Nem hiszem, hogy ezért, hiszen ezt csak mondtam, de bizonyíték nincs rá!!!!!!!!:))))))) Ha most valamelyik olvtárs azt állítja magáról, hogy a KB tagja volt, akkor tőle is elveszik a nyitási jogot????????? Nem, nem, hiszen a pártitkárságom már évek óta "tudott" volt!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDD Nyitni, meg 2, no jó másfél éve nem tudok:((((((( Aztán mondta az egyik kedves, nőihölgy moderátornő, hogy ez csak a gépem hibája, mert ő semmit sem lát:)))))) Szóval vadi új gépen, idegen helyről is ua. a helyzet:((((((((
On: Az indok úgy eltűnt, mint Waldapfel a pénzzel:DDDDDDD