Keresés

Részletes keresés

borcsimama Creative Commons License 2013.12.11 0 0 73488

Szervusztok, szépséges napot Mindenkinek!

 

Rebeka 60 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73487

Kedves Jutka!

 

Névnapodon szeretettel köszöntelek.

Veramami2 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73486

Boldog névnapot kívánok kedves Jutka!

jucus49 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73485

Kedveseim!

 

Nagyon szépen köszönöm a névnapi jókívánságkat. 

 

Sajnos a napokban nagyon el vagyok havazva, minden napra van valamilyen feladat.

További szép hetet kívánok: Jutka.

szikralány Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73484

Kedves Jutka!

 

Nagyon boldog Névnapot!

Isten éltessen sokáig.

 

 

 

Vica113 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73483

Én is boldog névnapot kívánok.

Előzmény: borcsimama (73479)
Vica113 Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73482

Borcsika,köszi a finom teát mindne reggel.Én bögréből iszom,de ebben az üvegcsészében jobban tetszik.

Előzmény: borcsimama (73480)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73481

Szívesen a gombát.......Évike..... mondjad tudsz már kézimunkázni???? Hogy van a szemed????????

 

 

Remélem, hogy Mindenki jól van, csak a készülődés miatt nem jártok mostanság ide!

Karácsonykor biztosan nagyobb lesz itt is az élet, meg a másik helyünkön is..... 

 

Kívánok Mindenkinek kellemes készülődést a karácsonyra....már hamarosan itt lesz.

borcsimama Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73480

borcsimama Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73479

Jutkám!

 

 Névnapodon Isten éltessen sokáig, nagyon sok boldogságot kívánok, sok-sok szeretettel:

 

 

borcsimama Creative Commons License 2013.12.10 0 0 73478

Hú, tegnap nem hoztam kávét, remélem, hogy azért ittatok, kávét is, teát is.... ma bepótolom!!!

Jaj és még köszönni is elfelejtek..... Sziasztok, szép hetet kívánok, advent harmadik hetében!

 

Közeleg nagyon a szeretet ünnepe

 

csipkerozsi Creative Commons License 2013.12.08 0 0 73477

Köszönöm:))

 

Tesókám, nem unatkozol, amint látom:))

 

Borikám, köszike a gombát:))

 

nagy ölelés mindenkinek

 

szép álmokat

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: zöldtengerszem (73471)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.08 0 0 73476

Szervusztok, szép jó reggelt MindenkinekNincs hó nálunk, és 5 fok van.... tegnap őrületes hideg volt, mert fújt a szél kegyetlenül.... a fákat majdne elhajlította derékszögbe.... de most úgy néz ki, hgy szélcsend van... fél 4-kor keltem, azóta itt bóklászom, igaz befejeztem egy angyalkát, hagyományosat, nem újat csináltam.... a régi mintával csináltam két angyalkát.... Majd ha keményítettem mutizom...Tinának az angyalkáját láttam a facén.... nagyon tetszik....

 

Kívánok kellemes vasárnapot, jó pihenést....

 

és hozom a fincsi kávét....

 

 

 

terimamy Creative Commons License 2013.12.07 0 0 73475

Szép napot !

Köszi a kávét Borcsika !

Tegnap nálunk áram volt, de 9-1/2 1 -ig se TV, se net. 

Ma hajnalban dörgés,  villámlást nem láttam, de a hó esett. Nincs nagyon hideg, de mégfehér minden. Ez karácsonykor kellene. Ez van, remélem akkor is lesz, mert karácsony hó nélkül nem az igazi.

borcsimama Creative Commons License 2013.12.07 0 0 73474

De édes!!! Majd megnő ideki!!!!!!

Előzmény: Tina. (73469)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.07 0 0 73473

Évikém, akkor csodálatos szép napod volt..... puszi és egy nagy ölelés!

 

Előzmény: csipkerozsi (73470)
borcsimama Creative Commons License 2013.12.07 0 0 73472

Szervusztok kedves Kislányok!

 

Erzsikém, nálunk sem volt áram délután fél 1-től du. 4-ig.... de addigra már bejelentettük egy páran, és én végigszaladtam az utcán, hgy merre hol nincs áram. Katiéknálvolt... 4 után lett villanyunk, addigra jó lehült a lakás, már csak 18 fok volt.. De lőn világosság, aminek Dávid örült a legjobban... igaz, addig sem unatkoztak az anyujával, a lányom varrt neki egy újab Angry birds-öt és addig is jól szórakoztak, csak már éppen gyertyát kellett volna gyújtani.... nálam már égett, hangulatos volt, de azért a modern eszközök nagyon hiányoznak. Gondoltam főzök magamnak kávét, nem tudtam, mert nem gázos a főzőm, ugye az ember hamar hozzászokik a kényelemhez....

 

Nálunk tegnap éjszaka óta megállás nélkül szélvihar van, a hőmérséklet nem alacsony 2-3 fok, de a hidegérzet a szél miatt nagyobb....

 

Kenyérsütőm szervízben, hogy mikor lesz, azt nem tudom, pedig egyszerű a hibája, az egyik keverőlapátról leesett a tömítés, és a zárócsavar..... remélem, nem kell majd hónapokat várni.... a férjem nem akart hozzányúlni, mert garanciális, nehogy azt mondják, hogy miattunk van.... de hát még csak 5 hónapja vettük, a másik gépek azért tovább bírták.... vagy egyre kevesebb időre gyártanak ilyen drága gépeket?

 

Na em mérgelődöm, mert árt a szépségemnek, ami amőgy sem már a régi.... hátha még most rá is teszek egy-két lapáttal...(hihih)

 

Most, hgoy van áram, főztem Nektek jó kis teát, meg kávét...fogyasszátok egészséggel, és remélem, hogy hamarosan többen leszünk itt is, és a másik helyünkön is.... szépséges napot MINDENKINEK!!!

 

Erzsikém, Te is egyre jobban le vagy foglalva..... nem tudol menni a disznótorra, de fincsi disznótorost azért megkostolod.... az jó, az az igazi.... a közérti azért más..... nagyon is...

 

Na megyek, kifolyt minden, lehet szervírozni:

 

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.12.06 0 0 73471
Szerbusztok Lányok!

Tesókám elöször is neked kívánok itt is boldog születésnapot, tegnap késő este ugyan a levélkét priviben elküldtem, de ma akartam itt a Fórumon is írni neked , aztán épp Edittel beszéltem telefonon,amikor elment az áram, aztán amikor visszajött, akkor kiderült,hogy elszállt a net , és a vonalas telefonunk vonala is , és nem is jött vissza.3órakor kellett indulnom Levikéért az oviba addig hiába jelentettem be nem történt semmi sem,amikor hazaértem addigra már volt szerencsére..Akkor meg még megfőztem 40 tojást,meg kivasaltam Daninak 2fehér inget,ugyanis holnap lesz szalagavató az iskolájában,ő ugyan csak jövőre fog érettségizni , de a mostani negyedikes ostrályokban kevés a fiú,és a táncokhoz az alsóbb osztályokból kerestek nekik táncpartnert így Dani fog palotást,és keringőt is táncolni ,meg virágot is fog átadni , és mivel a harmadikos szülők rendezik ilyenkor a bulit én is ott leszek egész nap , a mi szmk-nk kapta meg a büfét,szal szendvicsekkel fogjuk ellátni egész nap az ifjúságot :-) ,Na képzeljétek a párom munkahelyén meg disznóvágás buli lesz , szóval abból kimaradok saja ,de disznótorost fog hozni azt mondta :-) ...na elküldöm,mert lemerülök,folyt köv....
Előzmény: csipkerozsi (73470)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.12.06 0 0 73470

Szép estét!

 

Köszönöm a jókívánságokat:)))

 

Borikám nem késtél,  tegnap nem neteztem, mert itt volt az egész család, estére lefáradtam, be sem kapcsoltam a gépet.

 

szeretettel ölelek mindenkit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tina. Creative Commons License 2013.12.06 0 0 73469

Nézzétek ilyen lett a picin a sapi és a pelustartó, egy csöppet még nőhet bele.

Ő Mia.

maruszja54 Creative Commons License 2013.12.06 0 0 73468

Minden kedves születés és névnapost  sok szeretettel köszöntök. Nagyon jó egészséget és sok-sok örömet kívánok.

icuska54 Creative Commons License 2013.12.06 0 0 73467

Boldog Szülinapot kivánok !

borcsimama Creative Commons License 2013.12.06 0 0 73466

borcsimama Creative Commons License 2013.12.06 0 0 73465

 

 

Hohohohóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

 

borcsimama Creative Commons License 2013.12.06 0 0 73464

Drága Csipkerozsikám!

Bocsánat, hogy egy napot késtem a köszöntéssel, de valamiért egy napot tévesztettem..... pedig, tudom, hogy 5-én van a születésnapod, sőt még a Mikulásról is elfelejtkeztem, hogy este szokott hozzánk 5-én jönni.... hát teljes káosz volt tegnap..... és a naptár itt áll előttem!!!

 

Évikém Isten éltessen sokáig, nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok, és kívánom, hogy jövőre sikerüljön összehozni Veled is a nyári találkozót!

Kívánom, hogy a szemed minél hamarabb visszanyerje az egészségét, és minden nap itt tudjál lenni velünk!

 

Boldog születésnapotkívánok, szívből jövő szeretettel: Borcsi

 

terimamy Creative Commons License 2013.12.05 0 0 73463

Éva !

Szeretettel köszöntelek születésnapodon.

                                

Veramami2 Creative Commons License 2013.12.05 0 0 73462

Csipkerózsi!

Nem hagyom magam, egyszer elszállt..

 

Nagyon boldog szülinapot kívánok sok szeretettel!

 

Rebeka 60 Creative Commons License 2013.12.05 0 0 73461

Évike! Boldog Születésnapot kivánok neked.

Nagyi67 Creative Commons License 2013.12.05 0 0 73460

Csipkerózsa Évike! Nagyon Boldog Születésnapot  és jó egészséget kívánok!

 

                   

szikralány Creative Commons License 2013.12.05 0 0 73459

Drága Évike!(Csipkerózsi)

 

 

Boldog Születésnapot!

Isten éltessen dokáig nagyon jó egészségben puszi Margitka

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!