Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 254
"Buzizta"? és Leonardo kapcsán?
:DDD
Előzmény: Törölt nick (253)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 253

Kósa kitűnő ember.

Nem szabad bántani, hisz mindig talál alkalmat, hogy a legfontosabb dolgokról beszéljen: a múltkor is, még a Leonardo-kiállításra készülve, milyen sziporkázóan buzizta le az SZDSZ-t! Önkormányzati ülésen! És nem is Leonardo volt a téma - de milyen ügyesen hozta szóba!

Előzmény: Törölt nick (247)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 251
Valószínúleg egy magát függetlennek ábrázoló csőbalos "mindenkiszar" propagandistát próbálsz erről meggyőzni, aki a hsz-ei alapján nem éppen a nagy eszéről híres itt. :)
Előzmény: árnyékgyuri (249)
árnyékgyuri Creative Commons License 2009.02.22 0 0 249
Te hülye vagy. Az ország két legjobban vezetett nagyvárosa Debrecen és Szeged. Mindkettőt volt sportoló vezeti.
Lehet nem rosszul vezetni városokat Győr, Kecskemét stb.
Lehet rosszul is: Pécs, Miskolc. De ezt a kettőt kifejezetten jól vezetik.
Előzmény: Törölt nick (247)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 248
Ezt a szemérmetlen mosdatást!

Ha valaki az ablakod alá szarik és bekopog papírért, az semmivel sem rosszabb, mint a szomszéd, aki nem szart eléd.
Előzmény: Törölt nick (244)
John Doe(520i) Creative Commons License 2009.02.22 0 0 245

"Hogy bevallotta, hogy hazudott a választások megnyerése érdekében? "

"... hogy a hazugság beismerése..."

Miért hazudsz?

Előzmény: Törölt nick (244)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 244
Kedves szekrény, ezt már egymillió hozzászólásban kibeszéltük. De jól van, még egyszer a kedvedért. Az őszödi beszédről a maszoposok sem beszéltek világmegváltásként, az egy önkritika és a párttagok, miniszterek ostorozása volt. Szűk körben. Olyankor az ember másképp beszél.

Hogy bevallotta, hogy hazudott a választások megnyerése érdekében? Istenem, ki a faszább gyerek: aki elismeri a hazugságot vagy aki kijelenti: "sohasem hazudtam", holott mindketten tudjuk, választást nyerni csak hazudozással lehet Magyarországon.

Ha valaki nem akarja megnyerni a választást, na az a komplett idióta. Arra ne bízzuk már rá az ország vezetését, mert nem vezetőnek való. A vezető akarja a célt és tegyen meg mindent az elérése érdekében.

Nem hiszek a Gyurcsány démonizálásában. Nem igaz, hogy mindig hazudna. Butaságnak, éretlenségnek tartom azt, hogy a hazugság beismerése egyenlő lenne azzal, hogy azután ő mindig hazudna. Sajnálatosnak tartom ezt a végletes irigységet a jobboldal részéről. Gyurcsánynak szerintem is le kellett volna mondania, de ez más kérdés, és végül is a maszop nem merte leváltani, hiszen nem volt alkalmas jelölt helyette.
Előzmény: páncélszekrény (237)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 243
Finoman szólva se vagyok fanja a Népszabadságnak, de a Németh Péter féle WC papír nyomtatványhoz képest azért legalább a látszatát megadja a színvonalnak.
Előzmény: Joe Chip (226)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 242

Ezek a levelek a totálisan elhülyült panelproli nyugdíjasrétegből nem sokban különböznek a forrástól. Max annyiban hogy kevésbé nyíltan mocskolódnak.

 

Azt sajnálom, hogy ezek a szerencsétlenek minden 4 évben képesek eldönteni a választásokat. :(

Előzmény: ZSOTYESZ (200)
lujo2 Creative Commons License 2009.02.22 0 0 241
boruljon a fene. én egy szóval sem mondtam, se nem is ajánlom, h ezzel a jobboldallal érdemi vitát lehet kezdeni. azaz az idő elmúlt, amikor lehetett volna
egyébként kis önvizsgálat nem árt, ki kezdett el alpári módon politizálni. nyakó csak gyenge tanuló áderhez, kövérhez, stb-hez képest
Előzmény: pokol-kő (231)
RogerWilco Creative Commons License 2009.02.22 0 0 240
hamis adatokat közöltek az ország állapotáról.

A KSH végig pontos adatokat közölt, mi a baj?


Egy cél lebegett a Gyurcsány előtt, a választás megnyerése, minden áron.


Ezt tette 0vi is (hacsak el nem hiszed azt a hívek fogyasztására utólag gyártott legendát, hogy "igazából nem is akartuk megnyerni")

Ezért még hazudni is képes volt - politikus hazudik? Ezen meglepődsz? Hány éves vagy, királyfi? (tudjuk persze, hogy az országban van EGY politikus, aki SOHASEM hazudott még)
Előzmény: páncélszekrény (237)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 239

Valamit ki kell találnia

Már kitalálta. A polgárháborút.

Előzmény: ZSOTYESZ (238)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.02.22 0 0 238

Mi most a helyzet?

Gyurcsány akarja továbbra is vezetni az országot.

Nagyon úgy tűnik, hogy történelmi vereséget fog szenvedni az MSZP.

Gyurcsány nem akarja átengedni a hatalmat Orbánnak:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9188226

Valamit ki kell találnia...

 

Előzmény: páncélszekrény (237)
páncélszekrény Creative Commons License 2009.02.22 0 0 237

Ki a bőszodi beszédet egy őszinte világmegváltó beszédnek képes tartani, azt én csak idiótának tudom elfogadni. Az ugyanis nem volt más, mint a választások előtti időszakra vonatkozó megállapítás, mely szerint becsapták a közvéleményt, mert hamis adatokat közöltek az ország állapotáról. Egy cél lebegett a Gyurcsány előtt, a választás megnyerése, minden áron. Ezért még hazudni is képes volt, bár ez lassan mindennapjának a része lett.

Valszeg az apja is állandóan verte, mert mindig hazudott.

Előzmény: Törölt nick (234)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 236

Bizony nem.

 

Ti viszont...

Előzmény: Törölt nick (234)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 234
Nem kéne több millió embert komplett idiótának nézni.
Előzmény: Törölt nick (220)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.02.22 0 0 233

Abban viszont nincs igazd, hogy sikerül "fasisztaveszéllyel" riogatni az embereket.

 

Azért próbálkoznak, hátha sikerül.

Ez egy kipróbált projekt...


 

Előzmény: takacsi (230)
páncélszekrény Creative Commons License 2009.02.22 0 0 232

Te megragadtál a klubrádió és bolgárgyörgy szintjén. Komolyan, az való neked. Az kb a te szinted, onnan már nem is lehet alábbmerülni. Onnan szerzett infoiddal, onnan vett és bemagolt szövegeddel ékes bizonyítéka vagy a balos szavazóknak.

 

Előzmény: lujo2 (229)
pokol-kő Creative Commons License 2009.02.22 0 0 231

Na persze : mindenért a jobboldal és a jobboldali sajtó a felelős - de "most boruljunk össze, mert nagy bajban van az ország..."

Aztán - ha a veszély elmúlt - lehet megint mocskolódni, áskálódni...

 

Csak egy példa - a kezdetekből - :

 

"Tolvaj banda ! Hol a lé ?!"

 

Kuncze "Úr"a Parlamentben... 

Előzmény: lujo2 (229)
takacsi Creative Commons License 2009.02.22 0 0 230
Ez a szélsőségesek provokálásának szándékával a szerkesztőség által szült piszmo.
Ugye a szélsőlibsik megkezdték a rasszistázó/rasszista kampányukat, ez egy felkorbácsoló akármi volt...
Abban viszont nincs igazd, hogy sikerül "fasisztaveszéllyel" riogatni az embereket.
Ezen már túl van a jónép.
Egyrészt teljesen hiteltelenek a riogatók, másrészt azt mondják, hogy mindegy mi lesz, csak ne ezek (beleértve a riogatókat)...
Előzmény: ZSOTYESZ (222)
lujo2 Creative Commons License 2009.02.22 0 0 229
zen miért kell csodálkozni? a jobboldali publicisták, politikusok kellő példát mutattak a köbeszéd elbunkósodásban, és azért, mert ha ők kerülne hatalomba ez meg fog szűnni, tévedés, mert a rossz példa is ragadós
Előzmény: pokol-kő (228)
pokol-kő Creative Commons License 2009.02.22 0 0 228

"...hogy porcikája sem marad a törvényes miniszterelnöknek..."

 

Majd kíváncsi leszek, ha jövőre fordul a kocka, és netán jobboldali miniszterelnök lesz akkor is ilyen "őszinte tisztelettel" fogják emlegetni az (akkori) "törvényes miniszterelnököt"...

(Tudom, tudom - egyesek szerint - "álmodik a nyomor...", mert majd az "öntudatos választók" ismét Ferink mögé fognak felsorakozni....)

 

 

Félreértés ne essék : hsz-om az első sorát idéztem - semmiféle erőszaknak híve nem vagyok...( a szemkilövésnek sem...)

Előzmény: ZSOTYESZ (200)
lujo2 Creative Commons License 2009.02.22 0 0 227
nézd, én keresgéltem ennek a jóembernek a levelei közt
te kersgélj szíjjártónak a sok dumája közt, ahol azt mondja, ha lemond gyf, megoldódik a válság
Előzmény: ZSOTYESZ (222)
Joe Chip Creative Commons License 2009.02.22 0 0 226
Népszabadság:

"Magyarország sem következmények nélküli ország! Most kell fizetnünk az őszödi beszédben részletezett böszmeségekért: tudták, hogy nincs fedezete a választópolgárok korrumpálásának, mégis megtették, ráadásul az ország súlyos eladósítását eredményező hiteleket a lehetségesnél sokkal magasabb kamatszinten vették fel. Az ország eladósodásához ugyancsak nagymértékben hozzájáruló állami fejlesztési programok is az elfogadhatónál sokkal drágábban valósultak meg. A Transparency International jelentése szerint a hazai közbeszerzések 25 százalékkal túlárazottak, ennek mértékét csak 2006-ban 280 milliárd forintra becsülték. (Ennyi nagyjából a 13. havi nyugdíj összege is.) Egy ország, amelyben mindez megtörténhet, törvényszerűen kerül a nemzetek szégyenpadjára, és adósságait a spekulánsokon kívül senki más nem hajlandó megfinanszírozni."

http://nol.hu/ajanlo/lap-20090221-20090221-22

[Mára már minden oldalon kezdenek rájönni, hogy böszmeség így folytatni. Vajon a nép mikor jön rá? Demokráciában a nép dönt!]
pokol-kő Creative Commons License 2009.02.22 0 0 225

A szocik semmilyen kormányfőjelöltet nem fogadnak el - a saját pártjukon kívülről-

(De jövőre - remélem - nem is lesznek olyan helyzetben, hogy ez döntsön...)

Előzmény: lujo2 (215)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 224
Márpedig jobb, ha felkészül az ország arra, hogy menni fog a rémképek gyártása ezerrel.
Ebben nagyon találékonyak.
Előzmény: ZSOTYESZ (222)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 223
Hozzad azt az ígéretet, én nem fogok neked nemlétező dolgokat keresgélni!

Lássuk hát!
Előzmény: lujo2 (217)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.02.22 0 0 222

Szerintem a riogatás.

Azt sugallni, ha a jobboldal nyer, akkor itt megkezdődik a leszámolás, tombolni fog a fehérterror.

Amúgy elég ocsmány dolog idős nyugdíjasokat fasisztaveszéllyel riogatni.

Előzmény: páncélszekrény (214)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 221

Haddel.

Agyhalott "kisnyugdíjas".

Vagy nem.

Előzmény: Törölt nick (220)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 218
Te csak hiszed azt, hogy a többség így gondolkodik. Aztán van 2-3 százalékotok? LOL
Előzmény: Törölt nick (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!