Keresés

Részletes keresés

zöldtengerszem Creative Commons License 2014.02.13 0 0 73756

Sziasztok Lányok !

Sajnos megint nem jó híreket hozok nektek , most a fiam barátnőjével vannak gondok ... Mindennap oda járok reikizni ..., ugyanis bement egy orrpolip műtétre egy kórházba , és túl mélyről csippentettek ki , kilyukasztották az agyhártyáját , ráadásul még fel sem ismerték a problémát ...Most benn tartják , megműtötték újra , de úgy látjuk igaziból fogalmuk sincs h mi a legmegfelelőbb a probléma kezelésére , most azon dolgozunk h átvigyük másik kórházba , kérlek imádkozzatok érte , h minden jól alakuljon, és a lehető legjobb helyre kerüljön a legmegfelelőbb orvos kezébe , és hogy szövődmények nélkül ússza meg ezt az egész rémálmot ! Nem tudok most többet írni ..., de mindannyiótok segítségére szükség van , amúgy gondolom a Reiki miatt nincs rossz ált állapotban és ennek így is kell maradnia , csak jobb lehet , mert jobbnak kell lennie...!!!! , csak tele a hócije mindennel , és teljesen igaza van , mert nekünk is tele , pedig nem is velünk történnek a dolgok , de még nézni is sok . Hát én nem tudom mi lesz evvel az országgal... , de tényleg ...  

Margitkám !

Köszönöm a kedves invitálást , bárcsak inkább veletek lehettem volna ma délután ! Nagyölelés neked , és Évinek is , meg akiket még ismerek a fonósok közül , nem tudom , h tudok-e menni ebben az évben egyáltalán .., igyekszem helytállni a  mindennapi életben ... Hétfőn úgy dőltem be az ágyba , hogy azt hittem föl sem tudok majd kelni .., de Hála Istennek megjavult kicsit a derekam , és a többi nap már könnyebben ment , de még megyek holnap is .., meg amíg kell ...

Szép álmokat mindenkinek ...., aludjatok helyettem is , mert én igaziból inkább csak vergődök minden éjjel .., de "ez is el múlik" , ahogyan anno nagyapám mondta volt.... , de komolyan már előre félek , h mi lesz még utána ??? Na remélem a rosszsorozatnak vége lesz hamarosan ...Küldjétek az angyalokat segítségül , kérlek titeket ..., köszönjük ...

 

 

terimamy Creative Commons License 2014.02.12 0 0 73755

Az én névsoromban is van  Lívia.

Szeretettel köszöntöm, ha erre jár és benéz ide is.

Sok boldog névnapot és jó egészséget kívánok!

                                

Vica113 Creative Commons License 2014.02.12 0 0 73754

Úgy emlékszem,korábban volt Lívia nevű csoporttársunk.Igaz,már rég olvastam kis üzijét,de hátha ma benéz hozzánk.

Névnapja alkalmából minden szépet és jót kívánok.

(bocsi,ha nem most tartja a névnapját,de én csak ezt a napot ismerem)

borcsimama Creative Commons License 2014.02.12 0 0 73753

Ágikám, azért szerencse, hogy hétfőn taliztunk, és nem kedden, mert szerintem akkor nem jött volna össze, mert nagyon tré volt az idő tegnap.....

Jól választottunk időpontot.Sajnálom, hogy ennyire megviselt az utazás.... akartam mondani, hogy többször is megtehetjük ezt, úgy, hogy a többieket is megismerhessed, remélem, hogy azért hamarosan rendbe jössz..... na nekem is izélkedik nagyon a térdem, a derekam... nagyon elkapott ez engem még novemberben, és nem akar kitakarodni belőlem.... a gyógyszert meg csak végső esetben kapom be.

 

Majd mutizzad, hogy mit csináltál.....

 

Szép napot, és vigyázz Te is Magadra!!

Előzmény: boagfu (73746)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.12 0 0 73752

Vicuskám..... ez a kép..... önmagáért beszél...... meg kellőket zabálni.....

Előzmény: Vica113 (73747)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.12 0 0 73751

Szióka Margitkám!

De jó, hogy  jössz, tegnap én egy kutya voltam nem jöttem, addig-addig keresgélek, még egyszer csak a szomszédból jön egy hívás, anyu gyere, szeretnék menni a közértbe. Míg elmegyek, adig a párom szépen lezárja a gépet, ha látja, hogy minden rendben.... na akkor én meg már egy darabig téblábolok, megnézem, hogy mi az amit kinyomtattam, mert nincs elég mintám...... azután irány a konyha.... no de ez nem minden nap van, igyekszem csak 2-3 naponként főzni.... addig is tudok egy kicsit kézimunkázni, meg csavarogni, ha a fájdalom engedi a lábamban! Csak a gyógyszer múlasztja el időlegesen.....

 

Ma lesz a fonó.... remélem, hgy Erzsike tud menni.... majd meséljetek.

Nagyon jó lenne, ha már ténylegesen jönne a jó idő, akkor talizhatnánk a szokott helyen.... úgyis meg kéne beszélni már hamarosan a nyári dolgokat is, hogy hogyan legyen.

 

Tegnap nagyon ócska idő volt egész nap esett az eső.... főztem, majd Dávidkámmal voltam délután 5 órától...... estig.... jól elfáradtam.... de olyan aranyos, hogy meg kell zabálni.... ahogy tanít engem..... a számítógépes játékokat én már nem ismerem, mondta az anyja, hogy azokat játsszad, amit tudsz, a mama nem tud segíteni, ne keress újat..... betartja.... és amivel játszik, néznem kell, hogy én is megtanuljam.

 

Na elkapott a szómenés...... puszi 

Előzmény: szikralány (73749)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.12 0 0 73750

Borikám, szerintem egy virág...... de jó, hogy jöttél Te is..... 

Előzmény: ancsaborcsa (73748)
szikralány Creative Commons License 2014.02.11 0 0 73749

Szervusztok Kedveseim!

 

Itt nálunk esik az eső fúj a szél, olyan vacak az idő,csak kötni meg varrogatni lehet a jó meleg szobában.

Vica örülök hogy segíthettem .Tündériek az unokáid,kis szorgosok.

Borika szép időt fogtatok ki a találkozásra.Már én is várom ,hogy jobb idő legyen hogy egy kicsit jöjjünk össze a régi helyünkön.

Látom mindenki nagyon készül a húsvétra,én még csak a minta előszedésénél tartok, de már ez is haladás.

Erzsikém holnap lesz fonó,ha időd engedi és jól érzed magad gyere szeretettel várunk.

Ebben az évben én is most megyek először mindég valami közbe jött.

És hogy kérdésedre válaszoljak hogy mit csinálok most egy zsinór futón dolgozok elég lassan megy remélem a tavaszra kész lesz.

A betegeknek mielőbbi jobbulást , mindenkinek egy szép tartalmas napot és egy nagy ölelést.

Előzmény: Vica113 (73747)
ancsaborcsa Creative Commons License 2014.02.11 0 0 73748

Az jutott eszembe, hogy mindjárt március 15. Horgolni kéne kokárdát. Mi a jobb, ha csak fodros körlap, vagy legyen virág?

 

Vica113 Creative Commons License 2014.02.11 0 0 73747

bekukkantok ide is,köszöntelek Benneteket.

jaj,már annyi csoport van-persze ez jó,mindenhol lehet valamit nézegetni,esetleg hörcsögölni-nincs is minden nap idő mindenhova benézni.

 

drága szikralány Margitka,tegnap imába foglaltam a neved,nagy szeretettel gondoltam vissza,hogy a nyári talin megmutattad a zsinórhorgolást.

előszedtem a dobozból az akkor készült darabkát,nézegettem,nézegettem,előttem voltak "képek"ahogy mutattad,megnézem a leírást és pár bontás után már tudtam csinálni.KÖSZÖNET!

 

ó a húsvéti díszítések,ó a recehorgolás,no ebből is kell horgolni

 

szép napot mindenkinek,most húzok,megjött Gyuró

 

de azért még ide is felteszem a drágaságaim képét és a mostanában,Borcsika linkjeiből készült láncokat

boagfu Creative Commons License 2014.02.11 0 0 73746

Sziasztok!

 

Szép napot!

 

Szia Borcsikám!

 

A tegnap után ma már megnyugodtam! Nem tudtam mi van Veled!

 

A húsvéti cuccokat megtaláltam és befejeztem a kis alátétet, amit félbehagytam, amiről meséltem. Sokat pihentem, nagyon elfáradtam, ami egy kicsit elkeserített! Rosszabb a helyzet mint amilyen 1 hónapja volt! ....valamit kell tennem!

Hazafelé nagyon fájt a gégém , így az elöbb kértem időpontot a gégészetre. Pénteken de. megyek!

 

Nálunk esik és  enyhe idő van!

 

Legyen szép napod!

 

cuppppppppppppp................Ági

 

Előzmény: borcsimama (73743)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.11 0 0 73745

borcsimama Creative Commons License 2014.02.11 0 0 73744

 

Vicuska ilyet szeretnél?????????????

borcsimama Creative Commons License 2014.02.11 0 0 73743

Sziasztok, szép jó reggelt Mindenkinek!

 

Ágikám, én is örülök, hgy sikerült személyesen találkoznunk. Nekem is kikészült a lábam, derekam, mire hazaértem, igaz, lekéstem a vonatot, és körbe jártam a pályaudvart, megnéztem még ott egy-két dolgot, és vettem egy '14-es falinaptárt, mert az nem volt, és mostanság másik vágányra érkeznek a vonatok, meg indulnak is, mint eddig, és a megszokott árusok a másik oldalon vannak, úgy, hogy kavartam egy két kört.

 

A férjem az előző vonattal ért haza, amit éppen én lekéstem... gyors ebéd, majd párom elment, én meg bekapcsolva a tv-t jól elaludtam. Eléág korőn keltem tegnap is, úgyhogy most jól kialudtam magam, most is 5-kor keltem.

 

A lányok biztosan nagyonksézülődnek a húsvétra, azért van ilyen csend... de majd egyszer csak jönnek mutatni a soké-sok kézimunkát!

 

Mindenkinek kívánok szép kézimunkás hetet, és legalább olyan jó időt, mint tegnap volt!

Előzmény: boagfu (73740)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.10 0 0 73742

zöld-barna-magenta fa, remélem jól mutat majd rajta/alatta a zöld fecske :-)

 

Előzmény: zöldtengerszem (73713)
boagfu Creative Commons License 2014.02.10 0 0 73741

Szép estét Mindenkinek!

 

Nagy a csend erre?

 

Mi történt?

boagfu Creative Commons License 2014.02.10 0 0 73740

Édes Borcsikám!

 

Nagyon örülök, hogy személyesen is talizhattam Veled!

Köszi a szép ajándékokat!

Sajnálom, hogy én nem gondoltam arra, hogy valami általam készített dologgal meglepjelek!

 

Majd legközelebb!

 

Nagyon fájnak a térdeim, pedig nem sokat gyalogoltam-gyalogoltunk!....hát már csak ilyen vagyok!

 

Legyen szép napod és kellemes heted!

 

cupppppppppppppp...............Ági

borcsimama Creative Commons License 2014.02.08 0 0 73739

Örülök,ha valamiben segíthettem, gyere máskor is, szívesen dumcsizunk is, és ha kérdésed van, vagy kérésed, nagyon-nagyon szívesen segítünk, ha tudunk.

Előzmény: Harri Potter (73737)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.08 0 0 73738

Ágikám, mielőtt elindulsz, telefonál oda, hogy van-e egyáltalán tojgli...... de nem 18, hanem 15. januárban átköltöztek a szemben lévő  oldalra...... tehát a páratlan oldalon vannak most....

http://www.kreativhobby.hu/markakereskedo.php?id=1 itt találod a tel.számot, meg minden infót

 

Előzmény: boagfu (73736)
Harri Potter Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73737

Szia!

 

Köszönöm. Megnéztem és mégtöbb inspiráló dolgot láttam.

Előzmény: borcsimama (73732)
boagfu Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73736

Köszönöm Borcsikám!

 

Hétfőn megyek az Üllői út 18-ba!

 

cuppppppppppppppp..............Ági

Előzmény: borcsimama (73735)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73735
Előzmény: boagfu (73731)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73734

Tűcském, örülök, hogy jelentkeztél!!! Itthon vagy még?

Remélem, hogy jobb egészségnek örvendezel mostanság! Kevesebbet vagyunk itt, mint a másik helyünkön...... de azért ezt sem adjuk fel..... örülök, hogy jelentkeztél... gyere máskor is és ne ilyen sokára!

 

Nagy ölelés: Borcsi

Előzmény: absolute.blondie (73727)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73733

Ágikám, tavaly a Kreativ Boltban vettem az Ülli úton... (VIII.,) majd, az üzlet a másik oldalra költözött, Üllői út 19 ha jól emlékszem.... utána nézek..... de a KIK-ben is lehetett kapni......itt 45,-Ft volt egy éve.... na mindjárt nézem

 

Előzmény: boagfu (73729)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73732

Szia!

sajnos leírása nincsen, de itt találod meg:

http://www.liveinternet.ru/users/4213251/page91.shtml

 

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, csak ennyit.....

 

 

Előzmény: Harri Potter (73728)
boagfu Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73731

Köszönöm szépen!

Lassan "körbenézek" !

Előzmény: Rebeka 60 (73730)
Rebeka 60 Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73730

Sziasztok!

 

Én  tavaly a KIKK-be vettem szines műanyag tojásokat.Akkor volt több husvéti dolog abban az üzletben.

Előzmény: boagfu (73729)
boagfu Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73729

Szervusztok!

 

Régen jártam erre !

 

Az elmaradt névnaposoknak és a születésnaposoknak UTÓLAG is sok boldogságot és jó egészséget kívánok egy hatalmas virtuális öleléssel!

 

Borcsikám!

 

Lassan egy év eltelt és közeleg a HÚSVÉT!   Szeretném megkérdezni, hol tudok venni műanyag  tojásokat.

El kell kezdeni a horgolásokat!

...ha tudsz  címet , várom!

 

Mindenkinek ölelés

 

cupppppppppppppppp..................Ági

Harri Potter Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73728

Üdv az ügyes kezűeknek. Új vagyok az indexen. Borcsimama nagyon szép az orgonás kép. Leírás is lenne hozzá? Érdeklődésem új tárgya lett a szalaghímzés. A technikáról nagyon kevés infót  találtam, magamtól próbálok ügyeskedni. Háláls lennék ha tudna segíteni valaki a témában. Előre is köszi.

absolute.blondie Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73727

Sziasztok! Horgolotucske vagyok.

Lanyok mivel hogy kaptam egy emilket szeretnek mondani valamit a kalapkeszites ugyeben.(nem mintha en lennek a mestere ebben az ugyben es gondolom felfogom háboritani  azokat akik tudnak kalapot horgolni )

Szoval van egy csomo gonyoru minta a bibi csak az hogy fejteszz fejtessz a kalapod meg nem lesszjo a pereme miatt.

A masik bibi meg az ha a mintat követed es  megha a lejböseget el is talalod(szerencsed van) a fejmagassagot meg nem vagyis az redmeny az hogy vagy lecsuszik a kalap a szemedbe vagy meg e feled tetejen billeg mint  a bili, mert rövid lessz a felmagassaga.

Tehat en azt javaslom annak aki nem mester kalap ugyben hogy kezdje a peremevel a kalapot amikor az megvan akkor kezdje arra rahorgolni a fejtetöt igy meglelelö merete kap.

A masik dolog meg az hogy szegyen szemre fogjon össze a nem mesterszeru kalapkeszitö 4 szálat a fonalbol es azt horgolja be igy tart a pereme es meg az utoso sorba a perem szélébe fuzzön bele egy kerek kalap gumit olyan bugyigumi félet ami rugalmassá teszi  es fenntartja a peremet.

En csináltam egy piros kalapot anno az a legyegyszerubb minta ami magyar ujsagban volt  anno.Ott végig a sor szélesitést ugy csináljak hogy a fejtetönel kezdve megjelölik 4-6 helyen ziherejsztuvel es abba az egy álcába 2 pálcát horgolnak.Amikor megvan a fejtetö a pereménél (szeles peremröl beszélek)ott 4-6 helyen ahol a ziherejsztu van vadul dupla pálcázzuk minden második sorban tehat 2-3-4 több nem is kell mivel a perem maximum 12 sor lessz.A legyeg az hogy egyenes sorban mint egy vonazo ugy mennek a szaporitások.

Na huzok mielött kiveritek aseggemet puszika mindenkinek és szép napocskát kivánok Maria

http://www.liveinternet.ru/tags/%E2%FF%E7%E0%ED%E0%FF+%F8%EB%FF%EF%E0/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!