52

Program ajánló:

http://www.god.hu/_site/img/newswf20801142/godi-csaladi-fesztival_leporello1.jpg

maxike79 Creative Commons License 2012.02.08 0 0 51

Sziasztok!

 

Ne rég költöztem Gödre és ebből kifolyólag nem vagyok ismerős ezért kérem a segítségeteket. Van egy öreg autóm (ford), ami a koránál fogva egyre gyakrabban gyengélkedik. Sajnos már ez előtt sem sikerült olyan szerelőt találni aki tisztességesen megcsinálta volna, most így ismeretlenül pedig nagyon nehéz! Ha valaki tudna egy megbízható autószerelőt Gödön vagy környékén nagyon sokat segítene ha megírná!

 

Segítséget előre is köszönöm!

civetta12 Creative Commons License 2011.12.09 0 0 50

Sziasztok!

 

Gödön, vagy a környező városokban keresek francia autóhoz jól értő autószerelőt. Megbízható legyen és előny, ha nem drága. 

Több szerviz is van Gödön, de egyiket sem ismerem.

Esetleg tudna valaki ajánlani, saját tapasztalatból vagy ismerős stb. által?

 

Jöhet mail-ben is: gtoth12 kukac freemail pont hu

 

Köszi,

civetta12

Lucilius Creative Commons License 2011.07.17 0 0 49

mind a kettő a jó választás - Vác is és Göd is.

 

"Viszont Göd eléggé Budapest szatelit-városának tűnik, ami nem túl szerencsés szerintem. Vagy ez is "önálló" hely, ahol minden megvan (iskola, extra elfoglaltság a gyerekeknek, boltok, stb)?"

 

igen, mert az is :-) A lakosság nagy része Pesten, Vácon, kisebb része Dunakeszin vagy Gödön dolgozik.

Iskola - most már 3 általános iskola van és egy Piarista szakiskola. Gimnáziumba Vácra, Dunakeszire vagy Pestre járnak a gyerekek

extra elfoglaltság a gerekeknek - ebben Göd erős. Nagyon sok a fiatal család, sok gyerekkel és elég korrekt programokat szoktak szervezni nekik itt Gödön is. Sportolási lehetőségként van itt egy elég jó kis kézilabda csapat, van kajak szakosztály. Gödtől Szobig teljesen jól kiépült a kerékpárút is.  Kulturális táborokat is szoktak szervezni, ha esetleg vallásosok vagytok, akkor itt nagyon sok fiatal is kötődik az egyházakhoz, ők is nagyon sok programot szerveznek.

Boltból, kocsmából sok van és majdnem minden igényt kielégítenek. Ha mégis multira vágytok, kocsival negyedóra alatt akár Vácon, akár Dunakeszin eltudtok menni az A betűsbe, L betűsbe és a többibe is.

 

Ha Gödöt választjátok, akkor Felsőgödre próbálnék koncentrálni - ott ugyanis megáll a gyorsított vonat is (a zónázó illetve anemzetközi gyors itt sem áll meg, viszont mind2 megáll Vácon). A közbiztonság jónak mondható, de a betörések, besurranások gyakoriak. Úgyhogy kutyát szerezzetek be :-)

 

 

Előzmény: nyikkk (48)
nyikkk Creative Commons License 2011.07.12 0 0 48

Sziasztok,

 

költöznénk - csak azt nem tudom Vácra, vagy Gödre?

Eddig Vácot preferáltuk, de nem találunk jó házat - vagy csak túl igényesek vagyunk. Gödön jobbnak tűnik a felhozatal ilyen szempontból...

Viszont Göd eléggé Budapest szatelit-városának tűnik, ami nem túl szerencsés szerintem. Vagy ez is "önálló" hely, ahol minden megvan (iskola, extra elfoglaltság a gyerekeknek, boltok, stb)?

 

Próbáljatok meggyőzni hogy Göd-re költözzek..:-)

 

Egyúttal jó környéket is mondhattok, ahonnan nem kell mindenhova kocsival menni, jó a közbiztonság, szomszédok, stb.

Ja, kertes házban gondolkozunk.

 

Kösz!

ALBI Creative Commons License 2011.06.22 0 0 47

A Syrius emlékkoncert ami a múltkor elmaradt 26-áv vasárnap itt lesz:

http://belepescsaladostul.mindenkilapja.hu/

Gyertek!

Előzmény: ALBI (46)
ALBI Creative Commons License 2011.06.22 0 0 46
Előzmény: ALBI (45)
ALBI Creative Commons License 2011.06.05 0 0 45

Hmmm!

Az a Fránya időjárás, a vihar mindent szétvert.

A Mini korábban kezdett, a Syrius pedig elmarad.

A francba !

A szervezők ígérik még ebben a hónapban bepótolják a Syrius koncertet.

Előzmény: ALBI (44)
ALBI Creative Commons License 2011.06.02 0 0 44

Egy kis reklám a hétvége programjához:

http://www.god.hu/szabadido/esemenynaptar/?newswf2_id=41982

mindenvivő lolate Creative Commons License 2010.08.10 0 0 42
remélem, a duna-parti halashoz elmentél már (helyettem is) a révnél.
nagyon fincsi a rántotthal és a környezet rátesz még egy lapáttal.
plusz egy pohárka sör..
(kineze kaza blakon nick nem műxik)

Előzmény: Vermes László (41)
Vermes László Creative Commons License 2010.08.09 0 0 41
Kösz.
Ha lesz még egy kis időm megteszem
Előzmény: kineze kaza blakon (40)
kineze kaza blakon Creative Commons License 2010.08.08 0 0 40
dehonnem.
ha kerhetlek, akkor kezdj el utanajarni a helyi teve tortenetenek. Erdekes dolgokat fogsz talalni.
Előzmény: Vermes László (39)
Vermes László Creative Commons License 2010.04.21 0 0 39
Túlon túl nagy a csend.
Semmi történés Gödön? :(
Vermes László Creative Commons License 2009.12.31 0 0 38
BUÉK
Vagdalthús Creative Commons License 2009.11.13 0 0 37
Az Autópihenő nagyon-nagyon jó hely volt. Amíg működött :-(( A hortobágyi palacsintájuk és a mexikói csilis babjuk (Hima úr elsők között hozta be a receptet az országba, egyenesen Mexikóból!) valami brutálisan jó volt.
Előzmény: RKata (34)
Vagdalthús Creative Commons License 2009.11.13 0 0 36

Szia földi :-)

 

Én is csak ex-felsőgödi vagyok, 1975-1999 között laktam ott, 26 évesen költöztem el, nősülés miatt, de most is sűrűn visszajárok.

 

 

Előzmény: Sirpi (2)
ALBI Creative Commons License 2009.09.20 0 0 35
Szia.
Kösz a tippet,előbb-utobb ki fogom próbálni má csak a vadételek miatt is.
Előzmény: RKata (34)
RKata Creative Commons License 2009.09.20 0 0 34
Sziasztok!

8 éve lakom Gödön, a Sajótól 2 utcányira laktam :), 5 éve költöztünk "lejjebb", közelebb a Dunához.
Jó étterem? A Sajó utcához a St. Hubertus (Nemeskéri Kúria) van a legközelebb (átugrasz a kerítésen :))), a vadételt kedvelőknek maga a Kánaán. Nagyon jó a konyhájuk, az árfekvésük jó közepes.
De jó hely Gödön (sztem) a Mythos és a Zöldfa is (régebben White Room).
ALBI Creative Commons License 2009.09.18 0 0 33
Ganxsta ! :)
Előzmény: ALBI (32)
ALBI Creative Commons License 2009.09.18 0 0 32
Plakát,reklám Ganxta koncert!
Tíz éven alul ingyenes a belépés!

Ahol a b..d meg még enyhe kifejezés!
Tanuljon az a gyerek rendesen meg magyarul!
tonhaloltott Creative Commons License 2009.09.06 0 0 31
Erre gondoltam.
Előzmény: ALBI (21)
tonhaloltott Creative Commons License 2009.09.06 0 0 30
Indítod?
Előzmény: ALBI (18)
I.Blasius Creative Commons License 2009.08.18 0 0 29
Ha meg halat akarsz enni, a felső gödi dunaparton lévő kajáldában (asszem most Duna csárda néven fut, mi gyerekkorom óta csak kocsmának hívjuk a helyet) a hekk nagyon finom, és nem vészesen drága.
Előzmény: spectacular (27)
ALBI Creative Commons License 2009.08.17 0 0 28
Belga sörház kipróbálva, a mézes sört nem kóstoltam.
Előzmény: spectacular (27)
spectacular Creative Commons License 2009.08.17 0 0 27

Köszi, a Mítoszt már többen is ajánlották, ami nekem nagyon bejön az a Belga sörház a mézes sörrel :):)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!