Keresés

Részletes keresés

NMI Creative Commons License 2009.03.27 0 0 30
Na végre, ma már akad egy olyan szavazás is Indexen, amiből nem az derül ki, hogy Bokrost akarja a nép.
NMI Creative Commons License 2009.03.26 0 0 29
Újabb szavazás az Indexen, kiértékelik, még a szavazók összetételét is, és itt az eredmény, csak azt nem írják, hogy Bokrost akarja a nép:
http://index.hu/belfold/2009/03/26/tokos_penzugyi_szakembert_akarnak_kormanyfonek_olvasoink/

Itt nem lehetett követni a szavazás állását, csak a végeredményt közlik.
Az persze nincs benne, hogy mindenki annyiszor szavazott, ahányszor akart.
NMI Creative Commons License 2009.03.24 0 0 28
Találtam egy másik szavazást:
http://www.fn.hu/bemondo_cikk/?cikkid=215257

Itt kb. 18-18 százalékon áll Bokros és a maradjon Gyurcsány.
Nincs előrehozott választás, viszont Orbán 46%-on áll.
Azt hiszem, itt figyelik az ip-címet, kissé bonyolultabb többször szavazni.
Ha ezt tudták volnak ATV-nél, biztos ezt a szavazást figyelik.
:-)
NMI Creative Commons License 2009.03.24 0 0 27
Hát, ha úgy tálalták az "eredményt", hogy íme a népakarat, az azért elgondolkoztató...
Előzmény: Törölt nick (26)
Aerion Creative Commons License 2009.03.24 0 0 24

Jó észrevétel.

 

Természetesen ez az elég átlátszó csalásocska nem segít azokon, akiken hitük szerint illene. Talán érdemes poénként felfogni. Ez a poén bizonyára jól illik gyurcsányisztán mindennapjai közé.

Előzmény: NMI (-)
ésakkormivan Creative Commons License 2009.03.24 0 0 23
Ezt a szavazást a jó heccen kivül semmire sem fogják használni. Az én kedvenc médiumom a szavazást bevezető írásbancím és képaláírás)  odaáig ment, ami már több az izéstelenségnél, és a rosszindulatnál is.
Előzmény: NMI (22)
NMI Creative Commons License 2009.03.24 0 0 22
Ha ezek után mégiscsak Lajos lesz a megváltó, akkor evidens lesz a következtetés, hogy valakik-valahol-valamire mégiscsak felhasználták ezt a szavazást?
NMI Creative Commons License 2009.03.24 0 0 21
Egy ismerőstől hallottam (mszp-aktivista) hogy nekünk nem a szívünk szerint, hanem taktikusan kellett szavazni. Nem kimondott csalás, nem hagyhatták elveszni a szadesz 3-4%-os táborát, inkább hozzátettek 1-2-őt.
Előzmény: rece fice (20)
rece fice Creative Commons License 2009.03.24 0 0 20
"Vajon az országgyűlési választások is így működnek?"

Ha megfigyelted, ott is hasonló volt a helyzet.
Adott időponttól kezdve egyenletesen megindult a liberális szavazatlopás...
Előzmény: geotrinus (13)
locsemege Creative Commons License 2009.03.24 0 0 18
Nem hinném, hogy az Index saját maga, de nyilvánvaló, hogy erre írtak egy script-et. Egyébként akkor sincs semmi jelentősége, ha valódi a szavazás, mert az Index látogatói nem reprezentatív minta. Olyan ez, mintha az ATV-ben - vagy a HírTV-ben - lenne egy szavazás valamiről.
Előzmény: NMI (-)
FLaci Creative Commons License 2009.03.24 0 0 17
Isaac Asimov for prezident !!!

NMI Creative Commons License 2009.03.24 0 0 16
Azt hiszem, az IP-címes szavazás is manipulálható dinamikus netkapcsolattal (bár nem ennyire), csak két szavazás között ip-címet kell váltani, és gondolom elég hamar elfogy a szolgáltató által kiosztott címtartomány, tehát leáll a dolog. Meg egy kicsit több időre van szükség két szavazás között.
Előzmény: pszori (14)
NMI Creative Commons License 2009.03.24 0 0 15
Kiváncsian várom, hogy Bokros lesz-e a miniszterelnök. Most már nyilvánvaló a szavazásból, hogy őt akarja a nép.
Szánalmas az egész szavazás, így a világon semmi értelme.
Egyébként általános dolog, hogy a szavazásokat manipulálják.
Egy külföldi oldalon (hála istennek semmi köze a politikához) ugyanazzal az IP-címmel nem lehet naponta többször szavazni.
pszori Creative Commons License 2009.03.24 0 0 14
Kedves Mindenki,

Én is figyeltem ma hajnalban a szaavzást, érdekes mennyi Bokros szimpatizáns szavazgat hajnali 3 körül. 15 mpként 20-al nőtt a szavazatok száma. :-)

Te is tudsz újra szavazni, csak törölni kell a kukikat a böngészőben.

Egy informatikus kb 10 perc alatt összerak egy progit, ami automatikusan szavazgat...

Az index-es fejlesztőknek jelzem, hogy nem ártana az IP címet is figyelni a szavazáskor, így teljesen lejáratják a szavazást.

Üdv.
P
geotrinus Creative Commons License 2009.03.24 0 0 13
Az SZDSZ is manipulálta saját szavazását. Ezek után a index manipulációja se meglepő. Vajon az országgyűlési választások is így működnek?
bauff Creative Commons License 2009.03.24 0 0 12
Tegnap este néztem én is,és még gondoltam magamban, hogy valahogy Bokrost biztos kihozzák gyöztesnek reggelre.

Nevetséges Észak-Korea hangulata van az egésznek, csak mosolyogni tudok rajta:-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.24 0 0 9
a válasz nyilvánvaló. maga bokros lajos, mert rajta - ja meg ibikén kívül - más nem szívesen látná öt a parlamenti kordonon belül.
Előzmény: NMI (-)
kpityu2 Creative Commons License 2009.03.24 0 0 8
A www.bagatellhirado.hu szavazását is manipulálják. Monnyon le ! Ha így megy tovább, elfogynak a pixelek !
Korrekt Orr Creative Commons License 2009.03.24 0 0 7
Amúgy nekem is feltűnt... gyerekes ostobaság ezt manipulálni.

Kizárt, hogy ennyi agyatlan Bokros-fan legyen. Mi a túróért tekintenek rá, mint a megváltóra, ki érti?
Előzmény: NMI (-)
Korrekt Orr Creative Commons License 2009.03.24 0 0 6
Megbokrosodott a szavazógép?
Előzmény: NMI (-)
ballagóra Creative Commons License 2009.03.24 0 0 5
Az MDF nem riad vissza semmitől, hogy nyomja Bokrost. Gondolom valami számítógépes "zseni" trükközik.
Navorski Creative Commons License 2009.03.24 0 0 4

kizárt!

Előzmény: NMI (1)
auxdirect Creative Commons License 2009.03.24 0 0 3
várj, állítottam rajta... még mindig annyi? :))))))
Előzmény: NMI (2)
NMI Creative Commons License 2009.03.24 0 0 2
Az elmúlt két őrában Bokros kapott 4100 szavazatot, az összes többi 235-öt. Bokrosra egyenletesen érkeznek a szavazatok, percenként 35.
NMI Creative Commons License 2009.03.24 0 0 1
Gondolod, hogy ő Bokrost akarja?
Előzmény: Navorski (0)
Navorski Creative Commons License 2009.03.24 0 0 0
Flet0
NMI Creative Commons License 2009.03.24 0 0 topiknyitó
Figyelemmel kísértem az Index Ki mentse meg Magyarországot című cikkéhez kapcsolódó szavazást, melyben az olvasó által szívesen látott következő miniszterelnök személyére lehet szavazni. Már nap közben elhúzott két jelölt, nevezetesen az előre hozott választás és Bokros Lajos. A nap folyamán valamelyest az előbbi vezetett. Éjfélre azonban változott a helyzet, és azóta egyre jelentősebb előnyre tesz szert Bokros. Most az a helyzet, hogy Bokros óránként egyenletesen kb. 2100 szavazatot kap, míg az összes többi kap összesen száz körül. Kinek lehet érdeke egy ilyen nem igazán komoly szavazás manipulálása, és vajon milyen okból?
Screenshotokat elmentettem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!