Keresés

Részletes keresés

borcsimama Creative Commons License 2013.10.29 0 0 73194

borcsimama Creative Commons License 2013.10.29 0 0 73193

Pipőkém ilyet szeretnék, de még nem ötlöttem ki, hogy hogyan lehetne megoldani???? van két elkezdett mintadarab, no azon próbálkozom majd..... ilyet szeretne egyébként Brigi is, mert amit elhagyott az ilyen volt. Itt köszönöm Neked még egyszer meg ezt a mintát, nagyon könnyű volt megfűzni, és nagyon mutatós.... keresgélnem kéne még egy ilyen egyszerűt, ne hogy mán sorozatban egyformák legyenek..... mert ugye a gyöngy az megvan hozzá....

 

Nem tudom, hogy voltál-e az Andevinél, mielőtt elmentél......????

Az árak itt a legjobbak aminőségi gyöngyöknél is, legalább is az én meglátásom szerint.

 

 

Előzmény: Hamu-pip (73181)
borcsimama Creative Commons License 2013.10.29 0 0 73192

Szervusztok, vidám hajnalt!

 

Majd csak megszokom, hogy később kell kelni.... kellene.... de az este már nem bírtam nyitva tartani a szemem, a férjem még a konyhában zörgött egy jó ideig.... ezt-azt... és nem is hallottam, úgy aludtam, mint akit fejbevertek, fél 10-kor viszont felébredtem a párom akkor tért nyugovóra...... még ment a tv.... de kinek, és hogy háttérzajnak megy, időnként olyan dolgokat álmodok, hogy mikor felébredek csodálkozom, hogy ilyen baromságot, honnan a fenéből.... hát szerintem a tv-- eljut az agyamig... és variálom álomnak tovább.

 

Évikém, csuda ari ez az angyalka is.. 

Örülök, hogy jobban vagy, és tudsz gyakrabban jönni, viszont többen most a másik helyen vannak, oda tettek fel csoda dolgokat, Valika, Mamici, Tina..... érdemes ellátogatni oda is....

 

A linkjét elküldtem Neked is és Hamupipi Neked is.....

 

Erzsikém, nekem csak az üveg van, volt, csak felöltöztettem Margótól kapott ruhába....

De jó képet tettél fel a nagybácsiról meg az unokaöcsikéről...... szuper........

 

Szünet van most az egyetemen, a gimiben, sőt az oviban is, így hát az összes gyerek itthon van.... Brigi készül a vizsgákra.... de azért közben táncolni is jár.

 

Elfelejtettem még lefényképezni a nyíló ibolyákat, de majd ma fogom..... rengeteg van a kertben... de csak a kék ibolya nyílik, a fehér az csak tavasszal. Már annyi levél lehullott, zsákokban állnak, mert 24. óta várjuk hogy elvigyék,.... de még nem jöttek érte, ez lenne a második adag amit elvisznek, 3 napot írnak, hogy majd jönnek, de egyik napon sem jöttek... marad az égetés, ha a hét végéig nem mönnek.

 

Gyorsan elküldöm,, nehogy magától elrepüljön...... még most megyek kávét főzni, meg kenyeret dagasztatni......

 

Előzmény: csipkerozsi (73191)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73191

Jó éjt, szép álmokat, angyalkákkal.

 

 

 

 

csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73190

Kóricálok, persze, ha egyszer lehet.

nagy ölelés Neked:))

 

 

Borikám engem is zavar, hogy játszunk az idővel, egy óra előre, aztán meg vissza, nem szeretem dolog ez.

Előzmény: Hamu-pip (73180)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73189

Szép estét lányok!

 

Köszönöm Tesókám, Ti is hiányoztatok nekem.

Ja, a mókuskerék, azt már el sem mertem mondani a nagyfiúnak, hogy sütit neveztem el róla, elég volt Petikém dorgálása, nem hiányzik még egy.

Tesókám a Te angyalkád a legszebb, természetesen:)))

  És igen, mindenki hozzon angyalkát:))

 

Ágikám gyógyulást a kutyusodnak!

Előzmény: zöldtengerszem (73186)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73188

Tina !

Szép lett a stólád !!! Ügyi vagy !

Előzmény: Tina. (73159)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73187

Pina Colada-t kaptál cumisüvegbeeen ? Editem láttad ezt ??? :-DDDDD

 

Ugyanis van egy közös Braziliai magyar barátnőnk , 82 éves , és amikor idehaza volt, ilyet hozott nekünk , de az nem cumisüvegben vóóót :-)))... Ááá ,most jut eszembe az Caipirinha vót ... :-DDD...

 

 

 

 

 

 

Előzmény: borcsimama (73161)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73186

Tesókám !

 

A mókuskereket is emlegettük :-)))..., mindenkinek hiányoztál már ! ...

Előzmény: csipkerozsi (73163)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73185

Borcsikám ! 

 

Az angyalka tényleg csudaszép , Jolimamának a kézimunka terén valóban nagy tehetsége van ezt eddig sem vonta kétségbe senki sem , megérdemelte a fönyereményt , mert nem kis munka egy ilyen angyalka elkészítése .

Köszi h megmutattad :-)..., a te tászlid is jól néz ki , csak kitaláltad h hogy is van , mi ??? :-)))

 

Tesókám , örülök , h néha már látunk már itt közöttünk , a te angyalkád is meseszép ,a párja itt csücsül a  polcomon :-)))...

 

Még nem is meséltem nektek , hogy Edit csütörtökön mit hozott nekem . Egy csodaszép csokor ibolyát , amit náluk szedett a saját két kis kacsójával , és kis csokrot készített belőle . Le is fotóztam , de még nem tettem föl ..., majd mutatom ...Szép napunk volt tényleg a lányokkal együtt , ugyan nem kézimunkáztunk , viszont jókat beszélgettünk ,az idő hamar elszaladt ...

Köszi Borcsika a képeket is , lementegettem ...Aztán Edittel szombaton is együtt voltunk , na az is egy érdekes nap volt :-))), jó volt !

 

Ildim , jó hogy téged is látunk itt időnként , mostanában még sűrübben is jöttél tán , mint én , de szombaton is programom volt ( tudod ) , vasárnap meg ültem a fotelomban és ejtőztem , lazítottam . ..

 

Ágika én is angyalkákat horgicálok :-) , kértek tőlem karácsonyra 8-10 angyalkát , nem volt hozzá habszivacs fejecském , de Borcsika talált nekem az Árkádban , most azokat készítgetem, szerencsére a keményítést már az új tulajdosonsa végzi el , abban én nem vagyok túl jó ...

 

Szép álmokat nektek , én olyan jókat alszom mostanság , remélem ti is :-)))...

 

És igaz angyalokból sosem elég , csak hozzatok bátran , én is hozok , a kis angyalkám a bácsikájával :-))).. :

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: borcsimama (73173)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73184

Terimamy!

Frenki inzulint kap reggel evés után és este evés után,de délben és éjfélkor még eszik!

Csak ezt a hasmenést,hányást nem értjük nála!2 havonta jelentkezik!!Nem tudnak rájönni mi ez!!!Egy kicsit idegtépő,hogy szegény kutyus ennyi mindenen keresztül megy!

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73183

Szép estét kedves ,aranyos kislányok:)

 

Horgolok:)Angyalkát!!Mostmár megint nagy erőkkel nekifekszek:):)

Ittam egy kávét ,tuti a fentlét:):)Éjfélkor etetnem kell a kutyust!

Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73182

Az lesz az igazi szívás, ha valaki ezt megszívja esti altatónak - másnap garantált a pokoli fejfájás. :DDDD

Előzmény: borcsimama (73161)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73181

Sziasztok Kislányok! :))

 

Borcsika, láttam azt a gyöngyös befejezést - amiben egy "T" alaku gyöngy megy bele egy gyöngykörbe. Szerintem az sokkal jobban illene hozzá, mint mondjuk egy fémes zárás.

Szóval ezt a T-nek a kalapját az uradtól elvett keményebb drótot füzném körbe gyönggyel igy elég merev lesz és nem fog "csak úgy" kijönni a gyöngyhurokból. Lehet nem érthetö, ahogy írtam, de csak egy ötlet.

Előzmény: borcsimama (73173)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73180

Nocsak, nocsak egy eltévedt bárány!!! Most már gyakrabban kóricálhatnál erre felé.... :DD

Előzmény: csipkerozsi (73154)
borcsimama Creative Commons License 2013.10.28 0 0 73179

Szervusztok, szépö jó reggelt itt is Mindenkinek.....

 

Csak eljutottam idáig..... böngészgettem idáig...keresgéltem.... 

elkészültem a tászlival, mármeg is próbáltam Briginek, pont jó a méret... most már a kapcsolását kell megoldani valahogy, remélem,csak-csak sikerül megtalálnunk a megoldást.

 

Évike köszi a szépséges saját készítésű angyalkádat...... két angyalka is őrizte az álmunk, de ez az átállás, ez most okoz egy kis bonyodalmat, mert ugye a megszokott időben, mikor ébredni szoktam,most 1 órával korábban van, tehát nem4-kor, hanem 3-kor.....azért majd csak visszazökkenek ebbe az idő zónába.......

 

most még csak 7 óra.... de már kitakarítottam, elmosogattam azt a pár edényt, ami pohár maradt estéről....már felmostam, de csendben csináltam mert az úr aludt... meg összeszedtem a gyöngyöseim, és előkészítettem a következőt, amit fogok csinálni.....

 

kívánok Mindenkinek szép tartalmas napot! és még decemberig ilyen jó időt:

 

Egészségetekre

csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.27 0 0 73178

Igaz Borikám, minél több az angyal, annál jobb:)

Gyönyörű a Jolimama frivol angyalkája és  a Te gyöngyfűzésed is.

 

Akkor most egy gyöngyfűzéses aprósággal kívánok jó éjt mindenkinek:

 

 

Előzmény: borcsimama (73173)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.27 0 0 73177

Szép estét lányok!

 

Igenis, értettem, de minden este nem tudok jönni, remélem, akkor se marad éhen a róka:D Igazán jól esik, hogy Ti is szeretitek az angyakákat:))

Előzmény: J.D.Edit (73176)
J.D.Edit Creative Commons License 2013.10.27 0 0 73176

Dehogy zavartál össze.Régen te hoztad az angyalokat,én csak addig míg te nem voltál.Most pedig már vagy-csak erről szól a történet. :) Azt a rókát etetni is kell nem csak megszelidíteni,hékás! :D

Előzmény: csipkerozsi (73172)
borcsimama Creative Commons License 2013.10.27 0 0 73175

hozom a fincsi kávét......

 

borcsimama Creative Commons License 2013.10.27 0 0 73174

Bocsánat javítok az angyalkát JOLIMAMA készítette..... nyert vele egy frivolitás versenyen.... kicsit elnéztem, mikor felraktam a képet.... 

borcsimama Creative Commons License 2013.10.27 0 0 73173

Szép jó reggelt itt is Mindenkinek:

 

Évike, Editem, jöhetnek az angyalok MINDEN MENNYISÉGBEN..... legalább átsegítenek bennünket a nehézségeken.

Évi a gyöngy angyalkád itt lóg a számítógépem felett!!!!!!!!!!! Vigyáz rám!!!!

 

ezt a karásonyi angyalkát: Árvai-Bencze Katalin készítette nekem nagyon tetszik.... csodás:

 

Igaz, ez nem angyalka, de megmutatom, mennyit haladtam tegnap a tászlimmal. Igaz, hogy van benne hiba, és még nem tökéletes a cérna meghúzása.... de én csináltam, csinálom..... és remélem, hgy nagyon jól fog állni az unokámnak, pláne, mikor a szép kis táncos ruhájában táncol!

Előzmény: csipkerozsi (73172)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73172

Ejnye, no... angyalból sosincs elég, amint tudjuk, és szó sincs szerepekről, meg amúgyis nagyon bírom, mikor angyalkát tesztek fel:)

Na, ez így konkrét, vagy összezavartalak? :))

 

Puszi, jó éjt.

 

 

 

 

Előzmény: J.D.Edit (73171)
J.D.Edit Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73171

Szia!

 

Hozzad csak nyugodtan,visszaadom a szerepedet!:D:D:D Már úgyis fogyóban volt a készlet! :)

Előzmény: csipkerozsi (73163)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73170

Igyekszem, Ágikám, köszönöm:)

Előzmény: Ágika70 (73166)
terimamy Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73169

Szia  Ágika !

Gyógyszert kap a kutyusod, vagy szurit? Egy ismerősünk kutyája már két éve cukros, ő reggel, este  különböző  adag inzulint kap. Vidám  kutyus, aki nem tudja, hogy mi a baja, észre sem veszi.

Jobbulást és vigyázz rá, a szeretet sok mindenen átsegíti.!

Előzmény: Ágika70 (73168)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73168

Leviszem a kutyusomat:)Nagyon sajnálom szegényt!!!Ez a cukor ,ez csak rosszabb lesz!!!!

Jövök majd még jó??:)

Puszi

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73167

Kislányok!Horgolgatjátok már a karácsonyi angyalokat??Persze biztosan!!!

Nagyon szép munkákat láttam ám a Face-n:)Szorgalmasak vagytok nagyon:)Én is csináltam angyalkát,harangot,hópihét!Nem vittem még be,pedig úgy volt ,hogy csütörtökön viszem ,de Frenki kórházban volt!Tegnap hoztuk haza,a kanül még a lábában van:(

Ágika70 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73166

Csipkerózsika!!Nagyon köszönöm a köszöntést!Remélem már jobban vagy!!!gyógyulj meg hamar:):)

Előzmény: csipkerozsi (73154)
Ágika70 Creative Commons License 2013.10.26 0 0 73165

Jó reggelt kedves,aranyos kislányok:)

 

Voltam fent a másik fórumon!Először láttam,mit írok,aztán nem!

Még meg kell szoknom,de addig is ide hozom a kávét,mert oda nem tudom felrakni:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!