Keresés

Részletes keresés

Vacskamativs5qr2 Creative Commons License 2011.01.06 0 0 6

Bocs, hogy nő létemre hozzászólok, de mi a francnak vesztek el ilyen nőket?????

Vannak normális, jófej csajok is, akikből igazi társ válik. Az ilyen libáktól jobb menekülni, minél előbb.

Altra Marea Creative Commons License 2010.05.14 0 0 5
ugye vége a gyed nek most kezdi a jófej szövegeit...kezdjük újra...meg hogy talált új munkahelyet (bankszféra) és ő nem tud elmenni a gyerekért ezt tegyem meg neki minden nap .... normális?:):)

 

Kedves Stevee!

Tudom, nem kértél tanácsot, így nem is adok, de eszedbe ne jusson visszamenni!!

Előzmény: Törölt nick (3)
Szepimester Creative Commons License 2009.12.26 0 0 4
Én egy ilyen Nőnek csak annyit tudnék mondani, Hülye vagy drágám! Ha vissza mennél apádhoz, ott eljátszhatod ezt a műsort.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.25 0 0 3
:)...hmm:)


Engem is pont ilyen "nővel" hozott össze a sors:)


Terveztük a babát...

Ahhogy megtudta, hogy állapotos mindent megtett azért, hogy elűzzön vagy megtörjön... ha az egyik nem ment próbálkozott a másikkal...

még a gyermek a hasában volt már a bíróssággal fenyegetőzött ha neki nem tetszett valami..."elperelem a gyereked....nem is te vagy az apja..."

Az Ő lakásában éltünk....amikor bekattant kidobott...napokig irodában és autóban aludtam

Miután a gyermek megszületett ezek csak rosszabbak lettek...

Döntöttem elhagyom őket én így nem élek tovább...

Ezután jött csak a fekete leves...

Nem láthatod a gyereked...majd keresek neki új apát...stb:):) fél évig nem is láttam, megjártam a gyámügyet stb..

És most jön a legjobb, miután ezekkel sem érte el a célját felhívott zokogva h meghalt a gyerekem...na Pfff... ez kibaszta a biztosítékot...beteg állat:):)

ezekután a bíróság, beperelt mindenért a tárgyaláson meg jól beégett:):)

most majdnem két éves a fiunk... ugye vége a gyed nek most kezdi a jófej szövegeit...kezdjük újra...meg hogy talált új munkahelyet (bankszféra) és ő nem tud elmenni a gyerekért ezt tegyem meg neki minden nap .... normális?:):)

persze én vagyok a világ legszemetebb embere mert elhagytam őket... és próbálok normális életet élni

csak a picit sajnálom:(

371 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 2

Üdv!

A szeretőm pont ilyen és azon mesterkedik, hogy teljesen behálózzon. Egyenlőre még vigyázz rám a büszkeségem, de lassan kivehetők a lépései!  Lassan de óvatosan kezdi szúrkálódásait, nagyon ügyesen csinálja.  Azt hiszem ebből a tipusból a legdúrvábbat fogtam ki és azt hiszem a legkegyetlenebbet, érzem bármikor bármit képes lenne felhasználni ellenem, ha nem jönnek össze a dolgai. Egyik se normális, de ha valaki meg tud állni a sarkán velük szenben akkor nem lehet baj.  

 

    Ismertető jelük:     -tényleg pók szemük van-  :)

_HardHead_ Creative Commons License 2009.02.27 0 0 1
Bárcsak ilyennel találkoztam volna...

Én azután, hogy 10 évig nem dolgozott a párom - hárman éltünk 1 fizuból, az általam egyedül megszerzett lakásban - , még Ő tolt le, hogy nem olyan jó az anyagi előmenetelünk, mint egyes rokonai, akinek a szüleinek zsíros állásai vannak egyszerre több önkormányzatnál is ...

vadállat Creative Commons License 2009.02.27 0 0 0
p0k
Előzmény: dolomit57 (-)
dolomit57 Creative Commons License 2009.02.27 0 0 topiknyitó

„Fekete özvegy” szindróma
Ismert, hogy a fentnevezett pók nősténye csak a párzás idejére engedi magához a hímet, akit az aktus után felfal.
Nincs többé szüksége rá.

Ha az anya még nem falta fel, azaz nem kergette még el az apát, akkor a meghunyászkodott gyermekét felnevelni igyekvő "alattvalót" kihasználja,
állandóan piszkálja, soha nem felejti el megemlíteni, hogy mindent rosszul csinál,
gyereket nevelni nem tud, direkt ellentétes dolgokat enged meg, mint ő, nem dolgozik eleget, kevés pénzt hoz haza,
de ugyanakkor "nem a pénz a fontos", (bár más férfi eltartja feleségét), mindenért rászól, kiabál, veszekszik,
csak néha és akkor is csak kegyből engedi meg a szexet (punci mint ősi fegyver).
Az anya oroszlánként védi magzatát az apával szemben: "a gyermek érdeke az elsődleges" - mondja, minden csak ezután jön.
Az érdeket persze az anya határozza meg.
Az apa "ab ovo" trehány, rosszra tanítja és csak játszik a gyerekkel, megenged neki mindent,  stb., mely dolgok károsak csemetéje számára.
Az apának mennie kell, vagy ha ez nem megy, akkor folyamatosan bünteni kell.
Védekezés nincs, megbeszélni dolgokat nem lehet, mert mindenre van válasz: csakis a férj a lehet a hibás.

Találkozott más is ilyen anyával (feleség)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!