Keresés

Részletes keresés

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2013.04.10 0 0 122

:-DDDDD

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.05 0 0 121

Zseniális, tanítani kéne! :D

Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.06 0 0 119

Bemutató: hogy kell kiröhögni és fogadni új fórumozókat!
Mert gondolom a te figyelmedet ez is elkerülte, h új vagyok!

Előzmény: Otto Normalverbraucher (116)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.06 0 0 118

De annyira látom, h te sem nézted, h éjfélkor reagáltam én is, és esetleg ez a kis tényező a figyelmemet elkerülte!!!

 

Előzmény: Otto Normalverbraucher (116)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.06 0 0 117

Óóó, ezer bocsi drága fórum szakértő, h a dátum figyelése elkerülte a figyelmemet és válaszolni mertem! :D

Előzmény: Otto Normalverbraucher (116)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2013.02.04 0 0 116

Szerinted két és egynegyed évvel ezelőtti kérdésekre még mindig várja a választ? :-DDDDDDDDDDD

 

MLM-es szövegértés rulez! :-D

 

 

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.03 0 1 115

Kedves mokusz21...íme a segítség!

 

1. Nő

 

2. 26-35

 

3. Gimnázium / Szakközépiskola

 

4. Már nem dolgozom egyiknél se.

Többel is foglalkoztam, főleg olyanokkal, amik érdekeltek.

A cégek: Flavantic - mert egészségmegőrzés a célja -, Ycc - Tárhely szolgáltatás.

 

5. Mindkét cégnél vásárló is és termékforgalmazó is voltam.

 

6. Mindkét céggel elégedett voltam...legalábbis, ami terméket,

és a rendszerfelépítésüket illette!

 

7. A Flavantic cégnél sok új infóhoz juthattam egészségmegőrzés területén,

a terméküket mai napig fogyasztom...! Jó volt a társaság...és a csapatmunka is erős volt.

A Ycc online tevékenység volt, a csapat munka leginkább fentről nem volt vmi túl jó,

meg is szűnt lényegében ostobaságok miatt.

 

8. Mivel már egyikkel sem foglalkozom hálózatépítési célből, ezért már nincs is hálózatom.

A Flavanticba még kb. talán 2006-ba tevékenykedtem, a Yccbe, meg olyan 2007-2008 között.

 

9. Egyikbe se értem el komolyabb szintet, de ez egyiknél sem a rendszer hibája volt,

inkább csak hobbyból érdekeltek, nem vettem annyira komolyan a dolgokat.

 

10. Az előzőek ismeretében felesleges erre válaszolnom!

Minden hálózatépítő a lehető legmagasabb szintet akarja egyébként elérni!

 

11. Igyekeztem ott lenni, de nem mindig tudtam így tenni.

 

12. Keverik a piramis játékokkal...csalódottak a sok átvágós cégek miatt!

Ha bele kezdenek is, nincs elég kedvük és kitartásuk hozzá, sem idejük,

h valóban komolyabban foglalkozzanak ilyesmikkel. Félnek...és joggal is félnek,

mert nem minden ilyen cégnél ellenőrizhetőek a termékek valódisága...,
és nem mernek hinni az MLM rendszerek jó részében,

mert nem látják át, csak a sok hülye marketing fogásokat látják és a hitegetést, de azt nagyon!

Elegük van a reklámból, a már sok gyanús nekem sikerült történetekből! És ez nem is csoda!

Pedig az MLM nem egy mese, és egyes cégeknél nem is értem miért ezt az "elméletet" erőltetik,

és utáltatják meg végképp magukat az emberekkel!

 

Remélem segíthettem! :D

Előzmény: mokusz21 (105)
joczy Creative Commons License 2012.06.25 -1 0 112

Ismétlem mert igaz:

"

Az MLM termékeket Prof Phd Dr Dr Dr Mr.....,  - aki köztudottan egy irodalmi Nóbeldíjas, a biodinamikus táplálkozás ma ismert legnagyobb alakja, akit Putyin cár és Obama elnök is magával visz valamennyi vacsorára, nos, az ő - mint tanácsadó testületi tiszteletbeli elnök, ajánlásával áruljuk.

 

A NASA és a marslakók legismertebb technikáját csak mi alkalmazzuk, a NASA már nem.

 

Olyan gépsoron állítjuk elő, melyből csak 3 létezik a világon, ebből kettő a NASA-nál van, a harmadik pedig Pápua-Új Guinea vadonjában, egy titkos rektekhelyen.

 

Magyarországon Dr. Bablocsayné Dr. Kanyarós Margit, a táplálkozástudomány elismerten legtekintélyesebb szakértőjének excluzív írásbeli jóváhagyását bírjuk. "Margit, noooormáááális?"

 

Kell ennél több bizonyíték? "

 

Most 2012 van és ugyan úgy aktuális.  És persze az mlm rendszer soha nem látott felemelkedése csak most jön, bla bla bla..  Majd az 5 éves lányomat megkérem 15 év múlva nézze meg ezt a forumot és keresse vissza a hozzászólásomat.  Szerintem még akkor is erről fog menni a beszéd.  Lesznek akik átvernek embereket.  

Előzmény: Mikó (98)
sas_madar Creative Commons License 2012.03.06 0 0 108
Ez mitől lesz tudományos?
Az nem kérdés sőt már bizonyított tény, hogy a vitaminok felszívódásához nem elég csak magát a vitamint bevinni, hanem szükségesek a beépülést támogató egyéb anyagok is. A gyümölcsökben zöldségekben sem "tiszta" vitaminok vannak.

Szentgyörgyi is rájött arra, hogy miért nem jó a "tiszta" vitamin.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (107)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2012.03.04 0 0 107

Bullshit!

 

Olvasnivaló:

 

Természetes vagy mesterséges - ez itt a kérdés?

Szilágyi András gondos és kételkedő összeállítást közölt a napokban a Szkeptikus blogon Rákot okozhat az új magyar őssejtkapszula címmel. A - főleg terjesztőktől származó - hozzászólások során ismét előkerült a szokásos "természetes kontra mesterséges" érv.[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

Már ha valaki kíváncsi a tudományos magyarázatra is, és nemcsak a vitaminkufárok - eladásmaximalizálást célző - parasztvakításaira.

 

 

Előzmény: sas_madar (106)
sas_madar Creative Commons License 2012.03.04 0 0 106
Nekem az a véleményem, hogy mindenki olyan terméket használ amilyet akar.
Van egy régi cimborám aki biológus. Ő mesélt arról, hogy a mesterséges vitaminokat akár milyen undorító módon is elő tudják állítani. A legtöbbjét meg eleve valami vegyi eljárással készítik. Ez bőven elég volt ahhoz, hogy a természetes alapanyagú termékeket részesítsem előnyben.

A többi ok még itt olvasható:
http://www.biovitamin.hu/szintetikus-vitaminok/
http://www.multivitaminok.com/alapveto-informaciok/szintetikus-vitaminok/
http://www.webbeteg.hu/cikkek/egeszseges/2885/termeszetes-es-szintetikus-vitaminok
Előzmény: mokusz21 (105)
mokusz21 Creative Commons License 2010.11.05 0 0 105

Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon. Most írom a szakdolgozatomat, az MLM-ről. Termékforgalmazókat, hálózatépítőket, MLM-tagokat keresek. Küldök egy kérdőívet, ami segítene nekem, nektek 5 perc, nekem szakdolgozat lesz belőle. Szeretném a segítségeteket kérni. A kérdőívet itt is kitölthetitek, ha kész, küldjétek ide vissza a falra. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

 

Kérdőív az MLM-ről, hálózatépítőknek

 

 

Ezt a kérdőívet a szakdolgozatomhoz készítettem. Az MLM-ről szól, arról, hogy akik ebben a rendszerben dolgoznak, mennyire elégedettek saját MLM-cégükkel, mennyire ismerik azt, mikor kezdték el építeni a hálózatukat, hová jutottak el azóta, illetve hová szeretnének eljutni.

 

1. Nem:   Nő

               Férfi

 

2. Kor:      0-18

               18-25

               26-35

               36-45

               46-

 

3. Végzettség:

            8 általános

            szakmunkásképző

            gimnázium/szakközépiskola

            főiskola

            egyetem

 

4. Ön melyik MLM-cégnél dolgozik? Miért oda lépett be?

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

 

5.Ön termékforgalmazó vagy csak vásárló?

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

 

6. Elégedett a cégével?

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

 

7. Mik a személyes tapasztalatai a céggel kapcsolatban? Szponzor, csapattársak, stb

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

 

 

 

8. Mikor lépett be és kezdte el építeni a hálózatát?

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

           

9. Azóta milyen szintre jutott el?

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

 

10. Milyen szintet szeretne elérni? Mik a tervei?

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

 

11. Jár Ön a cég különböző rendezvényeire?

            Nem

            Ritkán

            Igyekszem ott lenni, de nem mindig tudok

            Rendszeresen

 

12.Mik a személyes tapasztalatai, mi a véleménye az embereknek az MLM-ről?

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

            ________________________________________________________________

Szera1 Creative Commons License 2010.09.25 0 0 100

Sziasztok!

Sajnos olvasok itt nagyon nagyon rossz véleményeket az MLM-ben kapható cuccosokról...

Azért azt tudnotok kell, hogy addig amíg nem vagy annyira beteg, hogy a hozzád közelálló személy mossa még a fenekedet is, etet-itat...stb., mert mozdulni sem tudsz...addig nincs is miről beszélni...

Mindig járjatok utánna, hogy mennyire támogatják az orvosok...mi van a cég mögött, hol található meg...van-e Magyar képviselete, irodája...az nem elég, hogy egy-két orvos tart előadást róla...hiszen azok lefizethetők...

Jómagam 9.000 orvos ajánlását tudom elétek tárni...na ezeket fizesse le valaki...:))

Sajnos az üzletpolitikánk /ezért a tulajdonos életműdíjat kapott!!!/ tiltja, hogy itt reklámozzak...bár ez így jogos tulajdonképpen, hiszen sajnos köztünk is sok a pénzéhes kókler...Mi képezzük magunkat folyamatosan, olyan híres orvosokkal, akik leellenőrizhetők akár itt a neten is.

Engem egy ilyen MLM-es termék állított lábra a fent említett helyzetemből...hidd el nem hittem benne...ott nyomorékon...tehát még azt sem lehet mondani, hogy hinni kell valamiben hogy hasson...Ez nem igaz. a Honvéd kórház égési osztályán sem hisznek benne a megégett betegek...mágis használják rajtuk...

Azóta én is szívesen ajánlom mindenkinek akinek csak tudom...jaaaa...és nem adok el semmit!!! Ez az üzlet nem arról szól...143 országban...33 éve működő MLM hálózat. Csak információt adunk tovább, megtanítjuk mindenkivel, hogy mi mire jó, és hol veheti meg...

Az MLM egy külön szakma...és sajnos itt Magyarországon nincs kialakult kultúrája, sokszor csak irígységből /mert a másiknak jól megy!/ alázzák az ebben a formában kapható, vagy beszerezhető termékeket, termékforgalmazókat!!! Érdemes volna tanulnunk a "Nyugattól"...legalábbis ezügyben...

Hidd el ha beteg vagy, vagy valakit ismersz aki beteg közel 9.000 orvos és a Magyar Természetgyógyászok Szövetsége támogat téged, titeket, és segít megygyógyulni ezekkel a termékekkel. Nem akarok itt üzlettársakat szerezni, de ha valakit érdekel, hogy miről beszélek, akkor szívesen fogadom a jelzését felém, és mindenkinek személyreszabott az ajánlat...nem egy termékünk van ami "mindent gyógyít"...!!!

Ismerd meg az üzlet adta lehetőségeket, mielőtt fikázod...érdemes...

Mindenkinek szép hétvégét kívánok.

 

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.10.13 0 0 99
:-DDDDD
Előzmény: Mikó (98)
Mikó Creative Commons License 2009.10.13 0 0 98

Az MLM termékeket Prof Phd Dr Dr Dr Mr.....,  - aki köztudottan egy irodalmi Nóbeldíjas, a biodinamikus táplálkozás ma ismert legnagyobb alakja, akit Putyin cár és Obama elnök is magával visz valamennyi vacsorára, nos, az ő - mint tanácsadó testületi tiszteletbeli elnök, ajánlásával áruljuk.

 

A NASA és a marslakók legismertebb technikáját csak mi alkalmazzuk, a NASA már nem.

 

Olyan gépsoron állítjuk elő, melyből csak 3 létezik a világon, ebből kettő a NASA-nál van, a harmadik pedig Pápua-Új Guinea vadonjában, egy titkos rektekhelyen.

 

Magyarországon Dr. Bablocsayné Dr. Kanyarós Margit, a táplálkozástudomány elismerten legtekintélyesebb szakértőjének excluzív írásbeli jóváhagyását bírjuk. "Margit, noooormáááális?"

 

Kell ennél több bizonyíték? 

az.ördög Creative Commons License 2009.04.26 0 0 97
Az iskolákban szerezett szakmai és egyéb felkészültséget nem kéne ide hozni, mert nem túl nagy eredménye lesz.
Véleményem szerint iskolai végzettségtől föggetlenűl lehet valaki PROFI az élet bármely területén , amelyben képezi magát és amely érdekli.
Érdekes lenne a világ ha az emberek csak ahhoz értenének amiről papírjuk van.
Nem igen fejlődne semmi, sehová, hisz az újításokat, a dolgok más oldalról való megközelítése teszi lehetővé, ezt pedig sehol nem tanítják.
Előzmény: .psp (96)
.psp Creative Commons License 2009.04.25 0 0 96
Például a  kazánkovács gyógyszerészeti és gyogyhatásu termék ismerettel :-)
Előzmény: az.ördög (95)
az.ördög Creative Commons License 2009.04.25 0 0 95
Kifejezetten szeretem az MLM-ben beszerezhető termékeket.
Legjobban az tetszik, hogy akitől beszerzem az el tud látni használati tanácsokkal, és házhoz hozza a holmit.
3E Creative Commons License 2009.04.17 0 0 94
rossz helyen tetted:))))
huzzál

kulonben te lennél az utolso mohikan, akit én felvennék a cégembe
miután kihalt az emberiség!!
Előzmény: Törölt nick (91)
buszjegy Creative Commons License 2009.04.17 0 0 93
persze hogy nem a te hibad... az sem a te hibad hogy nagypofaju hulyegyerekek gagyi diplomaval csak lapatolasra kellenek. Kemeny az elet :D
Előzmény: Törölt nick (91)
gosju Creative Commons License 2009.04.17 0 0 92
Pedig hozzád illene egy diplomás ügynökösködés,ugy tudom jol fizetnek
Előzmény: Törölt nick (91)
3E Creative Commons License 2009.04.17 0 0 90
mondom..OFF
ez nem az a topik....
Előzmény: Törölt nick (88)
buszjegy Creative Commons License 2009.04.17 0 0 89
Latod kis lovag, ennyi vagy es ennyit ersz... csak ugatashoz van nagy pofad egyebkent egy nulla vagy.
Előzmény: Törölt nick (86)
3E Creative Commons License 2009.04.17 0 0 87
nagyon OFF vagy itt
Előzmény: Törölt nick (85)
buszjegy Creative Commons License 2009.04.17 0 0 84
Van itt sajat maga altal sikeresnek mondott ugynok akit mar a sokadik nickkel rugtak es sajat maganak osztja az eszt.

műszaki/gazdasági ha ez eppen muszaki manager lenne akkor koszond meg a diplomat ado intezmenynek. Az a kepzes kb ennyit er.
Előzmény: Törölt nick (83)
buszjegy Creative Commons License 2009.04.17 0 0 82
Azert ne vedd 100%nak amit az ilyen cegek igernek, sok MLMes es mas hasonlorol derult ki hogy igencsak szeret hazudozni es mellebeszelni. Az ilyen hazalasban van lehetoseg, akar meg olyan sikeres is lehetsz hogy sajat magadnak valaszolgatsz ha mar a 3dik nickkel rugtak ki.

Ha meg penzt is akarsz keresni akkor keresel valami olyan melot. Egyebkent milyen diplomad van?
Előzmény: Törölt nick (77)
gosju Creative Commons License 2009.04.17 0 0 81
Jah, az is egy lehetöség,de a legjobb a lapát,ott nem sokat kell gondolkozni,a legjobb a napszámos,mikor eltelik a nap fizessenek azonnal,az a biztos,az fix:))
Előzmény: Birca (79)
gosju Creative Commons License 2009.04.17 0 0 80

Szia

 

Ez termék bemutato lehet

Nem házalásrol lehet szo habár nálatok mindent kiforditanak

Szoktak lenni például a Media Markt nál is termékbemutatok,kávéfözökre stb

Előzmény: Törölt nick (73)
Birca Creative Commons License 2009.04.17 0 0 79
Ez nem MLM-nek hangzik, de szar munkának tűnik. MIért nem válalsz inkább fordításokat? A diplomás munkanélküliek "kedvenc" elfoglaltsága ez általában...
Előzmény: Törölt nick (73)
3E Creative Commons License 2009.04.17 0 0 78
háááát
ahogy sajat magadat jellemezted....inkabb ne kezdj bele :)
teljessen negativ vagy hozza agyban, igy ebbol nem lesz pénz !!
jobb a kuli melo egy komuvesnel...diploma ide vagy oda...
Előzmény: Törölt nick (77)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!