Keresés

Részletes keresés

Peter252 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 583
Még mindig azt mondom, ne írjuk le Gyurcsányt,...ez az egész Bokros-projekt ötlete, már hetek óta mondom, --tőle ered, nyugi, Bokros lesz, és beáll Feri mögé a frakció, ..Gyurcsányt pedig nem tudják megbuktatni, a kongresszusi küldöttek, a "talpasok" közt nagyon népszerű, simán, bármikor 70 % os szavazatot hoz, ...Suchmannéknak ez elvetélt próbálozása, ráadásul a szoci keménymagos(kádári kisember, inaktív, nyugdíjas, kispénzű átlagember, etc) szavazótábor is Gyurcsánypárti, esélyük nincs az ellene fellépőknek sajnos.

És konklúzió:Bokros lesz, 2010 ben választás és jön Gyurcsány 2010 es miniszterelnökjelöltnek, és nagyon szoros választási eredmény, amiben akár Gyurcsány megint hajszállal nyerhet,...ja és persze Olajfa(mdf, szdsz, mszp) és közös vezérük Gyurcsány 2010 ben.:)) ez a tippem.

Egyébként nem veszitek észre a színházat, a színdarabot Bokrossal, amit már talán több hónapja megírtak,..mi csak nézünk, de a főrendező:Gy.Ferenc, társrendezők:Fodor és Dávid Ibolya.
De kell a gumicsont,...mi meg rágjuk..:)) .,,,
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 580
Bokros eliminálja az MSZP-t. Nála minden jobb, ezt talán még szegény félhülye Fletó is felfogja. Vagy, ha ő nem, mert arra játszik, hogy hiúságból megmutassa mit ér a párt nélküle, akkor a választmány józanabb fele lehúz neki egy lapos tockost. Vannak ott nyakas parasztok meg kérges prolik, akik nem fosnak be egy ilyen pojácától, mert láttak már igazi despotát. Kibillent annyira a hatalomból a félnótás annyira, hogy belemarjanak akiknek az életére tör. Legelőször ugyanis a talpas MSZP-sek fognak szopni Bokros miatt.
Előzmény: neotuning (579)
neotuning Creative Commons License 2009.03.27 0 0 579
Az SZDSZ a Bokros vagy Orbán választás elé állította az MSZP-t, ahol teljes a pánik. Gyurcsány, Lendvai és Kiss Péter továbbra is a takácsizmus elszánt támogatója.

Takácsnak mégis van egy gombostűnyi esélye :)))
Nehogy elsüllyedjen a topik. Köszönjük Lendvai Ildikó :)))
A marhája, nem veszi észre, hogy ez már a haldoklás utolsó fázisa.
Diktatúrában nem hiszik el, hogy megtörténhet, s nem is hajlandók tudomást venni róla.
Uff Creative Commons License 2009.03.27 0 0 578

Vagy Bokrost, vagy előrehozott választásokat.

 

Zárjuk be a komédiát.

marmota Creative Commons License 2009.03.27 0 0 577
Milyen félmosollyal néznek majd a kollégák a Luxnál ezután szegény hírbehozott Takácsra.:) Persze, aki korpákok közé keveredik...
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 576
jah, megvan:)
Előzmény: Uff (573)
4400 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 575
Teljesen felesleges az ujabb es ujabb kormanyfojeloltekrol topicot nyitni , arra a husz percre!!!
(Persze ha valaki valakirol meg akar mindent tudni , eleg bedobni a nevet mint jeloltet.)
Errol jut eszembe , Horog bele a Jelolt , Rejtotol.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 574
BOKROS ante portas!
Uff Creative Commons License 2009.03.27 0 0 573

Taki kifújt.

 

 

Next !

 

( aki még emléxik a Hair c. film megfelelő jelenetére ;-)

kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 572
Okafogyott...
Előzmény: identifikátor (571)
identifikátor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 571
befagyott a topik.
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 570
305.15
vz55 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 569
Én csak az újságirót cikizem.......

Talán azt se tudja, hol van Hazánk.....



Ja, Mégis Bokros a jelölt.  


Kossuth adó, MOST!!!!!
Előzmény: Törölt nick (566)
neotuning Creative Commons License 2009.03.27 0 0 568
Bazz, lementem a topikot magamnak.
Zerstörer Creative Commons License 2009.03.27 0 0 567
Illyen nikkel én a helyedben megpróbálnám....

:DDDD
Előzmény: Törölt nick (557)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 566
A kép csak illúzió.
Előzmény: vz55 (559)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 564
Na azt ma nézni fogom.
Előzmény: Törölt nick (560)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 562
Az MSZP-s Karsai szerint Bokros egy neutronbomba.
vz55 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 559



hírünk a világban.......
seeman Creative Commons License 2009.03.27 0 0 558

A bajusz fontos kritérium. :) Surányi azért nem vállalhatta, mert neki nincs.

Most már jöhet Bokros!

Előzmény: zágoni Mikes Kelemen2 (547)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 557
A Magyar Köztársaság pályázatot hirdet határozott időre (1 év) kormányfői munkakör betöltésére.

A pályázat benyújtásának feltételei:

-Egyetemi vagy főiskolai végzettség okiratokkal igazolva (ha nem valódi az csak előny)
-Kiváló kommunikációs, mellébeszélő és hazudozási képesség
-Tolvajlásban jártasság előny
-Kedvenc meséje a Pinokkió

A pályázat beadásának határideje: 2009. március 26. (azaz tegnap, de a kellő számú jelentkezők hiánya miatt határozatlan ideig meghosszabbítva)

Amennyiben valamennyi feltételnek megfelel, kérjük küldje el hozzánk részletes szakmai önéletrajzát. A pályázat sikerességéről valamennyi jelöltünket értesítjük!
vz55 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 556
Nem. És anyám sem. 57-ben sokat járt a faterhoz a baracskai "kertészeti" továbbképzőbe........
Előzmény: Uff (549)
marmota Creative Commons License 2009.03.27 0 0 554
Megöregedett a George. Meg 10 éve nem nézek tv-t.
Előzmény: zágoni Mikes Kelemen2 (547)
bean Creative Commons License 2009.03.27 0 0 553
"Kinek van mondjuk egy utazási cégben, esetleg műanyagipari vállalkozásban felsőszintű vezetője, akit esetleg érdekelhet a dolog, akit viszont a MSZP terjeszt elő úgy, hogy közben nem támogatják? Még a fél délután vissza van, eppicit lehet jelöltködni, és ilyen verzió még nem volt."



:DDD

A francba, már el kellene mennem, de nem bírom itthagyni ezt a kabarét.
Előzmény: Törölt nick (536)
marmota Creative Commons License 2009.03.27 0 0 551
Ő nem az Otp-re hajt?
Előzmény: seeman (545)
Uff Creative Commons License 2009.03.27 0 0 549

És tud logikusan gondolkozni. Habár ez kizáró ok is lehet

 

Az is.

 

Hisz is maszopul kell gondolkozni, hogy esélyes legyen a tag.

 

Te beszél maszop ?

Előzmény: vz55 (548)
vz55 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 548
Édesanyám éppen ráér. És tud logikusan gondolkozni. Habár ez kizáró ok is lehet.........
Előzmény: Uff (538)
zágoni Mikes Kelemen2 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 547

Ejnye, tréfás kedvű olvtárs rárajzol egy szénbajuszt, és már fel sem ismerjük a Mumust?! ;-DD

Előzmény: marmota (543)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 546
No, akkor a T betűt lassacskán kipipálhatjuk, jön a Ty, U, Ú, Ü, Ű, V, W, X, Y, Z, Zs. Szóval van még pár. Utánuk még esetleg azok, akiknek számjeggyel kezdődik a nevük. :)
seeman Creative Commons License 2009.03.27 0 0 545

George Soros.

 

Előzmény: marmota (543)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!