Sziasztok!
Régen nem jártam itt, rég nem foglalkoztam (olvastam) a VEKLA-val. Ma tévedtem újból a fórumra és azt nem mondhatom, hogy megdöbbenve, de mindenesetre érdeklődéssel olvastam a fejleményeket. Elolvastam KM cikkeit, Kuremszkiék honlapját is átböngésztem... Tény, hogy jó nagy átverésnek tűnik az egész VEKLA-projekt.
Sajnálom, hogy a feltaláló nem nagyon nyilatkozik, mert Kuremszkiék véleményét már ismerjük. Talán ez a cikk, amit az ingatlanmenedzser oldalán találtam, kicsit megvilágítja előttünk Veres Klára véleményét is:
http://ingatlanmenedzser.hu/hirek/20091103_vekla_zsenialis_magyar_talalmany_vagy_hat.aspx
Itt már Veres Klára nem milliós nagyságrendű ruhapénzről beszél, a Ferrari is igaz, sőt még anno Aston Martinról is rebesgettek, amit ugyan gyorsan tovább is kellett adnia Kuremszkinek...
Veres Klára végig a szabadalma ellopásáról, és annak megszerzési kísérleteiről beszél.
A WIPO (világ szabadalmi szervezet) honlapját böngészve ismerős névvel találkozik az ember egy valamiféle füstölt krumplis termékkel kapcsolatban:
http://www.wipo.int/pctdb/en/wo.jsp?wo=2003101222&IA=HU2002000176&DISPLAY=STATUS
Én sajnos nem sokat értek ebből, de felvetődött bennem a kérdés, hogy talán mégsem igaz minden, amit Kuremszki állít? Talán ő valamiféle businesst lát a szabadalmak megszerzésében?
Én magamban levontam a következtetést:
- át lettünk vágva
- a két oldal kölcsönösen lehúzta, kihasználta egymást
- VEKLA NINCS!