Keresés

Részletes keresés

fejesjoco Creative Commons License 2012.10.29 0 0 965

teszt

KingInk Creative Commons License 2011.05.02 0 0 963

 

Attila, nem én vagyok a D39-es. Amúgy is felnyomták. azóta a bicajokkal lakunk.

D39-es Creative Commons License 2011.04.19 0 0 962

Mentem a nélkül is, hogy küldtél volna. (Ha nem tünt volna még fel.)

Mindenesetre Én szóltam! Bye.

 

Előzmény: KingInk (961)
KingInk Creative Commons License 2011.04.18 0 0 961

 

na mostmár menj innen el.

 

Előzmény: D39-es (960)
D39-es Creative Commons License 2011.04.14 0 0 960

Emlékeztető:

 

Ha új képviseletetek lesz, akkot elvész az addig odaírt hozzászólás.

 

A freeforum zárt, és nem vész el, akárki is éppen az aktuális kk-tok.

 

A döntés és a következmény is  a tiétek!

 

Szia.

Előzmény: butger (959)
butger Creative Commons License 2011.04.14 0 0 959

Köszönjük, de már a közös képviselet honlapján működik a zárt fórumozás, csak valakik még nem akarják használni...

Előzmény: D39-es (958)
D39-es Creative Commons License 2011.04.12 0 0 958

http://www.freeforum.hu/

 

Itt létre tudtok hozni egy zárt forumot.

És mindig visszaolvasható lesz, akárki is lesz az aktuális képviseletetek!

Szia.

Előzmény: butger (957)
butger Creative Commons License 2011.04.12 0 0 957

Madj meglátjuk. Egyenlőre nem tervezzük a közös képviselet leváltását, mert meg vagyunk velük elégedve. Majd olyat keresünk, akiknél szintén tudunk biztonságos keretek között fórumozni. Mivel sokkal biztonságosabb lenne, mint így nyilvánosan.

Előzmény: D39-es (956)
D39-es Creative Commons License 2011.04.11 0 0 956

Csak egy ártatlan kérdés. Mi van akkor, ha közös képviseletet váltotok?  Mi lesz a fórummal?

 

Előzmény: butger (922)
esassart Creative Commons License 2011.04.10 0 0 955

Szerintem az az indok, hogy a ház mozgása miatt van a nyílászárókkal baj, az kamu szöveg. Nekem panelban cserélték az ablakokat, és az erkély ajtót ennél sokkal nagyobbra, de ott pöcc nélkül záródtak. Semmi garanciális probléma nem volt, éa a mai napig szépen csukódnak.

Felhívtam a gyártót, de ők azt mondták, hogy a szerelés miatt nem ők az illetékesek. Ajánlottak egy céget akik vállalják a javítást, jó pénzért. Szépen lejár a garancia, és végül derül ki, hogy vacak az egész, lehet cserélni, vagy kínlódni. Jellemző a magyar építő iparra az új házak garanciája. Még jó, hogy a Swietelsky nem tünt el. Kíváncsi vagyok, hogy a Modiant, hogy boldogul velük. A bejárati kaput eszi a rozsda. Kb 2 éves! Néztétek az erkélykorlátokat? Helyes rozsdafoltok jöttek ki rajta.

Kedves új vásárlók!

Keményen kérjenek számon mindent, mert ha kifizették a lakást beállhatnak velünk egy sorba.

 

 

Hanna3 Creative Commons License 2011.03.30 0 0 954

Sziasztok,

 

Nálam az erkélyajtóval vannak gondok. El van deformálódva, gondolom a fal mozgásai miatt. Becsukáskor egy pontnál elakad, és ezért úgy kell becsapni. Sajnos nem is zár tökéletesen.

De igazán az a bosszantó, hogy nehezen foglalkoznak a bejelentésemmel. Már februárban elfaxoltam nekik 2x, de még senki meg sem nézte, pedig most már 2 naponta hívogatom őket. Egyébként a törvény szerint 15 napon belül kellene reagálniuk.

snowdrop77 Creative Commons License 2011.03.29 0 0 953

nálunk megsüllyedt a bejárati ajtó, és súrolja a járólapot.   már kétszer javították, de most ismét várok a javításra.  IMMÁRON FÉL ÉVE!!!!     csak a mi ajtónk ilyen szar, vagy másnak is volt ezzel problémája?

Előzmény: Spárgatökmag (952)
Spárgatökmag Creative Commons License 2011.03.29 0 0 952

Nálunk nagyon brutál repedések vannak azon részen, ahol nincs szomszéd lakás. Tavaly tavasszal javították, de télen ugyanott megrepedt.

 

Ez még hagyján, ami engem rettenetesen zavar, az a kritikán aluli hangszigetelés.

Előzmény: esassart (949)
esassart Creative Commons License 2011.03.28 0 0 951

Köszi a választ.

 

Előzmény: KingInk (950)
KingInk Creative Commons License 2011.03.28 0 0 950

 

nálunk eddig kb 2 év alatt elromlott az erkélyajtó (kb 2 hónap alatt, ezt javították), a szobaajtó (ezt nem), a wc tartály (igen), festék a falon (kifestettük mi inkább m ronda volt nagyon).

 

mostanában néha vinnyog a konyhai csap. azt nem tudom mi.

esassart Creative Commons License 2011.03.27 0 0 949

Repedések jelentek meg a falon. Másnál is előfordul? Garanciában javították már valakinél?

turborago Creative Commons License 2011.03.17 0 0 948

köszi! ezek szerint áprilisban kellene kezdődnie a felújításnak, ez jó

Előzmény: Ipari-antidepresszió (947)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.03.17 0 0 947
Előzmény: turborago (946)
turborago Creative Commons License 2011.03.16 0 0 946

Nem tudom, van-e még itt valaki... nem tudok a másik fórumra írni.

Van valami infó, hogy milyen építkezések várhatók mostanában a környéken? Jó lenne, ha elkezdenék felújítani a Thaly-BB. sarkán lévő házat, az a pince és a környéke egyre borzalmasabb.

havefun Creative Commons License 2011.02.28 0 0 945

Kérvényeztem az összes hozzászólás törlését.

Előzmény: butger (944)
butger Creative Commons License 2011.02.25 0 0 944

Azt nem lehetne kérni, hogy minden hozzászólást töröljenek és ne írjanak ki semmit? A közös képviselővel már beszéltem, ő majd kiküld egy emailt a tulajdonosoknak, arról hogy "hová költözött" a fórum!?

Előzmény: havefun (943)
havefun Creative Commons License 2011.02.25 0 0 943

Sziaszok!

 

Írtam a moderátoroknak:

 

-------------------------

Sziasztok!

 

Hogy lehet törölni a Balázsházak fórumot?

 

Az is egy jó megoláds lehet, ha több hozzászólást nem lehetne a témában írni, viszont az eddigi infok továbbra is elérhetők lennének.

 

Sajnos több privát információ is kikerült a fórumon keresztül, ezért átköltöznénk egy jelszóval védett fórumra.

 

Ha lehetséges egy utolsó hozzászólásban a következőt tegyétek ki, köszi a segítséget:

 

 

A fórum "átköltözött" a jelszóval védett, és biztonságos - közös képviseletet ellátó - modiant honlapjára:

http://www.modiant.hu/Php/forumtemabejegyzesek.php?id=6&page=1&first=first

 

Kérünk mindenkit ezentúl oda írja véleményét, észrevételeit.

 

Köszönjük

-------------------------

 

Ezt a választ kaptam (több próbálkozás után):

 

Azért nézz mélyen magadba: te sem gondolog komolyan, hogy majd egy külső fórumot reklámozunk, meg azt sem, hogy elvesszük a felhasználók lehetőségét, hogy minket használjanak...

-------------------------

 

Lényeg:

Bizonyos szempontból érthető az álláspontjuk. Ebből az következik, hogy nekünk kell megoldani a fórum "laállítását".

Első körben gyűjtsük össze a különböző szempontok alapján aggályos hozzászólásokat, amjd ezeket töröltetem.

Írjunk egy "Fórum zárás" hozzászólást, amiben kérünk minden érintettet, hogy ezentúl a modiant oldalán folytassa a vélemény nyílvánítást.

 

 

butger Creative Commons License 2011.02.22 0 0 942

Szerintem egyáltalán nem paranoid! Miért baj/probléma az, hogyha a közös képviselet honlapján folytatjuk a fórumozást? Szerintem sokkal biztonságosabb, nem adunk tippeket senkinek.

Sajnos az emberi butaságot ezek a hozzászólások sem tudják megváltoztatni, mert feltehetően azok az emberek, akik másokat beengednek stb. nem olvassák a fórumot, és nagy ívben le*ják, hogy mi van a társasházzal illetve annak biztonságával.

Előzmény: KingInk (938)
MX-5 Creative Commons License 2011.02.22 0 0 941

Sziasztok!

A C-ben nem volt meleg víz és fűtés péntek délután majd szombat délelőtt. Jelenleg fűtés van, meleg víz vasárnap este óta nincs. Ha valaki változást tapasztal légyszi írjon!

thony67 Creative Commons License 2011.02.21 0 0 940

...van benne valami...

 

...a ház lakói már jobban odafigyelnek a ház biztonságára...viszont sűrűn érkeznek látogatók és inkább náluk marad nyitva, szerintem.

 

Üdv.,

 

Tony

Előzmény: KingInk (938)
havefun Creative Commons License 2011.02.21 0 0 939

Kérelmeztem a fórum törlését, de eddig süket fülekre találtam... megpróbálom újra.

Előzmény: pensioners (937)
KingInk Creative Commons License 2011.02.21 0 0 938

 

szerintem ez a fórumtörlősdi erősen paranoid húzás.

 

a betörők azért tudnak bejönni, mert egyesek boldog-boldogtalant beengednek (igen, felcsöngetnek hozzánk is, udvariasan elutasítjuk a kérést, aztán rendszerint szól vmelyik másik lakásban a kaputelefon és már berreg is az ajtónyitó) plusz megint mások nyitva hagyják a tároló ajtaját, stb.

 

az emberi butaságon nem változtat egy fórumlink.

pensioners Creative Commons License 2011.02.19 0 0 937

Én sem vagyok gyakori hozzászóló, de szerintem is töröljük az ittenieket és kezdjük újra egy biztonságos helyen

Előzmény: butger (936)
butger Creative Commons License 2011.02.15 0 0 936

Szerintem nyugodtan törölhetjük! Aki eddig is aktív fórumozó volt, az tisztában van az előzményekkel. Ezután pedig az új információkat meg fogja tudni osztani a közös képviselet honlapján! Lehet a közös képviseletet kellene megkérni, hogy küldjön egy emailt a tulajdonosoknak, hogy ez a fórum megszűnt és ezután hol folytatódik! Vélemény?

Előzmény: havefun (933)
butger Creative Commons License 2011.02.15 0 0 935

Ki az a BUNKÓ, aki folyamatosan piszkálja a C lépcsőházban a postaládánkat???? Ha valami gondja van, akkor legyen annyi mersze és csengessen be, hogy tisztázzuk a dolgokat!!! Azt hiszem nem mi használjuk jogosulatlanul a postaládát, mert az elsők között költöztünk be!!! Azóta pedig nem vettem észre, hogy többen laknánk a lakásban!!!! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!