Keresés

Részletes keresés

E66 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 42

Egy ideje azon töprengek, mit jelenthet a nikked - E66?

 

BMW (autó ) és Nokia (telefon).

Így lett az átmeneti nickem is E66 ...:)

 

Tudod, mit úúúútálok kurvára? Aztat, hogy millerközeli nikkek szanzsén emlékeztetnek mindenfélére, amiről szerintük tunnom köllene.

 

na ezért nincs nekem több tízezres nickem..:) pedig Internetto-s vagyok...:)

Előzmény: Indián (20)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 41
Kéremszépen ne rúgjanak ki! Én csak egy böfögő fidesznyik vagyok aki depressziós és itt vezeti le a feszültségét, mert a vérkomcsi-cosmopolitan felesége mindig visszaüt!
Előzmény: légycsapó (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 40
Igen, de kellene egy Adblock Minus is, ami középen vág rendet. :-)
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 39
T. Felhasználók,

legyenek kedvesek kussolni! Ingyen van az index fórum, ajándék lónak pediglen igaz magyar ember nem nézi a fogát.

Én a magam részéről azzal csökkentem az index hardvereinek terhelését, hogy naprakészen tartott Adblock Plust használok. Nem kell azzal a sok reklámmal bajlódni szegény vasaknak. Meg aztán a sávszélesség se olcsó.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 38
foglalt, többszörösen:

1. http://www.iszolda.hu/archiv/olvir/olvir.inc.971209.html

2. Szevasztok okosok
Rohattul unatkoztam, ezért hát benéztem, beleolvastam az utolsó néhány üzenetbe. A reakcióm a következõ volt:
:o)))))))))))))))))))
No comment.
Allveer
1997. november 22. - szombat, 21 óra 46 perc

Előzmény: Phat_Mammma (13)
Uszíccs Mátyás Creative Commons License 2009.02.04 0 0 37
Tetszik a topik, de figyelmeztetlek, hogy túl sok a sztrájktörő! :D
Via Galvani Creative Commons License 2009.02.04 0 0 36
ÜDv. "Tombol a sötétség" nem képzavar. Sőt az un. oxymoron (vagy mi), szintén nem képzavar ("világító sötétség"). Ha szellemesen használják.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 35
…akarom mondani légycsapó…
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 34
Nem vagyok én senkinek a szószólója, de hol írt Indián olyant, amiből ezt olvasod ki?
Bizony-bizony be-be csusszan olyan post, ami sérti a Magyar Köztársaság törvényeit.
Előzmény: wizes (24)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 33
A francba! Hogy lehet este hétkor sztrájkot szervezni?!
Egyszer életemben bennhagyhattam volna az összes anyázást .... naa, mindegy.
Szolidárjon veletek a Gaskó!
Előzmény: légycsapó (-)
G.B.Bejja Creative Commons License 2009.02.04 0 0 32

Szerintem nincs olyan téma, amire ne lenne már topik.

Ami ezután fog történni, arra is van, ugyanis bármiért nyitják, a harmadik hozzászólás gyurcsányorbán.

Előzmény: T.Howard (25)
Galamblelkű Szűzfapoéta Creative Commons License 2009.02.04 0 0 29
Ott a pont.
Előzmény: légycsapó (-)
Álmos user Creative Commons License 2009.02.04 0 0 27
szerintem meg a Sys-gazda bőszen cumizza a new mysql database bekövését... :)))
Indián Creative Commons License 2009.02.04 0 0 26
Mijóta én írtam... :-P
Előzmény: wizes (24)
T.Howard Creative Commons License 2009.02.04 0 0 25
Annyi biztos, hogy a legnagyobb marhaság egyre-másra topikot nyitni, ahelyett hogy a keresőbe megnézné az olvtárs, hogy van-e már az illető témával kapcsolatos topik. Én személy szerint mindig azzal kezdem. De amikor elszabadult a pokol hát itt tartunk.
wizes Creative Commons License 2009.02.04 0 0 24

Milyen jogsértő hozzászólások keletkeznek?

 

MM mióta jogforrás?

Előzmény: légycsapó (-)
Mbazsika Creative Commons License 2009.02.04 0 0 23
a moderálás is lassan lehetetlen lesz

Wagner csokkentette a tablettasbor fejadagot??? A szemet zsugori :-))
Előzmény: légycsapó (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 22
Nem tudom.
Az Olvtarsaknak kuldott valaki meghivot ?
Ha nem, akkor mit teccenek itt reklamalgatni.
Tessenek csinalni egy sajat forumot valahol.
Nemde ?
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 21
ritka egy szar ez az index fórum
teknikailag naggyából 10 évvel ezelőtti színvonal
az oldalak 1/3-a reklám
mija faszér?
semmi fejlesztés nincs, mire kell a lé
Indián Creative Commons License 2009.02.04 0 0 20
Egy ideje azon töprengek, mit jelenthet a nikked - E66? Illen élemiszeradalék nincsen, ezt az e-szamok.hu is tanusíccsa...

Amúgy meg ez a fórum a mindig is a szabad szájáról vótt híres... mijóta nem muszáj hivatalos nemzetpolitikai szempontokra is tekintettel lenni... Következésképp a modik engedékenysége sem szempont.

Tudod, mit úúúútálok kurvára? Aztat, hogy millerközeli nikkek szanzsén emlékeztetnek mindenfélére, amiről szerintük tunnom köllene. Ehhez már öreg és lusta vaok...
Előzmény: E66 (19)
E66 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 19

minden fórumnak megvannak a maga kis pártemberkéi...

szdsz fórumra átnézek,akkor tudom,hogy hova mentem...(hát nem haza..:) )

itt  található ellenzék szép számmal...,és gyakorlatilag ezért jó az index...

a fent említett "kedvenc" helyemen egymás f...-szát szopkodják...,unalmas,hányinger hely, az ellenzék likvidálva...

itt úgy látom az elmúlt hónapkban engedékenyebbek a modik vagy csak kurvára belefáradtak néha bizony elszabadult indulatoktól...

Előzmény: Indián (17)
evil1023 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 18
A műszaki háttér nappal, amikor a legnagyobb a forgalomban is általában eldöcög, ugyanaz mint tegnap este, amikor használhatatlan volt. Szóval nem biztos, hogy a műszaki háttérrel van a baj, talán egy olyan rencergazda kéne, aki ért valamit az ilyen szerverdolgokhoz.
Előzmény: Indián (17)
Indián Creative Commons License 2009.02.04 0 0 17
Hmmm... nem szeretném, ha arra színvonalra köllene süllyednünk... snassz... Újabban már' csak minden 10-ik pártpribéket hajtom el a halál faszára, ez kifejezett színvonalemelkedés...

A műszaki háttér meg 1 másik kérdés, ám megértem léccsapó Kartácsat is...
Előzmény: ex_lx (16)
ex_lx Creative Commons License 2009.02.04 0 0 16
"A polidili 95%-a csak hülyeségekkel és teljesen felesleges topicokkal van tele."

Követjük a parlamenti munkát.
Előzmény: Phat_Mammma (13)
ex_lx Creative Commons License 2009.02.04 0 0 15
"Ha nem tetszik amit írtam, lehet törölni,"


A sztrájkoló buszsofőröket meg gyorshajtásra ösztökéled?
Előzmény: Dr Motte (12)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.03 0 0 14
Nekem tegnap komplett php tartalom zuhant le. Olyan, amit elvben nem is láthatnánk.

Egyébként senki ne higgye, hogy csak a polidilin tombol a sötétség (jó kis képzavar.) A hozzászólások száma jóval kevesebb egyéb területeken, de a színvonal nem sokkal jobb.
Előzmény: Törölt nick (7)
Phat_Mammma Creative Commons License 2009.02.03 0 0 13

Szerintem az egész Polidilit kéne törölni, mert ez a fórumcsoport a legterebélyesebb, miattatok szív a fórum többi része. A polidili 95%-a csak hülyeségekkel és teljesen felesleges topicokkal van tele. Valami külön helyre kellene száműzni titeket. De én ha enyém lenne az index teljesen beszántanám, ezt a polidilit és sóval hinteném be.

Tökéletes igazad van, és én személy szerint is támogatom az ötletet.

 

Helyette lehetne valami szélsebes beszélgetőcsatornát nyitni, amihez óránként akár öten is hozzászólhatnának. Én már a nevét is kitalátam: lehetne például Olvir.

 

:-) 

Előzmény: Dr Motte (12)
Dr Motte Creative Commons License 2009.02.03 0 0 12
Szerintem az egész Polidilit kéne törölni, mert ez a fórumcsoport a legterebélyesebb, miattatok szív a fórum többi része. A polidili 95%-a csak hülyeségekkel és teljesen felesleges topicokkal van tele. Valami külön helyre kellene száműzni titeket. De én ha enyém lenne az index teljesen beszántanám, ezt a polidilit és sóval hinteném be.
Ha nem tetszik amit írtam, lehet törölni, legalább nem kell feljönöm többet ide és már nem is lesz akkora a zsúfoltság...
Előzmény: Egyes! (10)
evil1023 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 11
Igen, ez a folyamata egy negatív jelenség megszüntetésének. Először csak valami szélsőséges fórumozó nyit egy topikot a jelenségről, amibe aztán egyre többen írnak. És egyszercsak megszólal a rend egyik felelős képviselője, és pontosan ugyanazt mondja, amit addig csak a szélsőségesek.

Viszont ha beáll a sztrájk, akkor mit kell tennie a tisztességes fórumozónak? Még jobban ügyelni rá hogy ne tegyen szabályellenes kijelentéseket, vagy éppen ellenkezőleg, minél több ilyet írjon? :)
Előzmény: légycsapó (-)
Egyes! Creative Commons License 2009.02.03 0 0 10
Hááát... Én nem tartanám jó ötletnek, mert elszabadulna a verbális pokol...
Pillanatok alatt átváltozna az egész a moderálatlan chat-oldalak hülyegyerekdéire: "kurvannyát mindenkinek!" és hasonlók, végleg lehetetlenné téve az így bár akadozó, lassú, de türelemmel még folyamatában működő beszélgetéseket (igen, néha azért azt is lehet a polidilin).
Ilyen tiltakozó jellegű megoldások helyett inkább tartanám elfogadható megoldásnak a túlterhelés ellen a nem érdemi témákat felölelő fórumok ideiglenes bezárását. Lássuk, mire gondolok:

"# Hozzászóló bajnokság
Törzsasztal-játékok, 18:16
# Akié legtovább az utolsó hsz., az nyert
Törzsasztal-játékok, 20:04"

Ezek a 2. és 3. legpörgősebb topikok. Kérdem én: minek ezek? Foglalja a helyet a szerveren, mert ugye az Indexnek muszáj archiválnia minden egyes nyamvadt hozzászólást, meg azért, hogy az új fikanickek gyorsan letudják a 30 hozzászólást a sorozatlövő topiknyitásokhoz. Célja: semmi, értelme: semmi, de nem baj, legyen, csak ilyen válságos állapotok alatt nem túl célszerű.
Mellesleg felőlem akár a polidili is lekapcsolható lenne, attribútumaiban a fentiekkel eléggé korrelál.
De a szaktopikok, eü. és SOS topikok azok mindezeknél sokkal fontosabbak.

Vagy nézzük a pozitív oldalát: így egészen nosztalgikus. Mint régen, mikor 3-4 nap kellett, mire hozta a válaszlevelet a postás...:-) Ehhez a nyamvadt hozzászóláshoz is elcsesztem 40 percemet, és még az se biztos, hogy átmegy - jobb, mint egy szafari igazi vadakkal!
No, ne legyetek elkeseredve, lehetne rosszabb is, sőt máshol meglehet, most is az, szükség van rátok, fel a fejjel!
Előzmény: légycsapó (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!