Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2018.12.19 0 0 349
újmóni Creative Commons License 2013.06.26 0 0 348

http://hvg.hu/itthon/20130626_Inlernet_neven_ujraindul_ScienNet

 

Új céggel, új szlogennel és új névvel indul újra a ScienNet törzsvásárlói rendszer, amelynek egyykor 400 ezer tagja volt, és amelynek számláin milliárdos összeget zároltak az adócsalási ügy miatt a nyomozók. Az új, svájci bejegyzésű cég elvileg nem jogutódja az amerikainak, de ugyanúgy működik. Az utalványok érvényesek, de a pénzt nem adják vissza, és valószínűleg ez az egész újraindulás értelme.

m.lasley Creative Commons License 2011.12.19 0 0 347

-

Nemi Rombe Creative Commons License 2011.12.19 0 0 346

http://sciennet.blog.com/

 

Érdemes elolvasni a szeptemberi végi és a novemberi bejegyzést is...

 

A pertársaság több csoportban és több bíróságon indítja a pereket, de lesznek akik egyénileg próbálkoznak.

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2011.09.16 0 1 343

Terem már a pénzfa...? :-)))

 

http://nol.hu/belfold/pertarsasagot_szerveznek_a_sciennet-halozat_tagtjai

 

 

Pedig hogy leoltották a szkeptikusokat, mikor azt bátorkodtunk mondani, hogy pénzük az ablakban....

 

Az okos a másik kárán tanul. :)

3x Creative Commons License 2011.01.25 0 0 342

Any news?

bandikaa Creative Commons License 2010.12.22 0 0 341

Ebből nem derül ki, hogy az illető biztosan fénylőarcú volt...

Előzmény: Otto Normalverbraucher (340)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.12.22 0 0 340

http://nol.hu/belfold/20101222-kifizettek_egy_maganszemelyt_a_sciennet_zarolt_szamlajarol

 

1:450 000-hez...

 

Valaki gyorsan kiszámolhatja %-ban is... :-DDD

 

 

Crizal Creative Commons License 2010.12.22 0 0 339

Olyannyira nem, hogy még "ScienNetes sikereket" is kívánnak 2011-re!:DDDDDDDDDD

Előzmény: t.lantos (337)
Kilroy Creative Commons License 2010.12.15 0 0 338

Csak úgy belenéztem és feltűnt, hogy kommentálni semmit sem lehet (nem néztem persze vissza az összes bejegyzést). Milyen érdekes :-)

Előzmény: t.lantos (337)
t.lantos Creative Commons License 2010.12.15 0 0 337

Hu basszus, ebbe veletlenul botlottam. A pofajuk nem szakad le?

http://www.sciennet.blog.com/

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 336

Eh, pont én is ezt akartam belinkelni:

http://www.mfor.hu/cikkek/Eltunt_a_ScienNet_ugyfelek_foglaloja.html

 

 

Előzmény: Törölt nick (335)
bandikaa Creative Commons License 2010.04.12 0 0 334
Nem viszik be automatikusan, sajna. Pedig megérdemelné...

"Futó Barnabás, Leinemann Zsolt jogi képviselője a Független Hírügynökség kérdésére elmondta, hogy az ügyfele képviselőjelöltségével az ellene tartó eljárást felfüggesztették és kiengedték az előzetes letartóztatásból. Most a következő lépés, hogy az OVB a mentelmi jog megszűnéséről szóló jogerős döntéséről értesíti a nyomozó hatóságot. Az ügyészség elrendelheti az eljárás folytatását és kérheti a bíróságtól az újbóli előzetes letartóztatást.

Ha indítványozzák az előzetest, akkor a bíróság dönt arról, hogy elrendeli-e. Leinemann Zsolt hetek óta szabadon van, reménykednek benne, hogy a hatóságok bizonyítva látják, hogy nem szökik el és nem keveredik bűnismétlésbe, mint ahogy nem is tette, míg szabadon volt. Ezek a lépések, illetve döntések az OVB és az ügyészség eljárásának sebességétől függően 1-2 hét múlva hozhatnak eredményt - mondta Futó Barnabás."

http://www.origo.hu/itthon/valasztas2010/kampanynaplo/20100412-a-kis-partok-egyeni-jeloltjeinek-eremenyei.html
Előzmény: santaclausiscoming (332)
santaclausiscoming Creative Commons License 2010.04.12 0 0 332
es akkor most viszik be automaikusan vagy ilyenkor mi tortenik? olyan nagykepu volt az mtv musoraban. biztos volt a gyozelmeben...
Előzmény: bandikaa (331)
bandikaa Creative Commons License 2010.04.12 0 0 331
Zsótika marad/megy vissza a kóterbe.

UTOLSÓ LETT a körzetében, 690 szavazattal. Még annyi szavazatot sem kapott, ahány ökör neki adta a kopogtatócéduláját :)
bandikaa Creative Commons License 2010.04.11 0 0 330
Na, kíváncsi vagyok, hány ökör lesz a pusztában...
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.07 0 0 329
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.03 0 0 328
Stockholm - szindróma....
Előzmény: Otto Normalverbraucher (318)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.03.24 0 0 327
Hogy én miért is nem csodálkozom....? ;-)
Előzmény: Törölt nick (325)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.23 0 0 325
Már a sz.r is löttyen: sikkasztás is
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.21 0 0 322
Gondolod bárki is utána fog?
Előzmény: gcorvaksz (321)
gcorvaksz Creative Commons License 2010.03.21 0 0 321
miert kell ehez a fidesz? nezzunk csak utana.
Előzmény: Törölt nick (320)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.21 0 0 320
http://index.hu/belfold/2010/valasztas/kepviselojelolt_a_sciennet-ugy_gyanusitottja/
Megvan a harmadik képviselőjelölt, akit jelöltsége okán ki kell engedni?? (ill. fel kell függeszteni az eljárást) Ha a Fidesz lenne hatalmon, akkor követelném, hogy nem semmisítsék meg ezek ajánlószelvényeit. :)))
bandikaa Creative Commons License 2010.03.02 0 0 319
regisztrájunk pár bomlasztó elemet :)
Előzmény: Otto Normalverbraucher (318)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.03.02 0 0 318

ISBN olvtárs jóvoltából.... :-)

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=98189810&t=9123617

 

ISBN válasz | megnéz | könyvjelző 2010.03.02 13:50:49 (23993)

Nagyon jó hírem van.

Szabadon hozzáférhető a
Sciennet fóruma.

Kapitális baromságokat
lehet olvasni ott. Ha valakinek rossz a kedve, nagyon ajánlom.

Ízelítőnek néhány gyöngyszem:


"Szerintem pont azért kéne a VPOP vagy a Parlament előtt az "Adják vissza a Sciennetet" mondatot skandálva (feliratokkal is) felvonulni,mert akkor nem tudják belemagyarázni a sajtósok,hogy a Sciennet
ellen tüntetünk. Éppen hogy azt akarjuk magunknak visszakapni."

"Vagy: ha továbbra sem engedik ki Zsoltot, oda kellene mennünk, ahol fogva tartják."

"Részt veszek, de nem a Parlament elé! Javaslom hogy a VPOP Székház elé menjünk, legalább 1001-en és tele ScienNet emblémával!"

egy kritikus cikkel kapcsolatban:
"Ez a cikk úgy gusztustalan, ahogy van. Az meg hogy a kis kengurut sértegetik, egyenesen felháborító. Gyomoridegem lett, ahogy elolvastam a cikket. De az élet úgyis minket igazol."

"Tény: Ha egy vadliba megbetegszik, két társa leszáll vele, s addig együtt maradnak, míg meggyógyul, vagy elpusztul. A libák ezután visszatérnek a
saját közösségükhöz, vagy hármasban, vagy már csak kettesben. Olykor egy másik közösséggel repülnek, míg el nem érik a sajátjukat.
Tanulság: Ha annyi együttérzés lenne bennünk, mint a vadlibákban, átsegítenénk egymást a nehéz időkön, ahogyan ők teszik."

"- Neked mi a kedvenc állatod?
- Sciennetes Kengurú"

"Nagyon bízom abban, hogy a hétvégén már Zsolt is otthon lesz. Hiszen lejár már ez a 60 nap is.
Nagyon drukkolok, hogy így legyen. ZSOLTI NAGYON HIÁNYZOL NEKÜNK"

"Kívánj igazi ünnepet, kívánj igazabb SCIENNET életet. Én pedig békés karácsonyt kívánok Nektek!"

"Én bízom abban, hogy elöbb utóbb csak lesz egy
ember, aki
kimondja, hogy elég! Nincs mit tovább vizsgálni, minden rendben van. Ki kell engedni a Zsoltot, mert tévedés történt.Azonnal vissza kell állítani a rendszert, mert az mindenkinek jó. Ha ez nem így lenne, arra nem is gondolok, mert akkor nincs miben bízni, hinni Magyarországon és minden más is összeomlana.Együtt kell maradnunk és ki kell tartanunk! Minden jóra fordul."

"A SCIENNET ÉL ÉS ÉLNI IS FOG!!!! For ever ScienNet!!!
Zsolt nagyon várunk !!! Soha ne add fel!!!"

"Hiszem hogy Zsolt hamarosan tisztázza magát és azok akik ma akadájozzák a rendszert maguk is csatlakozni fognak ha meglátják hogy mennyire müködöképes."

"Kedves barátaim! ma húztam egy tarot kártyát Zsolt felmentésére.Az erőt húztam."

"Nem tudom kiverni a fejemből a ScienNetet. Ha a SN-re gondolok, folyamatosan azt látom, hogy gombamód szaporodnak az irodák, s már fél Európa kenguru lázban ég. Ezért, nem adom fel. Tudom, hogy Te, Zsolt ártatlanul ülsz. Tudom, hogy kitartasz, mert jó ügyet szolgálsz. S ha Te kitartasz, nekünk, akiknek semmi bántódásunk nem esett sokszorosan ki kell tartanunk."

"Hallottam az álmaid. Erőt adtak több ezer embernek. Kihúzott háttal, büszke tartással hallgattuk: A felvirágzás, az összetartás képeit ecsetelted, amikor azt mondtad, annyi SN-es iroda lesz az országban, ahány templom. Ezekben a hetekben többször a fejemben járt ez a kép. A SN rendszere azért annyira nagyszerű, mert úgy emel meg engem, hogy közben egy közösségnek, másoknak is a javukat szolgálja. Nem egymás ellenében, hanem egymást támogatva tudunk előre menni úgy gazdaságilag, mind szellemileg az SN rendszert használva.
Ezért fog állni annyi SN iroda, ahány templom van az országban! Itt az összetartást, egymás segítését tanítják majd az iroda vezetői. Ránk fér már ez az összetartás!
Ezért a nagyszerű álomért sem adom fel! Fogunk még sok ezren az Ice Center előtt álldogálni a szünetekben, és fogunk még vastapssal fogadni!"

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.02.26 0 0 317

És még egy hír:

 

http://www.hirtv.hu/belfold/?article_hid=310765

 

2010-02-26 14:26
Előzetesben marad a ScienNet vezetője

Továbbra is előzetes letartóztatásban marad a ScienNet törzsvásárlói hálózatot működtető kft. ügyvezető igazgatója. A vámhatóság több szálon, nagy erőkkel folytatja a nyomozást a különösen nagy mértékű adóhiányt okozó adócsalási ügyben.

 

A bíróság a héten további három hónappal meghosszabbította a cég tavaly november 27-e óta rács mögött lévő vezetőjének előzetes letartóztatását.

Leinemann Zsoltot, akit a ScienNet International LLC gyanús tevékenységét feltáró nyomozás során vettek őrizetbe, különösen nagy mértékű adóhiányt okozó adócsalással gyanúsította meg a vám- és pénzügyőrség.

A bíróság elutasította a gyanúsított és védői által benyújtott, az előzetes letartóztatás megszüntetésére irányuló indítványokat és egyúttal kimondta, hogy a védelem által támadott szakértő személye - aki a védők álláspontja szerint nem adhatott volna szakvéleményt az eljárásban - teljes egészében elfogadható, a szakvélemény megállapításai a megalapozott gyanú alátámasztására a továbbiakban is alkalmasak.

A pénzügyőrök az ügy felderítését több szálon végzik, továbbra is nagy erőkkel és soron kívül. Az eljárás során több tanút hallgattak már meg, számtalan házkutatást tartottak a nyomozók. A bankszámla-elemzések, lefoglalt iratok és adatok elemzése folyamatosan zajlik.

A ScienNet International LLC által használt, a nyomozóhatóság által lefoglalt szerver nagy mennyiségű adattartalmát teljes egészében le kell mentenie a nyomozóknak, a kinyert adatokat pedig folyamatosan elemzik és értékelik.

A vámhatósághoz több megkeresés érkezett azzal kapcsolatban, hogy adjanak igazolást a ScienNet rendszerből származó bevételek, jövedelmek összegéről, ám a hatóság ezeknek a kéréseknek nem tehet eleget.

A vám- és pénzügyőrség felhívja az érintettek figyelmét, saját felelősségük, hogy rendelkezésre álló adataik alapján - az adózási jogszabályok messzemenő szem előtt tartásával - határidőre megtegyék adóbevallásukat.

(HavariaPress)

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.02.26 0 0 316

http://www.penzcentrum.hu/cikk/1022371/1/sciennet-botrany_ujabb_fejlemenyek_+_fontos_infok_az_adozashoz

 

A Vám- és Pénzügyőrség felhívja e magán és jogi személyek figyelmét arra, hogy az Art és az SZJA törvény rendelkezései szerint a nyomozó hatóság nem adhat és nem is ad igazolást a Sciennet rendszerből bevételek, jövedelmek összegéről. Ennek alapján minden, a Sciennet rendszerből jövedelmet realizált magánszemély, egyéni vállalkozó és gazdasági társaság saját felelőssége, hogy önadózóként, az Art. és az egyéb adózási jogszabályok messzemenő szem előtt tartásával, határidőre tegye meg bevallását, a rendelkezésére álló adatok alapján.(ilyen lehet az adózó saját jogán megismerhető bankszámla kivonatai is)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Lesz még itt további bukta is, ha rájuk száll az APEH.... De az már elég világosan látszik, hogy a "befektetett" pénzüket elbukták. Jó eséllyel Kajmán-szigeteken vagy egyéb offshore paradicsomokban kamatozik a sok pénz, hogy Leinemann és tsai a szabadulás után nehogy nélkülözzenek.

 

Szerintem. :-)

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.22 0 0 314
Néhány közülük a ppo-ra vonatkozott.
Előzmény: freddó50 (306)
kábelbúvár Creative Commons License 2009.12.15 0 0 310
matyaskari Creative Commons License 2009.12.11 0 0 309
ja...valakinek szúrta a szemét,sebaj megtalálható még pár száz helyen...
Előzmény: freddó50 (308)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!