Keresés

Részletes keresés

EszterEszter509 Creative Commons License 4 napja 0 0 49

Ez egy nagyon jó módszer, eddig azt hittem, hgoy Pesten csak dr. Rusz csinál ilyet, de akkor úgy látszik; hogy többen is.

Előzmény: Ádrienneee (44)
PJudit1986 Creative Commons License 2021.04.12 0 0 45

Sziasztok!Dr. Együtt Mihálynál(Nyíregyháza) csináltatott valaki szilikon cicit? Vélemények? Köszi előre is!🙂

Ádrienneee Creative Commons License 2021.02.09 0 0 44

Találtam egy nagyon biztonságos és kevés komplikációval járó mellplasztikai eljárást a Bónusz Plasztikai Sebészeten, ami tényleg működik, nézzétek meg ti is: mellnagyobbítás zsírfeltöltéssel!!!!!

Athina0309 Creative Commons License 2018.02.25 0 0 33

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy van-e bárkinek tapasztalata Dr. László Gyulával kapcsolatban? Nála voltam konzultáción az Aesthetica kp-ban mellfelvarrás miatt. Köszi, ha tudtok segíteni. Az is érdekelne, hogy ki mit mond a sima mellfelvarrás és a mellfelvarrás plusz szilikonról. Köszi.

cudarka333 Creative Commons License 2018.01.26 0 0 32

Ismersz valakit, aki kipróbálta? Neem egyik barátnőm használt ilyen készítmény, de nem lett semmi eredménye. Sajnos ma nincsen más mód, mint a plaszitkai sebészet, ha nagyon melleket akar valaki. 

Előzmény: jalebo (27)
bulis csajszi Creative Commons License 2017.07.19 0 0 31

Nekem is ő csinálta.

tök jó lett

Előzmény: Enikőbaba (28)
manóka1313 Creative Commons License 2017.04.21 0 0 30

Én az ilyenekben elég erősen kételkedem. 

Előzmény: jalebo (27)
Nikinimfó Creative Commons License 2017.04.15 0 0 29

Nekem is, már 13 éve és nagyon szeretem, nagyon szeretik, :) 

Enikőbaba Creative Commons License 2017.03.18 0 0 28

Nekem Rusz Zoltán csinálta meg, és elégedett vagyok vele.

jalebo Creative Commons License 2017.01.09 0 0 27

Mellnagyobbítás tabletta - http://breastfast.hu

nagy.marianna Creative Commons License 2015.08.02 0 0 26

Sziasztok!

Engem Tóth András műtött, és mindenkinek csak ajánlani tudom. Rajtam mellnagyobbítást végzett, és gyönyörű lett az eredmény, pont amilyet szerettem volna. Kiváló plasztikai sebész.

mivett Creative Commons License 2009.07.30 0 0 22
Szisztok,eladnám nagy összegű ajándékutalványomat egy jó hírű budapesti plasztikai sebészetre szól /Felhasználható 1010 áprilisig/
nagyon sok mindenre felhasználható pl:Arcfiatalítá sra,arcplaszikára,szemhéj,orr, fülplaszikára,botox kezelésre ránfeltöltésre,ajakfeltöltésre ,
fogfehérítésre,z sírleszívásra,mellplaszika,fel karplasztika,has,fenék,comb plaszika,cellulitisz kezelésre alakformálás ultrahanggal,végleges lézeres
szőrtelenítésre,bőrgyógyászati kezelésekre,hajhullás kezelésére,túlzott izzadás kezelésére,értágulat kezelésére.
Ha érdekel a részletekért keress meg mivett@indamail.hu
Köszi

Ha érdekel a részletekért keress meg mivett@indamail.hu
Köszi

fedyke Creative Commons License 2009.07.26 0 0 21

Egyetértek RCH-val. Engem március végén műtott Sashegyi doktor, és csak ajánlani tudom mindenkinek, hozzá bátran mehettek. Nagyon jó szakember, ügyesen dolgozik, kedves, figyelmes. Nagyon meg vagyok elégedve a munkájával, azt sajnálom, hogy ennyi ideig gondolkodtam, ahelyett, hogy már évekkel előbb megcsináltattam volna a beavatkozást ...

 

Üdv: Edina

AR25 Creative Commons License 2009.07.23 0 0 20
Van itt esetleg olyan, akit a miskolci Form-Art palsztikai sebészeten műtöttek? Érdekelne minden infó, Molnár Lászlónál volt már valaki?
Nikolett.20 ha vannak infóid ,kérlek segíts!
Minden infó érdekel! Köszi a segítséget!
kmarika75 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 19
Sziasztok! én már tulvagyok egy mellfelvarrással egybekötött műtéten már lassan 5 hete ha valakinek kérdése van szivesen válaszolok.
Nikolett.20 Creative Commons License 2009.05.30 0 0 18

Sziasztok!

 

Van itt esetleg olyan, akit a miskolci Form-Art palsztikai sebészeten műtöttek? Érdelene minden infó.

Én úgy tervezem, hogy oda megyek műtétre, még ebben az évben.

Előre is köszi, ha tud vki segíteni!

ed28 Creative Commons License 2009.04.02 0 0 17

Sziasztok!!!

 

Valaki tudna nekem mesélni Wágner Pálról "mell ügyileg"minden érdekel!!

tslaciné Creative Commons License 2009.03.03 0 0 16
sziasztok,ki az,akinek Andók Csaba csinálta a mellfelvarrását?milyen lett?Én 10-én megyek.Ajánlanád?
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.21 0 0 15
Mint kiderült, a kérdező baleset miatt szorul beavatkozásra.
A mellplasztika egyébként nem egyenlő az implantátum beültetéséről. Másfajta korrekció is gyakori, csak arról nem írnak bulvárlapok címoldalán.
A túl nagy mell pl. lehet kellemetlen. No nem a bunkó férfiak miatt, hanem pl. a súlya lehet megterhelő. Nagy mellű nők gyakran panaszkodnak hátfájásra, nem tudsz hason fekve aludni stb.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.21 0 0 14
Szép igen, de milyen értelemben zavarja a tulajdonosát ha szép? A mérete miatt?
Szerintem aki annyira kicsinek találja a mellét, hogy ez önértékelési problémákat okoz neki, akkor csináltasson szilikonból ha van rá pénze, én nem látok rosszat ebben.
Neked igazi?
Előzmény: Törölt nick (6)
airbubble Creative Commons License 2009.01.21 -1 0 13
mi?
Előzmény: Vihar85 (12)
Vihar85 Creative Commons License 2009.01.21 0 0 12
undoríííító! :D
RCH Creative Commons License 2009.01.21 0 0 11

Ehhez a temahoz nem nagyon ertek, de Dr. Sashegyi Mihálynak en csinaltam a weboldalat es az oneletrajza szerkesztesekor lattam egy-ket dolgot, ami bizalomgerjeszto szamomra. Pl. hogy evekig dolgozott vegtag-, ortoped-, hasi sebeszkent es mas teruleteken - pl. mikrosebeszetben -  is elismert szakember. Ez persze nem garancia semmire, de szamomra jobb valasztasnak tunik, mint mondjuk egy szajsebeszetbol atigazolt orvos.

http://www.adler-med.hu
zzombie Creative Commons License 2009.01.21 0 0 10
Egyik barátnőm megcsináltatta és kíváncsi voltam milyen, megkértem, hogy mutassa meg. Neki izom alá tették be és nem szaladt el vele a ló, nem hatalmasat tetetett be. Nagyon esztétikus lett az eredmény, ha nem tudtam volna, hogy műtét után van, simán elhiszem, hogy ez biza jó genetika. Egyetlen árulkodó nyom egy nagyon halvány fehér vonalka volt a vágás helyén, de az se volt feltűnő, az a része a bőrnek amúgy se nagyon látszik és csak közelről észrevehető.
Szarvas67-69 Creative Commons License 2009.01.21 0 0 9

Így teljesen más a helyzet. Érthető.

Attól még megmutathatod! :-)

 

Előzmény: airbubble (8)
airbubble Creative Commons License 2009.01.21 0 0 8
Ez nem ennyire egyszerű, az én esetem kicsit más. Balesetem volt, utána lett berakva az implantátum, ami betokosodott. Műtét, aztán újabb műtét, és még nincs vége. (nem panasz képpen mondom, ez van)
Előzmény: Szarvas67-69 (7)
Szarvas67-69 Creative Commons License 2009.01.21 0 0 7
Mutatsd! Majd mi eldöntjük kell-e a műtét!
Előzmény: airbubble (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.21 0 0 6
A mell eleve szép.

De ettől még zavarhatja a tulajdonosát.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.21 0 0 5
Kettő?! Te nem sokkal is beéred.
Előzmény: Rock me Amadeus (1)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.21 0 0 4
Ha eleve szép a mell akkor szerintem nem kell, ha nagyon zavarja a tulajdonosát akkor elfogadható.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!