Keresés

Részletes keresés

Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.20 0 0 73089

Ez az Marika. Csak itt kerek, mint egy paradicsom és mondom, ez a legjobb fogyasztása - legalábbis nekem. A héja ehetlenül kemény (minden formájában), viszont fagyasztás és felengedés után kiforditható és kicsócsálható a belseje.

Előzmény: tmari28 (73074)
Tina. Creative Commons License 2013.10.20 0 0 73088

Kár! pedig egy kicsit láthattuk volna egymást! Puszi

 

Előzmény: csipkerozsi (73083)
Tina. Creative Commons License 2013.10.20 0 0 73087

Hali! Én jövök pont szabin leszek!!!!Hurrá!

Előzmény: borcsimama (73086)
borcsimama Creative Commons License 2013.10.20 0 0 73086

LÁNYOK AKI TUD JÖNNI, CSÜTÖRTÖKÖN A SZOKOTT HELYEN 10 ÓRAKOR TALIZUNK!

Október 24-én

borcsimama Creative Commons License 2013.10.20 0 0 73085

Sziasztok, valóban ez a neve, ejtsd kaki datolyaszílva..... és már lehetett egy párszor kapni a Pennyben, és nálunk már volt a zöldségesben is, mindig úgy veszek egy pár darabot, ha van, hogy még nem elég érett, mert ha megérik itthon, akkor is nagyon finom, ha meg érett, akkor azonnal ehető.... nekem sárga dinnyére emlékeztető íze van...... köszönöm Pipőkém, nagyon-nagyon szeretem….. és bírta is a gyomrom, nem égett tőle….. köszi

 

 

Évikém, örülök, hogy jöttél kicsit, annak viszont nem, hogy még mindig nem vagy teljesen gyógyult. Remélem, hogy fogsz hamarosan, és bővebben írni! Jobbulást kívánok!

 

Terikém, igen, találok mindig valamit, hogy ne unatkozzak!!! Még időm nem volt hozzáfognom, mert hogy nincs gépünk, állandó jövés menés..... no meg 3 napja vagy én megyek, vagy a lányomék mennek, s a kicsi marad, úgyhogy szabadidőm nyista, most meg nem is 4-kor, hanem fél 7-kor ébredtem.

 

Majd még jövök vissza.... folyik a kávécskám

csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73084

Editem, ez bonyolult, mert nem vagyok rosszul, de jól se.

Szóval relatív...

Előzmény: J.D.Edit (73078)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73083

Nem lakom messze Tusnádtól, úgy kb. 40 perc vonattal.

Tehát találkozhattunk volna, ha nem pont most kellett volna elmennünk...

Előzmény: Tina. (73080)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73082

Köszönöm, Mamici, igyekszem:))

Előzmény: mamici 2 (73081)
mamici 2 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73081

Évi!

 

Mielőbbi gyógyulást,és gyere minnél előbb!

 

 

Kislányok!

 

Nemtudtam felrakni a képet a mások topikra,nem engedi,na majd kialakul.

Fenn van a blogomba.http://danvimama.blogspot.hu/

 

Megyek vacsizni aztán jön az X faktor:)

Előzmény: csipkerozsi (73077)
Tina. Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73080

Szia Csipkerózsika!!

Hát még én hogy sajnálom. Te messze laksz Tusnádfűrdőtől???

Pontosanmerre is laksz. (bocsánat a tudatlanságomért)

Előzmény: csipkerozsi (73077)
J.D.Edit Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73079

J.D.Edit Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73078

Szia! És már jól vagy? :)

Előzmény: csipkerozsi (73077)
csipkerozsi Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73077

Szép estét lányok!

 

Hűha, mennyi változás, mióta nem voltam itt... meg egyáltalán itthon sem, ma jöttünk haza, újra kórház, vizsgálat, egyebek, fárasztó és sűrű napok voltak.

  Sanálom, Tina, hogy nem találkozhattunk, majd mesélek, nagyon összegyűlt mostanában minden... remélem, most már nyugi lesz, lefáradtam rendesen.

 

Tesókám nagy ölelés:)))

Borikám nagy ölelés:)))

Legszívesebben mindenkit felsorolnék... szóval mindenkinek nagy ölelés, sok szeretettel:)))

tmari28 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73076

Pipőke, megkaptad a levlem?

Előzmény: Hamu-pip (73071)
tmari28 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73075

Nagyon szépek. A hibiszkusz az egyik nagy kedvencem. Az enyémek is most virágoznak, csak sajnos, nagyon hamar lehull a viráguk. 

Előzmény: Hamu-pip (73071)
tmari28 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73074

Pipőke, szerinted?

Előzmény: Hamu-pip (73065)
tmari28 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73073

Nem vagyok szakértő és vitát sem akarok kezdeményezni, de az Afarsemon beírása után ezt hozta ki a kereső. 

 

 

Afarsemon - Datolyaszilva 

http://photos1.blogger.com/img/54/1090/400/afarsemon%20Persimmons%207858687_f7ca9e

 

                   

 

Nagyi67 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73072

Köszönjük!  Nagyon szép!

Előzmény: Hamu-pip (73071)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73071

Hozok egy kis napsugarat Mindenkinek. Ezt látom az ablakból.

 

 

Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73070

Relativ, kinek mi a rossz. Ez pl. savanyú, mint a nagyanyám uborkája. :DDD

Akkor már inkább ez, mert ez az, aminek látszik. :)))

Természetesen nem lett a Hapcira, ki éppen egy házilúdon lovagol - gondoltam.

Az a házinéni gyüjteményének - számomra kétes értékü - egy becses darabja. :DDD

Viszont a kiskút, kerekes kút mellette az igazi.

Előzmény: majdénmegmondomatutit (73069)
majdénmegmondomatutit Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73069

Csak az nem narancs,hanem khaki ;-)

Egyél kakit! Nem szar! De komolyan...

Nem rossz! De tényleg! Természetesen ez a kaki, amiről szó van, ez egy gyümölcs, mégpedig a Diospyros kaki. Összefuthatunk vele szinte minden nagyobb multi gyümölcsöspolcán. Kb. úgy néz, mint a paradicsom. Ez amúgy egy kétszikű fa termése, amely szubtrópusi éghajlatú[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Előzmény: Hamu-pip (73065)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73068

Akkor nem az a bibi, amit én gondoltam.

Előzmény: tmari28 (73067)
tmari28 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73067

Sziasztok!

Én nem vagyok fönn a facén, mégis úgy működik az enyém is.

Valamit nagyon elrontottak és most képtelenek megjavítani. Ez már hónapokkal ezelőtt történt és egyre rosszabb. 

Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73066

A facen mindegy milyen néven futsz, ha ugyanazt a mélcimet használod mint itt, akkor a "kukik" azonositanak .

Szóval ha ott be vagy jelentkezve ezzel a mélcimmel, és ide beirod a webhelycimet, akkor itt rögtön bejelentkezettnek tekint.

Ez nem új, már régóta igy van.

Előzmény: zöldtengerszem (73050)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73065

Sziasztok Kislányok!

Nézd Borcsika, milyen citromot küldök neked?

 

De ez nem citrom, hanem narancs, igy ahogy van kell megenni héjastul mindenestül. Ha még érik sárga lesz, de már igy is ehetö.

 

Felette az a narancssárga afarszamon, az pedig olyan mint a sárgabarack izre csak nagyon kemény és ehetetlen héja van.

Én lefagyasztom és felolvadás után nagyon jóizü.

Lent pedig egy normál méretü zöldalma, csak a méretek viszonyitása miatt.

Előzmény: borcsimama (73060)
terimamy Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73064

Jó reggelt, ill. szép napot !

Szombat van, pihenő nap és már itt sürögtök-forogtok . Ma én is fél órával korábban keltem, mert a lányom is korábban ment. 

Borcsika!

Megint feladtad magadnak a leckét?

Tina kertészkedik, Vica sem unatkozik. A fiam később jön, leszedi az almát /végre lesz ideje/. Holnap mennek a tanyára, a vill.szerelő akkor ér rá.

Enyém marad az itthoni munka. Már kiválogattam a megtört diót, a barnák lesznek télen a madaraké..A birs végre elfogyott a pincéből, több nincs !!!!!

A horgolásom sem halad, a közelben nincs kis golyó az angyalfejeknek, mert hátha unatkozom és akkor mégis csak csinálok ajándékba. Majd az unokám hoz Pestről, megigérte.

Megyek folytatom a reggeli szokásost, azt hiszem gomboc lesz ebédre, milyen, még nem tudom. Később majd jövök nézelődni.

Takaró a tacsinak és kis szönyeg nekem, maradékból :

 

 

 

Tina. Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73063

Szép reggelt!

 

Ma megyek telkezni, diót szedegetek meg egy kicsit kapirgálok.

 

Délután horgilászni szeretnék, lassan elkészűl a stóla, asztán angyalkák harangok vannak tervbevéve.

 

Ágika jól halad az angyalokkal, szépek és mutatósak.

 

Visszaolvasni még mindeg nem olvastam csak átfutottam a sorok között.

 

borcsimama Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73062

Szia Erzsikém, ha kilépsz, van a belépésnél egy pipa, hogy maradjak belépve, ha ott nincs pipa, akkor kilépsz....  de akkor is ott marad a nick, és a jelszó.... csak éppen újra a belépésre kell klikkelni..... de ezt csak a Te gépeden, ill. a Te felhasználói fiókodon van... szerintem csak olyan valaki tud belépni, aki a te oldaladat használja.... gondolom én....

 

én hagyni szoktam és egy darabig, míg itt bóklászom, be vagyok lépve, de ha újból jövök, akkor újból ugyan benn van előre írva minden, de be kell lépnem.... eddig nem volt..... hát a fene tudja mi ez.

 

Tinácskám, megyek,mindjárt nézem a képeket.

Szomorú dolgok ezek a gyerekeknek!!!

 

Vicusom, hát van munkád Neke bőven.

 

 

Uncsim készülődik a gólyabálra, tegnap voltak megrendelni kölcsönzőben a ruhát. Gon- doltam kéne fűzni neki egy hófehér tászlit a fehér ruhájához, csináltak képet róla, hogy megmutassák nekem is..... mit ne mondjak könnybe lábadt a szemem, hogy milyen gyönyürű a lány, meg a ruha is..... de azt mondta, hogy nem lesz a nyakában semmi.... van strasszos láncom is..... az is gyönyürű, alkalmi..... de az sem kell, de gondoltam, ha fűznék egy fehér tászlit, talán mégis felvenné..... nem tudom miért zsenánt, de hát azt mondta nem, nagyon következetes, de én is az vagyok makacs és szeretnék csinálni..... menni kéne tanulnom, aki tud ilyet csinálni.

Próbálkoztam egyedül, nemnagyon értem..... a horgolás megy, de azt is Tinának köszönhetem...... muszáj látnom, hogyan kell..... nov. 16-ig kéne elkészülnöm vele!

 

Jaj fő a fejem..... én nagyon akarom...... ha nem is veszi fel, akkor még egy színeset is csinálnék neki, de az dec.31-re a szülinapjára, mert azt kért, mert amit tőlem kapott, amit erdélyiektől vettem... azt elveszítette, és mikor elkezdtem gyöngyözni, rögtön azt kérdezte, tudnék-e olyat csinálni.?

 

Remélem, azért sikerül valamit kiokoskodnom.....

borcsimama Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73061

Várunk!!!!!!!!! Terike Téged is, meg még aki regizett!

Előzmény: terimamy (73058)
borcsimama Creative Commons License 2013.10.19 0 0 73060

Sztervusztok!

 

Szép jó reggelt vagy tán hajnalt Mindenkinek!

 

Kukorékolok már hajnali negyed 4 óra óta..... most kezdek kicsit álmos lenni, pedig lenne dolgolgom sok.... páromnak van kaja, nekem nincs... valami párolt dolgot kéne csinálni, mert borsós nokedli volt 2 nap, talán a borsó héjától éghet a torkom meg a szám éccaka, ezért aludtam roszul, és igen kellemetlen mostanság, pedig mióta a feketemagolajat eszem, meg szedtem a papayát, jobb volt, nem tudom, mi okozhatta, hogy most intenzívebb. Már ha csak kicsit csinálja már megszoktam.... de mikor erre ébredek, hogy nagyon, az kaki....pedig szeretnék ezektől a protonpumpálóktól megszabadulni, mert az sem egészséges..... gyógytea, nem nagyon használ..... igaz nem vagyok kitartó, hogy az orbánc füvet, meg a fehérakácvirág teát igyam... pedig lehet ez kéne, de hol iszom, hol nem.... 

 

Most ittam a citromomat, az viszont nagyon jó így langyosan először kevéssel kezdtem... de már majdnem egy negyed levet töltök másfél dl vízbe.... itt olvastam a neten, meg valaki ajánlotta egy kedves ismerős..

 

Na egy kicsit bóklászom, utána megyek lefeküdni egy kicsinykét.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!