Keresés

Részletes keresés

nagycsalados2015 Creative Commons License 2016.06.14 0 0 78

Úszóedzőt keresek nyárra napi 1-1,5 órában három gyermekemhez (három és fél, négy és fél és hat évesek).

A Római fürdő vagy a Pünkösdfürdői strand jöhet szóba a közelség miatt.

0670 373 negyvenöt tizenkilenc

Dextro27 Creative Commons License 2015.09.17 -1 0 77

Sziasztok!

 

Edzéslehetőség gyerekeknek és felnőtteknek a Kondorosi uszodában.

Öttusa-triatlon az UNIQA TEAM ÚJBUDA SE színeiben.

 

Felnőtteknek reggel 6-7ig hétfő és szerdai napokon vannak az úszóedzések.

 

Mély vizes úszástudás szükséges (1 hosszt tudjon leúszni).

 

Edzéseink a Nyéki Imre uszodában és a Bikás parkban vannak.

 

 

Edzésidőpontok a gyerekeknek:

Hétfőtől Péntekig 16-17 úszás 
Hétfő és Szerda 17-18 úszás
Hétfő és Szerda reggel 6-7-ig úszás a versenyzőknek.
Kedd és Csütörtök 17-18 futás+ lövészet a nagyobbaknak.

 

Várom jelentkezésed:

 

Fecskovics Attila

www.fecskovicsattila.com

06 harminc 5464846

ursa minor fate Creative Commons License 2013.01.09 0 0 76

Szerencsére én nem ezt tapasztaltam.
A nagyobb gyerekeim oviban kezdtek úszni és messze nem vízhez szoktatásról volt szó.
Mindketten ott tanultak meg gyors- és hátúszásban úszni.

Előzmény: AliceCsodaországban01 (63)
dextro1 Creative Commons License 2013.01.06 -1 0 75

Sziasztok!

 

Úszásoktatás és úszóedzés a XI. kerületben a Nyéki Imre ( Kondorosi) uszodában.

 

Kicsiknek, nagyoknak, felnőtteknek :)

 

Elérhetőség:

 

www.fecskovicsattila.com

 

Tel.: 0630546-4846

AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.10.03 0 0 63
Hát az ovi úszásra nem érdemes gyúrni, ugyanis az vízhezszoktatás... :-)

Viszont a legideálisabb sport az úszás, minden része mozog a gyereknek, és általában még élvezik is ezt az őselemet.
Előzmény: anda6666 (62)
anda6666 Creative Commons License 2009.10.03 0 0 62
Sziasztok,

látom alakulnak a vélemények.

Szóval mi autóval járunk, tehát 20 perc utazás nem gond (persze 1 órát nem mennék vele, meg belvárosba sem a dugóba)...

Köszi piglet az uszit, már hívtam őket megnézzük, szimpatikusnak tűnt a képekről!

nekem az a fontos, h mozogjon, játszhasson a gyerkőc a vízben , mellékhatásként ha még magára is szed egy kis tudást az már szuper. Vízbiztos a fiam, imádja a vizet, víz alatt tölti ideje nagy részét :-), úgyh engem nem zavar ha nem 4 évesen tanul meg úszni, a lényeg, h az alapok biztosak legyenek. Tanuljon uszodai fegyelmet (mire az ovival uszodába mennek), legyen új társaság, és élvezze. Nekem ez a fontos.
Sztem mindeninek más típusú a gyereke, az enyémet pl. nehéz tanítani, mert úgy csinál mint akit nem érdekel, v nem figyel, aztán egyszer csak tökéletesen csinálja gyakorlás nélkül. Szóval türelemjátékos a kispasi :-)
piglet Creative Commons License 2009.10.03 0 0 60
No igen, elképzeltem, amint a 3 gyerekem úszására alkalmanként 3x3000 azaz 9000 forintot kifizetek. Havi szinten, heti két alkalommal (az mondjuk 8) 72 ezer forintot. :)))))))))
Előzmény: Törölt nick (59)
piglet Creative Commons License 2009.10.03 0 0 58
Kedves négyunokás nagymama!

1. továbbra is állítom, hogy nincs két egyforma gyerek

Hol írtam én vagy bárki, hogy a gyerekek egyformák?

2. náluk kiscsoportos oktatás van, de a legelején még egyénileg foglalkoznak a kicsikkel.

Hol írtam én vagy bárki, hogy a csoportos oktatás az egyenlő 20-30 gyerekkel? Hol írtam arról, hogy milyen módszereket alkalmaznak, hogy mennyiben foglalkoznak egyénileg is közben a picikkel?

3. Az autózás témát meg hagyjuk inkább.
Te tettél megjegyzést, hogy egy 4 éves ne autózzon sokat. Az anyuka Újpest-Margitsziget távolságról írt, hogy ez nem gond. Újpestről van olyan uszoda, ami nincs messzebb, mint a sziget, de bizony autó kell hozzá.

Lehet, hogy telihold van, de engem nem szokott zavarni. Szerintem viszont érdemes elgondolkozni, hogy belőled milyen hatásokat váltott ki, hogy ezt a tényt közölnöd kellett.
Előzmény: lildiko (56)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.10.03 0 0 57
ahova az enyem jart,ott max letszam 6 fo volt,de nem mondom,hogy nem orultunk,mikor valamiert sokan hianyoztak es monduk csak ketten voltak:)
Előzmény: lildiko (56)
lildiko Creative Commons License 2009.10.03 0 0 56

Elfogadom, hogy neked ez a véleményed. De mint négyunokás nagymama (és gyerekkoromtól mostanáig tartó víziszonyos felnőtt) továbbra is állítom, hogy nincs két egyforma gyerek. Lányom azt mondja egyébként, hogy náluk  kiscsoportos oktatás van, de a legelején még egyénileg foglalkoznak a kicsikkel.

Az autózás témát meg hagyjuk inkább. (Meg velem is egyénileg foglalkoznak :-))

 

Egyébként is telihold van :D

Előzmény: piglet (55)
piglet Creative Commons License 2009.10.02 0 0 55
Bocs, de egyrészt szerintem semmi baj a csoportos oktatással, másrészt hol láttál te olyat, hogy az újpestről érkezőt át akarom irányítani mondjuk a XX kerületbe??????
Előzmény: lildiko (48)
--zerge-- Creative Commons License 2009.10.02 0 0 54
Persze, kizárólag együtt, szóba se jöhet másképp :) Ahova járunk, ott most egyszerre van a kezdő és a (fél)haladó, külön medencében.
Előzmény: Zimizumi (53)
Zimizumi Creative Commons License 2009.10.02 0 0 53

nagyon örülök a harmaskátoknak! :-)

tudod, a mi négyéveseink elég hasonló habitusúak. ha meg tudod szervezni, hogy a két nagy egyszerre ússzon (két külön edzőnél), talán érdemes kipróbálni. aztán meglátod.

ha meg nem megvalósítható az egyszerre úszás, akkor lehet, hogy én nem vállalkoznék logisztikai bravúrokra egy újszülöttel a fedélzeten.

Előzmény: --zerge-- (52)
--zerge-- Creative Commons License 2009.10.02 0 0 52
Köszi, erősen gondolkodom, mi legyen, ha 4 éves lesz a gyerek. Bonyolítja a dolgot, hogy addigra lesz egy újszülött is :)
Előzmény: Zimizumi (51)
Zimizumi Creative Commons License 2009.10.02 0 0 51

mi elkezdtünk a 4 évessel úszni most és eddig nagyon pozitívak a tapasztalatok. nekem is voltak kétségeim, hogy oda tud-e figyelni a gyerkőc 45 percen keresztül és szótfogadni az edzőnek - de mivel nagyon akart már úszni (már 3 éve kísérgeti a bátyját és tele a hócsukája a kispadozással), úgy gondoltam belevágunk - és szerencsére semmi gond sincs.

a San Marco utcába járunk egy vadonatúj uszodába.

Előzmény: --zerge-- (36)
kutyatolvaj Creative Commons License 2009.10.02 0 0 50
Ilyen kicsiknél a kiscsoportos oktatás a leghatékonyabb. 4, max 6 fös csoprtokban lehet a legjobban haladni velük. A gyerekek nem csak az oktatótól tanulnak, hanem egymástól is, talán még többet is. Lehet, hogy az oktatónak nem hiszi el, hogy poén a fejét víz alá dugni, de ha van a csoportban, aki megteszi, akkor a csoportnyomás hatására megpróbálja esetleg. Fogyatékos, autista, egyéb problém gyerek kivétel. Nagyobb, 8+ csoportok kerülendök, hacsak nincs az oktatóval segítö a vízben, az kb felezi a létszámot.
Előzmény: lildiko (48)
--zerge-- Creative Commons License 2009.10.02 0 0 49
Ja, hogy a 3000 egyéni? Akkor bocs. Én amúgy nem vinném így egyénileg, szerintem jobb a csoport. (Persze feltéve, hogy nincs tömeg.)

Az autózással egyetértek, én annyira rühellek Bp-en autózni, ezerszer inkább bkv, és ezzel a gyerekeim is így vannak. (Igaz, mi tömegközlekedésileg szuper helyen lakunk.)
Előzmény: lildiko (48)
lildiko Creative Commons License 2009.10.01 0 0 48

Ennyi pénzért egész biztos, hogy csoportos oktatás van. Már pedig ilyen kicsiknél az a jó, ha egyedül vagy legfeljebb párban foglalkoznak velük.

Ami pedig az autóztatást illeti, nem hiszem, hogy szerencsés egy 4 évest a városon át autóztatni, ahelyett, hogy mozogna, vagy aludna.

Előzmény: piglet (47)
piglet Creative Commons License 2009.10.01 0 0 47
Autóval jártokvagy tömegközlekedés?

Amúgy Nővér utcai tanuszoda XIII. kerület. 1000 Ft/alkalom. Ismerős jár oda, azt mondták jó. Ha autó is van, akkor még van tippem.
Előzmény: anda6666 (42)
lildiko Creative Commons License 2009.10.01 0 0 46
Nem tudom, hogy mennyi az annyi. A 3000 az anyuka hsz-ében volt. A Rubinban egyéni foglalkozás kerül ennyibe? (mert azért azt kétlem)
Előzmény: AliceCsodaországban01 (44)
--zerge-- Creative Commons License 2009.10.01 0 0 45
Úristen, ez rengeteg. Mi 8000-et fizetünk 10 alkalomért. (Kísérőjeggyel együtt 11.)
Előzmény: AliceCsodaországban01 (44)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.10.01 0 0 44
Hát 3000ft/alkalom -ért lehet is elég barátságos s légkör, eddig azt hittem, hogy a Rubin hotel a legdrágább, itt 10 alkalomra a bérlet 18.000. De pl a MOM melletti sportközpontban ugyanez 11.000.
Előzmény: lildiko (43)
lildiko Creative Commons License 2009.10.01 0 0 43

Lipcsei Kriszti nagyon jó, de úgy tudom, ő idén alig kapott lehetőséget a Darnyiban.

A Dagályban van másik társaság is, bár az áraikat nem tudom. (Hazabeszélek, mert a lányom is ott oktat.) Ott igazán nagyon barátságos a légkör.  És kifejezetten ilyen kicsiknek való. Nem fáznak meg a kicsik, télen sátor van a medence fölött. (Engem is ott tanítanak, amint azt talán írtam már.)

 

Ja, és a Hajósban nagyon klóros a víz.

Előzmény: anda6666 (42)
anda6666 Creative Commons License 2009.10.01 0 0 42
Sziasztok,

én is most keresgélek úszó lehetőséget a 4 éves fiamnak. Szóval eddigi tapasztalataim:
voltunk a BVSC-ben - soha többet!! Annyira durva volt az oktató a gyerekkel, h elhoztam, a nyakánál fogva emelte ki a vízből, meg amikor kalimpált lenyomta a víz alá.. nem is mondom tovább,mert felidgesítem csak magam :-((
Tnap voltunk a Matesz Csilla félén (Vizipók), ami a Dagályban volt, ez tetszene, de kiváncsi lennék a tapasztolotokra, h télen nem fáznak meg kint a gyerkőcök, fejük etc.? Illetve elég drága: 3000 Ft/alkalom
Ma elmegyünk a Margitszigetre is, az tetszene így látatlanban (ráadásul oda fognak járni az ovival januártól), csak olyan macera a bejutás (szállodáknál leparkolok, onnan bebuszozunk? - Újpestről jövünk, szóval a Margit híd felől nem jó nekünk)..
Lipcsei Kriszti lenne a Margitszigeten, ismeri esetleg vki?
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.09.20 0 0 41

mi mar nem,miota uszodaba menet elutottek sokkot kapott,es nem volt  hajlando..Most mar menne ujra,de most meg idoben nem fer bele...Vagy majdmeglatjuk:)

 

Pannus szinte napra pontosan 4 evesen kezdte,neki ment szepen... Gondolom gyereke valogatja

Előzmény: zso70 (34)
zso70 Creative Commons License 2009.09.20 0 0 40
annyira nem rossz, azt hittem, sokkal rosszabb lesz a híd lezárás miatt, de a Pacsirtamezőn átjutunk 5-8 perc alatt és onnan oké, pont az uszodától áll be újra :) Hazafelé pedig sokkal jobb,nincs dugó.
Előzmény: --zerge-- (39)
--zerge-- Creative Commons License 2009.09.20 0 0 39
Mi eleve bkv-zunk, a 4-6-os háztól házig visz (plusz rövid séta), szóval nekünk ez kényelmes. Pestről a Komjádi lenne a nemnormális :)
Előzmény: zso70 (38)
zso70 Creative Commons License 2009.09.20 0 0 38
nekem már a KOmjádiba járni is a "nemnormális" kategoria, sokak szerint :) a Sziget, viszont abszolute őrület. A bejutás miatt, mármint, aki nem eleve bkv-zik, annak. Nyáron jó volt, ott voltak táborban, vitték a Komjádi elől, a Hajósnak jobb az "infrastrukturája , főleg a programokhoz.
Előzmény: --zerge-- (37)
--zerge-- Creative Commons License 2009.09.20 0 0 37
Ti a Komjádiba jártok? Mi a Margitszigetre, ott most a vízhezszoktató-kezdő csoportban 3-4 gyerek lézeng. A félhaladóban, ahol most a lányom is van, jóval többen vannak.
Előzmény: zso70 (34)
--zerge-- Creative Commons License 2009.09.20 0 0 36
Igazad van, nekem eszembe se jutna még 4 évesen vinni a kicsit (télen lesz 4), ha nem az lenne gyakran, hogy visszük a nagyobbat, ő meg ott ül velem a kispadon. Mondjuk eddig jól bírja, rajzolgat, de hosszú távon szerintem unni fogja. A férjem meg ritkán tudja vinni a gyereket. Na, megdecemberre várom a harmadikat, akkor aztán végképp nem tudom, hogy lesz :) De nagyon nem szeretném, ha abbahagyná a nagylány, egyáltalán nem csak az úszástudás miatt, hanem mert annyira kell neki az intenzív mozgás. És nem mellesleg nagyon szereti, főleg mióta most ősszel újrakezdte.
Előzmény: zso70 (34)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!