Keresés

Részletes keresés

czimbi Creative Commons License 2019.09.19 0 0 1002

Teljesen jogos! De ti látjátok a t. felhasználókat. Ezért engedek el egy kérdést, nem tudom privátban elkérni a jelszót, mert annak hiányában a nick-et nem tudom sajna törölni...

Előzmény: Csincka (1000)
Csincka Creative Commons License 2019.09.19 -7 0 1000

Ja, a Kolléga arra célzott, hogy moderálás kérésekor azzal a nikkel kell beírnod, amire kéred.

(egyébként bárki töröltethetné egy másik júzer hozzászólásait, hogy az az övé, csak másik nikkjén írta).

Előzmény: Csincka (999)
Csincka Creative Commons License 2019.09.19 -7 0 999

Czimbi, saját nikket törölni csak te tudsz.

Belépsz vele (átváltasz rá a válts nicknevet!-nél), baloldalon a menüpontoknál Beállítások, alul felhasználó végleges törlése, és OK gomb.

fargo Creative Commons License 2019.07.22 0 0 998

Így, így!

Előzmény: Alex Raps (996)
Csincka Creative Commons License 2019.07.22 -1 0 997

Köszi.

Előzmény: Alex Raps (996)
Alex Raps Creative Commons License 2019.07.22 0 0 996

Igaz még nincs harangszó csaxólok. :)

Előzmény: Csincka (982)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.11 -1 0 995

Mivel ez egy klubtopik, vannak saját szabályai. A topik fejlécében olvashatók közül minimum egy teljesen rád illik (ti. a trollokat és a kötekedő-baszakodó egyedeket kivágjuk. Te erre még rátettél egy lapáttal azzal, hogy mentél sírni a moderatúrához, mert valaki elkente a szád.

Előzmény: wadam (992)
Csincka Creative Commons License 2019.07.11 0 0 994

Nem.

Több ezer hszt nem törölhetek.

Egyet tudsz csinálni, a nikkedet törlöd, és akkor onnantól Törölt nickként szerepelnek a hszeid.

Esetleg előtte pár személyes adatot, utalást tartalmazó hszt kitörölhetek tőled, feltéve ha van ilyen és ha kigyűjtöd.

Előzmény: wadam (993)
wadam Creative Commons License 2019.07.11 0 0 993
Csinszka!
tudsz olyat csinalni hogy egy topikbol
1: kitorolsz minden hozzaszolasomat az elmult kb. 16 evbol?
2: kitorolsz minden olyat amit az enyemre kozvetlen valaszban reagaltak?
3: kitorolsz minden olyat amiben a nick nevem szerepel?
Előzmény: wadam (992)
wadam Creative Commons License 2019.07.10 -1 1 992
es akkor most johet az en velemenyem is:
ha visszaolvasol akkor en sosem beszelek lekezelo stilusban. sosem becsmerlem le embertarsaimat. sosem mocskolodom masokra. sosem sarozom be masokat. sosem hulyezek/ostobazok/stb.-zek le masokat. ellentetben Veled.

alapveto emberi/embertarsi hozzaallas es tisztelet kerdese/hianya.

aztan ha szinten visszaolvasol sosem irtam partallashoz kapcsolodo velemenyt (mert nekem olyan nincs) ellenben Veled aki csak ilyen tartalmu frocskolodest es hanyast tud irni. olvass vissza szinten.

es pont ezert artasz (eddig ket ilyen hsz-sod volt) olyannal amikor partallassal kapcsolatosan hozod hirbe a nevemet.
a hsz-said tartalma nem erdekel csak ha artasz vele nekem. ezert lett torolve 2 db az elmult 16 evben. szerintem ez is jelzi h nem a partallasod nem tetszik csak ezt szinten nem vagy kepes eszrevenni..

kamunicket nem csinalok mert az nem az en stilusom. valamint csak egy email cimem letezik. ide is avval vagyok beregelve.

a bortonbe zaras es kitiltas pedig sunyi cselekedet hiszen semmilyen forum szabalyt nem sertettem.meg.

hat kb. ezt gondolom.
Előzmény: fargo (986)
Csincka Creative Commons License 2019.07.09 0 0 991

Nem véletlenül van erre kitalálva külön közlemények topik.

Akit érdekelnek a kitiltások, ott csemegézhetnek.

A topikokba nem szokás beírni, hisz elvileg a büntetés letelte után oda visszatérhet a felhasználó.

Tiszta lappal.

Előzmény: fargo (990)
fargo Creative Commons License 2019.07.09 -1 0 990

Deal.

Csak ugyi akik nem voltak benne a döntéshozatalban, azok joggal kérdezhetik: "Hová tűnt Damon Hill SLX?"

Azért szoktuk közölni az efféle fejleményeket, hogy mindenki tudjon róla, ne csak az aki meghozta a döntést vagy éppen esetleg olvassa ezt a topikot.

 

Miért kellene amúgy elhallgatni? Kellemetlen?

Előzmény: Csincka (988)
Csincka Creative Commons License 2019.07.09 0 0 989

Csinálj egy kamu nikket a wadam mellé (ott van baloldalon az Új nick létrehozása), berakod a kedvencekbe a Volvo topikot, és azzal olvashatod.

Aztán ha letelik az áristom, akkor törölheted.

Előzmény: wadam (985)
Csincka Creative Commons License 2019.07.09 0 1 988

Nem olvasom a topikotokat, ha problémátok van, úgyis itt jelzitek.

De most belenéztem -ha már erre jártam- és lenne egy kérésem: légyszi ne foglalkozzatok ott moderálással semmilyen formában.

Privátban megbeszéltétek, hoztatok egy súlyos döntést, én végrehajtottam, ezen túl viszont semmi szükség véletlenül beeső felhasználóknak is a képébe tolni, és a Fórumon csak kíváncsiskodó olvasgatókra sem tartozik.

Deal?

 

Előzmény: fargo (987)
fargo Creative Commons License 2019.07.09 0 0 987

Gondolom Csincka meg közben szemmel tartja a topikot, és ha úgy ítéli meg hogy bárki is "ártani" akar neked, akkor megteszi a megfelelő lépéseket.

 

Megjegyzendő: ha egyáltalán ártani akarnék neked, vagy bármi módon foglalkozni a személyeddel, akkor azt nem egy névtelen fórumon tenném meg, hanem IRL. De az az igazság hogy a szememben nem érsz annyit hogy a legkisebb erőfeszítést is tegyem bármilyen irányban veled kapcsolatban, leginkább próbálok nem foglalkozni a paranoid agymenéseiddel és hanyagolni amennyire csak lehet. Felejtsd már el ezt a kényszeres rettegést. Beteges. Vagy csak simán alattomosan aljas. Mindenképpen visszatetsző.

Előzmény: fargo (986)
fargo Creative Commons License 2019.07.09 0 0 986

Gondolom itt rám utaltál, mint aki "börtönbe zárt", de mint lent már említettem, nem én hoztam meg ezt a döntést, hanem a topik 5 moderátora közösen, egyetértésben. Mindannyian úgy ítéltük meg, hogy ez a stílus amit viszel nem illik a topikba, nem illik a társaság szelleméhez.

 

Még mindig nem magyaráztad el, mivel "ártok" neked és mivel "hozlak veszélybe". Ez így nem más, mint sunyi vádaskodás, azért hogy eltüntess számodra kompromittáló vagy nem tetsző hozzászólásokat. EZ az ami nem tisztességes. Ez nem tetszett egyikünknek sem, ezért döntöttünk úgy hogy elmész egy hónap pihenőre, levonod a megfelelő következtetéseket és változtatsz a hozzáállásodon. Pont.

 

Ahelyett hogy tovább kavarnád a xart, mondjuk tarthatnál egy kis önvizsgálatot.

 

 

Előzmény: wadam (985)
wadam Creative Commons License 2019.07.09 -1 0 985
bar ha belegondolok kicsit zavar h bortonbe zart 30 napra mikozben nem latom az irasait es siman tovabb frocskolodhet es arthat nekem a forumon. ez semmi fele keppen nem tisztesseges....
Előzmény: wadam (984)
wadam Creative Commons License 2019.07.08 0 0 984
kedves Csinszka.
nem kell visszaengedned a forumba.
nekem ez nem "kegy" hogy ott legyek.
kar h idaig fajult a nagy semmi.... :(
Előzmény: Csincka (979)
wadam Creative Commons License 2019.07.08 0 0 983
igy ismeretlenul is koszonom Neked.
orulok h van valaki aki egy normalis hangvetelu irast/kerest megert itt a nagy index forum berkein belul.
Előzmény: Csincka (966)
Csincka Creative Commons License 2019.07.07 0 0 982

Július 22-én, harangszókor.

Előzmény: fargo (981)
fargo Creative Commons License 2019.07.07 0 0 981

majd próbálok itt jelezni félidőben

Előzmény: Csincka (979)
fargo Creative Commons License 2019.07.07 0 0 980

rendben

Előzmény: Csincka (979)
Csincka Creative Commons License 2019.07.07 0 0 979

Csak 1 nap/1 hét/1hónapos tételek vannak, SLX-350 is 1 hónapot kapott, remélem nem felejtem el félidőben visszaengedni.

Legközelebb kérlek, vegyétek ez figyelembe a döntéseiteknél.

Előzmény: fargo (977)
Alex Raps Creative Commons License 2019.07.07 0 0 978

Részemről egyetértés.

Előzmény: fargo (977)
fargo Creative Commons License 2019.07.07 0 0 977

Kedves Csincka,

 

Összedugtuk a fejünket, a Volvo topik moderátorai, és másfél napi egyeztetés után egybehangzóan az alábbi intézkedéseket kérjük:

 

SLX-350 kollega:

-- 15 nap eltiltás a fórumba való írástól.

-- Indoklás: többszöri figyelmeztetés és kérés ellenére sem változtatott a hozzáállásán, nem tud konstruktívan részt venni a topik mindennapjaiban, megnyilvánulásai célzottan sértőek és provokatívak, magatartása destruktív. Kérjük hogy tiltása lejárta után ezen próbáljon változtatni, ellenkező esetben... majd meglátjuk mi lesz. Azért nem kértük végleges vagy hosszabb távú tiltását, mert úgy gondoljuk hogy mindenképpen helye van "az ellenvéleménynek", bármiféle véleménynek a topikban, ellenben szeretnénk ha ez némi konstruktív hozzáállással IS párosulna.

 

wadam kollega:

-- 30 nap eltiltás a fórumba való írástól.

-- Indoklás: sokadik alkalommal fordul elő hogy miután nem képes megbirkózni az ellenvéleménnyel vagy kritikával, sunyi módon, meg nem magyarázott és számunkra nem igazán érthető indokokra hivatkozva hozzászólásokat töröltet vagy próbál töröltetni a topikból. Ez szembe megy az egész topik gyakorlatával. Nem a töröltetés, hanem az egészet övező ködösítés és tekergőzés. Kérjük hogy tiltása lejárta után próbáljon változtatni ezen a gyakorlaton, ellenkező esetben megfontoljuk a végleges tiltás kérését.

 

Továbbá:

A moderátorok a jövőben törekedni fognak a normális hangnem fenntartására és a feszültségek csillapítására, még ha ez némi önvizsgálatot vagy önkontrollt is kell jelentsen.

 

Peace, love, svédacél.

Köszönet.

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.06 0 0 976

Nem is. Nem árultam el. :-P

Előzmény: Csincka (974)
fargo Creative Commons License 2019.07.06 0 0 975

Nem kopasz :-P

Előzmény: Csincka (974)
Csincka Creative Commons License 2019.07.06 0 0 974

Már el is árultad hogy kopasz.:D

Előzmény: Törölt nick (973)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.06 0 0 973

Na jó, nem rugózunk tovább fargo haja szálain, mert még az lesz IRL a végén. :-)

Előzmény: Csincka (972)
Csincka Creative Commons License 2019.07.06 0 1 972

Természetesen nem fargo hibája, viszont egy haja szála sem görbült meg.:)

Egyetlen hszt kiszedtem, amit egyik felhasználónk sérelmezett, hogy IRL problémái lehetnek belőle, és ha ő úgy érzi, akkor teljesítenem kell a kérését.

Lapozzunk.

Előzmény: Törölt nick (971)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!