Keresés

Részletes keresés

boagfu Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73736

Köszönöm Borcsikám!

 

Hétfőn megyek az Üllői út 18-ba!

 

cuppppppppppppppp..............Ági

Előzmény: borcsimama (73735)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73735
Előzmény: boagfu (73731)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73734

Tűcském, örülök, hogy jelentkeztél!!! Itthon vagy még?

Remélem, hogy jobb egészségnek örvendezel mostanság! Kevesebbet vagyunk itt, mint a másik helyünkön...... de azért ezt sem adjuk fel..... örülök, hogy jelentkeztél... gyere máskor is és ne ilyen sokára!

 

Nagy ölelés: Borcsi

Előzmény: absolute.blondie (73727)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73733

Ágikám, tavaly a Kreativ Boltban vettem az Ülli úton... (VIII.,) majd, az üzlet a másik oldalra költözött, Üllői út 19 ha jól emlékszem.... utána nézek..... de a KIK-ben is lehetett kapni......itt 45,-Ft volt egy éve.... na mindjárt nézem

 

Előzmény: boagfu (73729)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.07 0 0 73732

Szia!

sajnos leírása nincsen, de itt találod meg:

http://www.liveinternet.ru/users/4213251/page91.shtml

 

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, csak ennyit.....

 

 

Előzmény: Harri Potter (73728)
boagfu Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73731

Köszönöm szépen!

Lassan "körbenézek" !

Előzmény: Rebeka 60 (73730)
Rebeka 60 Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73730

Sziasztok!

 

Én  tavaly a KIKK-be vettem szines műanyag tojásokat.Akkor volt több husvéti dolog abban az üzletben.

Előzmény: boagfu (73729)
boagfu Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73729

Szervusztok!

 

Régen jártam erre !

 

Az elmaradt névnaposoknak és a születésnaposoknak UTÓLAG is sok boldogságot és jó egészséget kívánok egy hatalmas virtuális öleléssel!

 

Borcsikám!

 

Lassan egy év eltelt és közeleg a HÚSVÉT!   Szeretném megkérdezni, hol tudok venni műanyag  tojásokat.

El kell kezdeni a horgolásokat!

...ha tudsz  címet , várom!

 

Mindenkinek ölelés

 

cupppppppppppppppp..................Ági

Harri Potter Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73728

Üdv az ügyes kezűeknek. Új vagyok az indexen. Borcsimama nagyon szép az orgonás kép. Leírás is lenne hozzá? Érdeklődésem új tárgya lett a szalaghímzés. A technikáról nagyon kevés infót  találtam, magamtól próbálok ügyeskedni. Háláls lennék ha tudna segíteni valaki a témában. Előre is köszi.

absolute.blondie Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73727

Sziasztok! Horgolotucske vagyok.

Lanyok mivel hogy kaptam egy emilket szeretnek mondani valamit a kalapkeszites ugyeben.(nem mintha en lennek a mestere ebben az ugyben es gondolom felfogom háboritani  azokat akik tudnak kalapot horgolni )

Szoval van egy csomo gonyoru minta a bibi csak az hogy fejteszz fejtessz a kalapod meg nem lesszjo a pereme miatt.

A masik bibi meg az ha a mintat követed es  megha a lejböseget el is talalod(szerencsed van) a fejmagassagot meg nem vagyis az redmeny az hogy vagy lecsuszik a kalap a szemedbe vagy meg e feled tetejen billeg mint  a bili, mert rövid lessz a felmagassaga.

Tehat en azt javaslom annak aki nem mester kalap ugyben hogy kezdje a peremevel a kalapot amikor az megvan akkor kezdje arra rahorgolni a fejtetöt igy meglelelö merete kap.

A masik dolog meg az hogy szegyen szemre fogjon össze a nem mesterszeru kalapkeszitö 4 szálat a fonalbol es azt horgolja be igy tart a pereme es meg az utoso sorba a perem szélébe fuzzön bele egy kerek kalap gumit olyan bugyigumi félet ami rugalmassá teszi  es fenntartja a peremet.

En csináltam egy piros kalapot anno az a legyegyszerubb minta ami magyar ujsagban volt  anno.Ott végig a sor szélesitést ugy csináljak hogy a fejtetönel kezdve megjelölik 4-6 helyen ziherejsztuvel es abba az egy álcába 2 pálcát horgolnak.Amikor megvan a fejtetö a pereménél (szeles peremröl beszélek)ott 4-6 helyen ahol a ziherejsztu van vadul dupla pálcázzuk minden második sorban tehat 2-3-4 több nem is kell mivel a perem maximum 12 sor lessz.A legyeg az hogy egyenes sorban mint egy vonazo ugy mennek a szaporitások.

Na huzok mielött kiveritek aseggemet puszika mindenkinek és szép napocskát kivánok Maria

http://www.liveinternet.ru/tags/%E2%FF%E7%E0%ED%E0%FF+%F8%EB%FF%EF%E0/

szikralány Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73726

Nagyon köszönöm ez csodálatos.

De jó lenne ha már itt tartanánk,hogy virágzik az orgona.Itt nálunk esik az eső vacak egy idő van,de már apró lépésekben közeledünk a tavasz felé.

Mindenkinek egy szép tartalmas napot és egy nagy ölelést.

Előzmény: borcsimama (73724)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73725

borcsimama Creative Commons License 2014.02.06 0 0 73724

Margitka nézzed mit találtam..... szép napot!

 

Helló Lányok, jó reggelt, szép kézimunkás napot kívánok Mindenkinek!

Tegnap jót csavarogtunk Ildivel..... voltunk gyöngyösnél...... Rea-ban..... szép, kellemes délelőttünk volt!

csipkerozsi Creative Commons License 2014.02.04 0 0 73723

Tinácska!

 

Nagyon boldog szülinapot, erőben, egészségben és szeretetben!

 

 

 

 

 

 

szikralány Creative Commons License 2014.02.04 0 0 73722

Drága Tina!

 

Boldog születésnapot nagyon jó egészséget és minden elképzelhető jót puszi Margitka.

 

 

 

 

Nagyi67 Creative Commons License 2014.02.04 0 0 73721

Drága Tina!  Nagyon Boldog Születésnapot kívánok, szeretettel!!!

 

                   

borcsimama Creative Commons License 2014.02.04 0 0 73720

Krisztikém, itt is kívánok Neked nagyon-nagyon boldog születésnapot:

 

szeretettel: Borcsi

 

icuska54 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 73719

Szia! Jó reggelt és szép napot neked is.   Nálunk is csúszik minden, kicsit olvadt és az ónos eső jégpályát csinált minden járható felületen.... ki se merem dugni az orromat. Hamuval már felszórtam a ház előtti járdát, de alig birtam visszajönni  a lakásba.....

Mehetnékem van már nekem is, sokat voltam bent és jó jellen kicsit kimozdulni.

 

Bogarásztam a neten, és az egyik kézimunkakönyvben láttam a variatű reklámját.... ismeri valaki, dolgoztatok már vele? Én még nem láttam ilyet, tényleg lehet vele kötni és horgolni ?

Előzmény: borcsimama (73718)
borcsimama Creative Commons License 2014.02.02 0 0 73718

Sziasztok, szép vasárnap reggelt!

 

Jó hideg van itt nálunk, pedig már kétszer bekapcsolt a fűtés, mégis fáznak az ujjaim, és fel is vagyok öltözve. Most néztem ki az ablakon, hát kész életveszély ma közlekedni, mert tükörsima fényes az út....... olvadt tegnap, éjszaka meg fagyott.... na jobb ha ma ki sem megyek. Igaz tegnap elintéztem mindent amit kellett.... tán a Lidl-be mentem volna, no de ilyen időben...... 

 

Olvastam, hogy a Barkáéknál zokni fonal leértékelés van..... na a jövő héten el kéne menni, mert kevés zoknis fonalam van!!!!! Be Pstre azért vonattal hamar beérek, utána meg közel a hely!

 

Kívánok szép kézimunkás vasárnapot, és jó pihenést Mindenkinek!

Előzmény: Vica113 (73717)
Vica113 Creative Commons License 2014.01.31 0 0 73717

Hopp,ma gondoltam benézek a Óhazába,mert már rég voltam.Nincs már annyi idő,hogy mindenhova eljussak naponta.Nemcsak a másik helyünk,hanem a facén a sok csoport.Ott is csak a fontosabba lépek szinte naponta,a többibe kb.hetente.Én,kis naiv azt hittem mindenre lesz időm,beléptem több zárt csoportba,aztán dehogy.

De végülis a lényeg,hogy tudjunk egymásról,valahol lássuk a szép munkákat.

A nyári talival kapcsolatban kellene több javaslat,ki hol szeretné,aztán majd úgy dönteni.

Bárhol is lesz,a nagy talira elvisz Gyuró(remélem és bízok benne,nem változik a helyzet)

Hajnusom már jól van,de azért jó lesz részletesebben tudni a dolgot,majd 24.-én mennek újra a dokihoz,akkor mondja el,mi lett a szövettan eredménye.

Mindenkinek szép hétvégét,jó kézimunkázást.

jaj,ha látnátok a mellettem lévő ágyat,annyi fonal,meg mindenféle,marok nyuszikat horgolok többek közt,erről a képről vettem az ötletet.

 

 

Vica113 Creative Commons License 2014.01.31 0 0 73716

Sajnos van ilyen,hogy felhívnak még titkos számot is,vagy próbálkoznak a számokkal pl.a szomszédasszonyomnak is titkos és van amikor beletrafálnak és felhívják vagy kit udja,esetleg nem valami ismerősöd adta meg a számodat?

Tőlem is kérdeztek már olyat,hogy ha én nem szervezek bemutatót akkor valaki a faluban,adjam meg a számát,felhívják.

Eléggé bosszantó az ismeretlen felhívás,mert hadarva mondják honnan hívnak vagy nem is mondják.

Előzmény: tmari28 (73715)
tmari28 Creative Commons License 2014.01.31 0 0 73715

 

Sziasztok!

 

Nektek is elmondom!

 

FEL VAGYOK HÁBORODVA!!!!!

Egy fél órája kb. csörgött a telefonom, ismeretlen számot írt ki. Felvettem, egy női hang eldarált egy nevet, valamilyen közvélemény kutatóét, hogy a városban végeznek felmérést, válaszoljak néhány kérdésre. Rákérdeztem, hogy honnét keres? Megismételte, de egy teljesen ismeretlen név volt. Megkérdeztem, honnét tudja a számomat, mivel titkos. Erre hallgatott egy pillanatig, majd azt mondta, hogy valaki, akivel beszélt, megadta a számomat. Mire én, ki volt az? Válasz, azt nem tudja, mert csak telefonszámokat lát. Ekkora hazugságot a világ nem látott. Nem válaszolok a kérdéseire, mondtam neki.
Hát mit képzelnek? Ismeretlen számról felhívnak a titkos számomon, én meg válaszoljak a kérdéseikre?
 

borcsimama Creative Commons License 2014.01.31 0 0 73714

Sziasztok, akkor most ide jöttem először!

 

Sajnálom Margitkám, hogy félre érthető voltam..... ismerjük egymást egy jó ideje! 

Csak van, hogy annyira elmerülök itt a mnták keresésében, hogy teljesen kimegy a fejemből, hogy hoppá, még erre nem jártam, s van, hogy már nem jut időm ide jönni!

 

Az origót sem szerette Mindenki, oda is inkább egyedül jártam, raktam fel mintákat, mert igazán jól lehetett látni, és jó nagyban. 

Elnézést, ha valakit a soraimmal megbántottam, nem ez volt a szándékom!

 

Előzmény: szikralány (73711)
zöldtengerszem Creative Commons License 2014.01.31 0 0 73713

Képzeld pepecske , van ilyen zöld fecske !!! Addig kerestem , míg megtaláltam :-) ..Úgy hívják , hogy Karolinai fecske é Amerikában él , szerintem csodaszép... , és a képed is biztosan ilyen szép lesz , nehéz lehet a fekete alapon dolgozni , de látom megy neked ! :-)..

 

       

 

 

Előzmény: Törölt nick (73707)
zöldtengerszem Creative Commons License 2014.01.31 0 0 73712

Margitkám !

 

Nehogyám megsértődjél Borcsira , tudod , h nem bántó szándékkal mondja , csak filozofál , mert most itt is ír , meg ott is , meg amott is .., azt kihallatszott ... :-D ! Csak gyere , ha akarsz ide , ha akarsz oda , csak gyere ! Sztem mindenki benéz ide is meg oda is , és ha a megszokottat szereted , -mivel nem költöztünk át teljesen- , akkor csak gyere a megszokott kuckónkba :-*)))..

Az tény , hogy meg vagyunk osztva kicsit , mert sokan nagyon odaszoktak , de azért ez is a  mi kuckónk ...

 

Miket készítesz manapság ? Mutizz valamit , jó ? Sajnálom h a fonó nekem nagyon kimaradt idén , így régen találkoztunk , hiányoztok már.. , majd igyekszünk tartani egy pesti kistalit hamarosan ...

 

Igen Levike már oviban , és is sokkal jobban vagyok most már azért , csak a fejfájásom jön elő időnként ... a derekam miatt alacsonyan kéne aludnom ,a vérnyomásom miatt meg magasan , na ezt hogy oldjam meg ??? Így egész éjjel rakosgatom ide-oda a külömböző méretű és alakú párnákat , de  nagyon mozgalmasak így az éjszakáim sajna ... na azért megoldom , csak a héten többször is megint fejfájósan keltem , pedig már úgy kimentem volna kicsit a hóra , de így inkább benn maradtam ...

Előzmény: szikralány (73711)
szikralány Creative Commons License 2014.01.30 0 0 73711

Sziasztok!

 

Értek én a szóból.

Szép kézimunkás napot mindenkinek.

Előzmény: borcsimama (73710)
borcsimama Creative Commons License 2014.01.30 0 0 73710

Sziasztok!

 

Kicsit meg vagyunk így osztva, ide is, meg oda is nincs mindig ideje mindenkinek írni.... kár, hogy nem mindenki szereti a másik helyünket..  mert így egy kicsit jobban kell figyelni... no majd csak lesz valahogy. Én sem járok minden nap, mindkét helyre, vagy ha jövök is, csak olvasok.. azután meg megyek a harmadik helyünkre..... hát ez van.

Majd csak alakul valahogy, de a másik helyünkön legalább lehet mozgó képeket felrakni, és minden sokkal nagyobban látszik! 

 

 

szikralány Creative Commons License 2014.01.28 0 0 73709

Szervusztok Kedveseim!.

Örülök,hogy jóban vagy és a Levike is meggyógyult jöhet az ovi.

A vasalás meg megvár amikor tejes gyógyult leszel addig csak ami fontos.

Mindenki látom nagyon elvan foglalva az idő is olyan hogy csak  kézimunkázni lehet.Persze aki dolgozik annak  menni kell.

Szép napot és egy nagy ölelés mindenkinek.

 

Előzmény: zöldtengerszem (73703)
szikralány Creative Commons License 2014.01.28 0 0 73708

Azért néha néha előjönnek,egy egy sarokba be is fészkelnek.Nem lehet tőlük ilyen könnyen megszabadulni.

Előzmény: terimamy (73702)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.27 0 0 73707

Sajnos a fekete fecske nem mutatna túl jól a fekete kanaván :-)

Előzmény: zöldtengerszem (73704)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!