Keresés

Részletes keresés

Trafi Pax Creative Commons License 2019.11.09 0 0 501

Persze, annyira tudtam, hogy a címe is egyszerű és kézenfekvő, csak 2004 óta már kiesett:

https://www.imdb.com/title/tt0368447/

Köszönöm az emlékeztetőt!

Előzmény: Wicked Belzebub (500)
Wicked Belzebub Creative Commons License 2019.11.09 0 0 500

Shyamalan filmje A Falu. Ez ugrott be...

Előzmény: Trafi Pax (499)
Trafi Pax Creative Commons License 2019.11.09 0 0 499

Sziasztok!

Lehet már 15 éves körüli is a film, amelyik a "tudjuk kikről" szólt. A külvilágtól elzárt közösség, akik furcsa hangokat hallanak az erdő felől. Az embereknek nem szabad odamenni, mert beléjük van táplálva, hogy akkor végük lesz.

Az őket fogva tartó hangok forrását sem szabad megnevezniük, csak úgy beszélhetnek róla, hogy a "tudjuk kik".

Ha valaki emlékszik a címére, köszönöm előre is!

Geri64 Creative Commons License 2019.11.08 0 0 491

Sziasztok! Egy olyan filmet keresek, aminek nem emlékszem a címére, de hátha valakinek beugrik  :) A jövőben játszódik, az emberek a föld alatt élnek, a felszínt elfoglalták az idegenek, asszem robotok. A klíma megváltozott, az eső folyamatosan esik. Egy börtön szerű helyen felébresztenek a hibernációból egy rabot, aki segít harcolni, majd a végén győznek. 

Köszönöm!

xtl Creative Commons License 2019.09.17 0 0 497
Előzmény: Lívia Toldi (492)
olang Creative Commons License 2019.09.16 0 0 496
Előzmény: pert2 (495)
pert2 Creative Commons License 2019.09.16 0 0 495

Ma hajnali ketto tajban megnezhettem volna az Apacsok meg az eredeti Hilpolit a lakaly cimu filmet egy idoben, en az elobbit valasztottam. Nem lehet e inkabb mexikoi skrozatokat ismetelni harmadszor az ejszakai nezoknek, es a nezheto filmeket estefele vagy delelott delutan sugarozni?

policecars Creative Commons License 2019.09.15 0 0 494

Sziasztok,

egy sorozatot keresek. A 90-es években ment valamelyik magyar csatornán, talán a TV3-on. Az amerikai hadseregről szóló vígjáték volt, inkább irodában játszódott mint terepen. A női főszereplő valódi neve mintha szláv hangzású lett volna (*ich).

Előre is köszönöm!

Kipper Creative Commons License 2019.09.10 0 0 493

Az elso akar a Kulonvelemeny is lehet (Minority Report) Tom Cruise-zal. (Mondjuk ott a latomas maga a gyilkossag volt.)

Előzmény: Lívia Toldi (492)
Lívia Toldi Creative Commons License 2019.09.09 0 0 492

Két filmet is keresek 😊
1. Vmi jósnő benne a csaj, latomaskent látja, hogy egy csaj hullanak van a tóban, és addig nem nyugszik, míg vhogy ki nem szedeti onnan. A csajt a pasija ölte meg.
2. A csaj óvónő/tanár benne. Összejön egy az intézményben dolgozó pasival, azt hiszem Patrick a neve. A csaj bekettyózik, elszokik, magánnyomozó hozzá vissza, sztriptíz bárból. Bekerül egy pszichiátriai intézménybe, nem ismeri meg a pasit, se a családját, de egész nap a srác nevét írja papírra. Mikor meggyógyult megkeresi a pasit.
Köszönöm!

janderka Creative Commons License 2019.08.29 -1 0 491

Érdekes kutakodásban vagyok. Egy most futó tévésorozatban látható fénykép alapján keresném azt a filmet vagy tévéjátékot, amiben eredetileg szerepelhetett ez a - valószínűleg már akkor is csak kelléként kreált - fotómontázs. (A féfrfi a fiatal Koltai Róbert, a hölgyet nem tudtam beazonosítani.)

Grimmse Creative Commons License 2019.08.24 0 0 490

Sziasztok! Egy filmet keresek, amit még a kilencvenes években láttam a tévében. Ha jól emlékszem francia film volt. A történet egy párról szól, a nő sportoló, talán futó, aki éppen készül egy komoly versenyre, és gyakran fut együtt a férjével edzésként. A férfi korábban szintén sportolt, de már abbahagyta, és most edzőként dolgozik, kislányoknak oktat vívást, vagy párbajtőrt. Végül a férfit is rábeszélik, hogy induljon (talán futásban) de erre már nem emlékszem. A verseny előtt a futónőnek megsérül a lába és így nem utazhat, helyette az egyik női riválisa indul. A futónő otthon nézi a közvetítést, ahol a férje nagy meglepetésre kiválóan szerepel, még azt is látja, ahogy éppen a vetélytársnője ugrik örömében elsőként a férje nyakába és gratulál. A férfi közvetlenül verseny után összejön ezzel a másik futónővel, de csak egy éjszakára. Végül a férj a sikeres szereplés ellenére sem folytatja az aktív sportot, hanem visszamegy vívóedzőnek a gyerekekhez, mert számára ez a fontosabb. 

vlacko Creative Commons License 2019.08.21 0 1 489

Szerintem ez a Kétévi vakáció című Verne regény valamelyik feldolgozása lehet.

Előzmény: csabi78b (488)
csabi78b Creative Commons License 2019.08.21 0 0 488

Sziasztok .kalandfilmet keresek gyerekek felszöknek egy hajóra ,ami a viharban elsüllyed és egy szigeten rekednek,a tenger alatt talalnak a sziklába egy mélyedést amiben,ha jol emlékszem kalózaranyak vannak elrejtve ,jönnek a kalózok ,hogy ellopják a benszülöttek kincsét akik egy nem messze lévő szigeten élnek ,a végén pedig a benszülöttek megölik a kalózókat egy kivétettel ,de ö is megsebesül a gyerekek és a sebesült benszülött a kalózok hajójával menekül meg a film végén.

csympy Creative Commons License 2019.08.02 0 0 487

Sziasztok! Egy thrillert keresek, talán a 90-es években láttam, és összesen annyira emlékszem belőle, hogy a főszereplő nőnek született egy babája, és éjszakánként többször előfordult, hogy az ágyuk mögötti falból valaki kihajolt fölé és olyasmit suttogott neki, hogy "Caroline hol vagy?". A film vége felé meg valami olyasmi volt, hogy egy tóba lökték autóval talán azt a nőt, aki csinálta ezt a suttogást. Lehet, nem jól emlékszem, de mintha őrületbe akarta volna kergetni.

Csimpolya Creative Commons License 2019.06.26 0 0 486

Én is köszönöm!

Előzmény: Kipper (484)
csabi78b Creative Commons License 2019.06.26 0 0 485

köszi

Előzmény: Kipper (484)
Kipper Creative Commons License 2019.06.26 0 0 484

Ha beutom a Google keresobe, hogy: australian tv series wife husband boat alligator model

az elso 3 talalat ide vezet:

https://hu.wikipedia.org/wiki/Visszat%C3%A9r%C3%A9s_az_%C3%A9denbe

Előzmény: Csimpolya (483)
Csimpolya Creative Commons License 2019.06.26 0 0 483

Annyi rémlik, hogy egy ausztrál filmsorozat volt. A nőnek megsérült az arca, egyik szemét is elvesztette, de plasztikázássikeres és keresett modell lett belőle. Az új arca miatt nem ismerte meg a férje. A címére viszont sajnos nem emlékszem.

Előzmény: csabi78b (481)
xtl Creative Commons License 2019.06.24 0 0 482

Sziasztok!

Melyik az a régi Jackie Chan film, aminek egy jelenetében otthon edz, és tükör előtt a hasizmát hullámoztatja különböző irányokba?

Egy másik jelenet, hogy egy nagyon kicsi autóval száguld lefelé egy lejtős utcában, és befarol egy pontosan akkora helyre, mint a kocsi, amit előzőleg már kinézett magának egy másik sofőr.

Nem biztos, hogy ugyanaz a film a kettő. Találtam pár edzős meg autós jelenetet Jackie-től a youtube-on, de egyik sem ezek közül való. Úgy emlékeztem, hogy a Rendőrsztori 1 vagy 2 volt, de azokat végigpörgettem, és nem találtam.

csabi78b Creative Commons License 2019.06.24 0 0 481

Üdv  filmet keresek,de lehet,gogy sorozat volt  . van egy ronda dagadt nő aki gazdag a férje elviszi csonakázni  belelöki a nöt a vizbe a faszi az aligátorok közé de a csaj nem hal meg átplasztikázza az arcát és lefogy bomba nö lesz belöle és a végén bosszut ál a csávon.

Kevinke1980 Creative Commons License 2019.06.16 0 0 480

Sziasztok!

Elnézést,tudom,hogy ez filmkereső fórum,de hátha tud vki segíteni....:)

Egy Gálvölgyi show részletett keresek hetek óta... Gálvölgyi egy férjet alakít,aki(mintha csak egy fordított világban élne)  folyton panaszkodik a feleségének,hogy már megint fizetésemelést kapott,jutalmat kapott,stb és nem tudják mire költeni a pénzüket. A legnagyobb problémájuk,hogy drága étterembe ,utazásokra menjenek,de már ez is szinte megeröltető nekik.

Sajnos nem tudom melyik showban volt ez a 6-7 perces jelenet,de remélem beugrik valakinek...

Előre is köszi

Ilhilla Creative Commons License 2019.06.12 -1 0 479
Előzmény: Ilhilla (478)
Ilhilla Creative Commons License 2019.06.12 -1 0 478

Bodrogi onnan rémlett, mert neki is volt egy jelenete: bement a patikába, kint várt rá egy csinibaba (Nyertes Zsuzsa), akivel együtt akart tölteni egy intim órácskát. Óvszert szeretett volna venni, de nem merte nyíltan kérni, sok női vásárló volt a patikában, nem is szólva a gyógyszerészről, asszisztensekről. Az egyik -elég harsány és szabadszájú- asszisztens Csala Zsuzsa volt...a poént nem írom le, hátha valaki még nem látta a jelenetet, de a jövőben meg akarja nézni.

Előzmény: költekező (477)
költekező Creative Commons License 2019.06.12 0 0 477

Pedig arra gondoltam. Még rémlett is Bodrogi.

Köszönöm a beírónak:)

Előzmény: Kipper (476)
Kipper Creative Commons License 2019.06.12 0 0 476

Nem annyira en, mint inkabb az elozo hozzaszolo. :)

Errol a verziorol meg csak nem is hallottam; vajon hol dugdostak? :)

Előzmény: Thibi (475)
Thibi Creative Commons License 2019.06.12 0 0 475

Jó eséllyel a Kern András féle verziót keresed:

https://port.hu/adatlap/film/tv/illatszertar-illatszertar/movie-17264

Előzmény: Kipper (474)
Kipper Creative Commons License 2019.06.12 0 0 474

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Shop_Around_the_Corner

Tulajdonkeppen amerikai, de Bp-en jatszodik egy magyar iro szindarabja alapjan (Illatszertar):

https://port.hu/adatlap/szindarab/szinhaz/illatszertar/directing-22464

Kesobb hollywood-i kasszasiker is lett belole: A szerelem halojaban:

https://en.wikipedia.org/wiki/You%27ve_Got_Mail

https://port.hu/adatlap/film/tv/a-szerelem-halojaban-youve-got-mail/movie-3522

Előzmény: költekező (473)
költekező Creative Commons License 2019.06.12 0 0 473

Egy magyar tv játékot.

A múlt század elején játszódik valami boltban, vagy patikában, és arról szól hogy 2 alkalmazott levelezik valakivel, és természetesen a végén kiderül, hogy egymással.

cumicecilin Creative Commons License 2019.06.09 0 0 472

Biztos halál című japán film.

Előzmény: Terror D (460)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!