Keresés

Részletes keresés

terimamy Creative Commons License 2014.02.22 0 0 73785

Jó reggelt !

Tévedtem tegnap, de ezt a horgolást nem ismertem.  A lényeg, hogy Ti tudtatok segíteni.

Előzmény: borcsimama (73784)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.22 0 0 73784

http://rosaluzcroches.blogspot.hu/2010_12_01_archive.html

Remélem a link működik,  lefelé, megtalálod a mintát, és ha ráklikkelsz nagyban tudod megnézni. Az előző hsz-ben nekem nem működött ezért küldöm el mégegyszer

borcsimama Creative Commons License 2014.02.22 0 0 73783

Szervusztok, szép jó reggelt kívánok!

 

Na így jár az, aki siet.. nem mentettem el, amit írtam, hát nem elszállt!

 

Kedves Gyöngyöző..... küldtem Neked az adatlapodon megadott címedre egy emailt, amiben jó nagyban küldtem el a keresett kézimunka mintáját. Remélem, megérkezett.

 

Ha esetleg nem, itt ezen az oldalon találtam meg jó nagyban!

 

A többit már a lányok megírták, hogy hogyan kell készíteni.

Kívánok sok sikert az elkészítéséhez. 

 

Szeretettel várunk máskor is, gyöngyözni mi is szoktunk, legalább is én az utóbbi időben csak azzal foglalkoztam, igaz csak kezdő vagyok, de próbálkozom!

 

http://rosaluzcroches.blogspot.hu/2010_12_01_arlchive.htm

erzsimami Creative Commons License 2014.02.21 0 0 73782

Na végre előkerült:

Előzmény: Gyongyozo (73776)
erzsimami Creative Commons License 2014.02.21 0 0 73781

Szia!

Én már meghorgoltam ezt a terítőt, de nem találom most a mintáját. Igen középről kell kezdeni és körbe-körbe horgolni, a végén a kilógó masnik szélét külön, külön kell meghorgolni.

Előzmény: Gyongyozo (73776)
icuska54 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 73780

Melyik, mikori Fürgéből van a minta?

Előzmény: Gyongyozo (73776)
szikralány Creative Commons License 2014.02.21 0 0 73779

Kedves Gyöngyöző!

 

Ahogyan a többiek is írták,ezt a közepétől kezdte el és körbe horgolta.

De biztosan van köztünk aki nagyobb tapasztalattal rendelkezik, és fog segíteni.

Előzmény: Gyongyozo (73776)
terimamy Creative Commons License 2014.02.21 0 0 73778

Kedves Gyöngyöző !

Én kinagyítottam, nem recehorgolás, az biztos.  Sajnos nem tudok én sem segíteni, ezt a kézimunkát nem ismerem.

Nézzél be később, talán tud valaki segíteni.

Előzmény: Gyongyozo (73776)
Nagyi67 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 73777

Kedves Gyongyozo! Sajnos nem tudom a mintát kinagyítani. Véleményem szerint,ezt  a közepétől kell kezdeni és körkörösen egybe horgolni.

Előzmény: Gyongyozo (73776)
Gyongyozo Creative Commons License 2014.02.21 0 0 73776

Jó reggelt minden Kedves Errejárónak!

 

Ismeretlenül is a segítségeteket szeretném kérni. Ti olyan szépeket készítetek és annyira sokrétűt, hogy biztos tud valaki válaszolni erre.

A nővérem horgolni kezdett újra jó pár évtized kihagyása után (eddig csak csipkét vert). Kinézett magának egy mintát egy nagyon régi Fürge Ujjakból, avval nincs is problémája. A teritő 4 részből áll, de sehol nincsen arra útmutatás, hogy a 4 részt hogyan kell összeállítani. Hány szemet és honnan kel hozzátoldani, hogy szép legyen. Mellékelem a képet, legyetek olyan aranyosak nézzétek meg és mondjatok valamilyen útmutatót. Előre is köszönöm szépen.

szikralány Creative Commons License 2014.02.21 0 0 73775

Köszönjük szépen a kávét és a teát.

Nagyon ránk fér ebben a cudar időben.

Reméljük nem fog sokáig tartani .

Ebben az időben csak kézimunkázni lehet.

Szebb hétvégét jó pihenést,mindenkinek és egy nagy ölelést.

 

 

 

Előzmény: borcsimama (73774)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.21 0 0 73774

Sziasztok, szép jó reggelt Mindenkinek.....

 

Hoztam nektek egy ró reggelt kávét, teát!

 

Remélem, hogy Mindenki jól van!!!

 

Rebeka 60 Creative Commons License 2014.02.17 0 0 73773

Lányok!hálám jeléül küldöm nektek ezt a csokrot.

 

 

 

Köszönöm a kedves köszöntéseiteket. Nagy örömet szereztetek nekem.

 

 

További jó kézimunkázást kivánok nektek

maruszja54 Creative Commons License 2014.02.17 0 0 73772

E M I K E !

Isten éltessen születésnapod alkalmából. Minden szépet   és jót kívánok.

szikralány Creative Commons License 2014.02.17 0 0 73771

Kedves Emike!

 

Boldog Születésnapot!

Isten éltessen sokáig nagyon jó egészségben boldogságban.puszi Margitka

 

 

 

 

borcsimama Creative Commons License 2014.02.17 0 0 73770

Emike itt is kívánok Neked nagyon boldog születésnapot!

 

Isten éltessen sokáig!!! erőben és jó egészségben... és sok-sok szépséges kézimunkát készítsél!!!!!

borcsimama Creative Commons License 2014.02.17 0 0 73769

Jártam a blogodban Ildikém.... nagyon szuper gyors vagy.... ennyit kézimunkáztál azóta mióta taliztunk.... hát én le vagyok maradva mint a borravaló!!!

Előzmény: Hamu-pip (73767)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.17 0 0 73768

Margitkám, örülök, ha örömet szerezhetek!

Te olyan sok ilyen szépséget csinálsz...... nagyon ügyi vagy, most már ezt is meg kéne tanulnom.... de mostanság nem nagy kedvem van a kézimunkához....

De majd elmúlik ez az időszak...

 

Ha találok valamit természetesen gondolok Rátok!

 Csak már jön a tavasz... tényleg szuper idő volt tegnap, de este mikor jöttem haza, akkor szemerkélt az eső, persze az is kell, de biztosan valami időjárás változás

is lesz, mert a fejem az fáj nagyon..

Előzmény: szikralány (73766)
Hamu-pip Creative Commons License 2014.02.16 0 0 73767

Sziasztok Kislányok! :)

Borcsika ezek azóta készültek, mióta Veled taliztam.  

Valamelyik általad feltett linkben volt a minta, csak kicsit négyszögesitettem...

http://www.liddesign.blogspot.co.il/

szikralány Creative Commons License 2014.02.16 0 0 73766

Szervusztok Kedveseim!

Itt nálunk csoda szép nap van. süt a nap,igaz reggeliben egy kicsit hűvös de már érzik a tavasz illata.

Borika nagyon köszönöm nagyon szépek,te igazán tudod mi kell az ember lelkének csodálatosan szépek.

Ezt a linket a Vicának is ajánlom ő is kacérkodik a zsinór csipkével.

Erzsike remélem csupa jó hírekkel szolgálsz.Nagyon vigyázz magadra,nagy szükség van rád

A betegeknek mielőbbi jobbulást .

Mindenkinek egy csodálatosan szép hétvégét és egy nagy ölelést.

 

 

 

 

 

Előzmény: borcsimama (73762)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.16 0 0 73765

http://www.liveinternet.ru/users/5047426/post258492545/

 

érdekes ötlet, és milyen szupi

borcsimama Creative Commons License 2014.02.16 0 0 73764

Ha a micsoda szépségek vannak itt-re linkeltek, akkor kijön egy oldal..... rosszul látszik, hogy az is egy link, legalább is nálam.....

borcsimama Creative Commons License 2014.02.16 0 0 73763
borcsimama Creative Commons License 2014.02.16 0 0 73762

Szikra Margitka.... nézzed micsoda szépségek vannak itt:

 

http://www.liveinternet.ru/users/3344739/rubric/3813563/

 

zöldtengerszem Creative Commons License 2014.02.13 0 0 73761
Borcsikám, Margitkám , Nagyika Margitkám !

Köszönöm a kedves szavaitokat, nagyon jólesik..., az új helyünkön írtam egy hosszabb levelet olvassátok el..., a lényeg , h jobban van Kitti , és hétfőig jobb ha ott marad ahol van , a tegnapi hőemelkedését valószínűleg egy friss nátha okozza , nem függ össze az alapproblémával remêlhetőleg , csak közvetve . A hétfő lesz kritikus , akkor kell eltávolítsák az orrából a tampont , ha akkor minden rendben lesz , akkor fellélegezhetünk kicsit , akkor valószínüleg kedden hazaengedik.Most megyek én is aludni , mert nagyon fáradt vagyok , sok puszi mindenkinek :-)
szikralány Creative Commons License 2014.02.13 0 0 73760

Drága Erzsikém!

Gondolok rád és imádkozunk érted  értetek.

Meglátod minden rendbe jön csak hinni kell és bízni.

Mielőbbi jobbulást.Egy nagy ölelés neked.

Előzmény: zöldtengerszem (73756)
Nagyi67 Creative Commons License 2014.02.13 0 0 73759

Erzsike! Nem jó hírekkel érkeztél, mielőbbi gyógyulást kívánok!

Vigyázz magadra, most nagy szüksége van rád a családodnak!

Előzmény: zöldtengerszem (73756)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.13 0 0 73758

Igen Terike, Lívianéni néven szokott időnként jelentkezni..... én a facebookra írtam neki, mert lehet, hogy mostanság nem jár erre!

 

Előzmény: terimamy (73755)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.13 0 0 73757

Sziasztok!

 

Erzsikém, tényleg elég rosszul kezdődik ez az év.... de lesz jobb.... küldöm a reikit és imádkozom, hogy a lehető lejob történjen ezzel  kislánnyal,gyógyuljon meg minél hamarabb!!!

Az hiszem, hogy aktivak(mármint reikis tudással) ketten vagyunk most..... de az imádság, a szeretet küldése az mindenkitől nagyon szuper. Remélem, hogy sikerül egy jó orvost találni, aki rendbe hozza az elrontott dolgokat.

Kívánok, és küldök Neked nagyon sokerőt, a fiadnak is, és a kislánynak is hogy le tudja győzni az akadályokat!

 

Szeretettel gondolok MINDANNYIOTOKRA, ÉS REPÜL  a szeretet energia!

 

zöldtengerszem Creative Commons License 2014.02.13 0 0 73756

Sziasztok Lányok !

Sajnos megint nem jó híreket hozok nektek , most a fiam barátnőjével vannak gondok ... Mindennap oda járok reikizni ..., ugyanis bement egy orrpolip műtétre egy kórházba , és túl mélyről csippentettek ki , kilyukasztották az agyhártyáját , ráadásul még fel sem ismerték a problémát ...Most benn tartják , megműtötték újra , de úgy látjuk igaziból fogalmuk sincs h mi a legmegfelelőbb a probléma kezelésére , most azon dolgozunk h átvigyük másik kórházba , kérlek imádkozzatok érte , h minden jól alakuljon, és a lehető legjobb helyre kerüljön a legmegfelelőbb orvos kezébe , és hogy szövődmények nélkül ússza meg ezt az egész rémálmot ! Nem tudok most többet írni ..., de mindannyiótok segítségére szükség van , amúgy gondolom a Reiki miatt nincs rossz ált állapotban és ennek így is kell maradnia , csak jobb lehet , mert jobbnak kell lennie...!!!! , csak tele a hócije mindennel , és teljesen igaza van , mert nekünk is tele , pedig nem is velünk történnek a dolgok , de még nézni is sok . Hát én nem tudom mi lesz evvel az országgal... , de tényleg ...  

Margitkám !

Köszönöm a kedves invitálást , bárcsak inkább veletek lehettem volna ma délután ! Nagyölelés neked , és Évinek is , meg akiket még ismerek a fonósok közül , nem tudom , h tudok-e menni ebben az évben egyáltalán .., igyekszem helytállni a  mindennapi életben ... Hétfőn úgy dőltem be az ágyba , hogy azt hittem föl sem tudok majd kelni .., de Hála Istennek megjavult kicsit a derekam , és a többi nap már könnyebben ment , de még megyek holnap is .., meg amíg kell ...

Szép álmokat mindenkinek ...., aludjatok helyettem is , mert én igaziból inkább csak vergődök minden éjjel .., de "ez is el múlik" , ahogyan anno nagyapám mondta volt.... , de komolyan már előre félek , h mi lesz még utána ??? Na remélem a rosszsorozatnak vége lesz hamarosan ...Küldjétek az angyalokat segítségül , kérlek titeket ..., köszönjük ...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!