Keresés

Részletes keresés

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.07.05 0 0 63
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.03 0 0 61
reménykedjünk, hogy a rács mögött lesz ideje elgondolkodni ennek a gnómnak a tetteiről!!
ninive_8 Creative Commons License 2009.05.03 0 0 60
ENNEK A MOCSKOS TOLVAJNAK CSAK DIÁKCSÍNY HA EGY MAGYAR KISLÁNYT TERRORIZÁLNAK..
8 KIS GECI EGY 12 ÉVES KISLÁNYT!
tarka birka Creative Commons License 2009.03.15 0 0 59
Akkor végre be lehene már fejezni hogy minket magyarokat nem cigánynak nevezzenek. Esetleg lehetnénk újra magyarok miután egy főcigány tisztázta amit mi eddig is tudtunk, hogy ők csak magyar állampolgárok. Gondolom élnek itt például olyan kinaiak is akik megkapták már az állampolgárságot, ettől minket nem neveznek nem kinainak.
Előzmény: Álomvédelmi twist (58)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.03.15 0 0 58

"A sarokba szorított cigány izé patkány végre elmondta hogy ő nem magyar."

 

Ezt már korábban is kimondta, kb. így: "büszke vagyok arra, hogy cigány vagyok, és arra is, hogy magyar állampolgár", vagyis nem magyar, hanem csak magyar állampolgár.

 

Ami a kijelentését illeti, az nem egyszerűen rasszista volt, hanem egyenesen egy pimaszkodás, kihívó rasszista szemen köpésünk, amit élvezett a patkány.

Előzmény: Nagulnov (51)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.03.15 0 0 57

Miért szolgálod ki ezeket? Azt hiszed, majd meaculpázni fog, hogy kételkedett benne? Á, az volt a lényege böfögésének, hogy arra a rövid időre, amíg pörög a topic kételyt ébresszen a hír igazságában. És ha valaki nem tér vissza, azt már nem tudod meggyőzni, hogy igazat mondtál.

El kell küldeni őket azzal, hogy nem vagy a csicskájuk. Erre azt szokták mondani, hogy "igen? tehát nincs infód, csak hazudsz!" Na, talán ekkortól érdemes bemutatni a bizonyítékot, gyorsan. Ezek kiképzett manipulátorok.

A hír egyébként régi, szerintem ő is ismerte.

 

 

Előzmény: Perichole (52)
zebrapinty Creative Commons License 2009.03.15 0 0 56
ostoba, és rasszista mint minden ostoba
üdv
zpzp
Előzmény: Törölt nick (55)
üveges Creative Commons License 2009.02.15 0 0 53
Az is látszik a vieo-n, hogy Kolompár mennyire elégedett önmagával. Most jól megmondta a rasszista "médiák"-oknak (a szót ő használta így).

Más:
Figyelitek, hogy a 10%-os cigány felelősséget hogyan részletezi?
Nem sikerült a parlamentben politikai érdekképviseletet működtetni.
Ennyi. Más felelősség nincs szerinte...

Hipotézis: Napirenden van egy roma párt megalapítása.
Előzmény: Perichole (52)
Perichole Creative Commons License 2009.02.15 0 0 52

Én is bízom a Te elfogulatlanságodban.

 

Tessék, nehogy forrás nélkül ne tudj hozzászólni!

 

video
Előzmény: titkom (26)
Nagulnov Creative Commons License 2009.02.14 0 0 51
"Tévedtem, lehet, hogy tévedtem, hogy magyar emberekre bíztam a szervezetem gazdasági adminisztrációját.”

Ebben van v.mi. Annyi öt osztályt végzett bodzás cigány van - ez meg diplomás magyaroknak akart jótékonykodni hogy gazdasági posztokat osztogatott ahelyett hogy...

A sarokba szorított cigány izé patkány végre elmondta hogy ő nem magyar. Ez a lényeg.

Nekünk sem kell ettől a nyilatkozattól kezdve annak tartani csak azért mert PC meg így-
úgy. Annak tartjuk aminek tartja magát. Hajrá!
Kopi Pesta Creative Commons License 2009.02.14 0 0 50
Az.
Nagulnov Creative Commons License 2009.02.14 0 0 49
"ami nem jelenti azt, hogy a magyar származású alkalmazottaim nem követtek el adminisztratív hibát. Lehet, hogy hibáztak. Tévedtem, lehet, hogy tévedtem, hogy magyar emberekre bíztam a szervezetem gazdasági adminisztrációját.”

Kolompár a sarokba szorított patkány - és a sarokba szorított patkány első rémületében kimondja amit eddig is tudtunk és az első rémület után támad.

Vannak ők a cigányok - meg mi a magyarok.

Az hogy meg a hülye jogvédők náluk is jobban akarják tudni hogy ők nem cigányok hanem magyarok - azt meg a sarokbaszorított patkány cáfolja elsőkézből... Amikor sarokba szorítják.
orpheline Creative Commons License 2009.02.14 0 0 48
Szerintem K. úr önös érdekből lepaktálna még a Csomorkányi sánta Ördöggel is......

Nem, ez az ember nem rasszista.....
Éhesló Creative Commons License 2009.02.14 0 0 47
Persze, az.
ninive_8 Creative Commons License 2009.02.14 0 0 45
ez a kolompár egy iq deficites végtelenül egyszerű lény...
Előzmény: Perichole (-)
Detonátor Creative Commons License 2009.02.14 0 0 41
Miért nem a tesvéreknek adott munkát? Segített volna legalább néhány családon.
Előzmény: Perichole (-)
borzimorzi Creative Commons License 2009.02.14 0 0 40
Kolompár csak rasszista. De ezt eddig is tudtuk róla.

Az a riporter, aki nem kérdezett azonnal vissza, hogy mikor tette a feljelentést és hol tart a nyomozás, na, az viszont effektíve hülye.

Csót:
b
Előzmény: Perichole (-)
Magic Horse Creative Commons License 2009.02.14 0 0 39
Ő hivatalból antirasszista.
takacsi Creative Commons License 2009.02.14 0 0 37
Pedig a topic-nyitó szó szerint idézte Kolompárt.
Nem tudom, hogy melyik tévé adta le eredetileg, de az biztos, hogy tegnap este a Civil Kaszinó (HÍR TV) műsorában leadták Kolompár nyilatkozatát (9 mikrofon volt előtte, ezt megszámoltam).
Te is megnézheted a Civil Kaszinó ismétléseiben, akár ma is:

2009. február 14. szombat 16.05
2009. február 15. vasárnap 11.05
2009. február 17. kedd 15.05
2009. február 19. csütörtök 14.05

Később felkerül a netre is.
Csakhogy ne vond kétségbe a topic-nyitót. Mert ha nincs is írott verziója, attól még van tv felvétele...
Előzmény: titkom (26)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.14 0 0 34
Az, ráadásul duplán. A cigányokat is utálja, azért nyúlta le a pénzt.
karinthia.1 Creative Commons License 2009.02.14 0 0 32
Csak a szokásost teszi Gusztustalan addig támogatja ő és a pártja is a cigányokat amig le nem zajlottak a választások: Eu.parlamenti képviselök, országgyülési képviselök választása .Utána dobja a cigó témát ,ő is és a pártja is.No ezért Gusztos,vagy inkább gusztustalan ez az ember ,és a pártja .
Előzmény: Törölt nick (29)
karinthia.1 Creative Commons License 2009.02.14 0 0 31
Lopott, csalt ,és hazudott ,és elitálik .ennyi !!
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.14 0 0 29
Sokkal inkább az, mint a magyarok többsége (81 %-a). Gusztus Petyusnak nem tűnik fel, hogy momentán őt mennyire utálja ez a zorbán nem csak a másik? Védjed, Petya, védjed. Majd ha kiherél ez a megélhetési haverod, rájössz, hogy kiket védtél.
titkom Creative Commons License 2009.02.14 0 0 26
...a gugli szerint - aminek bízzunk elfogulatlanságában - nincs írott forrása, megadhatnád, hol hallottad (ebben sem kételkedünk)...
Előzmény: Perichole (11)
Senara Creative Commons License 2009.02.14 0 0 22
Igen az mert ide is belekeverte az etnikumi hova tartozást . Micsoda retek ráverné a balhét a könyvelőre . Nagyon kellett volna keresnie , ha a fajtájából akart volna választani írástudót .
==T== Creative Commons License 2009.02.14 0 0 20

biztos csak kimondta az igazságot, hogy a fehérgalléros bűnözők 99,9 %-a magyar, tehát van magyarbűnözés

 

Maradjunk annyiban, hogy nem cigány...

Előzmény: drzyx (12)
takacsi Creative Commons License 2009.02.13 0 0 17
A rasszistázók terminológiája (helyesebb a "gyakorlata" szó használata) szerint "rasszista" lenne, ha a magyaron kívül más is lehetne "rasszista"....
Mivel csak mi lehetünk azok, így Kolompár nem lehet...

(egyébként rosszindulatú baromkodásnak tartom a nálunk dívó rasszistázást, ergo nem tartom "rasszistának" Kolompárt sem...)

De valószínű a topic megnyitását épp a HÍR TV Civil Kaszinó műsora inicialaizálta - abban merült fel ez a kérdés - érdemes megnézni ismétléseit, hogy hogyan kezelték....
drzyx Creative Commons License 2009.02.13 0 0 16
hülye (mármint Kolompár), de ne csodálkozzatok, ha a folyamatos cigányozásra magyarozással vágnak vissza, majd követelnek cigány népi ülnököket, meg bírókat, elfogultságot jelentenek be, mert magyar a bíró és lobogtatják bayer cikkeit
Előzmény: Perichole (14)
Pávek úr Creative Commons License 2009.02.13 0 0 15
Nem kell ennek akkora jelentőséget tulajdonítani; Kolompár egyszerűen csak cigánykodik.
Előzmény: Perichole (14)
Perichole Creative Commons License 2009.02.13 0 0 14
Nem hittem, hogy ekkora problémát jelent elolvasni, amit írtam. Nem általában a bűnözésről kérdezték, hanem az ellene folyó eljárásról. És szó szerint azt válaszolta, amit leírtam.
Előzmény: drzyx (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!