Keresés

Részletes keresés

Állományjavító Creative Commons License 2009.01.18 0 0 18
Nadel (annyi mint "tű") tudvalevőleg ösgermán név. A szóban forgó személy  közismerten viking és a Valhallába költözött.
Előzmény: cirkóniu (-)
Híd Creative Commons License 2009.01.18 0 0 17
Mitől féltél, mondd már?
Előzmény: cirkóniu (15)
cirkóniu Creative Commons License 2009.01.18 0 0 16
Meg persze Maddoffal is.
Előzmény: cirkóniu (15)
cirkóniu Creative Commons License 2009.01.18 0 0 15
Köszi, ha ő az, akkor beigazolódtak félelmeim. Egy kutyák gavriellel.
Előzmény: Törölt nick (14)
cirkóniu Creative Commons License 2009.01.18 0 0 13
Egy képet tud valaki keresni róla?
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.18 0 0 12
Juhéj, bizonyítani tudom, hogy a pénz embertelen dolog!

1: "Arthur Nadel, 75, a Sarasota, Florida, philanthropist..." (A Reuters cikkből)

2: Eltűnt sos-sok pénzzel együtt.

3: Önfeláldozta magát az emberiségért.
Előzmény: Híd (11)
Híd Creative Commons License 2009.01.18 0 0 11

Azt hittem Izlandba, valami Viking meg Valhalla fantázianevű hedge fundok lóvéja volt benne.

 

http://www.reuters.com/article/topNews/idUSTRE50G0JZ20090118?pageNumber=1&virtualBrandChannel=0

Előzmény: binlaci5 (7)
MGperY Creative Commons License 2009.01.18 0 0 8
na, akkor rábaszott :D
Előzmény: binlaci5 (7)
binlaci5 Creative Commons License 2009.01.18 0 0 7
És ez az alap tudjátok mibe fektetett? Magyarországba.
originalqszi Creative Commons License 2009.01.18 0 0 6

Off:

Nem hiszem, hogy ezért, hiszen ezt csak mondtam, de bizonyíték nincs rá!!!!!!!!:))))))) Ha most valamelyik olvtárs azt állítja magáról, hogy a KB tagja volt, akkor tőle is elveszik a nyitási jogot????????? Nem, nem, hiszen a pártitkárságom már évek óta "tudott" volt!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDD Nyitni, meg 2, no jó másfél éve nem tudok:((((((( Aztán mondta az egyik kedves, nőihölgy moderátornő, hogy ez csak a gépem hibája, mert ő semmit sem lát:)))))) Szóval vadi új gépen, idegen helyről is ua. a helyzet:((((((((

On: Az indok úgy eltűnt, mint Waldapfel a pénzzel:DDDDDDD

Előzmény: MGperY (5)
MGperY Creative Commons License 2009.01.18 0 0 5
azért, mert párttikár voltál.
Előzmény: originalqszi (3)
originalqszi Creative Commons License 2009.01.18 0 0 4
Én öreg gyökerekre:DDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (2)
originalqszi Creative Commons License 2009.01.18 0 0 3
Én már előbb nyitottam volna, de sajnos nem nyithatok topicot!!!!!:(((((( Már több, mint 2 éve:(((((( Csak tudnám miért?????????
Előzmény: cirkóniu (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.18 0 0 1
Ha megnyerte, hadd vigye!
Előzmény: cirkóniu (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.18 0 0 0
0-lla $
Előzmény: cirkóniu (-)
cirkóniu Creative Commons License 2009.01.18 0 0 topiknyitó
Csórikám

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!