Keresés

Részletes keresés

Robert3179 Creative Commons License 2020.11.14 0 0 93

Sziasztok!
Én 30 éves vagyok és egy 72 hetes interferon+ribavirin kezelésen túl negatív vagyok - https://topeuro-shop.com
Jobbulást mindenkinek!

BTóth Mária Creative Commons License 2020.01.14 0 0 92

Sziasztok!  Kapott valaki már kártérítést?

Medig kell várni Creative Commons License 2013.11.13 0 0 90

Érdeklődnék hogy akitöl Debrecenben áprilisban levetek vért virus számláláshoz azoknak meg van-e már az eredmény?

Én már 7 hónapja várom .

clara53 Creative Commons License 2013.11.09 0 0 89

Akit érdekel a betegsége a HCV .

2013 nov 23 -án de. 10 óra, VIMOR találkozó lesz,Bp Szentkirályi u 46,a SOTE Belklinikáján.Bárki eljöhet,nagyon jó elöadások vannak és személyesen is lehet beszélni hepatologusokkal.Aki akarja kitűzöt tesz a nicknevével,sokan szeretik ezt a módszert.Az elóadások ingyenesek.

clara53 Creative Commons License 2013.11.06 0 0 88

Szia

Kérj  beutalót egy hepatológiai központba,nagyon nagy baj,hogy a házi dr ezt nem veszi komolyan. VIMOR honlapján, a várószoba.hu.oldalon a hepatitis fórumon sok segítséget kaphatsz.Semmi de semmi sem tudja kiírtani a vírusokat a gyógyszereken kívűl

 

Előzmény: diána76 (86)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.02 0 0 87

Sziasztok!

Én a máriatövist tudom ajánlani..egyik ismerősöm régóta szedi.

Azt mondta, hogy mikor elment újabb vizsgálatokra nagyon jók voltak az eredményei.

Le kell darálni a máriatövis magot és mézzel elkeverni.( máriatövis termést a gyógynövényboltokban lehet kapni)

A benne lévő szilimarin és vegyületei antioxidánsként védik a májat. Szabadgyök-megkötőkként képesek a különböző mérgek (pl. a gyilkos galócában található alfa-amanitin és falloidin), a nehézfémek (ólom, higany) és az alkohol májkárosító hatását kivédeni. Fokozza a májsejtekben a ribonukleinsav, ill. a fehérjeszintézist is. Természetes májregeneráló. A klinikai vizsgálatok igazolták, hogy a silmyarin igen hatékony az élelmiszermérgezés, a cirózis és a hepatitis leküzdésében is.

 

Gondoltam leírom amit hallottam róla.

diána76 Creative Commons License 2013.10.29 0 0 86

Sziasztok!

Hepatitis C fertőzözz vagyok, megköszönném ha valaki tudna egy olyan lehetőleg Pesti címet adni ahol jelentkezhetnék interferon kezelésre.  Vidéken egy kis faluban lakom ahol a háziorvosomnak hogy úgy mondjam nem igazán ez a szakterülete.

Minden segítséget előre köszönök. Üdv. lopike

Gabriel34 Creative Commons License 2013.09.30 0 0 85

Belinkeltem néhány kommentemmel ezelőtt egy videót Varga Gábor honlapjáról:

http://max-immun.hu/hu/media/show?id=61

 

Nos, beszéltem telefonon a hölggyel aki a videóban szerepel, érdeklődtem hogy hogy van, és megkérdeztem, mit is szedett Hepatitis C-re, hogy jobban lett,

mivel a videóban nem mondhatnak termékneveket.

Elmondta hogy Acerola C-t (Acerola C lényegében természetes C vitamin forrás - gombakészítmények jobban felszívódnak természetes c vitamin jelenlétében)

és Vitanax PX4 gombakivonatot szedett a Hepatitis-C-re, és Vargastem-et a csontjaira a kemo után.

A Vitanax PX4-et első 3 napban 3x1, majd növelte az adagot 2-3 naponta 3x2, 3x3, 3x4-ig és így növelt adagban szedte. Kérdésemre

elmondta hogy nem mutatható ki vírus a vérében és azóta sem. 

 

 

 

u.i.:

Sajnos a rákkal már nem ilyen szerencsés, nem múlt el neki.

Kérdeztem erről az emelt c-vitamin terápiáról, elmondta hogy egyik ismerőse közel 1milliót kifizetett

erre a c vitaminos terápiára, múlt évben halt meg.

Egyenlőre a deutérium mentes vízben bízik még, viszont a deutérium csökkentett víz nagyon drága.

A deutérium csökkentett vízről:

http://www.zoldhaz.info/deut%C3%A9rium-mentes-v%C3%ADz

deutérium mentes víz házilag desztillálóból:

http://www.zoldhaz.info/desztill%C3%A1l%C3%B3-k%C3%A9sz%C3%BCl%C3%A9k

desztilláló:

http://www.viztisztitoberendezes.info/desztilláló-alkatrészek

Gabriel34 Creative Commons License 2013.09.29 0 0 84

Azt hittem csak kritizálsz, nem akartam támadni.

 

Monkeyland-nak válaszoltam a nagy dózisú c-vitamin kommentjére, és én is erre próbáltam célozni,

hogy jelenleg csak a rákgyógyításban próbálják alkalmazni a nagy dózisú c-vitamint, ott is úgy, hogy

főleg intravénásan adják be, és mellette persze tablettákba is, ezt a kúrát is főleg magánklinikákon

lehet igénybe venni, sok pénzért. HCV gyógyító hatása ismeretlen.

 

Magam részéről jobban bízok most a gyógygombákban.

Egyik ismerősömnek, akinek HCV mellett nyaki limfomája lett, a gombákat javasoltam, hogy kezdje el szedni,

néhány nap szedés után állítása szerint jobban éreztem magát, a láza is lehúzódott.Ettől

függetlenül persze elmegy kemora.

clara53 Creative Commons License 2013.09.29 0 0 83

Szia 

 

Ne támadj,nyílván nem szórakozásból keresem az ilyen témákat.Aki ilyen betegségben szenved az mindent megtesz azért,hogy valami kis esélyt találjon.

Nem bántó szándékkal írtam. Az oktatást köszönöm,igen figyelmetlen voltam ,mert itt a téma a HCV.

Békés napot

Előzmény: Gabriel34 (82)
Gabriel34 Creative Commons License 2013.09.28 0 0 82

"Te ezt mint HCV nyugodt szívvel tudod és mered ajánlani? Én megdöbbentem .vitaminok segítik a vírusok szaporodását!Ezt tudnod kell."

 

 

Részleteznéd mit is merek én ajánlani?

Csak leírtam mivel próbálkozom jelenleg, meg hogy magasról normalizálódtak az értékek.

Egyenlőre nem ajánlok semmit, csak próbálkozom, pl varga gyógygomba kivonatokkal. Azokat merem ajánlani.

Ha nem kap gyógyszert, nem bíztatják semmivel, magasak az értékei, stb.

 

Egyébként a c-vitamin kúrát csak érdekességként írtam le, mert valaki szóba hozta, nem a hcv miatt. Egyébként is ha kicsit

beleolvastál volna, láthattad volna hogy a rákgyógyításról van szó, köze nincs a hcvhez.

 

 kedves clara.

elmesélnéd milyen kísérleti tanulmányokra és azok végeredményeire hivatkozva állítod hogy a vitaminok segítik a vírusok szaporodását?

(már ne haragudj de épp hogy gátolják, meg nem állítják a szaporodásukat, de a magas c vitamin dózisok nagyban gátolják a vírusok szaporodását.)

clara53 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 81

Gabriel34

 

Kérdezném,ha nem haragszol,Te ezt mint HCV nyugodt szívvel tudod és mered ajánlani? Én megdöbbentem .vitaminok segítik a vírusok szaporodását!Ezt tudnod kell.

 

Előzmény: Gabriel34 (78)
Gabriel34 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 80

Próbálkoztam C-vitamin kúrával, igaz nem Hepatitis miatt, még azt megelőzőleg, Dr. Chen patikás 1200mg-os tablettákat

szedtem, naponta 8-10 szemet is megettem, nálam nem sok eredményt hozott, de persze ki lehet próbálni.

Érdemes természetes kötésű C-vitamint szedni, jobban felszívódik, (és nem károsítja a szervezetet mint a mesterséges vitamin)

már ha felszívódik teljesen az a 10g C-vitamin naponta.

Szerintem a C-vitamin kúra akkor lehetne igazán hatásos ha közvetlenül jut a szervezetbe a nagy dózis, intravénásan.

Bővebben a facbeookon is olvashatunk róla, ha valaki rákeres: Intravénás C Vitamin címen.

https://www.facebook.com/pages/Intrav%C3%A9n%C3%A1s-C-Vitamin/478756162181249?fref=ts

és egy érdekes dokumentum az intravénás C vitamin terápiáról:

www.docs.google.com/file/d/0B-1O_Z0tK8WnTWZQamZyczV3YnM/edit?pli=1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.23 0 0 79

Gabriel, köszönjük!

 

Én amit még ehhez hozzá tennék, az a brutális adag C vitamin.

Előzmény: Gabriel34 (78)
Gabriel34 Creative Commons License 2013.09.23 0 0 78

Lényegében arról van szó, hogy múltév elején megtudtam hogy Hepatitis C-s vagyok, és az év vége felé kezdtek el romlani a májértékeim,

interferonos kezeléstől tartottam, és egyéb betegségem miatt is problémás lett volna, ezért elkezdtem kísérletezgetni kétségbeesésemben.

Az orvosom meg csak hitegetett hogy majd lesz új kísérleti gyógyszer abba majd beválasztanak, ami persze nem történt meg, ahogy egy-két

héttel ezelőtt megtudtam tőle. Szóval éreztem hogy szarul vagyok, nem akartam arra várni ölbe tett kézzel, hogy majd csak lesz valami,

és nem vagyok olyan hogy elfogadjam, ez van, el kell fogadni, úgyhogy elkezdtem kísérletezgetni.

Az első fő irányvonal ez a grapefruit mag kivonat cseppek voltak. Szerintem érdemes úgy hogy ne legyen nagyon elhúzva a dolog,

és ne is legyen megterhelő hogy első 5 napban 10 csepp, utána 5 napig 2*10 csepp, elosztva, reggel-este, azután, 2*20 csepp, 2*30 csepp, 2*40 csepp.

Nem mondom hogy ha valaki elkezdi, javulni fog az állpota, vagy meggyógyul, de legalább tesz valamit, ezzel ártani biztos nem árt.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy azért voltak mélypontok, amikor nem változott az eredmény, vagy stagnált, vagy kicsit lecsökkent, de még mindig magas maradt.

Volt amikor abbahagytam, mert azt mondtam, ez nem segít. Aztán újra elkezdtem. Szóval elég vázlatosan írtam le, és mivel ez nem egy gyógyszer, csak max gyógyhatású

készítmény, azért nem mondom azt hogy aki neki kezd, annak biztos segíteni fog. Mégcsak azt sem mondom hogy ez segített, mivel sok mindent kipróbáltam,

egyszerre több dolgot is szedtem egymással párhuzamosan, ill. szedek is, elég bizonytalan vagyok, de legalább megpróbálok valamit tenni.

Szedtem és szedek is ezzel párhuzamosan, Máriatövis kapszulát, 3*1-et naponta, ez bárhol kapható, én a JutaVit-eset szedem, egy kapszula 200mg.

Szedtem még 1-2 hónapig Mesosilver nevű szlovákiából megrendelt ezüstkolloidot, állítólag ez a legjobb ezüstkolloid, a legtisztább, és a benne lévő ezüst, atomos méretű.

Ide belinkelem a leírást róla, mire jó, és hogy honnan lehet rendelni az oldal alján van:

http://sansz.net/mesosilver-vasarlas-megrendeles/

Egy üveg 250ml-es, 15ml-t ittam naponta, kb 1 hónapig kitart. Nagyon sokan esküsznek az ezüstös víz vírus és baktérium ölő hatására.

Második fő irányvonal a gyógygomba komplex kapszulák, Varga gyógygomba kivonatok. Most a cseppekkel együtt ezt szedem, viranax-ot, vírusos megbetegedésekre

nagyon jó. Hát majd meglátjuk, októberben megyek vérvizsgálatra. Kiderül javultam e vagy romlott e az állapotom.

Szóval amit naponta szedek:

Grape vital grapefruit mag-kivonat koncentrátum: napi 2*40csepp

viranax gyógygomba kapszula: naponta 3*1+minden kapszula mellé 1 kapszula acerola c , és egy mária tövis kapszula, szal 3 kapszula, egyszerre naponta 3*

A cseppeket, és a kapszulákat min 2 óra időeltolásban szedem be, ne zavarják egymást.

És itt egy video is ami nyomán kezdtem el én is a gyógygomba kivonatban lehetőséget látni:

http://max-immun.hu/hu/media/show?id=61

Szóval akit kizártak az interferonos kezelésből, rossz a máj értéke, de nem akar interferonos kezelést kapni, fél a kezeléstől, vagy a mellékhatásaitól, nem akar hónapokig táppénzen lenni, szerintem leírtam azokat, amikkel érdemes komolyan foglalkozni, próbálkozni, kísérletezgetni, és szedni. Mindenkinek ki kell tapasztalnia mire van szüksége a szervezetének, általános recept nincs. Akinek van más ötlete, esetleg ehhez hozzáfűzni valója, szívesen olvasnám.

clara53 Creative Commons License 2013.09.22 0 0 77

Szia Gabi

 

Leírnád a pontos menetét a történetnek.Még ilyet nem hallottam?Interferont viszont kipróbáltam.

Köszi clara53

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.22 0 0 76

Kedves, Gabriel!

 

Milyen időközökkel emelted a cseppek számát grapefruit mag-kivonatnál?

Előzmény: Gabriel34 (75)
Gabriel34 Creative Commons License 2013.09.20 0 0 75

34 éves vagyok, múlt év legelején kezdtek rosszak lenni a májfunkcióim, készítettünk a Lászlóban egy vértesztet és mint kiderült HCV fertőzött lettem.

Eléggé elkeseredtem, mondtam az orvosomnak a Lászlóban, akihez egyéb ok miatt is járok, nem akarok interferonos kezelést kapni HCV-re, kiráz a hideg

ha arra gondolok, szúrni kell magamat. Itt elolvasva a mellékhatásokat (magas láz, hajhullás, izomfájdalom, fáradtság, kiütések), már utólag is örülök hogy így döntöttem. Mondta hogy majd lesz csak tabletta erre a betegségre, de még tesztelés alatt van, de én már azt fogom kapni, csak még várnom kell.

A májértékeim tovább romlottak, mondta az orvos, valószínűleg aktívizálódott a vírus, érdemes lenne egy fibroscant csinálni, csakhát az meg 20.000Ft, nem volt rá keretem.

Múltév szeptemberében a gpt 229 ( referenciatartomány:10-44) lett, a gammagt 109 (rft:10-50), got 79 (rft:10-34), éreztem is hogy magasak az értékeim, jobb oldalamba

mintha belenyilalt volna valami időnként, meg mintha a májamat is nagyobbnak éreztem volna. Az orvos csak hitegetett, meg mondta hogy lehet meg kéne gondolni azt az

interferonos kezelést. Gondoltam innen nem sok segítséget kaphatok, családdal lakom, nem tudnak semmit, sőt, senki nem tud semmit, gondoltam, ezt magamnak kell megoldani, már előzőleg is érdekeltek az alternatív gyógymódok, több készítményt kipróbáltam, ami jó lehet a vírusos megbetegedésekre, aztán felfigyeltem egyre, a grapefruit cseppekre.

Hamar rájöttem, hogy a bioboltokban kapható verziók hatása egyenlő a nullával, viszont volt egy amit csak néhány helyen lehet kapni, magyar fejlesztés,

jóval több a hatóanyag tartalma, majdnem fele, grape vital grapefruit mag-kivonat-ot kezdtem el szedni, beszéltem a feltalálójával (Dr Csabay Zsolt PhD), aki elmondta hogy a testvére fogorvos, és ő is Hepa-C-s volt, ezekkel a cseppekkel kezelte ki magát. Én is elkezdtem szedni (persze fokozatosan,előszőr csak 10 csepp, utána 20,30, folyamatosan növelni az adagot, volt hogy naponta 2*60 cseppet is beszedtem csak hogy gyorsítsam a regenerálódást), naponta 2*30csepp ajánlott, egyszerre nem ajánlott a 60 cseppet bevenni, gyüm.lébe kell higítani elég erős koncentrátum, kikezdheti a nyálkahártyát, és ráadásul jó keserű is, bevétel után ajánlatos kb 1-1,5 óráig gyógyszert nem beszedni. Nem kell elhinni, de jobban lettem, elmúlt a jobb oldalamban az a furcsa néha lüktető belenyilaló érzés.

Ez évben pedig felfigyeltem egy másik hatásos készítményre, szintén magyar fejlesztés, varga gyógygomba komplexek. Úgyhogy azt is elkezdtem szedni, viranax-ot javasolták

 a max immun-nál, naponta 3*1-et szedek be + hozzá egy acerola c-t.

2013. 07. 26.-án voltam vérvételen, a gpt 32 lett ( rft:10-44), a gammagt 51! (10-50), a got 28 (10-34), szóval egész jók lettek. Voltam ultrahangon is, az orvos nem látott májnagyobbodást, a máj szerkezete teljesen homogén, mérete normális. Az orvosom azt mondta ilyen májértékek mellett felesleges a fibroscan, mivel nincs gyulladás a májamban. Arra a kérdésemre hogy mitől lett normális, azt mondta, a májérték már csak ilyen, le fel ugrálgat, most épp megint inaktív lett a vírus úgy néz ki. Persze nem mondtam neki miket szedtem, amúgy is elítél mindent ami nem gyógyszergyárból való.

Nem kiabálom el, lehetséges hogy semmi köze annak amiket szedtem ahhoz hogy normalizálódott a helyzet, és csak én képzelem bele, és az orvosnak van igaza, hogy spontán

normalizálódott a helyzet, de azért tovább szedem és tesztelem ezt a két dolgot. Természetesen ha valaki bele is fog, és kipróbálja őket, vagy csak a cseppeket, azonnal ne várjon javulást, előfordulhat hogy hónapok kellenek hozzá.

Gondoltam leírom, hátha valakinek pont ezzel segítek, ha többen kapunk jó eredményt, akkor már mondhatjuk, igen ezek segítenek, ráadásul mellékhatásuk sincs.

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.19 0 0 74

Üdv! Nálam 20 éves diagnosztizálták, most 38 vagyok. 2éven át kaptam ribavirin+interferon kezelést, de annyira szétcsapott, hogy muszáj volt abba hagynom, dolgozni sem tudtam a mellékhatásoktól.

Azóta semmi kezelésen nem voltam, májtisztító teát, máriatövist és vitaminokat használok csak. Viszont 3napja a jobb borda tájékom fáj.

Van valakinek tapasztalata e téren?

Tudom, a máj maga nem fáj, de nekem ott valami fáj, nagyob levegővételnél, bizonyos mozdulatoknál.

Nem tudom, hogy ez a 17-18 év esetleg korlefolyási fázis, vagy valami teljesen más?

Szemi00 Creative Commons License 2013.09.10 0 0 73

Valaki kapott már interferon mentes kezelést? Ami 12 hetes és csak gyógyszeres??? Ha igen akkor kérlek titeket írjátok már le a tapasztalataitokat, hogy az mennyire másabb az interferon kezeléstől? a mellékhatások elméletileg sokkal enyhébbek!!! válaszotokat előre is köszönöm!

macyyyyy Creative Commons License 2013.08.08 0 0 72

Májusi véradás után nem régen kaptam levelet a vérellátótól, ma voltam benn.

HCV kétes lett az eredmény (tehát nem tudták egyértelműen kimutatni a vírust, de nem is negatív).

Következő vizsgálat november 6...

 

 

epoxylj Creative Commons License 2013.05.03 0 0 71

Mindenkinek javaslom a magyar wikipedián megnézni a Hepatitis C szócikket.

 

Előzmény: Kallós Tünde (70)
Kallós Tünde Creative Commons License 2013.04.19 0 0 70

Az Email címem tundi.mama@freemail.hu ,szívesen válaszolok minden kérdésedre,ha tudok.

Előzmény: Szemi00 (69)
Szemi00 Creative Commons License 2013.04.15 0 0 69

Szia Tünde! megadnád az email címedet, mert szeretnék tőled kérdezni pár dolgot! Köszönöm előre is

Előzmény: Kallós Tünde (68)
Kallós Tünde Creative Commons License 2013.04.11 0 0 68

Kedves Sorstársak!

 

50 éves nő vagyok és valószínüleg én is gyermekkoronban kaptam vérátömlesztéssel a HepaC-t.

Véradáson derült ki, villámcsapásként ért a felismerés,hogy ilyen velem is történhet.

Nagyom kedves doktort fogtam ki a László kórházban.

Jelen pillanatban a kezelés 36. hetében tartok. Mellékhatások,hát igen sok van és mindíg más. Volt már láz,kiütés.izületi fájdalmak, de a legrosszabb az állandó fáradtság.

A kiütések után a bőröm olyan lett, amit egy jóképű rinocérosz is megirigyelhetett volna.

Ajánlották az EMOLIUM nevű tusfürdőt és testápolót , három nap alatt rendbehozott.Elmúlt a viszketés és a szárazság.Nagyon fontos szerintem,hogy csak kézzel mosd magad,mert a szivacs vagy mop irritálhatja a bőröd. Amikor a kezelést kezdtük a vírusszámom 177.000 volt. Kéthavi kezelés után a vérben lévő vírusoknak nyoma sem volt.Sírtam a boldogságtól.

A kezelés 48 hétig tart, Interferon-Ribavirin, nagyon kellemetlen a mellékhatások miatt,de megéri. A súlyom 74 kg-ról 56-ra csökkent.Próbálok sokat enni sokat pihenni és nem idegeskedni. Persze nehéz,mert az idegeim már teljesen kész vannak. Mit tagadjam hisztis vagyok mint egy kamaszlány a diszkóban.Ha valakinek tudok segíteni szívesen teszem,csak írjatok. 

Jobbulást és gyógyulást mindenkinek. Katü

ibaranyai1956 Creative Commons License 2013.04.05 0 0 67

Kedves Sorstársaim!

Olvasva a fórumra beküldött lelkesítő és kevésbé lelkesítő bejegyzéseket, úgy éreztem nekem is csatlakoznom kell a lelkesítő bejegyzők táborához! Soha nem írtam még semmilyen fórumba, de jelen helyzetemben mindenképp szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat! Tavaly nyáron egy S.O.S véradás után nem sokkal kaptam egy értesítést a Vérellátótól, hogy sürgősen keressem fel őket. Az eredmény sokkoló volt, Hepatitis C vírussal fertőzöttnek találtak. Valószínű még csecsemőkoromban kapott vérkészítménnyel fertőződtem meg. Egyéb lehetőséget nem sikerült felfedezni, tehát ez már több mint 50 éve történhetett. Az első figyelmeztető jelet egy előzetes trópusi orvosi vizsgálat során kaptam, ahol magas májenzimeket mértek, de az orvosok nem gyanakodtak vírusfertőzésre. Hosszú évekig ezek az értékek nem változtak, két-háromszoros max érték között ingadoztak. Egyetlen orvos sem küldött vírusvizsgálatra, egészen a tavalyi szűrésig. Innen már felgyorsultak az események, Szt László Kórház, Májambulancia - teljes vérkép + vírusszám ellenőrzés. Az eredmény 218.000, ami magyarországi átlagban alacsonynak számít. Az aktuális protokol szerint kezelőorvosom PegIntron (150egység/hét) + Ribavirin (1200egység/nap) kezelést javasolt, amit 2012 decemberében meg is kezdtem. A négyhetes kezelés utáni vírusszám ellenőrzés eredménye NEGATÍV lett, ami azt jelentette, hogy a 24 hetes kezeléssel talán megúszhatom. Még 6 hét van ebből hátra.

A mellékhatások tekintetében majdnem mindent sikerült produkálnom, amit előrejeleztek. Sajnos az utóbbi hetekben csökkenteni kellett mind az interferon, mind pedig a Ribavirin adagomat, mert a vérképem elég katasztrófálisan alakul. A fehérvérsejt értéke 1.18, a vörösvérsejt 2.7, hemoglobin 90, stb. Ennek megfelelően még fáradékonyabb vagyok, és a gyógyszer csökkentése miatt kicsit aggódom, vajon nem befolyásolja rossz irányba a kezelést. Ezért most hetente laborkontrol, és a 95kg súlyomhoz képest csökkentett hatóanyag bevitel (64 egység/hét interferon, 800 egység/nap Ribavirin). Ennek ellenére én bizakodom, hogy a 24. hét után, illetve a 6 hónap próbaidő leteltével esedékes vírusteszt után kimondhatom: Megszabadultam a vírusoktól.

Nektek is kívánok sikeres gyógyulást, mert van esély, csak éljetek vele!

írjatok, ha bármiben tudok, igyekszem segíteni!

István

Szemi00 Creative Commons License 2013.04.02 0 0 66

Sziasztok!  Nálam nem olyan régen derült ki, hogy hepatitis C-s vagyok! Sok mindent olvastam  már a neten erről a betegségről, de még mindig van pár megválaszolatlan kérdés, ami érdekelne! Voltam fibroscan vizsgálaton ahol az eredmény f0-s lett, a vírusszám 2 millió felett van! Olvastam, hogy kezelést csak akkor kaphatok, hogy ha azt a bizottság megszavazza, mivel nagyon drága a kezelés! a májam még nem károsodott a fibroscan eredmény alapján, ezért elképzelhető az is , hogy nem fognak adni nekem kezelést? inkább azoknak adják akiknek súlyosabb az állapota? vagy rosszul gondolom? Nagyon tartok a kezeléstől :( De próbálok pozitívan gondolkodni, hogy minden rendben lesz.... !!! Mindenkinek Jó Egészséget Kívánok!!!!!! Előre is köszönöm a választ!

takácsmama Creative Commons License 2013.03.13 0 0 65

Ha nem tudot róla hogy kezeltese !Én 56 évesen tudtam meg ugy hogy csupa kiütéses let a lábam és nagyon viszketet.

Előzmény: afintha (64)
afintha Creative Commons License 2013.02.02 0 0 64

En is csodalkozom, hogy miert nem kezeltette a betegseget eddig.

Előzmény: 122 (63)
122 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 63

Sziasztok,

szeretném megkérdezni hogy tudtok e olyanról akinek 70 éves korában ajánlották és kezdte el a Pegasys+Copegus kezelést?

Anyukámnak 28 éve van Hepatitis C-je, tünetmentes idáig.Nyáron egy tükrözés során egy orvos rápirított mert nem volt ezzel mégeddig orvosnál, csodálkozott, hogy miért nem kezelteti ezt a betegséget...

Azóta járt Hematológusnál és ő javasolta neki ezt a kúrát. A mostani vírusszáma 360.000 körüli.

Van ilyen korúaknál tapasztalatotok? információtok?

Nagy segítség lenne, mert nem nagyon tudunk dönteni hogy kezdjen e bele, nagyon fél a tünetektől, hiszen most a fáradtságon kívül nincs komoly baja..

Nagyon köszönöm előre is!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!