Keresés

Részletes keresés

hirvike Creative Commons License 2009.03.05 0 0 12

Nekünk homlokhőmérőnk van, én nagyon szeretem.

 

 

Sencor SFS100 Digitális infravörös homlokhőmérő

 

cleo2 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 11
Még valami: fülmérésnél nem teljesen a járatba kell tenni a mérőt, úgy soha nem lesz pontos, hanem arra a viszonylag nagy lapos részre ami nagyjából a fülünk közepénél van.. Itt teljesen megtámaszkodik a mérő rész még kicsi gyerenél is és nem kapsz össze-vissza értékeket.. Szerintem ha valaki tudja, hol kell mérni és kb 5ször kipróbálja, menni fog..
cleo2 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 10
Sziasztok!

Nekünk fülhőmérőnk van. (amikor születtek a lányaink, a kórházban nekünk is ezzel mérték a lázunkat.. gondoltam, ha a kórházban jó, biztos jó) Nagyon szeretem!
Hozzá tartozik, hogy meg kell vele tanulni mérni!!! Eleinte ellenőriztem hagyományos úton is, mert ugye nem mindegy, hogy hova teszed a fülébe a lázmérőt. Viszont amióta belejöttünk soha nincs problémánk.. Pontos, könnyű vele mérni és a gyereknek sem macera!!!
Éjjel akár fel sem kell keltenem és tudom ellenőrizni a lázát. Viszont arra nem árt figyelni, ha éppen akkor fordította át a fejét, akkor nagyon magas értéket is mutathat..
Szóval ha éjjel használom, akkor egy ideig várok (10 perc) és csak utána mérek... Vagy mérek egyszer és ha irreális, akkor 10 perc múlva újra..
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Cleo
mormika Creative Commons License 2009.02.04 0 0 8

Szia,

 

nekünk ilyen infrás homlokhőmérőnk van:

http://www.predictor.be/en/products/thermometer_frontal.asp

Nem tudom, Magyarországon forgalmazzák-e, mi Luxembourgban vettük. Kábé 40 euró volt. Szerintem jó, gyors, egyszerűen használható.

jazmine35 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 7
Nem, pedig jó a címem, ma is jött rá levél :) Írok..
Előzmény: Törölt nick (6)
jazmine35 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 5
Világos, de így is mértem vele mindenfélét. No és nem is volt szimpatikus túlzottan, h fülbe rakok valamit, féltem, h a gyerek megszokja és majd mással is kipróbálja...
Előzmény: Törölt nick (4)
jazmine35 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 3

Azt hiszem, Samsung volt, én is így jártam: totál össze-vissza mértem vele, ellenériztem a simával és végül inkább eladtam.. Most nem szeretnék hasonlóan járni.

Viszont 3 lázas gyerek mérése éjjel a simával totál ébresztőprogram mindenkinek :/

Előzmény: Lucilla (2)
Lucilla Creative Commons License 2009.02.04 0 0 2
Nekem omron fülhőmérőm van, de egyszerűen képtelen vagyok jól használni, valamit tutira nem csinálok jól vele ...
Előzmény: jazmine35 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 0
0
jazmine35 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 topiknyitó
AAlapvetően hajlok a homlokmérés felé...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!